Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
15. apr 2009

ahojte 🙂 😉
muci,kolobezka mala hned uspech,ja si myslim ze je to suuuper veci,sice u nas vsetko bavi lucaska len chvilu ale hned pochopil ako sa ma na tom odrazat a aj nozicku zdvihat........

a strie ja som mala v tehu, mala som vseliakych kremikov nivea, z avonu, potom nejake z lekarne ale ziadna slava ale ja som pribrala 25 kg takze malo co moje telo s tym vsetkym co robit 😝 😝
a este ma napadlo brusko som si potieravala modrym klasickym aviril olejcekom a ani mi nepopraskalo , brusko som mala kraaasne............

s.i.m.k.a1
15. apr 2009

lucaska, ja som rpibrala 20kg a nepomohlo nic, ani aviril :(

miauka
15. apr 2009

Ahojte babenky. Tak vdaka vasim radam a odporucaniam uz mam gynekologa aj prvu navstevu za sebou 🙂 Rozhodla som sa nakoniec pre toho Chlapecku. Vyzera fajn, tak hadam nebudem lutovat. No a potvrdil nam to, co sme uz vlastne vedeli....ze cakame dalsie babatko 😀

miauka
15. apr 2009

amatula, gratulujeme Matkovi k prvym krocikom. To je veru sikovny 🙂

mami.sk
15. apr 2009

tak sa hlasim z domova 😉
cesta bola fajn, akurat poslednych 15 min. Terezka velmi plakala ale asi preto, ze jej bolo teplo 😝 bojim sa jej pustat klimu 😒

miauka - gratulujem!!!!!! to je super sprava 🙂 rychlo si to aj do pasu , aby sme mohli sledovat ako pokracujete 😀

danny - si este kinderko??? dnes je dost teplo tak dufam ze to zvladas 😉

s.i.m.k.a. - strie sa asi uz nezbavis, ale ja som pouzivala ako prevenciu olej Eucerin/ drahy ako fras ale nepomohol 😝 ale dobry je obycany olivovy olej z lekarne 😉 ten mi zabral a aspon na prsiach sa mi strie neurobilo 😀 😀 😀 /
tak mam len na bruchu 😝
amatula - Matko aky sikovny 😉

mirka - som myslela zeby sme v piatok isli spolu kocikovat ale vraj ma byt hrozne dazdivo tak neviem ci sa ti bude chciet 😉 zajtra musim k nasmu dr. za mosty pre recept na Rotarix tak tam sa ti asi nebude chciet s Melisskou 😉

amatula
15. apr 2009

miauka ty si tehu 😕
ved mas len o mesiac mladsie babatko,,,no to si ani neviem a ani nechcem predstavit 😀

tak drzim palcek,,,nech je chlapcek 😉 🙂

dakujem babenky 😵 to je veru sikovny aj starsi bol,, ten chodil ked mal desat mesiacov 😉

miauka
15. apr 2009

amatula, no ved ani ja si to moc neviem predstavit...dufali sme, ze bude aspon 2-rocny rozdiel medzi detmi, ale ked uz sa podarilo, tak sa budeme hadam na to aj tesit...teda ked sa z toho spamatame 😀

miauka
15. apr 2009

mami, dakujem. Tak som si to tam hodila, ale termin je len predbezny, kedze sme len v 6. tyzdni, tak uvidime, co nam doktor vypocita.

mucilienka
15. apr 2009

miauka,

blahozelam a tesim sa s tebou, hlavne nech ste vsetci zdravi... tusim sa zacina dalsie kolo 😉

no, dnes som necitala vobec danny, neviete co je s nou? hadam nam len nerodi 😀

s.i.m.k.a1
15. apr 2009

miauka, gratulujem 🙂
mami no tak ak sa toho uz nezbavim, tak ma slahne. ja to mam kompet vsade!!!

erka12
15. apr 2009

miauka blahozelam 😉
muci danny bola este cez obed kinderko 😉 a predpokladam,ze stale je 😉

s.i.m.k.a1
15. apr 2009

baby a kedy ste davali sadat deticky?? bo "ex svagrina" davala to dievcatko sadat uz v dvoch mesiach a do pavuka v 6tich, mala ma uz pomaly 8mesiacov a nevie ani stvornozkovat, no v pavukovi beha... neni to nejako skoro?? ale zaujima ma hlavne to s tym sedenim... diki...

martinano
15. apr 2009

ahojte
tu kopec noviniek
miauka blahozelam velmi vela a v tichosti zavidim, ja by som si to vedela predstavit uplne v pohode.
simka babo sa vypyta sedkat,zacne sa same tahat,nas matko sedkal uplne sam zaciatkom 5mesiaca,ale ja som ho nedaval musel sa posadit sam, mne sa to zdalo skoro a potom to uz vsetko rychlo islo v deviatich mesiacoch chodil za jednu ruku, desiatich sam 😠
kamatka ma dvoch chlapcov a zacali jej sediet v ako osem mesacny a tiez ich nedavala nechala ich nech sa tahaju, nechcelo sa im 😉
u nas vstko po starom idu nam zubky stolicky matko ma az modre dasienka take bolave,ale napriek tomu sa zatial celkom dobre drzi, klop klop klop, musim si zaklopat.

lucaska
15. apr 2009

ahojte, miauka gratuuuuulujeme, ste sa poponahlali.......... 😉 😉

danny este poobede bola kinderko 😉

mami.sk
16. apr 2009

dobre ranko 😉
my sme zacali vstavat uz o 5 rano tak ja som uz tu 😀 dufam ze sa to este zlepsi 😀

s.i.m.k.a. - Terezka sa nam uz pred tyzdnom uplne sama posadila a to nema ani 4 mesiace. zakvacila sa o gauc a podme sediet 😀 , ja som bola z toho hotova 😝 bojim sa kvoli chrbtici a vobec ju nedavam sediet nasilu, ani ju neopieram vankusmi a zakazala som to aj celej rodine ked sme teraz boli u nich. hned ju chceli vankusmi podopierat ked videli ze sa taha do sedu 😝 /
nechcem aby mala problemy s chrbticou 😒 maximalne si ju drzim na kolenach 😉 ale nie dlho
a ani do pavuka ju nebudem davat.
ked bude sama chciet tak bude sediet a aj chodit ale nic nasilu 😉

s.i.m.k.a1
16. apr 2009

baby dakujem, aspon vidim aka to je krava, ja som vedela, ze ta malicka bude mat potom problemy... dvojmesacnu podopretu vankusom nechala sediet a pozerat telku aj pol hodinu... no ja som mala dost.

kala12
16. apr 2009

ahojte,

teda cez sviaty ste moc toho nepopisali, ale aspon som nemusela vela citat. 😀 😀 😀 Vsetky ste si radsej uzivali slniecka. 🙂

miauka gratulujem, to zvladnete, zaciatky su sice tazke, hlavne zosynchronizovat obe deti, ale teraz uz to zvladam lavou zadnou, som rada, ze sme sa rozhodli pre takyto rozdiel.

booze, my uz mame mesiac, ale to leti, este len nedavno som chodila s bruchom 😝 😝 😝

ja som na strie pouzivala ten krem s DM-ky, chvalabohu mam bruso aj prsia pekne, ale mne sa nejak extra pocas tehu ani nezvacsili, takze asi preto. _Zato nastehnach par strii mam, ale to este spred tehu. 😝

martinano tak sa trapite so zubkami, chuda mato. ☹

Baby aj sa chystate na dovcu?

dannynka
autor
16. apr 2009

ahojte 🙂
tak hlasim sa ako kinderko stale 😀
vonku krasne tak sa ani nedivim ze tu nieje nik na kavicku 🙂 😅
Inak dnes sa nam podarilo take mensie mini stretko na kamienkoch,sme sa tam zisli ja,kacenka,lucaska,yuya,lennie...na kamienkoch 😀 taketo neplanovane su najlepsie 😀 😀 😀

mami.sk
16. apr 2009

ahoj danny, no konecne 😀
uz sme mysleli ze rodis 😀

veru dnes je krasne, my sme boli s Mirkou za mostami 😉
Dr. Chudy ze bol PN? neviete o tom nieco?

mami.sk
16. apr 2009

a co su to tie kamienky???

dannynka
autor
16. apr 2009

mami-on uz neordinuje tusim vyse dvoch tyzdnov,ale zastupuje ho tam nejaka pani doktorka 😉

dannynka
autor
16. apr 2009

to je za juzankou take detske ihrisko 😉

mam jednu fotto kde je Gabika 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

miroslava72
16. apr 2009

Krasny slnieckovy dnik vsetkym.

Danny,este vladzes?

mami.sk
16. apr 2009

aha,tak uz som v obraze 😉 ani som nevedela ze za Juzankou je take pekne ihrisko
😉
dnes som bola pre ten recept na Rotarix a je na nom peciatka nasho dr. tak uz asi ordinuje 😉 s nim som sa nestretla ale buduci stvrtok ideme na poradnu a ockovanie tak som zvedava. dufam ze tam bude 😉

mucilienka
16. apr 2009

caute kocky,

danny, ty si take nase "gulalo, sa gulalo...." 😀

miroslava72, pekna fotka, z breziny?

miauka
16. apr 2009

Baby ahojte a dakujem za gratulacie, mile od vas 🙂
Martinano, aj vy sa uz snazite o dalsie?
Kala a ako riesis prechadzky? Toho sa najviac obavam. Zvlast preto, ze sa nam drobec narodi v decembri a byvame na kopci. Dufam, ze nebude kopa snehu 😝

miauka
16. apr 2009

My sme boli poobede s kamoskou v meste...hon na topanocky, resp. sandalky. Tie sme nezohnali, akosi ich este niet...ale Kupili sme papucky RAK s otvorenou spickou s 50% zlavou, tak sa tesim aspon tomu ulovku 🙂 Este mam dva typy na topanocky, tak mozno zajtra ak stihneme alebo v sobotu v Prievidzi...ideme ku svokrovcom. No a este zhaname nejaky klobucik alebo siltovku, co by zakryli aj uska. Zatial sme nenasli...aspon nie nasu velkost ☹

miroslava72
16. apr 2009

Ano Muci...boli sme cez sviatky na Brezine...mala bola prvy krat na ihrisku...samozrejme sa jej pacilo a nechcela odtial odist...najviac sa jej ratalo na zemi listie a hlina...to bolo radosti

dannynka
autor
16. apr 2009

ahojte 🙂

miroslava no ako tak vladzem,meliem s poslednych sil 😅

muci- 😀 😀 😀 😀 😀 a vy sa mate ako,a Maruska poslucha?

dannynka
autor
16. apr 2009

mami-razitko dr nasho tam moze bytaj ked dr byt v ordinacii nemusi....bo ked sme mi boli minuli tyzden tak tam bola pani doktorka a na recepise bolo chudeho razitko,kedze ho zastupuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre