Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

smejko26
9. okt 2012

@elisskah v novom Laugariciu dole v Alltoys maju aj kociky a na 1.poschodi v Pre deti

novotnajanka
9. okt 2012

@elisskah ahoj, aj v Južanke aj v Laugaríciu

novotnajanka
9. okt 2012

@lutia nuž tak tá súpravička visí v obchode, ja som ju tam doniesla naspäť,keď je malému malá a vždy keď ideme okolo nakukneme či im neprišiel tovar, že by sme si za tých 19éčiek niečo kúpili. Ak by si išla okolo Prioru tak sa tam môžeš mrknúť,ale majú to tam trošku drahšie, teda aspoň na môj vkus...

cubana
9. okt 2012

@tanija133 v h a m? a kde? ved som tam bola v nedelu a mali len take teple na zimu, zeby boli zavesene niekde bokom?

cubana
9. okt 2012

@popelka5000 ahoj na sihoti je Slimacik, potom nova skolka take skol jasle su Kiti pri hasicoch, skolka je aj niekde pri Soblahovskej vola sa to Lingual a este je aj za Maxom myslim ze sa to vola Bambino

tanija133
9. okt 2012

@cubana Ano, bokom ,ako su pyzamka, alebo ponozky pre chlapcov od c. 92....uplne v pravom rohu, na takom vesiaku...maju aj teple ale aj bavlnene.....rukavice, nakrcniky......

cubana
10. okt 2012

@tanija133 no tak som nasla, vcera vecer som tam este nabehla a nasla som co som hladala a dokonca aj rukavice pre maleho drobca - nakoniec v tych spolocnych na lavej strane povesane ciapky aj rukavice pre chlapcov vedla pre dievcata, a aj velkost este mali, takze dobre .. dik za tip

tanija133
10. okt 2012

@cubana tak super ze si nakupila, ano tam v tom rohu to vzdy maju, ako uz zacinaju dievcatka....treba sa vzdy dobre popozerat vsade, ja som tam tento tyzden kupila krpcovi zimnu bundu, a tie mali zasa zavesene pri pokladni hore...chaos....tam sa vzdy treba dobre poobzerat.....ale aj tak tam nakupujem najradsej....iba tam sa mi vecicky pacia.... 😉

popelka5000
10. okt 2012

@cubana dakujem ti 😉

kikatko
12. okt 2012

slečny, je tu nietko kto hačkuje alebo štrikuje? chcela by som pre malu nakrčník a nechce sa mi vyhadzovat za poštovné

olivka84
17. okt 2012

ahojte mozem sa k vam pridat ?

smejko26
17. okt 2012

@kikatko skus pozriet cez facebook Hand-Made-Suzie-Bluzie, je z TN a robi krasne vecicky. My uz od nej mame par kuskov. Je sikovna.

jareczka
19. okt 2012

Ahojte žienky, můžu se k vám přidat? Žijeme tu v TN od apríla ,ale stále nikoho nepoznám...☹

viva27
22. okt 2012

žienky potrebujem pomoc, neviete kde sa dá v tn kúpiť dekoračný svadobný tyl v rolkách, je taký jemný a mäkký, ďakujem

smejko26
22. okt 2012

@viva27 pozri v Siedmom nebi, je to pri hoteli Elizabeth (bývalá Tatra)

viva27
22. okt 2012

@smejko26 🙂 ďakujem ale tých som našla aj na nete a majú len organzu

smejko26
22. okt 2012

@viva27 na nete nemajú všetko, nemajú to kedy fotiť, skús tam zájsť osobne

viva27
23. okt 2012

@smejko26 to ma nenapadlo,ďakujem, zájdem 🙂

elisskah
4. nov 2012

baby Trencanky. Nabehla som do Kauflandu aj do Tesca na bio zeleninu a ovocie a tam nic. ani jeden druh nicoho. Kde sa da v TN nieco take kupit? Poradte, diky.

vejo
5. nov 2012

Dievcata nechodite niektora na tehu cvicenie do KC Stred? chcem zacaz od tejto stredy a hladam "partacku " 😉

maticap.
6. nov 2012

@elisskah ahoj, asi reagujem neskoro, no billa ponuka pod svojou zn. Nase bio nieco z ovocia a zeleniny (mrkva, jablka, citrony) a aj jogurty, cervenu sosovicu.

elisskah
6. nov 2012

@maticap. Dakujem, neskoro nereagujes, ked pojdem na nakupy, tak tam behnem, ale dufam, ze tam je aj ine, nez co si pisala. Mrkvu a jablcka mame aj doma a ja potrebujem len nieco pre svoju malu na prikrmy, nieco co na zahradke nemame. 🙂

maticap.
7. nov 2012

@elisskah mno, obavam sa, ze okrem toho tam vela nenajdes - lebo cesnak a cibulu asi este nepotrebujete 😉 🙄 . ale popozeraj, vraj byva bio cukina. A znama mi spominala, ze v Tescu by mali byt nejake bio potraviny, no malo tam chodim a ani som tam nehladala.

elisskah
7. nov 2012

@maticap. aj cukinu mam vlastnu. V BN Tescu som raz nasla bio banany. No napr. keby tam mali taky baklazan, alebo brokolica, karfiol a velmi tuzim zohnat bataty, sladke zemiaky, ale to mozem len snivat. A mango jej chutilo, ale to sa zevraj ine neda zohnat a ze to nebyva moc striekane a ani avokado. To mam doma a cakam, kedy dozreje, tak uvidim, co z toho bude.

maticap.
10. nov 2012

@elisskah vies co, ovocia a zeleniny, kt. ma hrubu supu - napr. take banany (aurat tie tusim billa obcas mava) mi pridu zbytocne riesit, ci su bio alebo nie. Viem, ze "nebio" latky sa tam aj tak mozu dostat, no pravdepodobnost je snad mensia. Bataty by som aj ja rada vyskusala, no nenasla som. A veru aj brokolica bola kedysi v bile bio - treba vystriehnut. Ostatne Ti veru neporadim. 😔

ewisam
17. nov 2012

@jareczka Ahoj 🙂 tak to sme dve, nedame kavicku?

silkos
19. nov 2012

darujem zopar letnych triciek po chlapcovi, velkost 110 a jedne teplaky a svetrik..... ak by mala niektora zaujem

ewisam
19. nov 2012

@silkos pridas sa do partie na kavicku? 🙂

silkos
19. nov 2012

@ewisam jasne, môžme dať......🙂

ewisam
19. nov 2012

@silkos kedy a kde? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre