Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
4. júl 2009

erka krasne fotto si pridala...veru na co vsetko je ten balkon dobry vsak? 😵 😀

erka12
4. júl 2009

danny vdaka,balkon je super,ja som uplne nadsena, zmesti sa nam tam vsetko co potrebujeme, susiak, bazen,a este zostane aj miesto na hranie 😉

dannynka
autor
4. júl 2009

erka no veru....ja ho mam sice mensi ale tiez sa mi tam toho dost zmesti a este ho mam aj zakrytý zaluziame takze to mam ako taku dalsiu izbu 😉
No idem okupat Domiho a potom uvidime mozno stihnm este aj ozehlit kedze Gabika je u babiny,nechcelo sa jej od nasich domov tak som ju tam nechala 😅 😉 😀 ,tak sa mi teraz normalne nic nechce ked nemusim 😅

erka12
4. júl 2009

aj mne treba zehlit,ale veru dnes sa mi uz nechce 😉

dannynka
autor
4. júl 2009

erka ja uz mam hotovo akurat som skoncila 😅

mucilienka
5. júl 2009

ahojte kocky,

dlho sme tu neboli... ale mali sme toho veeeelmi vela - MM oslavoval 30tku, tak to mame konecne za sebou.. vcera som uz padala na pusu od unavy, nohy som mala opuchnute ako vedra, ale uz to preslo.. taka som bola hotova, ze som od unavy nemohla ani zaspat - vstavala som o 6.00 a kmitala do 10tej vecer.. mala cez den nespala, tak super akcia 😅

cerstve maminky, potrebovala by som poradit, co vsetko potrebujem z lekarne pre babo a uz nepouzivam pri malej ked je teraz uz vacsia? spomenula som si na lieh na pupcek, sterilne stvorce, kozmetiku (to je jasne), olivovy olej, pupik na masaz bruska.. co este?

sivka
5. júl 2009

mucilienka ahoj, my mame 2-tyzdnoveho dubacika, tak skusim napisat, co mame my okrem toho co si napisala:
- zvlhcujuci sprej do nosika Nasita alebo Libenar (dokina odporucila na vatovu tycinku kazde rano a vecer nastriekat a vytriet nostek, aby sa sliznica nevysusovala)
- nejaky kremik na ritulku (my mame Sudocrem, je super)
- Betadine - po dezinfekcii pupceka liehom potom potriet aj s tymto (tiez na dokine odporucanie)
- fialova vodicka keby bolo treba pusinku vytriet od "zabky"
- este nam poradila aby sme mali doma: paralenove cipky, fenistil gel, Ophtalmo Septonex na ocka
- vitaminikove kvapky ti dokina potom predpise na recept

dannynka
autor
5. júl 2009

sivka ahojky som rada ze ta tu vidim.. 😉

muci ahojky,ako sa dari,akurat piatok som videla tvojho mm na juhu v "kantričku" 😀

pink_lady
5. júl 2009

sivka dakujem aj ja za zoznam - niektore veci som ani netusila ze mi treba do vybavicky tak hned som si ich skopirovala 😅

sivka
5. júl 2009

ups, mucilienka, nie Nasita ale Nisita, chybicka se vloudila 😅
dany, dakujem 😵
pink, vitaj 🙂

dannynka
autor
5. júl 2009

sivka mas nadherneho drobca a tie huste vlasky 😵 😵

pink_lady
5. júl 2009

sivka dakujem 🙂

no sivka ma nadherneho drobceka 😵

sivka
5. júl 2009

babulky, dakujeme 😵 boze, tolko chvaly, ste zlate 😵 😵
danny, aj ty mas naaaadherne deticky, take okate 🙂 no zlatucke 🙂 🙂

dannynka
autor
5. júl 2009

pink-odkadial s Tn si? ja len tak zo zvedavosti 😅

sivka-dakujeme 😉 .A ako sa ma malinky?Ten moj vselijako,noci su v pohode ale cez den je to vselijake,zaspi mi sice sam ale pol hodinvy slofik a je zreli ako rybicka...dlhsi spanok u neho zatial nehrozi teda okrem noci 😅

sivka
5. júl 2009

danny, no u nas pokial je vsetko ok, neboli brusko ani nestikutame, tak spinka cca 2 hodinky, potom prebalujeme, papame a opat spinkame. zatial je to tak aj cez den aj v noci, len v noci si niekedy potiahne aj dlhsie.
no a niekedy si potrebuje cez den dobre porevat a az potom zaspi. to ho musi tatinko popestovat a je dobre.

pink_lady
5. júl 2009

dannynka - Pred polom 😅 a vy? 😅

trosku nam zaprsalo, resp. pokropilo, nam tehulkam sa bude lepsie dychat 😎

pink_lady
5. júl 2009

inak danny aj ty mas zlatunke deticky 😵

mucilienka
5. júl 2009

sivka, dakujem...

este k tej fialovej vodicke - to je gencianova violet? lebo to je zakazane pouzivat, vraj je to jedovate... 😕

dannynka
autor
5. júl 2009

sivka-tak to mate super 😉

pink-ja z juhu 😉

muci-ja som gencianovu ani nepouzivala a snad ani nebudem musiet 🤐

mucilienka
5. júl 2009

danny, ja raz, potom mi o tom povedala jedna sestricka aj u dr., tak hadam to malej neuskodilo.. vraj je lepsie pusinku umyt prevarenou vodou a gazickou... my sme s malou taketo problemy nemali, ved uvidime pri tomto...

danny, je to mozne, ze si ho tam stretla - bol tam na obede s byvalym kolegom..

ja som zacala tento tyzden riesit meno pre babatko.. pre chlapca nam vybrala mala, ale co ked to bude dievcatko? tak mam dilemu, lebo som chcela terezku, ale tych je taaaaaaaak vela, ze az...

mucilienka
5. júl 2009

kocky - tehulky, objavila som skvelu vec na unavene nozule:

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

mam uz minute dve balenia, super vec, naozaj, hlavne v tychto horucavach a na noc.. 😵

sivka
5. júl 2009

muci, tak vidis, a nam to dokina odporucila, ze to nebolo 100% dokazane, ze by to skodilo. no tak len dufam, ze to nebudeme potrebovat 😕

pink_lady
5. júl 2009

muci dakujem za tip -urcite skusim 😉

erka12
5. júl 2009

ahojte,
danny akurat som pozrela tvoj album,gabika ma rovnaku prilbu ako misko 😉
my sme dnes mali oslavu,miskove narodky,bolo super 😉 zajtra hodim foto 😉

dannynka
autor
5. júl 2009

jeeej erka.prajeme Miskovi vsetko naj naj k 3-rockom 😵 😵 😵
A co sa tyka prilby kupovali sme ju pre Gabiku kvoli dedovi aby ju mohol vozit na bicykli 😉 a uz maju aj 2 jazdy za sebou a Gabike sa pacilo 😵 😵

erka12
5. júl 2009

tak to je super,ze dedo vozi gabiku na bicykli 😉

dannynka
autor
5. júl 2009

erka akurat od vcera bola u nasich tak si judedo uzival a aj Gabika deda a babinu 😉 Dnes som sla poobede pre nu a ani domov sa jej nechcelo 😅

erka12
5. júl 2009

aspon si to mala jednoduchsie,ked si mala iba dominika 😉

anka77
6. júl 2009

Ahoj baby, môžem sa vám sem "napchať" aj ja? 🙂

martinano
6. júl 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooj anka
jasne,ze mozes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre