Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
10. máj 2009

Ahojte aj my sa pripajame -este stiham 😅 vsetko najlepsie maminky 😵 😵

minkak
11. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Lucaska prajeme Ti vseeeeetko len to najlepsie k narodeninkam 😵 😵 😵
kraaaaaasne fotecky si pridala 😉 Islo Vam to tam vyyyyyyborne 😉 😵

dannynka
autor
11. máj 2009

aj od nas Lucaska vsetko naj naj naj,veru na podiu Vam to islo super,krasne fotto si pridala 😵

kala12
11. máj 2009

ahojte,
tak my sme nakoniec milu pre mamu neabsolvovali, lebo Terezka dostala nejaku hnusnu virozu, vracala, hnackovala, vysoke teploty,dve noci sme nespali, co som jej zrazala horucky. Ale vcera uz bola o.k. takze je to len nejaka dvojdnova pliaga. Vraj je toho teraz vela.
Baby krasne fotky z mile, skoda, ze sme nemohli. Ale na rok snad....
😉

lucaska vsetko naj. 🙂

maminkatn
11. máj 2009

ahojky..babule,,,,, 🙂
sorry..minkak,,,prepac,,na teba som zabudla...ja si tipnem,,,,dve babulky,,,xi,xi,,,,teda,,,,dievcatka,,,,, 😀 😀
nex je to zaujimavejsie,,,,a...dodatocne vsetko,,naj,,k,,maminkovskemu,,,sviatku,,,,, 😉 😉 🙂 🙂
som sa sem akosik,,nedostala,,,,a..lucaska,,krasneho,,,xlapceka,,mas,,,videla,,,som,,,fotto,,,,,, 😉 😉

minkak
11. máj 2009

Kala no teda,ale hlavne,ze uz je to za vami 😉
tak snad o rok uz aj s Vami,s nami to bud.rok pekne vzrastie 😅 😀

maminkatn,nevadi,to je v poriadku 😉 inak super,tip 😉 no ved uvidime 😵

erka12
11. máj 2009

lucaska vsetko najlepsie k narodeninam 😉 krasne fotky 😉

mucilienka
11. máj 2009

ahojte kocenky,

tak najaktulanejsia tabulka:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kala, ja som to prezila minuly tyzden, doktorka mi vravela, ze je toho velmi vela - nejaka virusova brusna chripka ide, a trva to aj 5 dni...

amatula
11. máj 2009

ahojte

pekne fotecky lucaska 😉

typovacka pokracuje......

tak ja typujem samé baby 🙂 😉 😝 nech maju moji chalani z coho vyberat 😎

minkak
11. máj 2009

amatula dobreeee 😀
sa tu smejem 😅

lucaska
11. máj 2009

daakujem vam velmi pekne....................... 😉 😉 😉 😉 😉

mami.sk
11. máj 2009

ahojte,
tak my sme uz spat doma 😉 dosli sme dnes , par minut po polnoci a kym sme vsetko vybalili tak boli skoro 2 hodiny 😒
tak som dnes trosku prispata 😀
ani nestiham citat co ste vsetko popisali za tych par dni 😀 tak idem nato 😉

mami.sk
11. máj 2009

lucaska - vsetko najlepsie k narodeninam 😉

lucaska
11. máj 2009

dakujem......mami ako ste sa mali??? malinka ako zvladla cestu????

mami.sk
11. máj 2009

joj, cesta bola v pohode, naschval sme isli vecer a v noci aby nebolo teplo a aby spinkala a naozaj prespala celu cestu, aj tam aj naspat 😉
aj tam bolo dobre, len kratko 😉 konecne som sa rano vyspala, lebo svokrovci vstavaju o 5 tak ked poculi ze mala je uz hore tak si ju vzdy zobrali a ja som mohla spat este 2 - 3 hodinky 😀

martinano
11. máj 2009

lucaska vsetko naj 🙂

lucaska
11. máj 2009

mami, tak si si aspom oddychla trosicka 😉 😉 😉 😉

mami.sk
11. máj 2009

lucaska - ja som bola rada 😉 to tu v Trencine nemam taku pomoc 😉
len dnes rano bolo horsie 😀 manzel soferoval celu cestu, nechcel aby som ho vystriedala tak som ho rano nechala vyspat 🙂 a tak teraz by som prijala keby mi malu zobrali svokrovci na prechadzku 😀
a ako budete oslavovat narodky?

mami.sk
11. máj 2009

martinano - nezavidim tie zubky, Terezka je teraz hrozne placliva a to jej este nevysiel ani jeden ☹

kala - ja som nedavala malej ziadny caj,ani teraz nedavam ani ked ju brusko bolelo. vyskusala som jej davat feniklovy na lyzicku ale nakoniec som zistila ze jej viac pomaha ked ho pijem ja 😉 teraz ked je teplo tak jej radsej castejsie ponuknem prsko 😉

mucilienka
11. máj 2009

dievcence, zacala som riesit MDD,a nejaky ten darcek pre malu... a tak som pozerala a pozerala a nasla toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5436721

ukazka ako sa na tom jazdi je tu:

https://www.youtube.com/watch?v=09OtjmPQbTU


neviete co je to zac? mne sa to celkom pacilo, len neviem, pisu ze na jazdu je idalny hladky povrch, ale to je co???

miroslava72
11. máj 2009

Ahojte.

Muci,to auticko vyzera dobre,len neviem,ci tu niekde najdes taky hladky a rovny povrch ako je v tych videach.

Lucaska aj ja prajem vsetko len to najlepsie a najkrajsie.

Kala,tvojej Terezky sa tusim vsetky choroby chytaju...chuda...prajem vam nech su uz vsetky prec

Dievcence a musim sa vam pochvalit-nasa Melisska sa uz sama pustila chodit 😀 ,nie je to este 100%,ale to sa casom este vycibri-ked sme si ju my pustali medzi sebou,tak to uz zvladala celkom fajn,ale teraz sa aj sama pustila,bola pri sedacke a odrazu sa pustila a isla 😀 ,ked sa nejasi,tak jej to ide celkom dobre...

amatula
11. máj 2009

cafte

muci autko pekne......ale drahéééé podla mna za tu cenu nic moc.......a vy taketo darceky kupujete detom k MDD 😕

miroslava gratulujem 🙂 😉 Melisska aka sikovnicka 😵

co robkate?ja mam muza na sluzobke,,deti hajkaju a ja tu sama 😔

mucilienka
11. máj 2009

no vsak to, ze na aky hladky povrch? 😕

amatula, ja mam manzela tiez v DE, mala spala poobede styri hodiny, tak ideme pozerat na markize "Medvidka" 😀 ja mam uz skvelu partacku aj do kina 😀

mami.sk
11. máj 2009

ahojte,
jej Mirka - to je sikulka ta tvoja Melisska, teraz sa za nou veru nabehas 😀

amatula - ja som konecne ulozila malu spinkat, aj ked az na druhy pokus 😉 teraz dobieham co som na nete nestihla za tie 3 dni co som bola u nasich a asi pojdem skoro spat lebo som po tej ceste K.O., tiez sa chystam pozerat Medvidka ako Muci - mam rada ten film 😉

muci - veru, dost drahe a neviem ci by si to vonku vyuzila, ai len vo vnutri na plavajucej podlahe 😀 😀 😀 tam by mal byt rovny povrch. ale ako odrazadlo by to nemuselo byt zle 😉

amatula
11. máj 2009

muci aj moj Bobo chcel este ponocovat,ale som ho zrusila.....

idem aj ja kuk toho medvidka.......

lucaska
11. máj 2009

ahojte, tak vsetci idete pozerat medvidka? ja som si pustila film vymenene deti,som si ho nahrala a teraz mam cas tak si ideme kuk 😉

muci, noo ono by asi bol problem s tym hladkym povrchom , to asi u nas nehrozi........... 😝

vsetkym vam este raz dakujem........................ 😉

mami, zatial sme niak spaci neoslavovali, zatial vecera s mojimi chlapmi v AVK , potom vinko so znamymi a s rodinkou este len pojdeme niekde hadam 😉 😉 a teraz mam veget na gauci 😅 😅 😅

mami.sk
11. máj 2009

no ja som si dnes dala 😀
zacala som objednavat vyvolanie fotiek cez net a uz to trva 20 min. a ukazuje mi tu ze este 1,5 hodiny to bude trvat 😀 😀 😀
tak som zvedava ako dlho to bude trvat 😝
no a ja by som taaaaak spala 😒

mami.sk
11. máj 2009

inac vo Fotolabe maju akciu, fotky po 5 centov ak sa objednaju cez net a viac ako 100 ks. trva to do 14.5 😉

lucaska
12. máj 2009

ahojte, mami podarilo sa objednat??? 😉 dik za info, poobede sa vrhnem aj ja na objednavanie 😝
pekny dnik............. 😉

lennie7
12. máj 2009

dobre ranko 😉 mami.sk dobre vediet, dame si aj my spravit, minule sme davali cez happy foto ale su kvalitou otrasne, pritom ztade sme vzdy mali najkrajsie fotky 😠

Lucaska, dodatocne vsetko najlepsie k narodkam, hlavne zdravicko a nech ta Lucasko poslucha 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre