Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
5. jún 2009

ahojte,pozrela som fotecky zo stretka, teeda bola ozaj hojna ucast a krasne fotecky. my sme nakoniec nesli,kedze to bolo vnutri,Kubko je strasne zivy, nevydrzal by tam dlho,on musi vkuse cosi vymyslat, potrebuje sa vybehat,tak sme ostali doma.ked bude stretko niekde vonku tak sa urcite pridame.

my sme mali dost zlu noc,bola som kvoli malej hore od 2 do 4, lebo sa metala,aj ked ona spinkala, potom som sa odstahovala vedla do izby,tak aspon hodinku som sa vyspala a uz o 5:15 vstaval Kubko.takze som dnes ako matoha 😝 .

zuzanamv
5. jún 2009

Ahojte,
Lucaska, to ma mrzí, že soplíkujete! Tak nech je Lucasko rýchlo fit, Veronika posiela pusu!

My sme mali fajn deň, mala som tu kamošku s 10mesačným synčekom, tak sa s Veronikou trochu zahrali, my sme pokecali.
A poobede mal Maťko v škôlke deň vodníkov, tak sme boli všetci v zelenom, súťaže a tak.

V nedeľu sa chystáte na vodníkov do mesta?

newyorkgirl
6. jún 2009

ahojte, tak ste pekne nafotili na stretku, ako deturence rastuuuu 😵

vsetky vikendujete ako vidim, lebo tu nikto dnes nenakukol 😀 nam to uz ubieha, este par dni a tatino sa nam vrati, uz normalne pijem 2 kavy denne co tu nie je, lebo poobede pri Nikolke zivam a tiez mi dochadza fantazia co varit, len pre nas dve 😒

mami.sk
6. jún 2009

ahojte,
akurat zacal riadny dazd tak som zvedava ako bude zajtra 😒 ale taky prijemny dazdik nie je zly 😉
my sme boli vonku poobede a dost bolo dusno 😒

new - tak sa nezdrzal dlho, som si myslela ze prisiel na nejaky dlhsi cas 😕 tam u vas je ake pocasie? si slubovala ze budeme mat pekne tak cakam 😉

amatula
6. jún 2009

ahojte

som tu dlho nebola teda...
taka strasna burka uz ze je prec 😅 ja to neznasam.....
vy uz asi vsetky hajkate ze 🙂

lucaska
6. jún 2009

ahojte, zuzanamv my by sme sa aj isli kuk zajtra do mesta este neviem , lebo aj manzelika chytila nejaka nadcha ale lucas uz pohoda,tak uvidime dnes sme prebehli len k nasim................. 😉

amatula
6. jún 2009

aki vodnici???najdem to aj niekde na nete??
mi ideme zajtra do mesta tak by sme kuk

adusa
6. jún 2009

Ahojte vo spolok. Znova sme po roku doma, uz som aj zopar babeniek stretla na juhu 🙂

Chcem sa spytat ci ste neboli na tomto predstaveni na hrade. Vyzera to zaujimave, mala by na to asi dost vyvalovala oci... 🙂
http://www.trencin.sk/48571

zabka
7. jún 2009

Ahojky, dlho sme sa tu neukazali 😅 ..Chcela by som sa Vas opytat ci ste boli niektora plavat so svojimi deturencami v tom hups?

zuzanamv
7. jún 2009

Ahojte,
Amatula, neviem, či sem ešte nakukneš, tu je info o vodnikoch: http://mcsrdiecko.sk/
začína to o 15 pri vodníkovi.

Lucaska, tak sa možno uvidíme.

Adusa, ahoj, bavili sme sa na ihrisku pri Južanke, o angličtine 😉

amatula
7. jún 2009

ahojte

noo zuzi..sme boli v kostoliku rano a som to skumala..a sa nam nechcelo cakat od rana 😒 tak nic..vodnici sa nekonaju...

mami.sk
8. jún 2009

ahojte,
juuuuj baby, som nas musela vytiahnut z 3. strany!!!!!!! 😀

lennie - som ta zazrela vcera na vodnikoch, no hned si sa mi stratila 😒 velmi vela ludi tam bolo 😉

amatula
8. jún 2009

ahoj....
ja som myslela ze uz tu nikto nepachne 😕 🙂

pekne pocko nikto nema cas

erka12
8. jún 2009

ahojte,
amatula, veru konecne pekne pocasie,chalani sa dnes vyblaznili von a uz sladko spinkaju 😀

mami.sk
8. jún 2009

veru konecne bolo dnes vonku pekne 😉

Terezka celu noc nespala, trapili nas zubky tak som bola rada ze bolo krasne a spinkala vonku, cele 3 hodiny prespala 😉

martinano
8. jún 2009

aahojtetu nikto 😕

newyorkgirl
8. jún 2009

martinano, ja som tu, ale maminky ostatne buvaju, ja len docitavam 😀

newyorkgirl
8. jún 2009

moc tu toho nie je na citanie teda 🙂 nas tatinko v stredu uz odchadza, tak sa na neho tesiiime dva dni uz zvladneme 🙂

erka12
9. jún 2009

ahojte,zijete?
new super,ze sa vam tatino vrati,aspon vam bude veselsie 😉
mami vas teda trapia stale tie zubky 😉 ved aj nas,ale uz len obcas 😉

erka12
9. jún 2009

audreyd prave som pozrela foto, 😀 perfektne

lucaska
9. jún 2009

ahojte, pozeram ze to tu nejako spiiii.................. 😕 😕 😕 😕 😕

audrey , malinka bola zlatunkaaaaa..........som vas videla pri podiu, je naaadherna...........

new,tak super ze sa vam uz tatinko vrati, ste to zvladli v pohodicke 😉 😉 😉 😉 😉

miroslava72
9. jún 2009

Ahojte.

Erka,ako si pochodila na urade?

erka12
9. jún 2009

miroslava,super,az som bola prekvapena,aka ochotna a mila pani😉

mami.sk
9. jún 2009

caute baby 😉
my sme sa akurat vratili z krasneho vyletu 😉
boli sme na Morave, v Kromerizi a v Buchlove na hrade 😉 krasne pocasie nam vyslo a teraz sa vytesujem z fotiek 😉

amatula
10. jún 2009

ahojte

tu to stagnuje teda 😕
musim to ja zachranovat 🙂 🙂

mami vidis,,tam to poznam tam je pekne....a ked si vychdzala z Drietomy...smerom uz k hraniciam je krasna nova cesta,do prava,, do lesa 😉 tam ja byvam 😵 nie v tom lese 😀

mami.sk
11. jún 2009

amatula - tam je fakt krasne 😉 tisko zavidim 😀
nasi znami tam niekde pod lesom kupili pozemok na domcek tak dufam ze ked ho postavia tak budeme k nim chodievat na navstevy 😀 😀 😀

mami.sk
12. jún 2009

ahojte baby 😉
tak ja som sa dala do pecenia 😉
dnes poobede ideme na Oravu, stretneme sa 5 kamosiek z vysky aj s manzelmi a detmi tak dufam ze to chata prezije 😀 😀 😀
nastastie deticky su este male, nastarsie ma 4, 5 roka tak dufam ze to zvladneme 😀

miauka
12. jún 2009

ahojte maminy, moc sem nestiham pisat, ale aspon sledujem, co sa deje 😀
Nasa Eliska ma uz treti den teplotu, ale inak sa ako chora nejavi. Dnes sme boli u doktorky, ta tiez nic nenasla, tak zatial budeme na nurofene a ak to neprejde, v pondelok jej zoberie krv. Mozno su to zuby, ved ma stale iba 4, uz niekolko mesiacov, ale nevyzera byt nervozna, ze by vela hryzala... 😕 tak uvidime ako sa to vyvinie. A to chceme ist na vikend ku svokre do PD, tak sa rozhodujeme, ale asi pojdeme, ked inak je mala ok.

martinano
12. jún 2009

ahojte
nejako to tu viazne
ja nestiham posledne vybavovacky, navstevy a tak.matko sopli vysli mu zas dva zuby tak asi z toho ☹
dnes som bola na juhu u kamosky na navstevu bolo super ma krasne deticky 😵 , velmi dobre mi padla taka pekna navsteva

s.i.m.k.a1
13. jún 2009

ahojte baby 🙂 no dlho som tu nebola, nebol cas 🙂 pozeram, ze nejako nepisete?? nemam cas pozerat co ste vsetko pisali, ale pozeram ze vela nepisete.. inokedy aj tri strany za den a dnes je tu mrtvo :( tak bruu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre