Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
16. mar 2009

dakujeme.teraz trosku spinka,dufam ze antibiotika trosku zaberu.......................to je hrozne,este ani raz nemal taku vysoku teplotu.................na pohotovosti mu dali diazepam este,davali ste to niekto drobcovi,lebo mam akesi vycitky ze som mu to dala?

martinano
16. mar 2009

lucaska my sme nedavali,ale deom sa dava,pri ozaj vysokych teplotach, to je abynedostali krce, nemusis mat vycitky.neboj bude dobre chudacik maly to je fakt smola.a co ti povedali,ze to moze byt?

zuzanamv
16. mar 2009

Lucaska, aj my sme minule dostali od dr. recept, ze treba dat ked vystupi teplota nad 39,5. Nastastie sme to este nemuseli. Klop klop, ale mame doma.

lucaska
16. mar 2009

martinano,ma zapalene cele hrdlo,vela hlienikou...........a sa ma pytala ci sa nestazuje na uska, a ze sa pre istotu mame ist za dva dni ukazat nasej doktorke...............duuufam ze to bude len to hrdlo.

lucaska
16. mar 2009

martinano,ja viem ze to davaju proti krcom,aj vela inych mamiciek to dava,ale ja vzdy si precitam cely ten priibalovy letak a potom mam z toho paniku.co tam vselico popisu........ 😖

martinano
16. mar 2009

no pekne
necitaj pribalovy letak aj ked sa ma, ale presne ako pises su tam popisane hrozy.
😉
neboj bude trosku spavi,ale to bude dobre
netusim co by to mohlo byt

kacenka83
17. mar 2009

kala este raz gratulujem, mala si super rychly porod, aj ja chcem 🙂
ked si tak rychlo rodila, nemuseli ta moc sit? a dali ste si nakoniec aj pupocnikovu krv odobrat?

kala12
17. mar 2009

caute baby, mam chvilku cas, tak som pridala nejake foto.

kacenka, nemuseli , doktor ma nastrihol tusim este aj menej ako pri prvom, a strihal ma po povodnej rane, aby som nemala viac jaziev. Pri Terke som mala vacsi problem sadnut si ako teraz. Pupocn.krv sme si nedali odobrat.

martinano
17. mar 2009

kala maly je uzasny 🙂 , nadherne babo

minkak
17. mar 2009

ahojte kocky 🙂

kala no este raz veeeelke gratulko,to si teda mala porod,wau 😵 Milanko je uuuuzasny 😵

Lucaska no to mi je luto,ze Vas to zase takto chytilo,drzime palceky nech je Lucasko rychlo zdravucky 😉 a posielame mu pusky 😵

erka12
17. mar 2009

kala,pekne fotky,milanko je krasnucky 😀
ide ma porazit,chcela som ist s chalanmi do mc,a zasa prsi ☹

erka12
17. mar 2009

poradte,kde v tn sa daju kupit pekne detske obliecky,nie do postielky 😉

ivaz
17. mar 2009

Páni. Kala to bola rýchlovka. 😵 Držkajte sa. Malinký je zlatučký.
Lucaska, pekne sa liečte, ☹ dúfam, že je vám už lepšie.
Dienka, stretko doobeda. To my sme sa za.😉
Včera sme sa boli v interiérovom ihrisku a máme zlú správu v nedeľu definitívne končia. Rušia prevádzku. Takže kto sa chce ešte pohrať musí to stihnúť tento týždeň. Tak keď myslíte, že si to malý drobci užijú v guličkách, môžeme dať stretko tam. 😉

ivaz
17. mar 2009

Erka, skúste v Jysku alebo v zelených stánkoch pri nemocnici. No a potom internet napr. http://babyshop.mimishop.sk/katalog.php?kategor...

erka12
17. mar 2009

ivaz, no teda,vsetko co je pre deti zaujimave rusia,no teda.ale my s manzelom sme to cakali,lebo v centre mesta,urcite vysoky najom,... ☹

ivaz
17. mar 2009

Na deťoch sa nedá veľmi zarobiť. Už nech je pekne a môžeme chodiť von na ihriská. Takéto počasie ma privádza do šialenstva.

erka12
17. mar 2009

to pocasie aj mne riadne lezie na nervy,lebo cely den s nimi doma je .... ☹ no nic idem im pustit rozpravku 😉

yuya
17. mar 2009

Ahojte 🙂 . Chcem pogratulovat cerstvym dvojnasobnym maminam k ich krasnym prirastkom. Natalka a Milanko su prekrasny, dokonca Natalka ma ako dlhe vlasky, to sa mi vzdy paci na novorodeniatkam. Tak vam vsetkym prajem vela zdravicka a nech deti rastu do krasy 😉 .
Ale co to citam, Lucasko nam ochorel a tak sme sa tesili na neho na stretku ☹ . Ivka, Minka, o kolkej a kde teda? Cosi som tu zahliadla, ze mozno doobeda? Nam je to jedno... Mohli by sme fakt radsej to interierove, ked uz konci ☹ ...
Ostatne maminy aspon takto zdravim, lebo ja uz bohuzial nestiham tolko internet ako predtym. Robim danove priznanie, tak som az po usi v papieroch. Papa, majte sa pekne 🙂

adkag
17. mar 2009

ahojte,tak my sme tiez marodi,uz aj natalka chytila sopliky od jakubka, chuda,tak chrci furt a hlavne jej to steka do hrdielka tak ich vygrckava,v noci sme boli kazdu chvilku hore. tak je u nas blazinec, vkuse odsavam soplik jednemu alebo druhemu,zazitok. aj ja sa citim vselijako,tak neviem ci nebudem aj ja chora. uz aby bolo krajsie pocko,lebo toto je fakt akurat tak na bacile ☹ . len sa bojim aby nas doki neposlala do nemocky s natalkou ked je este taka malinka a uz ma sopliky.

ivaz
17. mar 2009

Adka, neboj zvládnete to. 😉 Aj my sme mali soplíky hneď keď sme sa vrátili s pôrodnice. Pekne odsávajte, zvlhčujte.... Veď to už dobre poznáš.
Spresnenie stretka: streda 18.3. 16:30hod., interiérové ihrisko. Môže byť?

minkak
17. mar 2009

ahojky 😉
adka pozerala som fotecky Natalka je krasnucka 😵 juuuj,tak aj ona je marodik,tak sa drzkajte vsetci,nech ste skoro fit 😉

ivaz OK 😉

zuzanamv
17. mar 2009

Adka, to je blbe, drzim palce, nech to ostane len pri soplikoch a rychlo to prejde!

Na zajtra sa tesime!

erka12
17. mar 2009

adka to je smola,ze uz mate sopliky,ale urcite to rychlo zvladnete 😉

zajtra sa tesime,ale az o 16.30? no my tam budeme urcite skor,lebo chalani spia tak do 13.00,tak kto chce moze sa okolo 16.00 k nam pridat 😉

ivaz stranky s oblieckami som pozerala,len ja by som radsej kupila v nejakom obchodiku,no pojdem pozriet tie co si napisala 😉

ivaz
17. mar 2009

Erka, keď vstaneme tak vyrazíme, ale sa obávam aby sme to stihli na 16:30. 😉

erka12
17. mar 2009

ivaz v pohode, a o ktorej chodite spinkat vecer,ked poobede tak dlho spinka 😉 to my o siedmej vecer,filipko zaspi s flasou hned a misko ten este pride cikat,kakat,... 😉 ale dnes zaspal rychlo,cely vecer trenoval hadzanie do kasa,aj sa mu to par krat podarilo,a vtedy ho to zacalo este viac bavit,ale dobre ho to aj unavilo 😀

yuya
18. mar 2009

ivi, platí 🙂

erka12
18. mar 2009

ahojte,no kto si da so mnou kavicku 😉

kala12
18. mar 2009

ahojte,
je tu niekto na kavicku? ja mam chvilku pokoj, maly spinka, terka je u babky, tak som zahajila povinny oddych. 😀 Mali sme divoku noc, maly bol od dvanastej kazdu hodinku hore, zaspal az o stvrtej na tri hodinky vkuse. Stale by bol len na ciciku, napapa sa, grcne, potom je zase hladny, do toho sa pokaka, ked ho prebalujem , tak si vygrcne,tak zase prezliekame. O zabavu mam postarane. 🙂 Len sa bojim, aby sme nemali reflux, lebo dost casto si vygrcne. Sice to moze byt aj tym, ze je taky pazrosko. ☹

Adka tak aj vy to mate teraz doma pestre,chudatko Natalka, taky malicky cloviecik a uz sa musi trapit so soplikmi. ☹

na stretko by som sla, ale bohuzial..... 😀 😀 😀 Ved nabuduce uz hadam dorazime vo vacsom pocte. 😉

erka12
18. mar 2009

ahoj kala,teda ty mas hladosa 😉 tak teraz pekne oddychuj 😉

erka12
18. mar 2009

ani nas filipko sa nevedel pekne napapat,on si cucol,zaspal,a o chvilu zasa hladny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre