Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
16. jan 2009

adkag-to sono viac menej skresluje... 😉

kala12
16. jan 2009

jeej adka, tak budete mat parik. Super. 🙂

Erka veru to uslo, pamatam sa, ako si tu pred rokom davala hlasenia, ze si este 2v1. 🙂

Idem nieco ponurit do chladnicky, teraz mam nejake zrave obdobie, aj v noci sa zobudim na to, ze som hladna. Ale radsej nejem, nechce sa mi potom zuby umyvat. 😀 😀 😀

martinano
16. jan 2009

a to bolo cisarskym aj jedno aj druhe, ale nosit to nebola urcite sranda 😝

kala12
16. jan 2009

Mne zase doktor pri Terke vravel, ze bude malicka, ze bude mat max. 2900 a narodila sa 3450 gramova. Takze ja tie miery tiez beriem s rezervou. 😒

dannynka
autor
16. jan 2009

ozaj babulky vy uz mate 30-tt za sebou,ake sa robia v tomto tt odbery?

kala12
16. jan 2009

ja nevem, ci sa este robianejake odbery, mne budu este brat krv na protilatky, potom sa robi uz len kultivacia na streptokoka B, ale to az v 36 tt.

dannynka
autor
16. jan 2009

lebo mne dr nieco spominal ze v 30-tt na nejake odbery ale to ma asi dr kazdy podla svojho 😅

kala12
16. jan 2009

Baby lucim sa, idem si kuknut nejake DVDcko, doma vladne klud, ,,deti spia,, tak idem relaxovat. 😀
Dobru nocku. 🙂

dannynka
autor
16. jan 2009

kala aj ja napodobne,pekny vikendik prajem a bru nocku,aj ked to vyzera ze malinke v bruchu asi vstalo a robi si v bruchu discoteku 😀 😀 😀 😀

este raz pa a bru 😔 😔 😔

dienka
16. jan 2009

ahojte, vidim, ze tu rozoberate miery babatiek, nas danko mal 4800 g a meral 55 cm 😀 Ked bol este v brusku, tak mi tlacil na nejaky nerv, nemohla som posledne 2 tyzdne skoro ani chodit 😕 , ale po porode sa to upravilo.
Adka druhy porod by si mala mat lahsi, drzim palce nech to tak je. Aj ostatnym tehulkam 😉

martinano
16. jan 2009

konecne som sa sem dostala
zelam dobru nocku
dienka klobuk dole 🙂

adkag
17. jan 2009

dienka,tak to bol Danko tiez riadne velke babo.
danny,v 30 tt sa robia odbery na krvny obraz, zelezo a tak.ja ho mam furt nizke. mne tie odbery robila doki,ale neviem ci to robi kazdy doktor.

dannynka
autor
17. jan 2009

ahojte,pekny vikednik prajem 🙂
adkag-dik za info,urcite aj mne to bude robit dr alebo sestricka 😉

dienka
17. jan 2009

Ahoj Dannynka, siesta? 🙂
Ja mam tiez 😎 , manzel sa siel s Laurikou lyzovat, Danko spinka, tak mam chvilu volno. Cele doobedie som varila, o pol hodinu pridu hladosi z lyzovacky, tak si daju 😀

dannynka
autor
17. jan 2009

dienka ako sa to vezme,doteraz som bola pri hrncoch,Gabiku som dala okolo 13-tej spat a stale sa prevaluje v postielke a nespi....a ja konecnce obedujem 😅
tak si vychutnavaj tvoju siestu 😉

dienka
17. jan 2009

Danny tak dobru chut 🙂 A co dobreho mas na obed?

dannynka
autor
17. jan 2009

dakujem aj ked uz mam po 😀 😀 😀
sosovicovu pllievku na kyslo,a pecene kura s ryzou 😉

dienka
17. jan 2009

aj my mame dnes kura, ale vyprazane so slovenskym salatom http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10359&use... 😀 a polievku spenatovu.

dannynka
autor
17. jan 2009

dienka to vyzera dobre 😉

no nic Gabika este nespi idem si skusit za nou lahnut,snad zaspi aspon na hodku. 😠 😒

dannynka
autor
17. jan 2009

uz spi,huraaaa 😀 😀 😀 😀 😀

dienka
17. jan 2009

a my sme uz hore 😀

zabka
17. jan 2009

Ahojky, tak uz sa k vam hlasim ako mamina 😉 😵

dannynka
autor
17. jan 2009

zabka Gratulko k malej Nikolke 😵

kacenka83
17. jan 2009

ahojte, vidim, ze to tu konecne ozilo po dlhej dobe 🙂

my mame doma maroda, vcera sme boli s kubkom na pohotovosti, lebo mal cely den 39 teplotu, ziadny soplik, ani kasel, len chore ocka, nechcel papat a bol cely nesvoj tak sme radsej isli... dr. na mna cudno pozerala, ze panikarim ked som prisla na pohotovost s dietatom, ktoremu idu zubky tak som ju musela presviedcat, ze to nie su len zubky.... a potom, ze rodicia vsetko zvaluju na zubky 😒 az ked mu pozrela do hrdla tak zistila, ze ho ma dost cervene tak hned dostal aj antibiotika a vyzera, ze uz zacali zaberat, lebo uz vyzera, ze je lepsie...

na poradni vsetko ok, nas drobec ma uz okolo 30cm a 560g a z nasho dievcatka je zrazu chlapcek tak mam menej starosti s vybavickou 😉 len meno ani netusime ake dostane...

erka12
17. jan 2009

ahojte,
dienka kriatko so salatom vyzera super,vyskusam 😉
zabka -mamina vsetko naj k babatku,nech sa vam dari 😉
kacenka,takze chalan,tak to budete mat partiu ako my 😀

erka12
17. jan 2009

baby mam este jednu prosbu,nemate niektora doma prihlasku do skolky,chcem si ist potvrdit k dr. a nemusela by som sa teraz hnat pre nu do skolky,nemate ju niektora v pc.

dannynka
autor
17. jan 2009

ahojte 🙂

kacenka-tak druhy chlapcek,hlavne aby ste boli zdravucky... 😉

erka a neda sa to najst niekde na nete a vytlacit?

erka12
17. jan 2009

ahoj danny,
veru hladam,zle nenasla som 😉

dannynka
autor
17. jan 2009

erka aj ja som hladala a zial tiez nenasla 😒

dannynka
autor
17. jan 2009

idem hajat,pa a bru 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre