Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

giza
15. apr 2010
smichalka
15. apr 2010

Zdravím vsetkych...pred casom som uz pisala, potom sme sa stahovali, nemali sme net, trosku sa snazili usadit...no a teda uz sme trencania a radi by sme spoznali nejakych kamosov na JUHU.
Mame doma dvoch "neposedkov" - Adamko 4,5 r. a Dianka - 2 r.
Cakame na rozhodnutie zo skolky na J.Halasu , no do septembra mam oboch neposedkov doma a budem rada ak spoznaju nejakych kamaratov na hranie 🙂
Kto sa chce s nami kamaratit??? 🙂

smichalka
15. apr 2010

Vsimla som si , ze sa bavite o papuckach RAK...v Novom Meste nad Vahom je predajna obuvi kde ich maju v kazdej velkosti niekolko vzorov vzdy.

giza
15. apr 2010

ahoj Michaela ....byvala som ako dieta na Juhu, teraz uz na opacnom konci mesta...Nove mesto boli moje stredoskolske casy a chcela som iba poradit, kde sa na Juhu da stretavat s mamickami a detmi okrem ihrisiek a znamej Juzanky (v Neposedkovi) este aj v RC Juzancek co sa nachadza v ZS Vychodna...pozri i tu: http://rc-juzancek.webnode.sk/

Urcite sa tu ozvu maminy i z Juhu - viem tu hned o 3. co si tu pisali...teda ak oni budu chciet samozrejme - pa 😉

smichalka
15. apr 2010

Dakujem Giza..Juzancek som si uz vygooglila a zajtra idem s Adamkom na detsku anglictinu.
No...a volam sa Slavka 🙂

emik18
16. apr 2010

Ahojte kocky,

chcem sa spytat ci by ste mi nevedeli povedat ci v TN su nejake kurzy anglictiny pre deticky (cca 2 roky ma maly) teda okrem Helen Doron??? dakujem

a inak papucky Rak sa daju kupit aj priamo v BN kde ich vyrabaju..nie je tam sice ziadna predajna..vydavaju to rovno zo skladu a cena je tusim 5,40e alebo tak nejak uz si presne nepamatam...

smichalka
16. apr 2010

emik18...my sme dnes boli s Adamkom na taku prvu hodinu anglictiny v Juzanceku, v materskom centre, bolo to celkom mile, vedie to pani ucitelka zo ZS a je to podstatne lacnejsie ako Helen Doron, je to kazdy piatok od 16,15 do 16,45. Len su tam deticky tak 3-5 rocne. O dvojrocnych zatial neviem. Mam aj dcerku, v maji bude mat dva roky, ale s tou zatial robime anglictinu len doma, mozno od dalsieho skolskeho roka skusim uz aj s nou niekam ... uvidime.

giza
18. apr 2010

Slavka a co take zmiatnutie ma tu tvojim nickom? 😀 😀 😀 som sa potesila, ze tu mam menovkynu - ja som Michaela 🙂 😉 z gizy to ma tiez daleko ja viem 😅 😅 😉 ...
Este podobne akcie ma i MC Srdiecko, tiez sa da vygooglit...inak neviem o nicom podobnom...Inak Emik to je dobry cenovy rozdiel (5,40 a 8,- Eur?), zeby cestovna prirazka??? 😨

smichalka
18. apr 2010

Nooo...nick suvisi s priezviskom 🙂

smichalka
19. apr 2010

Maminy z Trencina...poradte mi prosim gynekologicku...vdaka

mojkamirka
19. apr 2010

smichalka, vitaj v trenčíne, ja mam gynekologa, som s nim spokojná, ked chces dam ti kontakt

smichalka
19. apr 2010

mojkamirka, napisala som ti IP...kocky, napiste aj vy ak chcete nejake referencie na gynekologov, bude sa mi lepsie vyberat...vopred dakujem.

emik18
20. apr 2010

diky baby za info ohladom AJ...

smichalka ako si myslela ze robis s malou anglinu len doma??? ja sice pustam malemu CD s anglinou mame to pre najmensie deti 2 od Podhradskej ale nevidim nijaky efekt (mozno je to este kratka doba cca 1-2 tyzdne).. a to si dovolim tvrdit ze maly je velmi sikovny... 🙂

giza no je to dost velky rozdiel..ale zas ak by si mala ist do BN z TN len pre jedny papucky... tak je to to iste...

smichalka
20. apr 2010

Emik , ja som ucila anglictinu v skolkke a skole, takze robim prilezitostne s detmi doma, pocuvame, hovorim niektore farby a predmety aj v slovencine aj v anglictine...je jasne ze efekt po 2 tyzdnoch nemozes vidiet...nic neocakavaj...pocuvajte pesnicky, behom dna povedz nejake slovicka obojjazycne a casom budes prekvapena...moj 4,5 rocny syn vie napriklad pocitat lepsie po anglicky ako po slovensky, Dianka slovo RUZOVA nevyslovi...ale pink, alebo yellow uplne bez problemov...ber to len tak ako hru...nie ako vyucovanie. Pocuvajte, pozerajte rozpravky v angl. a tak 🙂

siska_br
20. apr 2010

jeeej, smichalka, ja som uvazovala nad helen doron, odradila ma cena, nerozmyslas nad nejakym domacim kurzom nahodou? 🙂

giza
21. apr 2010

Smichalka napisem do IP ohladom gynekologov (ci si myslela len zeny = gynekologicky?).. 😉 i ked ti dobri sa tu spominaju v rubrikach TN mamiciek a cakateliek casto....

erka12
21. apr 2010

ahojte,
vitam nove mamicky, uz ani neviem kedy som pisala 😉 citam iba poslednu stranku a bavite sa o anglictine, moj misko je sice ovela starsi ako niekt. vasi drobci ale rad sa hrava anglictina lolek a bolek a naucil sa tam poznavat farby, niektore zvierata... a dokonca aj filipko co to od neho pochytil,tak ked budete starsi vyskusajte 😀

new, ziadne novinky od teba, kedy mas tremin?

amatula
21. apr 2010

ahojte 🙂

ze by sa táto téma zasa rozbehla 🙂

smichalka zaujmave s tou anglinou....cakm ci odpovies siske..to by aj mna zaujmalo..tiez som uz omrkavala helen doron... 🙂

inak ja mam gynekologa Samela...uz som tam roky rokuce,je to uz o zvyku a pozname sa tak preto,ale keby si mam vybrat znova tak nee...

ozaj new nevidno ani na face...kedy ma termin 😕

siska uz ste komplet zabývaný ? 🙂

smichalka
21. apr 2010

No baby, presne takuto otazocku som ocakavala, ze ked spomeniem anglictinu...aj som sa pohravala s tou myslienkou, ze doma nejaku jednu dve skupinky max. 4 deticky, ale este som sa nerozhodla...mozno od septembra. Mam dost materialov na predskolkarsky a skolkarsky vek, tomu som sa v poslednej dobe dost venovala, tak asi este aj vyuzijem 🙂

amatula
21. apr 2010

smichalka tak potom hlasim syna na ten predskolsky vek 😉

ty si sa sem pristahovala?myslim ze!??len sa mi nechce citat dozadu...kde byvate?..máme rovnako stare deticky,teda tie mladsie,,moj starsi bude mat za paaar..5 🙂 ..akurat ze ja mám dvoch chalošov 🙂 ...

smichalka
21. apr 2010

Ano pristahovali sme sa...byvame na JUHU od marca. OK, evidujem jedneho maleho kurzistu 🙂

emik18
22. apr 2010

smichalka tak mozes ratat aj s nami.. my sice nie sme z TN.. ale nie je problem dochadzat... 🙂 len Jakubko ma este len 1rok a 7 mesiacov.. ale vie uz vsetko povedat a uz aj vety sem tam... takze pokial sa rozhodnes zase bude o kusok starsi.. 😵

smichalka
23. apr 2010

Giza, este raz dakujem za vsetky informacie, pomohla si mi 🙂
Emik, ok, budem pamatat...myslim ze v septembri nieco zrealizujem.
Dnes mame datum - postupka - 23.4. - nase vyrocie sobasa , je to nasa prva spolocna patrocnica 🙂

andzi
23. apr 2010

Baby, neviete mi odporučiť v TN lekára na 3D ultrazvuk + morfologický a či ma vezme, aj keď k nemu nechodím do poradne a ako dlho budem čakať od objednania? Ďakujem

giza
23. apr 2010

Andzi, co viem tak nim je zatial iba MUDr. Jankovsky (pri danovom urade) i ked aj v tom centre MUDr. Hlavacik robi ostatnym maminam, vraj je ale genekologom len pre problemove tehulky a snazilky - neviem ako to je naozaj snim , to by bolo najlepsie osobne ist opytat... 😉

giza
23. apr 2010

tak a tu je info:
http://www.cegys.sk/nastim.html

takze je to pre vsetky podla tohoto...no v kazdom pripade daj vediet andzi (juj dalsi nick co mi je blizky...preco si si taky dala ak smiem vediet?) 🙂

mami.sk
23. apr 2010

ahojte 😉

smichalka - na Juhu ordinuje Mudr. Kubalova ale vraj neberie nove pacientky 😔 je vyborna lekarka a mala by si to aj blizko len sa treba opytat ci by ta vzala 😉

inac dobry rozdiel ta cena papuciek od RAKa, to sa mi fakt oplati zajst do Banoviec a kupit z kazdej velkosti jeden par a je vybavene 😀 😀 😀

new pisala na FB , uz je 38 tt 😉

andzi
24. apr 2010

giza, ďakujem. Už som písala do Cegysu, ozval sa mi dr. Hlaváčik, že nie je problém, vezme ma. Aj cena vyhovuje. Tak sa teším. Len mám malú dušičku, ako rýchlo ma objedná, pretože to potrebujem čím skôr resp. hneď, už som v 21tt.

No a nik, neviem, mám ho už asi 100 rokov, vymyslel mi ho ešte môj úplne prvý frajer no a odvtedy ho mám... 🙂 🙂 Prečo ti je blízky?

s.i.m.k.a1
24. apr 2010

Ahojte kocky🙂 dlho som tu nebola, lebo som stratila heslo a nemohla som sa sem dostat... :( Pozeram, ze su tu nove mamicky, ale tak ja som tu nebola hadam aj 100 rokov tak sa vela toho zmenilo ;) co su to za papucky o ktorych sa tu bavite?? to su nejake ortopedicke?? prepacte, ale necitala som dozadu, som strasne unavena a idem buvat ;) Ahojte zatial 🙂

giza
26. apr 2010

Andzi ak pozries ako sa vola moja 3. rodena, tak tak ju volame... 😉

Mami... 😉 pekne to leti New... za chvilu to uz bude na svete!!! 😵

simka ahooooj 😎 😎 😎 ....nie to su obycajne kvalitne papucky s vyrezanou spickou a SR vyrobok...nic neni v papuckach pre malu nozku lepsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre