Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kacenka83
10. júl 2008

jurdinka zajtra odchadzame na vikend prec tak ak by som nestihla tak prajem vsetko najlepsie Ninke k prvym meninam 🙂

jurdinka
10. júl 2008

ved prave je sezona a oni su ako na koni, kazdy ich potrebuje a oni to vedia, potom cloveka zavadzaju a vedia, ze si moc nenavyberame...............ja by som mohla napisat knihu o "majstroch" co nam makali na chalupe........

erka12
10. júl 2008

baby ale uz som vam to pisala,ale ak poznate nejakeho schopneho majstra na obklady sem s nim ☹

jurdinka
10. júl 2008

kacenka-dakujeme 🙂 🙂 uz chystam oslavu 😉 a kam sa chystate?

erka- ja teda nepoznam nikoho schopneho ☹

lucaska
10. júl 2008

ahojte, erka zohnat v tejto dobe majstra na kupelku je katastrofa, verim ti ze mas jedy........na obklady nepoznam nikoho........

my sme dnes boli na ockovani 15.mesacnom, a zatial pohoda ani teplotka neni............

erka12
10. júl 2008

no dobre,ja si idem lahnut,na dnesny den mam dost,dobru 😔

mucilienka
11. júl 2008

ahojte babulky,
co to? dnes nikto este ani ciarku? my prave zavarame marhule, mam velku pomocnicku, si viete predstavit... esteze mame dvor, lebo by som mala vytopenu celu kuchynu... 😀

ivaz
11. júl 2008

ahojte, čo sa chytáte porábať cez víkend? spomínali ste opekačku, môžeme sa pridať? náš tatinko bude v práci a tak sa musíme zabaviť sami. 😠 ☹
muci skvelé fotky, 😀 máš ty teda naozaj pomocníčku aj sliepočku ti chytí, len do hrnca dať. 😉

ivaz
11. júl 2008

Keďže som tu sama, ☹ tak všetky asi upratujete, varíte.... a nepoznáte zásady dobrej gazdinky. tak tu sú:

Zásady dobré hospodyňky
1) Okna myji málokdy, protože miluji ptáky a rozhodně nechci, aby si zbytečně rozbíjeli hubu.
2) Podlahy nevoskuji, protože myslím na bezpečnost svých hostů.
3) Hmyz mi nevadí. Každý brouk má jméno a souhlasí se vším, co řeknu.
4) Jarní úklid nedělám. Mám ráda všechny roční sezony a nechci, aby ty zbylé žárlily.
5) Nepleju zahradu, protože nechci mařit Boží úsilí.
6) Nevařím moc chutná jídla, protože nechci vystresovat své hosty, cože mají uvařit oni, až přijdu já k nim.
7) Nevyhazuji staré věci. Manžel nemůže nic najít i tak, nač ho plést ještě víc.
8) Nežehlím. Rozhodla jsem se věřit cedulkám "nemačkavé".
9) Nestresuji se ničím. Kdo to dělá - umře mladý. A já chci vydržet co nejdéle

A pamatujte! Uklizený dům je znakem, že máte příliš volného času !!!

mucilienka
11. júl 2008

ivaz, to si sem mala hodit v pondelok - som makala ako fretka na celom dome, vsetko mam uz vyupratovane... vcera mangel, ci nedam druhe kolo, ze sa mu zda, ze som to upratala malo 😠 😀

ivaz
11. júl 2008

muci, kedy to stíhaš? 😕 gruntovať, variť, piecť, zavárať..... a pritom nás nezanedbávať? ty vôbec nespíš? pozor na bod 9!!!!!

dannynka
autor
11. júl 2008

ivaz dobré 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mucilienka
11. júl 2008

ivaz, no spanok je prezitok 😀
ja mam zasa tak malo casu, ze nestacim starnut 😀

maminkatn
11. júl 2008

sni mi nehorte o upratovani ja sice uz male deti nemam mam ale zato 3 xlapov ktori su stale v robote a ten njmladsi 17 roc,tak ten mi urcite upratovat nebude a tsk mi ostava ked su ti 2 v praci a ten najml. na brigade vsetko si odmakat sama ☹ ☹ ☹ my sme boli dneska na tyx prpmociax a bolo to celkom pekne a aj tie decka boli zlate 🙂 🙂 a take slavnostne videla som to prvy krat v zivote 😉 😉 krasny zazitik na moj veru ale som s toho celkom unavena sme teraz dosli aj na obede boli ...na nohax mam ominky od lodiciek ale to sa zahoji 😒 😒 a zas jeden pekny den za nami a ak sa vycasi a aj zajtra ze vraj by malo byt peke skocime konecne aj s bamulkou a cerkou na plavku....dufam 😀 😀 😀 😀

zuzanamv
11. júl 2008

Ahojte maminy,
my sme si dnes s Veronikou spravili babský deň, behali sme po obchodoch.
Boli sme v Maxe aj v meste, zháňala som sandále, ale nezohnala som také, aké chcem ☹
Už sa teším, keď bude Veronika väčšia a aj si s ňou o tých nákupoch pokecám 🙂
Ale unavili sme sa tak, že ona zalomila už o pol 7 a ja pôjdem asi o chvíľu tiež.

Zajtra ideme na svadbu kamarátovi, tak som jej kúpila prvú sponku, aby bola kočka. Dala som do albumu 🙂

maminkatn
11. júl 2008

zuzi deticky su krasne kukla som si v albumceku 🙂 🙂 🙂 zajtra bude krasna a aj ostatne foto su peke deticky to je radost zo zivota 😀 😀 😀

zuzanamv
11. júl 2008

Ďakujem maminkatn, robia nám radosť obidvaja! 🙂

A kde ste všetky?

drobec.z
11. júl 2008

Ahojte, ja som sa dnes dostala konecne k PC, boli sme sa rozlucit s tatkom,zajtra dam nejake foto 😉 Este som vas nestihla pocitat,tak hadam zajta, 😉
dedko nam dnes doniesol asi 30litrov cucoriedok,tak sme museli cistit ☹ ,uz sa mi ani nechcelo,ale museli sme sa ponahlat, kym maly pomocnik vstane 😉

adkag
11. júl 2008

ahojte,

drobec tak uz vam ocinko odisiel? ☹
no s tymi cucoriedkami je sice robota ale ja by som aj rada cistila keby som mala ja zboznujem cucoriedky 🙂 . a zajtra sa chystam na trh,dneska odtial babka doniesla skvele broskyne, ze malemu a polovicu som mu spratala ja 😅 .ale on ledva zjedol tie co som mu nechala aj to na trikrat a po velkom prehovarani. zajtra pojdem nakupit ovocie, je to uplne o inom ked je to takto kupene od domacich pestovatelov ako v kauflande alebo v tescu.

maminkatn
11. júl 2008

pisala som na 90tky ked vas tu nebolo musela sok sa niecim zamestnat ked uz som sa tutoka na vas namotala 🙂 inak s tym tukanim uz mi ide celkom fajn az na par tyx prekleoov ale snazim sa 😉 😉 inak cucky mam rada aj ja a hlavne dzem a parene buxty alebo pecene mnam mnam

drobec.z
11. júl 2008

adkag, tak co kukala si tie satky na konikovi a ides kupovat tu manducu, ja asi aj ano, este neviem celkom, ale Romcovi sa tam pacilo, potom dam aj foto zo Soblahova, ale asi az zajtra 😉

adkag
11. júl 2008

drobec na konikovi som satky nekukala, ale bola som v MC na stretnuti o satkach vcera a manducu som objednala, buduci tyzden by mi mala prist. uz sa tesim lebo pri malom jak nechce sediet v tom kociku za chvilku o chrbat a ruky pridem 🙂

drobec.z
11. júl 2008

a aku farbu si nakoniec vybrala, my rozmyslame tu cervenu 😉

adkag
11. júl 2008

aj ja som chcela cervenu ale nemaju na sklade a nevedia ani termin kedy im pride tak som objednala prirodnu,som sa jej oytala ci sa moc nespini a mi napisala ze spinu na tej priroodnej zo vsetkych farieb vidno najmenej.tak som nakoniec tu objednala.

adkag
11. júl 2008

inak sa tesim na foto, som zvedava 🙂

lennie7
12. júl 2008

babulky kto sa chysta na opekacku?My tam okolo stvrtej dorazime, ivaz jasne ze sa mozes pridat, o stvrtej na tom ihrisku na brezine je zraz.tesime sa 🙂

dannynka
autor
12. júl 2008

ahojky babulky kde ste vsetky.. 😅 😅

erka12
12. júl 2008

ahoj danny 😉

erka12
12. júl 2008

pozeram,ze ste boli na kupku 😉

dannynka
autor
12. júl 2008

erka ano boli...a bolo super..Gabike sa moooc pacilo..ak bude aj zajtra pekne urcite nabehneme znova..a stretli sme aj Radku s Lucaskom 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre