Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

viva27
10. sep 2012

@fely ahoj, príde k tebe domov osobne 😲

anait
10. sep 2012

ahojte...trochu vám sem vstúpim...Dr. Meňhertová ..aké máte skúesnosti?

maticap.
11. sep 2012

@anait ahoj, no zatial dobre - syn ma 10 mesiacov a chodime na poradne a ockovania, nastastie sme doteraz neboli chori, takze viac skusenosti nemam.

miska1
14. sep 2012

@anait
Ahoj, Dr. Menhertova zastupovala obcas lekarku mojho syna, bola velmi prijemna a mila.

novotnajanka
15. sep 2012

Ahojte maminy, nenakupujete v Harlekýne v Priori. Ja som tam malému kúpila krásnu huňatú modrú súpravičku, ale je mu malá.Väščiu nemajú a peniažky nevracajú. Vymieňajú len za tovar a ja mám nateraz deťom kúpené, čo potrebujú. Je to v sume 19eur,tak ak by ste mali odtiaľ niečo vyhliadnuté...rada tam s vami prifrčím s mojím bločkom.Vopred ďakujem za pomoc.Jana

kikatko
27. sep 2012

ak by niekto mal záujem dam mu z DM kartičku na Bebu mlieko, len sa stačí ozvat

m.a.r.t.i.n.a
27. sep 2012

Kočky čo bývate na Juhu a posielate zásielky z pošty z Južanky, nestalo sa vám, že balíček, ktorý ste posielali obyčajne sa k adresátovi nedostal?! Ja som predtým posielala z inej pošty, ale odkedy malý chodí hore do škôlky, tak posielam z Južanky, mám to po ceste zo škôlky a v priebehu 14tich dní mi "zmizli" dve obyčajné zásielky, čo sa mi za posledných 5rokov čo posielam nikdy nestalo /z iných pôšt/. Mám podozrenie, že nejaká milá duša-pracovníčka dotyčnej pošty si s radosťou nejaké balíčky ponecháva, nakoľko pri obyčajných zásielkach sa nedá ich cesta nijak vypátrať. 😠 Pekne ma to štve a tiež maminy, ktorým boli balíky určené.

lutia
27. sep 2012

@m.a.r.t.i.n.a ja som neposielala balik ale klasicku postu a tiez nebolo dobucene a ako pises aj ty, este sa mi to nestalo, ze by nebolo dorucene

m.a.r.t.i.n.a
27. sep 2012

@lutia Píšem, že balíčky, ale bolo to buď v obálke alebo v igelitke zabalené, nie klasické balíky v kartóne. Dneska som odtiaľ poslala ďalší, ak sa to ešte raz stane, tak tam pôjdem urobiť poriadok, aj keď teda neviem ako im to budem dokazovať, že mi miznú zásielky

frick
27. sep 2012

@m.a.r.t.i.n.a ja som z juhu takže posielam len z južanky a nikdy sa mi nestalo že by obyč. zásielky nedorazili príjemcovi a to som posielala dosť obyč zásielok. Za akú dobu sa ti to stalo je pravda že som v poslednej dobe neposielala nič takže možno je to tak ako hovoríš.Možno ich treba ozaj prevetrať.

m.a.r.t.i.n.a
27. sep 2012

@frick Teraz za posledných 14 dní

frick
27. sep 2012

aha tak to je sila asi si budem na to dávať pozor.

lutia
28. sep 2012

@m.a.r.t.i.n.a to nikdy nedokazes, ja som tam raz bola ked som mala vhodeny listocek ze som nebola zastihnuta doma a ze si pre to mam prist na postu...no lenze ja som v ten den doma bola a nik nezvonil...takze som to isla riesit a bolo mi povedane ze si to mam vybavit s dorucovatelom (s osobou kt chodi s postou k nam) ze mam prist rano ked si delia postu...lebo ze to je slovo proti slovu.....takze takto to je s postou...ludia si zaplatia aby im to bolo dorucene domov a nemuseli behat na postu a oni radsej si na poste predpripravia listocky a potom len vhadzuju do schranky...preto som rada ze byvam v dedine a tam mi vse dorucia az do domu 🙂)))

bambina1009
28. sep 2012

ahojte, nechodíte niekto do dejdarky? ako to tam beží?

lutia
1. okt 2012

ahojte, viete mi poradit obchod s detskym oblecenim kde by som kupila malemu zateplenu supravicku - taku prechodnu v TN? nie internet obchody

anait
1. okt 2012

@lutia presne to robí aj náš poštár,čo by sa on obťažoval zvoniť, hodí lístok a má pokoj...nehovorím o tom, že v kuse sú problémy s tými balíčkami, lebo ich niekde založí alebo dá do inej priehradky alebo čo...

ewisam
4. okt 2012

Maminka s dietatkom zo Sihote V by sa tu nenasla? Samej mi je pri rannom kocikovani smutno... 😉

ewisam
4. okt 2012

@lutia no obchodiky s detskymi vecickami v byvalom Laugariciu je jeden Ricobaby a to je v meste asi vsetko, este Valentinka, ci tak nejak sa to vola vchadza sa z Mieroveho namestia na poschodi nedaleko posty... potom uz len Max, Tesco a Laugaricio

lutia
4. okt 2012

@ewisam dakujem za tie tipy v meste, ostatne som si uz obisla a nasla som cosik aj ked nie to co by som hned brala domov

novotnajanka
8. okt 2012

@lutia Ahojte maminy, nenakupujete v Harlekýne v Priori. Ja som tam malému kúpila krásnu huňatú modrú súpravičku, ale je mu malá, č 86.Väščiu nemajú a peniažky nevracajú. Vymieňajú len za tovar a ja mám nateraz deťom kúpené, čo potrebujú. Je to v sume 19eur,tak ak by ste mali odtiaľ niečo vyhliadnuté...rada tam s vami prifrčím s mojím bločkom.Vopred ďakujem za pomoc.Jana

cubana
8. okt 2012

@lutia no toto iste s tymi listockami sa mi stava casto a to byvame na dedine, takze myslim ze nie vzdy sa tym dorucovatelom chce nosi zasielky a takto si to zlahcuju

cubana
8. okt 2012

dievcata, neviete nahodou poradit kde v TN predavaju jesenne ciapocky pre chlapcov? v laugu maju len zimne a ja by som este nieco medzi tym ... dakujem za tipy 😉

smejko26
8. okt 2012

@cubana skús v Rico baby, je to v starom Laugu pri Priore

frick
8. okt 2012

@cubana Obchod s čiapkami som videla aj na Soblahovskej jak je AVK v tých obchodíkoch oproti pohotovosti tam myslím majú rôzne ale mne osobne sa zdajú drahé.

lutia
8. okt 2012

@cubana ja som malemu kupila ciapocku taku jesennu (bavlna ale okolo usiek je to hrubsie, ma siltik) v juzanke a bola do 5e 🙂) boli rôzne a tu co mame my je velkosti 46-48....kupila som ju tam pred 2tyzdnami a ak chces foto staci napisat

lutia
8. okt 2012

@cubana u nas nie je problem z dovodu, ze postarka chodi autom 🙂))

lutia
8. okt 2012

@novotnajanka ja nenakupujem ale ak by si mi mohla poslat foto tej supravy...rada by som ju kukla...lebo teraz malemu zhanam prechodne oblecenie....

popelka5000
8. okt 2012

Kočky prosím Vás,aké súkromky škôlky su v Trenčíne okrem, detský zámok(kvetinka),motýlik a štvorlístok?

tanija133
8. okt 2012

@cubana v hm v laugariciu maju aj bavlnene trendy ciapky na jesen pre chlapcov....ja nakupujem iba tam...

elisskah
8. okt 2012

baby, kde v TN je este predajna kocikov okrem stareho laugaricia vedla prioru?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre