Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
23. sep 2009

ahojte,

hlasime uz druhy zubok 😀

New, chudatenko,takto sa trapis, ja som to mala pri Minovi do 16 tt,bolo mi zle nonstop, do tohoeste aj migreny, niekedy som dva dni lezala, co mi islo hlavu rozdrapit, aj vodu som vyvratila,fuuj,otras. Este aj teraz ma striasa,ked si na to spomeniem.

Minkak tak si uzivaj matersku,,dovolenku,,.Len si nezabudni ist odhlasit rodicovsky na UPSVAR.A chod uz rovno s vyplnenym tlacivom zo socialky,ze mas narok na materske a aj jeho vysku.Lebo ta zbytocne prezenu.

Mami, siska, tak to stetko na juzanke az na buduci tyzden,cooo?

minkak
23. sep 2009

Kala no gratulko k zubku 😵

uz som sa prehnala 😀 😀 😀
isla som tam rovno zo socialky,ze to hned vsetko vybavim,no ale musim cakat na rozhodnutie,kym mi schvalia MD 😉
to co som mala v rukach nestacilo....

kala12
23. sep 2009

jaaj, vidis, som ti to vcera mohla povedat, aby si sa neprehnala. ☹ ☹ Inak system maju uzasny, mna islo roztrhat s tej ich ochoty,este aby si im tam pomaly aj h..o nosila na zlatom podnose, milionkrat rodny list, ako keby im nestacilo,ze ho donesies raz. 😠 😠 😠

minkak
23. sep 2009

nevadi....co uz....
tiez si myslim,ze v dnesnej dobe by si to mohli uplne jednoducho preposlat a nie nas takto prehanat hore dole...
keby sa tam dalo aspon parkovat....
teraz aby som cakal kym mi to schvalia....a ci to stihnu poslat...
lebo tam to mam doniest do konca septembra....

siska_br
23. sep 2009

minkak - a kde sa ti nasi chlapi stretli? a ako sa vlastne spoznali? 😨 mi je zahadou...ved ja ani toho tvojho nepoznam, len svojho - aj to nie vzdy 😀

kala - ste sa dako rozsupli s tymi zubikmi, nie? 😉 ja neviem so stretkom, uz sa nikam neslubujem, zase teplotujeme, skoro nas uz do nemocky supli 😢 😢 😢

mami.sk
23. sep 2009

caute 🙂

kala - tak utorok buduci tyzden tak o 11.30 😉 moze byt? 😕 aj danny dufam pride a ostatne juzanky 😉

siska - zubok este nevidiet ale hlavne ze mala uz bez teploty...

minkak - tie papierovacky su hrozne, hlavne ze tehulka s tykym bruchom tam ma behat hore - dolu 😝 nechapem na co minaju tolke peniaze na ti uradnici, ked nie su schopni uz konecne tie systemy prepojit 😠
a to este po porode je parada ☹

kala12
23. sep 2009

siska a co je samkovi? Este stale ta anemia?

mami plati, pisem si do mobilu,lebo v poslednom case ani neviem,aky je den 😀 😀 😀 To mi je tak dobre, bez starosti,ze ani nevnimam cas. 😉

veru v dnesnej dobe technickych vymozenosti by veru nezaskodilo prepojit systemy....Hlavne,ze uradnici vzdy svoje peniazky dostanu a ty obyc.clovek lietaj ako handra,ked chces nieco mat,vsak???

mami.sk
23. sep 2009

ja len nechapem ze v dnesnej dobe ked su pocitace a siete na takej vysokej urovni este musime behat hore dole po celom meste 😝 😝 😝
a to este mozeme byt rady ze byvame v krajskom meste a nemusime nikam dochadzat 😠

kala - v utorok sa tesim 😉 aj ja si dam asi pripomenku do mobilu 😀 😀 😀

siska_br
23. sep 2009

no, ja si tiez pisem do nasho preplneneho diara, utorok, po fit loptach... 😀 ak budeme fit, urcite prideme

kala - toto keby sme tak vedeli, ze z coho to ma tie teploty.... ☹

a viete co je este na byrokracii dobre? ked vam traja uradnici poradia tri rozlicne riesenia na jeden a ten isty problem...a to co nejde vybavit v brezne sa da v trencine a v samorine to ide opat inac... 😝 😝 😝

lucaska
23. sep 2009

ahojte, boooze ale pisete v obidvoch temach, sak ani neviem kde uz mam co napisat.... 😝

kala, gratulujeme k zuuuubku.....

minkak, super ze to takto kraasne zvladate............ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no a tie urady , to asi pozname kazdy tu oochotu niektoych uradniciek...... 😠 😠 😠 😠 😠

v utorok???? nooo aj my by sme mohli.....a o kolkej??????

mami , super ze uz je terezke lepsie ze uz neteplotkujete.................... 😉

siska, chudatko malinky takto vas stale trapia tie teplotky..................... ☹ ☹ ☹

new,ako ste zvladli dnicek bez tatinka...................opatruj sa ........a nech si cim skor fitt........ 😉 😉

my sme dnes boli trosku v meste,dali sme si s lucasko asi poslednu tohtorocnu zmrzku, ked bolo tak kraasne.... 😉

minkak
23. sep 2009

siska ...tak uz asi vies,ze..... 😉 nie spoznali,zle som napisala-oni sa uz poznali,len dnes prisli na to,ze sa pozname aj my dve 😉
no babulky asi tak.....ved to ,ze v dnesnej dobe.... 😖

v utorok snad mozme aj my 😀 -Lucaska -11:30 😉 no my aspon na chvilocku...lebo to uz sa budeme aj zberat na obedik 😉
Veru ja som dnes hovorila,ze tusim zacina leto 😎 😎 😎 😵

lucaska
23. sep 2009

minkak, dakujem za info....noo tak to aj my aspom na chvilocku, lebo o 12.30 lucas uz ide spat, to je jeho cas aj dnes sme boli tancovat a bol taky unaveny ze az, sme dosli domov rychlo najedli a uz spal-3 hodky,.... 😉

minkak
23. sep 2009

Lucaska no waaaaau,ze 3 hodky-ja nechapem ako on vecer zaspi.... 😕 😵 parada 😵
to ja uz len posledne dni pobehujem a stale nespi a nespi.....stale ma vyvolava,ze chce este to a to.....
alebo sa tam potichucky hra....betarka jedna.... 😅

lucaska
23. sep 2009

to on si raad pospi,niekedy ho musim ist po 3 hodinkach zobudit....a vecer o 20.30 ho ulozim a zaspi..... 😉
minkak , baby zvladnu toho viac...xixixi 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
23. sep 2009

och....no to u nas nebolo ani nepamatam....a ze budit-waaauuu 😵
no asi to tak nejako bude 😀

amatula
24. sep 2009

ahojte
ze zubky 😵 aj nam sa tajne tlacia stolicky..neste mi ich ukazat,ale videla som na silu uz máme desat..alebo este len 😅

minkak no ja zasnem ty si tehula roka!!super kondicka a ze dvojky..... 🙂 este zvladas aj urady 😕

lucaska aj my sme mali tri hodky vcera....ale nie spanku ale zapsavania 😒

stretko super..len skoda ze nam navyhovuje na juh by som sa ako tak dotrepala ale do obeda vobec...skoda rada by som vas videla.... 🙂

krasny den prajem 😎

minkak
24. sep 2009

Ahojky🙂
xi-xi Amatula-dakujem 😵 no vsak vsetky sme si tymi uradmi museli prejst....co sa da robit.... 😉

no vsak 10 zubkov je uz aj dost 🙂 nic si z toho nerob aj u nas je to tak 2 hodky uspavania aj tak z toho nakoniec nic... 😒

mami.sk
24. sep 2009

no super, uz sa tesim na vas 😉

my sme boli dve hodinky vonku, Terezka zaspala v kociku lebo od 7.30 nespala a teraz zase spi 😕 nechapem ale tesim sa 😉

asi ju tie zubky trapia lebo aj v noci bola 2x hore, pritom uz predtym krasne prespala celu noc 😔

martinano
24. sep 2009

caute ja som to tu len tak preletela, po pravde vobec sa mi na pc nechce, cely den sme vonku vecer dohanam co som cez den zanedbala,zehlim, upratujem atd.
bude nejake stretko?

mami.sk
24. sep 2009

martinano - take ministretko bude za Juzankou na kamienkoch v utorok 11.30 😉 ideme so Siskou a detmi cvicit do Juzanky na fitlopty tak sa stretneme aj s babami 😉
tesim sa kedy sa uz spozname 😉

martinano
24. sep 2009

ok tak my by sme prisli ak mozme

siska_br
24. sep 2009

mami - a to je kde ze na kamienkoch? 😅

dannynka
autor
24. sep 2009

siska kamienky su za juzankou 😉

kala gratulko k zubku 🙂

mami.sk
24. sep 2009

martinano - jasne ze mozete 😉

siska - neboj, zoberiem ta so sebou 😀 😀 😀 posles mi foto z toho cvicenia?

siska_br
24. sep 2009

danny - zrovna na teba myslim, na uvodnej stranke bazaru ponuka nejaka holka manduca za 96 eurasikov...ale to je este asi moc, ze?

a kamienky su co? nejaka kaviaren alebo ihrisko alebo???

mami - pravdaze, prepac, som sa k tomu este nedostala, dnes mal samik 39 a este aj kopec aktivit do toho....ved vies...ale jasne ze poslem hned za chviiiiilocku...snad zajtra...nevadi? uz mi hrozne padaju ociska, noci su desne

mami.sk
25. sep 2009

siska - neponahla to 😉 kludne posli aj neskor 😉 ja len ze sa uz na tie fotky tesime 😉

mojkamirka
25. sep 2009

ahojte,tak som zase pri vás, bola som týždeň u rodiny ani neviem či som to sem písala. Práve čítam, že bude stretko,v utorok. Inak aj ja chodím na to cvičenie na fitloptách, mala som síce ísť už dvakrát ale nejak nám to nevyšlo, takže v utorok už ideme isto, dúfam. Tak sa s vami zoznámim aspon na cvičení, asi som moc vterná, čo?

zuzanat
25. sep 2009

Pekny vecer, ak by ste mali zaujem, zajtra od 15h do 18h sa kona burza detskeho jesenneho a zimneho oblecenia, v Ivanovciach na ZS.

mami.sk
25. sep 2009

jeeje, mojkamirka, vitaj spat doma
to bude super v utorok na fitloptach 😀 a potom mozes ist s nami na kamienky a zoznamis sa s ostatnymi babami 😀 😀 😀

drobec.zz
25. sep 2009

ahojte, ako čítam schyľuje sa k stretku na kamienkoch...no, to by tam mali asi nanosit este tonu pri takej lepsej ucasti ak nepocitam, ze tam budu aj cudzie mamicky 😀 😀 😀

mami a vy chodite cvicit na fitlopty do juzanceka alebo do juzanky???

my sme boli tento tyzden sami bez tatinka, ale poviem vam, ze som mala ovela viac casu ako ked je on doma, to obed deturence viacej pocuvali, uz o stvrt na devat okupane a spali, Romanko zacal vecer sam zaspavat v izbicke a ked tu bol tatino, tak hroza des, a aj s posluchanim nebol problem, pomahal mi s tomaskom a aj som stihla upratat a varit a zehlit plienky a este sa venovat aj sama sebe a dokonca aj detickam, no zrazu tolko casu som mala, no a to som sa bala, ze ci zvladam sama a to nevravim, ze ma aj ten klb boli, ale deticky asi vycitia a vedia kedy si mozu dovolit vystrajat 😵 😵 😵

juj siska, samko je stale chory???tak nech ste co najskor zdravucky 😉

aj nas trapia zubky, tie posledné stolicky nie a nie vyjst a uz aj take zvysene teplotky, tak nech aspon jeden nech uz je von 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre