Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
26. máj 2009

minkak, mne stacili 3 mesiace na SK, same lietacky a vybavovacky kvoli bytu, takze ja oddychujem tuna 😀 a stale to lietanie hore dole, nic moc no 😒

minkak
26. máj 2009

new,no ned ano som si aj myslela,ze ked ste boli teraz tu....
a tatino co, ide nieco vybavovat?

amatula
26. máj 2009

ahojte

no super teplucko je aj na opalovanie,len ja na slnku nevydrzim viac ako polhodky 😖

miauka aj ja som mala ten pocit pri oboch a vyslo tak ako som citila 😉

newyorkgirl
26. máj 2009

tatino ide vybavovat hlavne STK na aute, nie je nadseny z vyse 20hodinovej cesty chuda moje 😒

erka12
26. máj 2009

ahojte,
idem si precitat,co ste popisali 😉 ja sa stale trapim zhananim opatrovatelky 😉 ale teraz si urobim kavicku a relaxujem 🙂

lucaska
26. máj 2009

ahojte, nikde nikoho?????????? asi si uzivate slniecka...................pekny slnieckovy dnik

mami.sk
26. máj 2009

ahojte 😉

my sme sa pred hodinkou vratili z nakupov, vbehli sme do Tesca a hned aj do Lauga 😉 /Minkak - vy ako, kupili ste nieco?/

manzel zhanal letne nohavice , aj kupil ale najlepsie obisla aj tak Terezka 😉 ked to sa neda odolat ked maju tolko krasnych veciciek 😀
tak nakoniec sme jej kupili kratasky s trickom, 3 bodynka a ponozticky 😉
tak sa teraz vytesujem 😀

my sme dnes boli s Mirkou na prechadzke a ja som cervena ako rak 😝 a to som bola natreta 15 faktorom 😕
to slnko je fakt nebezpecne 😝

mami.sk
26. máj 2009

muci - ja tipujem Miauke chlapceka a Drobcovi dievcatko 😉

minkak
26. máj 2009

ahojte 🙂
new,no tak to je jasne,ale vsak zvladne a ide sam?
mami jasne pokupili sme 😉 mame 😉
tak Vy ste teda ,ale nakupili,no ale vsak tam maju vecicky 😵

newyorkgirl
26. máj 2009

ahojte, akurat sem nakukam ze kto ponocuje 😀

minkak, berie nejakych ludi, ale neviem ci sa im odvazi dat nase auto do ruk ked tak aby ho vystriedali 😀

lucaska
26. máj 2009

mami........tie deti to by clovek kazdy den nakupoval a stale by bolo co 😝 😅
new,nooo chlapy su haklivy na svoje auta......ale ved hadam ked bude unaveny tak mozno 😉

newyorkgirl
26. máj 2009

lucaska, papierovo je to moje autooooo 😀

lucaska
26. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
26. máj 2009

no teda new 😅 a to ho pustis z ruk,ked je Tvoje 😀 😀 😀

newyorkgirl
26. máj 2009

baby nesmejte, co uz mam na vyber? jedine ze by som tych 20 hodin sla ja, bleeee 😅

minkak
26. máj 2009

ale jasne new 😉 nech to len mangelik zariadi 😉 a stastlivo docestuje 😉

martinano
26. máj 2009

ahojte
ja nestiham, len sa hlasim,ze sme na slovensku
new my mame za sebou 24hodin autom aj s malym, vacsinu cesty presoferuje manzel, da sa to zvladnut 😉 a chodime,takto dost casto
dufam,ze budem mat viac casu a precitam ostane nie len poslednu stranu

newyorkgirl
27. máj 2009

teeda mati, tak to obdiv, ja sama nie som moc na dlhe trasy a nasa mala ta uz duplom nie, mam co robit ju zabavit 2,5 hodiny v lietadle, aj ked chodime na vychod k svokrovcom, zvykli sme na noc ist, nech spi a nepisti, ze stojime kazdu pol hodinku kdesi 😒

erka12
27. máj 2009

niektore mate spokojne deticky,ked cestujete 😉 cestovat s nasim filipkom je zazitok ☹ ale s miskom sa uz cestuje super 😉 uz sa tesime,ked aj filipko bude starsi a dufam,ze sa to zmeni 😉

erka12
27. máj 2009

new manzelovi prajeme stastnu cestu 😉

ivaz
27. máj 2009

To je dnes zmena počasia. ☹ Včera sme sa vyhrievali na slniečku a dnes sa schovávame pred dáždikom. A čo MDD? Ako sa chystáte oslavovať? Hoďte nejaké typy. Ja som našla toto: http://www.trencin.sk/tmp/asset_cache/link/0000...

newyorkgirl
27. máj 2009

no kocky, dakujem, dufam aj ja, ze to zvladne, budem mat ine nervy, lebo vacsinou soferujem ja a on si s Nikolkou pekne spinka 😀 takze zajtra budem nervooooozna jak toto 😒

inak o pocasi mi nehovorte, my mame nadhernych 7 stupnov a mrazivy vietor s dazdom 😖

mucilienka
27. máj 2009

tak kocky MDD chystame aj v Soblahove - o 10.00hod zacina cesta rozpravkovym lesom v Dolinke, vraj je pripraveny super program, opekacka a vseeeelico... my sme minule boli, to bolo super... neviem teda, co prichystali na tento rok, ale vsak hadam bude fajn 😉

ivaz
27. máj 2009

Lucaska, v Slavnici na letisku sme boli minulý rok na MDD, bolo super.😉 Mucilienka, to vaše Mini ZOO pri horárni sme už tento rok prepásli?

mami.sk
27. máj 2009

ahojte baby,
no to dnesne pocasie je otras 😝 😝 😝
my sme boli s malou vonku len 1,5 hodiny a mali sme dost 😝 aj sme trochu zmokli ale nic strasne 😉

akurat sa divam na JOJke na noviny a taka reportaz , ze mamicka zabrzdila kocik s 10-dnovym babatkom a ze ten sa pohol a vletel hasicskemu autu do cesty. no horor, nastastie babo je v poriadku 😕

martinano - vitaj doma 😉 ako dlho sa zdrzite?

mucilienka
27. máj 2009

ivaz, este nebolo...

lucaska
27. máj 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2013648&i... dnes sme mali trosku oslavy........... 😉

minkak
27. máj 2009

ahojte 🙂

fuuu new,ze 7 stupnov 😲 😖

mami aj mne tak raz mala utiekla som necakala....a ja som ju ani nezabrzdila 😠 ma vobec nenapdlo,len sa otocim a nasa mala sa uz rutila 😲 a suuuuup do auta narazila ,nastastie do zaparkovaneho 😉 ta ani nevedela,ze sa nieco deje a ja infarktovy stav 😠
no stane sa 😖 dorazit ma je malo ☹ 😠

no martinano to chce velke stretko kedy mozte?co babule tak bud.tyzden dame repete? 😉
ci stretko na MDD?

lucaska no kraaaaasne fotecky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre