Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
4. máj 2009

martinano, kraasne fotky, martinko je fesacisko......................... 😉 😉

martinano
4. máj 2009

ahoj lucaska dakujem
musim ist vecer sa tu zastavim 😉

mucilienka
4. máj 2009

lucaska, aj ja rozmyslam ze palacinky take dobre s tym cokoladovym topingom, ci kremom - NIKA a slahackou.. uz som to davno nerobila.. a nejaku polievku, vidis, mozno aj rajcinovu... to je fakt o nervy s tym varenim... nie ze varit, ale CO varit?!

amatula
4. máj 2009

ahojte
tak vrenie sa tu prebera...to jue nocna mora pre mna 😝

mi mteraz dietujeme,,,takze salatiky,diet polievocky a je pohodka...to dlho netrva a ani nemusim vela rozmyslat 😉

muci u vas prsalao?u nas nic.....aj sa mracilo ale zislo z toho..tak ideme von 🙂

minkak
4. máj 2009

Ahojte kocky,ja Vas tu nejako nestiham,konecne som docitala 😉

danny este raz gratulko,krasne fotecky-dominik je chutnucky 😉 aj Gabika ako si ho tam pekne varuje 😵

Kala tak ako Terezka?Dufam ze medzitym uz lepsie 😉 ako ste k tomu prisli?Inak pekny mate ten rezim 😵

martinano krasne fotecky,Matko je fakt riadny fesacisko ako pise Lucaska 😉

Muci Ty tu robis chute 😅 vyzera to vynikajuco 😵

Babulky rozpravali sme sa s Venonnou,ze by bolo fajn nejake to stretko,tak sme sa predbezne dohodli na stredu 20.5.
kto sa prida????

mucilienka
4. máj 2009

minka, tak my by sme prisli, ak nam do toho volaco nepride, a navrhujem tu kaviaren na namesti sv. anny, ja som moc za juh neni...

amatula
4. máj 2009

juchu juchu ked to nebude na juhu pridem aaj ja...lebo ja som rada ze sa dotrepem do Tn snimi dvoma 😉

lucaska
4. máj 2009

ahojte, aj my sa hlasime........................ 😉 😉 😉 😉 😉

lucaska
4. máj 2009

a aby som nezabudla, dnes sme stretli dannynku s malym, je kraaasnucky, taky malinky drobcek, uuuzasne babatko 😉

mami.sk
4. máj 2009

ahojte
no super ze bude stretko, dufam ze sa nam podari prist 😉
a ktoru tu kaviaren myslite? ci je to ta cukraren na nam. sv. Anny?

martinano - maly aky rozkosny 🙂 a ten veget na nocniku, moj muz sa nasmial 😉

muci - super dalsi recept 😉 dakujem 😉
zajtra budem varit rizoto zeleninove, tiez nemusim kazdy den maso, zato MM je hrozne masovy 😒 a sladkym jedlom sa mu velmi nezavdacim 😒

dannynka
autor
4. máj 2009

ahojte 🙂
som VAs dosla na chvilku kuk,Gabika uz v hajanoch a malinky Dom este kukuckuje 😵 teda lezkla zabaleny v perinke a pozera..taky je zlatunky,pokial nepyta cici tak relaxujem 😀 lebo neviem aka noc nas caka 😕 😅 😅

mami.sk
4. máj 2009

ahoj danny - maly v noci vystraja? 😀 asi sa velmi nevyspis co? ☹

dannynka
autor
4. máj 2009

mami ako sa to vezme,prva noc doma bola oki,druha nic moc a tretia nas caka dnes tk uvidime...ako som pisala zatial tu dudluje v perinke vedla mna okupkany vonavucky a spokojny-taketo daco som pri Gabike nezazila 😕 .
Inak zajtra nas caka poradna u dr tak som zvedava co a ako 😅 ,ale som rada ze uz nas dr ordinuje 😉

dannynka
autor
4. máj 2009

vlozila som par fotto

mami.sk
4. máj 2009

foto krasne 😉
tak dufam ze sa ti podari vyspat 😉
ja som tym hrozne trpela ked som nemohla zrazu spat kedy som chcela😀 😀 😀
no co clovek nevydrzi pre deticky, nie? 🙂
a gabika mala koliky?

dannynka
autor
4. máj 2009

som bola nachvilku mimo bo trebalo vyplnit papierovacky pre urady vrrr ale mi to dalo zabrat teraz idem hodit sprchu a hajde aj s Dominikom do hajan....... 😅 😉

mami-Gabika koliky nemavala,ale vraj castejsie je to u chlapcov tak mozno nas to caka..... 😅 som mu zcala preventivne davat troska fenikloveho cajiku nabrusko,no uvidime co povie zajtra dr.... 😅

bruu nocku 😔

mami.sk
4. máj 2009

joj, danny to ti nezavidim tie urady ☹
ja som to obehla asi 10 dni po porode a mala som dost 😝
no zelam dobru nocku, aj ja idem do hajan 😉 dnes bol budicek o 4 tak som uz dost unavena 😉
sladke sny 😉

miroslava72
5. máj 2009

Ahojte.
Tu dnes este nik?

Kala,Terezka ako,je uz lepsie?

Danny,krasne fotecky. Dominik je zlatunky a Gabika,no velka sestricka,pekne sa stara.
A ako dopadla poradna,vsetko v poriadku?
Cucka maly dobre?

Muci,palacinky,mnam.

Ja akurat peciem kuracie kridelka,k tomu ryzu alebo len chlebik a zeleninku...a este mozno bude aj torta,ak sa podari a zostane nieco aj pre nas. Syn totiz v skole dnes pecie tortu...uvidime ci sa vydari...uz si robiim chut.

miroslava72
5. máj 2009

A co sa tyka stretka,radi sa pridame aj my. 🙂

mami.sk
5. máj 2009

ahojte 😉

no dnes je tu nejako pusto 😀 som myslela ze ked sa ochladilo tak to tu bude zit 😉

erka12
5. máj 2009

ahojte,
ja len na chvilocku,akosi nic nestiham a doma jak po vybuchu 😉
na stretko mozme aj my,a do kaviarne super napad 😉 len som nepostrehla kedy?

danny zlatucky je dominik,take malinke babo 😉

minkak
5. máj 2009

ahojte 🙂

stretko 20.5. -s t r e d a o 16-ej 🙂 🙂 🙂

miesto teda asi ,ved to sa moze este upresnit......tak zatial klasika cafe Verde 😉

takze zatial plna ucast,no super 😉 🙂

miroslava na wau,budete mat tortu,fiha,takto vypekaju 🙂

miroslava72
5. máj 2009

miri,ved to sa este uvidi,co upiekol a co donesie domov 😀

kala12
5. máj 2009

ahojte,
chvilka pokoja doma, tak som tu 😉 .

Miroslava72 terezka uz v pohode, dnes sme volai na vysledky mocu, su negativne, takze sme to vcas zachytili. 🙂

Na stretko by sme aj my hadam prisli, ak nieco do toho nevojde.

Danny ako? Ako to zvladate? Gabika je este stale taka akcna v pomahani? U nas uz je to tak, ze terka ani nevnima, ze mame doma babatko. Uz ho berie ako ,,inventar,, 😀 😀 😀

venonna
5. máj 2009

baby, ja vas nestiham, ale na stretko sa tesiiiim 😵 a cafe verde schvalujem, taku viedensku som nemala uz daaavno 😉
kala, dany, mate kraasne fotky, dufam, ze aj moji sa budu tak dobre znasat... 🙂

venonna
5. máj 2009

ehm, inak juzanky, zajtra doobeda pozor na Vychodnej ul. - idem ku gyndoske autom, prvy raz sama s malou, tak mi drzte palce... 😅

mami.sk
5. máj 2009

baby, kde presne je to cafe Verde?

kala - to je fajn ze Terezka je v poriadku 😉

minkak
5. máj 2009

kala tak super,ze to mate v poriadku 😉 😉 😉

venonna 😀 nebojkaj zvladnes 😉 tak sa tam drzkaj 😉

mami je na nam.sv anny-oproti slov.sporitelne,vedla foto Vratny 😉 da sa tam ist aj z dvora okolo tej fontanky,to budes mat jednoduchsie s kocikom 😉

miroslava,no ved potom daj vediet ako to dopadlo 😉 urcite to zvladol 😉

lucaska
5. máj 2009

ahojte, vennona 😀 😀 😀 😀 😀 , to zvladnes............ 😉 😉

kala, tak super ze terezla je uz v poriadku......danny ako ste dopadli na poradni?????
miroslava, daj vediet ako dopadla torta a ked tak niekedy mi ho pozicas nech aj mne upecie 😝 😅 😅

muci,ako palacinky hotove???? ja som nakoniec zamiesila na parene buchty a spravila tie........teraz uz sa ledva hybem na gauci, lebo ich milujem........... 😝 😝 😝 😝

mami.sk
5. máj 2009

venonna 😉 drzim palce - aj ja som tak znamych varovala ked som sla sama autom 😀 a teraz je to super ked potrebujem tak sa odveziem a nie som zavisla na muzovi 😉 super pocit 😀

lucaska - parene buchty mnam, ja zatial len kysnute kolaca som skusila , na knedle a buchty nemam odvahu 😒

idem s malou vonku, dufa, ze tam nie je velka kosa 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre