Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
22. sep 2008

erka oki,bruu nocku Tebe aj Tvojim chlapom 😀

dannynka
autor
22. sep 2008

kala oki,pockam... 🙂 😉

kala12
22. sep 2008

Toxoplazmoza, rubeola, BWR- to neviem co je, dalej ti zistuju hladinu HCG, krvnu skupinu. Ci si neni HIV pozit. a este tie genet. testy- PAPP.

dannynka
autor
22. sep 2008

kala jeeej dik za presne info 😀 😀 este ze ta mam 😉

kala12
22. sep 2008

A uz mas vymyslene mena? Ja teda dufam, ze budem mat dievcatko, lebo kde inak dam tu kopu ruzovych veci po Teri.

dannynka
autor
22. sep 2008

kala no nejake na sklade uz mam 😀 😀 ,mne je jedno co bude ci chlapec alebo dievca ale mangel by radsej dievku 😀
a ty?uz mas nejake mena vybrate?hmm?

kala12
22. sep 2008

No ja este nemame, nejako sa nemozeme dohodnut. Mne sa paci Tamarka, ale muz chce Adrianku alebo Ivanku. Tak som zvedava. A chlapske uz vobec netusim, ako by sa volal.

dannynka
autor
22. sep 2008

tak to si na tom podobne ako ja...zatial sme sa ako tak zhodli na dievcenskom...Dominike,to by chcel manzel..ale mne sa paci aj Sofia,Lili,Sabinka a jedine chlapske uz mam asi na 100pro iste Samuel 😉

dannynka
autor
22. sep 2008

a ladilo by to aj s priezviskom 😀 ,kedze to mame tiez na s 😀

maminkatn
22. sep 2008

no ....tak u mna jednoznacne u baby vyhrava dominika 🙂
a u xalana samko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aby si bola v obraze kala .... 🙂 ja som babina....gabikina 😉

lucaska
22. sep 2008

ahojte, tak dnes ste sa akosi rozbehli......................... 😀 😀 😀 😀

kala tak super ze uz ti je lepsie.............. 😉

danny aj mne sa paci samuel..............kraaaaasne meno............ 😉 😉 😉 🙂

audreyd
22. sep 2008

kala, pekné meno vybral tvoj muž 😵 😵 😵 teda, krásne "starosti" máte 🙂 to sa aj mne veľmi páčilo rozmýšľať o menách 😉 aj keď v našom prípade sme sa obmedzili iba na mená začínajúce sa na "a" 😀

dannynka
autor
22. sep 2008

lucaska ale ani Nicolas a Sebastian neni k zahodeniu 😅

kala12
22. sep 2008

Mne sa nejako nepacia mena typu Vanesska, Liliana, Sofia, take tie zahranicne znejuce. Teraz je ich ako maku. kazde druhe dievcatko je Karolinka, Emma, Viktoria....... Ved ked pojdu do skoly, polka triedy bude Vanessky, Nikolky a Karolinky a polka Samkovia, Filipkovia a Kubkovia. 😀 😀 😀 Ale inak Samko je pekne.

maminkatn
22. sep 2008

mno ved to je krasne 🙂 🙂
a zacinajuci sa malicky drobcek v mamickinom brusku uz caka ze kedy uz bude ta prava xvilka 😉
ale na to si este pockame....a ak BOH...da a bude vsetko ok....tak sa budeme vsetci tewsit s noveho
prirastku do rodinky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kala12
22. sep 2008

Sebastian 😝 😝 😝 . Mne sa nepaci, ze ho potom volaju Sebko.

dannynka
autor
22. sep 2008

kala ved ani mne moc nie..aj ked sme pre GAbiku vyberali...som chcela aby znelo zahranicne a zvlastne ale bolo aj trosicka sloveskeho typu...preto sme dali Gabrielu,teda ako mi volame Gabiku 😉
a co sa tyka teraz mimi...manzelovi sa paci aj veronika ale mne moc nie..ale dominika..je fajn
a Samuel je vlastne Samko a je to podobne ako u Gabiky 😀 😀 😀 som ja ale prespekulovana 😀 😀

audreyd
22. sep 2008

kala, kamoška chcela sebastiana a kvôli tomu (sebko) dala radšej samuela 😀

ja som sa tiež bála, že v škôlke bude adamov ako maku, ale sú len dvaja, uff 😵

kala12
22. sep 2008

Mne sa paci Kristof, ale to mi u muza neprejde. 😒 A este Daniel. Ale my chlapa nebudeme mat. 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. sep 2008

u nas ak bude chlap je na 100-pro Samko teda zatial 😅 😝 😀

kala12
22. sep 2008

Audrey a Adamko sa v skolke adaptoval ako??

dannynka
autor
22. sep 2008

kala nebud si moc ista 😀 😀 😀

ale aj ja mam taky pocit ze to bude znova baba 😅

audreyd
22. sep 2008

čo tak emanuel? 😵 to je podobné ako samuel, také biblické a znamená to niečo ako boží syn...

blbé je to, že ku každému menu sa dá priradiť niekto známy a veľa záleží aj od toho, aký máme k nemu vzťah 😝

audreyd
22. sep 2008

kala, no čo ja viem?! 😖 je to také všelijaké... ráno ide s protestami, trochu fňuká, ale keď pre neho prídem, tak hovorí, že tam bolo dobre. ale teraz sa na mňa nalepil ešte viac a strašne sa bojí, že ho niekde nechám 😢 tak ja teda neviem, aký to malo zmysel... možno sa to zlepší

lucaska
22. sep 2008

mne sa zahranicne mena pacia, myslim si ze vsetkych mien je dost ci uz su to zahranicne alebo domace.....

danny lucas mal byt nicolas ale nakoniec sme to zmenili......................a dievcenske kayla a kiara......

dannynka
autor
22. sep 2008

audreyd u nas to budu asi baby 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. sep 2008

aj Lukas je pekne meno 😉

audreyd
22. sep 2008

hlavne ale záleží asi na tom, aby sa meno hodilo trochu aj k priezvisku! aby nebehali po svete nejaké "ingeborg bryndziarikové" 😖

kala12
22. sep 2008

Audrey to sa zmeni. Moj synovec si tiez prezil, kym sa aklimatizoval a teraz sa uz do skolky tesi.

Baby ako skoro ste si davali prihlasky do skolky. Lebo ja som rozmyslala, ze by som od buduceho septembra Terezku davala do skolky aspon na doobedie. Mame to hned cez cestu a Terezke kolektiv len prospeje.

dannynka
autor
22. sep 2008

audreyd tak tak...a zase aby nebolo ani moc dlhe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre