Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
18. okt 2009

mami ja som to poplietla je ich jedenast a dvanaste na ceste 😉 🙂uz ani neviem kolko ich presne je 😨 😀 ale boli tu vsetky a boli moc moc dobruckeeee 😖 😀 😀 😀 😀 😀

mojkamirka
18. okt 2009

ahojte, amatula, tak to ste teda mali veselo 😀

erka12
18. okt 2009

minkak gratulujeme 😉 super vam to vyslo, 3 prineceznicky 😉

lucaska
18. okt 2009

ahojte, amatula tak to musi byt ina divocina u vas.... 😅 😅 😅 ale super ze sa takto stretate,.... 😉 😉 😉

drobec, minkak este nevedela presne kedy ju pustia.............ale naplanovala si pondelok,lebo v utorok ma veronika narodeninky , tak aby boli pokope.......... 😉 😉 😉 😉

drobec.zz
18. okt 2009

ahojte, tak nakoniec sme aj my sli pozriet minkak, teda ja a Tomi, kedze Romi je chory, a vsetky vas pozdravuje, tie jej male drobatka su take krasne, a malilinke liliputky, no mne sa zdali take ako keby sa narodili o 3 mesiace skor, kedze ja som zvyknuta na riadnych valibukov, ale toto su take jemne stvorenie, no hned by som otehotnela nech mam zase take drobuliatko doma, lebo moji su uz velkí 😀 😀 😀

lucaska
18. okt 2009

drobec a ramco je aj chory ci ma len nadchu???? lucas sa rano zobudil a na nadchu jak slak, normalne som nechapala......... 😠 😠 😠

mami.sk
18. okt 2009

to asi z toho otrasneho pocasia je ta nadcha 😝
hlavne aby sa rychlo vyliecili drobci 😉

drobec.zz
19. okt 2009

lucaska, romanko ma len nadchu sopliky a kasle, ale to asi za to, ze mu stekaju, tak ho dusi, lebo zakasle len obcas, tak sa len tak domacky liecime, to teraz kazde dieta ma nadchu, ved to je strasne pocasie, kebyze je tuha zima, tak bacily by sa vypalili, tak vam zelam skore uzdravenie 😉

amatula
19. okt 2009

dobré ránko 🙂
to je dnes krásne pocasie..sme mali rano krasnu prechadzku do skolky 😎
minuli tyzden bol otras preto tolko soplikujucich deti 😖 nastastie my sme zdraví..dufam ze nam to aj vydrzí..Matko ten odolava este nebol moc chorucky klop klop od minulich vianoc... na to ze chodí so mnou aj do skolky kazdy den medzi deti tak super! aj Dalibor no ten obcas soplikuje 😒

dannynka
autor
19. okt 2009

amatula-veru dnes je vonku suprovo...aj sme rano peso sli do skolky 😵 a akurat teraz uz aj slniecko vykuklo tak snad bude poobede pekne by sme si spravili prechadzku 😉

siska_br
19. okt 2009

ahojteeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ako je dnes konecne kraaasne, uz sa tesim, ked sa samik vybuva a napapa a utekame slnieckovat 😵

kacenka - kupili ste samkovi topanocky? sme boli cez vikend v tescu a mali tam presne take clenkove teplucke capacka za 1.90, som na teba myslelaaaaaa

kacenka83
19. okt 2009

aj my sme boli dnes uz vonku, bolo uplne suprovo, krasne, horsie bolo ked zacalo fukat, to sa mi aj samko jedoval...

siska nie, nekupila som, lebo ked sme boli v deichmane tak tam bolo ludi ako keby tie topanky davali zadarmo a v tescu sme neboli, ale u mna je urgentnejsi kubko, lebo jemu sme stale nekupili, jeho cislo neobuje, az o dve cisla vacsie a to som uz pozerala adidas a podobne, lebo tie su trosku inak robene...

mate zajtra lopty? ze by som si vas v juzanke pockala?

mami.sk
19. okt 2009

ahojte 😉
vonku slniecko ale kosaaaaaaaaa 😝 😝 😝 my sme boli od 10 doteraz vonku a veru cerstvo tam je 😀

siska - zajtra idete na lopty, ze???

newyorkgirl
19. okt 2009

aj my mame slnieckovo ako aj cely vikend, tak som rada ze uz to doslo aj ku vam 😵 neviem kde pojdeme vcera mi nika zaspala v kociku a to som ju sla vyvencit nech sa vybeha ze na ihrisko abo co, tak dnes tiez neviem ci budu nakupy ci ihrisko, lebo neviem vcera mi vobec neprisla unavena a ako zalomila 😀 potom bola do 23.40 hore 😲

siska_br
19. okt 2009

mami - jasne, ved vies, ze my cvicime aj vtedy, ked ostatni nie 😀

kati - ved ja to dvd zajtra vezmem a ked sa ti bude dat, tak sa zastav

mami.sk
19. okt 2009

siska - 😀 ked ste taki akcni so samkom 😀

mami.sk
19. okt 2009

a pozeram ze dnes ma Samko presne 11 mesiacov 😉 som nevedela ze je tiez 19-teho ako Terezka 😉

new - vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninam 😉 som sa nejako zabudla 😀

drobec.zz
20. okt 2009

minkak, Veronike prajeme vsetko naj naj naj k 3.narodeninkam, vela stasticka, zdravicka a lasky. Tak uz je velka sestricka a moze pomahat mamke starat sa o Vierocku a Sonicku 😉

siska_br
20. okt 2009

mami - dakujeme pekne 🙂 a Terezke dodatocne blahozelame k 10-vymesaciu 😵

a Veronike, velkej sestricke vsetko vsetko NAJ k 3 rocikom 😵 😵 😵 😵

dannynka
autor
20. okt 2009

aj od nas Veronike vsetko naj naj naj naj...uz je z nej velka sestricka 😵 😵 😵 😵 😵

drobec.zz
20. okt 2009

ahojte, tak to je dneska des pocasie, ani psa von vyhnat, hotove na choroby, poradte co varit 😲

siska_br
20. okt 2009

zuzi, u nas zapekana brokolica so salatom 🙂 ale az zajtra...dnes sa dojeda polievocka a kuriatko

mami.sk
20. okt 2009

Ahojte 😉

veronike vsetko len to najlepsie k narodeninam 😉

drobec - u nas segedin a zajtra urobim cestoviny so sampionovou omackou 😉

minkak
20. okt 2009

Ahojte kocky 😵 😵 😵
Tak uz sme domka 😵
Mooooooc Vam dakujem a aj za Veroniku 😵

mami.sk
20. okt 2009

ahoj minkak - tak este raz vitajte doma!!! 😉 😉 😉
ako to zatial zvladate? a co babulky? ako sa im paci doma???

miroslava72
20. okt 2009

mirka,vitaj doma...super,ze vas uz pustili
vela mliecka i sil 🙂

minkak
20. okt 2009

dakujem kocky 🙂 no zatial uplna pohodicka-babulky len spinkaju a spinkaju-napapaju sa a hned zaspia 😵
normalne ich musim nutit aby sa trosku popozerali aby tolko nespinkali 😅 ale betarky aj tak hned buvkaju 😵
Tak snad sa im tu paci aj ked si to tu domka este moc neomrkli 😀
Mliecka je zatial mooooooc-tak dufam,ze to tak bude aj nadalej-snazim sa ich kojit naraz uz v nemocke som ich tak-no je to sranda a kraaaaasa 😵 😵 😵

mami.sk
20. okt 2009

minkak - to je super, aspon si oddychnes 😉 neboj sa , este sa pri nich nabehas 😀 😀 😀
je to fajn, ze aj kojenie ti tak dobre ide 😉

mojkamirka
21. okt 2009

ahojte,

minkak, super, že ste už doma, prajem veľa mliečka a síl, a vše naj Veronike

amatula
21. okt 2009

ahojte

minkak super ze vam tak pekne vsetko ide..to musi byt ozaj sranda kojit obe naraz....som zvedava co budes robit ked zacnu naberat na váhe 🙂 🙂 🙂 joj to musi byt uzasne 😵 😵 a nemas problem co z mlieckom z druheho prsnika 😵 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre