Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
13. apr 2009

no šak baby vy aj oddychujte a nepíšte toľko, kto to má čítať 😀 ale tak hlavná správa, že vy ste ešte vcelku danny 🙂

minkak
13. apr 2009

babulky dakujeme,snad nam to rychlo prejde 😉

lucaska peknucke fotecky 🙂

new tak vitaj doma 🙂

s.i.m.k.a1
13. apr 2009

baby tak zajtra - teda uz dnes ideme sibat my chlapov, co vy na to?? :D sak aj my by sme si mohli uzit trocha srandy s nimi. preco len oni na nas, ako nam to je neprijemne. a my nie s korbacmi, ale s bicmi a bicovat :D hehe

miauka
14. apr 2009

Ahojte baby, dakujem vam za privitanie aj rady ohladne doktorov.
Tak aby ste sa nenudili, poprosim vas o dalsiu radu 😀 Nasa Eliska sa zacina ucit chodit, ake su najvhodnejsie topanky pre nu? Moze mat uz c. 18 aj ked jej to bude trochu velke? Lebo 17-ky tusim existuju len papucky. A to jej asi von davat nebudem. A v lete moze mat aj otvorene sandalky uz? Alebo by mala mat este cele uzatvorene clenkove topanocky?
Dakujem za odpovede a prajem krasny dnik. 🙂

pink_lady
14. apr 2009

Ahojte, prepacte ze vam takto vtrham 😎 😀 ale chcela by som sa spytat - kde sa da tu v Trencine kupit tehotenske oblecenie? Uz som prelozila asi cele mesto a zatial som na nic nenatrafila 🙄 /okrem slovenky/. Dakujem 😅

miauka
14. apr 2009

Pink_lady, ked som bola ja tehotna, tak viem, ze bol jeden obchod v takej ulicke na namesti Sv. Anny, oproti Slovenskej sporitelni. Je tam restika Pivnica u sanera, tak na konci tej ulicky to bolo, ale netusim, ci este je. Inak neviem. Bol aj v priore obchod, ale ten tam uz tusim nie je. Ja som napriklad tehotenske rifle nasla aj v klasickom obchode riflovom. Asi sa treba pytat v obchodoch s oblecenim. V niektorych mavaju aj par tehotenskych veci.

pink_lady
14. apr 2009

dakujem miauka, pojdem dnes omrknut 😉 snad nieco zozeniem lebo normalne nohavice uz nezapnem a co mam jedny tehu rifle v tych je mi uz moc teplo 😅 😎

mucilienka
14. apr 2009

Ahojte kocky,

ale je dnes zasa krasne.. ale ma sa to pokazit... a to sme si chceli konecne koncom tyzdna grilovat na zahrade, a Ilko dnes na Markize hlasil od stvrtku dazd... 😝

minka,
no nasa mala zo sibania nadsena nebola, velmi jej to nevonalo, ta studena voda a sibanie po zadku... povedala, ze Vianoce su krajsie... 🙂 a veru ma pravdu, to ma trosku inu symboliku este ako Velka noc...

lucaska,
maly aky stramacisko, kupac ako z Burdy vystrihnuty 😉

erka,
tak ste dobre nakupili, kazdemu sa uslo...
😉

new,
ty si ostrihana? tusim si v tom Anglicku opekne, ako ti to svedci (nie ze by ti to nesvedcalo predtym, ale teraz este viac) 🙂

miauka,
ak budes malej davat sandalky, tak jedine s plnou a pevnou patou, ale najlepsie na prve krociky su topanocky - pevne a na snurky, aby si jej poriadne spevnila pri chodzi nozicku. Ja by som tento rok na tvojom mieste sandalky ani neriesila - ked bude v kociku, das jej topanocky dole, a na behanie su lepsie pevne topanky, aby nozicka mala stabilitu..
🙂

pink lady,
predajna je aj v tom Masokombinate - tam su dokonca dve - jedna na zaciatku, a druha tak viacej vzadu. A tehotenske veci maju aj na poschodi nad Kvetinarstvom Naomi... ale podla mna tam maju kusky len take bez smrncu..., lepsie vyberies v tom masokombinate.. V tej predajni tam na zaciatku je predavac - muz, co mne celkom vadilo, lebo sa mi strkal do kabinky a nebolo mi to dvakrat prijemne... tak sa na to priprav... 😝

minkak
14. apr 2009

ahojte 🙂
no tak muci my az taku skusenost nemame sibalo sa veeeeelmi jemnulinko a kdezto sme chore,tak sa ziadna studena voda nekonala,len take jemnulinke prsk-prsk 😉
takze nam sa tento rok pacilo 🙂 😅
mozno nabuduci rok zmeni nazor 😅

miauka suhlasim s muci ,na sandalky mate este cas 😉

miauka
14. apr 2009

Vdaka baby, tak budem pozerat po celych topanockach, hadam budu mat aj nejake tensie, aby sa jej neparila nozicka. Ideme asi poobede kuknut do Lauga a behnem aj do Deichmanu.

erka12
14. apr 2009

miauka ja som pre miska,mala najprv topanocky a potom aj sandalky,bolo teplo,on chcel byt stale na nohach,boli to sandalky znacky sante,mal v nich pevnu nozicku 😉

miauka
14. apr 2009

Erka a kde si ich zohnala, tu znacku Sante? Tu v TN?

mami.sk
14. apr 2009

ahojte dievcence 😉
ja sa hlasim este z dalekeho vychodu ale zajtra uz cestujeme domov a celkom sa uz tesim 😉
vsade dobre ale doma najlepsie, nie? 😀
az teraz ked mam Terezku som zistila ake je to narocne take cestovanie 😒
ani som nestacila pocitat vsetko co ste popisali, ale vitam pink lady 😉
ja som kupovala tehu oblecenie v tom obchodiku oproti Sanerovi co uz baby pisali a ani mi nejako nevadilo ze tam bol chlap , bol celkom mily 😉

a vela veci som si kupila v normalnych obchodoch , taky strih ze som to mohla nosit aj v tehu, vacsinou islo o netehotenske oblecko.
a nosim ich a aj teraz, hlavne tricka z Orsay a Gate v Maxe. minule leto bola dobra moda, take nazberkane pod prsiami tak som ani nemusela zhanat vela tehu oblecenia 😉

miroslava72
14. apr 2009

Pink_lady, ja som tiez kupovala tehu-oblecenie u Sanera (masokombinat) v tom prvom obchode,teraz je tam pan,ale sem tam i jeho manzelka.Ja tam chodievam kupovat aj malej veci i postielku mame odtial. A v tom druhom obchode bola tiez velmi mila predavacka a mali tam pred rokom tiez dobry vyber.

mami.sk
14. apr 2009

inac o chvilku ideme este k mojmu ujovi na navstevu a tym by sa mali nase navstevy skoncit 😉
dnes je tu krasne pocasie, teplucko a slnecno 😉
skoda len ze od stvrtka zase hlasia dazd.... ☹

co boli akcie ked ste nakupovali v deichmane topanocky? 😉

ja sa chystam po prichode konecne do Lauga, dufam ze nepojdeme zbytocne 😉

erka12
14. apr 2009

miaka v lekarni, alebo v zdravotn.potrebach 😉

ivaz
14. apr 2009

miauka, čo sa týka topánočiek súhlasím s erkou. taktiež sme mali na začiatku topánočky na šnurovanie a na leto sandálky s pevnou pätou – sante. Keďže bude eliška už v lete cupitať bolo by jej v topánočkách teplo.
pink_lady okrem obchodíkov ktoré ti už spomínali baby kúpiš tehotenské oblečenie aj v modexe. majú obchod v priore hore, v zelených stánkoch pri nemocnici a tuším aj v maxe. nie sú špecializovaný na tehotenskú módu ale pár pekných kúskov tam určite objavíš. a potom klasické obchodíky, myslím, že čo sa týka tričiek a blúzok určite nebudeš mať problém a nohavice ti stačia dvoje.
ináč u nás veľká noc mala úspech. filipko by oblieval a šibal maminu každý deň. a hlásime sa k maródom, drobec prišiel o hlas.

s.i.m.k.a1
14. apr 2009

pink_lady, aj ja som si kupovala tehotenske oblecko oproti Sanerovi. maju tam aj detske vecicky, tak mozes nakupovat aj pre babo :D

pink_lady
14. apr 2009

dakujem babulky, uz som aj nakupila u uja v prvom obchode - bol ozaj trosku viac urecneny 😅 ale mam jedny pekne nohavice a jednu suknu; 😵 s trickami si zatial este vystacim co mam netehu 😅

amatula
14. apr 2009

ahojte

aj mi sa chystame na topanocky....sandalky pre Matka ,,tiez asi pozrem tie v lekarni
a chcem ist do juzanky..tam sme minuli rok kupili perfis..take lahucke..aj na leto 😉

miauka
14. apr 2009

pink_lady, keby ti tie tipy este nestacili 😀 , tak v Laugariciu som dnes v C&A videla tiez jednu cast vyhradenu pre tehotensku modu...a aj hore v predajni Pre deti.
Baby, vdaka za rady ohladne topanociek...zatial sme nekupili, kedze cislo 18 nema taky velky vyber a akosi sa mi ziadne nepacili, tak musime este ist do mesta pokukat...a hadam aj v tej lekarni v Juzanke, co tu ktosi spominal. Este doplnujuca otazka k tomu...to sme sa bavili o topanockach na von. A co vnutri? Moze mat doma klasicke papucky s clenkovou patou alebo tiez normalne pevne topanocky? To by som musela kupit dvoje....inak som sa zhrozila nad tymi cenami, ked si pomyslim, ze to ponosi tak 2 max. 3 mesiace 😲

miauka
14. apr 2009

Aha, amatula, ty si spomenula juzanku 😀

s.i.m.k.a1
14. apr 2009

Lennie, ak tu budes, co robis zajtra doobeda, abo poobede?? Vybehneme von?? Dnes bolo faaajn 🙂

lucaska
14. apr 2009

ahojte, ja by som tiez s tymi sandalkami pockala a dala nieco pevnejsie na nozicku...lucasko mal ako prve topanocky pevne -ortopedicke na snurovanie a po byte behal bosy v protismykovych ponozkach...... 😉

tak ja som si tehu oblecenie kupovala v tom podchode na namesti svetej anny ale v tom druhom v tom spodnom vedla country, vtedy tam mali super vyber a este vela veci v c@a sice vtedy u nas nebolo tak sme vybehli do zlina dalo sa vtedy vybrat, tak skus aj v tom laugu, a teraz aj v takku som videla trojstvrtove nohavice hore na gumu a aj tricka tam maju rozne na tehulky.... 😉 😉

aj my este mozno zajtra prejdeme do lauga a do deichmanu...... 😅 😝

lennie7
14. apr 2009

ahojte 🙂 miauka neviem ci aj v juzanke v lekarni maju detske ortopedicke topanocky,ale v centrume v lekarni mali vzdy velky vyber ortopedickych topanok aj sandaliek.minuly rok mali aj hore v tej obuvi v priore pevne kozenne sandalky s uzavretou patou a spickou.my sme na doma mali papucky s uzavretou patou ortopedicky tvarovane,myslim ze doma by sa v topanockach necitila pohodlne.

Simka jasne aj zajtra sa mozme ist prejst,dnes bolo fajn 🙂

s.i.m.k.a1
15. apr 2009

cawte baby, mali ste niektora v tehotenstve strie?? a ak hej, pomohlo vam na to nieco?? dikii 🙂
Lenka, tesim sa, zase bereme fotak 🙂

amatula
15. apr 2009

pekny den prajem

mi tiez doma papucky!!
a sandalky musia byt pevne!nie ziadne smejdy!a prsty schovane,lebo som sa pri prvom osr.....la a kupila hned prve bez prstov a si ich odieral 😒
a topanocky máme RENO a adidas 🙂

som sa chvalila ze MAtko uz chodííííí 😎 😉 🙂

danny ako sa citis?????????uz je teplo,,,aj by si uz sla..ze 😉

mucilienka
15. apr 2009

Caute kocky,

musim napisat, bo nas to posunula az na 2. stranu...

lucaska,
ako sa malemu paci na tej kolobezke, co dostal k narodkam? nasej Maruske su uz odrazadla male a trojkolku a bicyklik este zatial nevie pedalovat, tak by sa nam volaco taketo hodilo... 🙂

erka12
15. apr 2009

ahojte,kto na kavicku 😉

minkak
15. apr 2009

ahojte 🙂
amatula tak chvalime Matka 😵
muci ja Ti poviem,ze teda nasa mala slape na biku aj na trojkolke ako drak,ale na kolobezke co ma u svokrovcov jej to teda moc nejde 😒 len si ju tak pred sebou tlaci,mozno je to aj tym ,ze tak casto na nej netrenuje.... 😅
ale tiez som rozmyslala,ze kupime 😉

lennie a kde su fotecky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre