Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
23. jún 2009

dobre ranko, tu este nik? 😕 ja som si dnes racila dat budik na 8mu, pritom chodime spat s Nikolkou o 23tej hej tak mam co robit rano vstat, lebo nam davaju novy bojler a rozvody kurenia a povedali drahi pani ze o 8.30 su tu a 9 hodin a oni nikde, to potesiiiii 😠

dneska ideme zbierat jahodky na farmuuuuu 🙂

erka12
23. jún 2009

new,tak ste to super zvladli,blahozelame 😉

minkak
23. jún 2009

Ahojte kocky 🙂

No co zajtra to stretko????????????????????

Tak Verde ci Juzancek??????????????????

New gratulko 😵 ale teda sranda ako komlipkovane ,ale nakoniec predsa 😅 🙂

lucaska
23. jún 2009

ahojte, my sme za verde..........aj yuya by sa pridala................. 😉 😉 😉

ivaz
23. jún 2009

Filipko je od apríla skoro stále sopľavý a zachrípnutý ☹ a tak sme dnes absolvovali vyšetrenie na krčnom. Domov sme prišli s verdiktom – zväčšené nosné mandle. Odporúčajú nám ich vybrať. Máte niekto skúsenosť s týmto úkonom v TN?
Mami, pekne pokračujete s príkrmami. 😉 Lyžička k lyžičke a neboj Terezka sa rozpapá, zatiaľ len testuje a trénuje.
Lucaska tak v Štúrove sa nestretneme, ☹ my sa chystáme na začiatku mesiaca a vy až na konci. Ináč máte pekné cestovateľské plány.
New, gratulko. Si šikulka. 🙂
Stretko zajtra? 😨 My by sme sa pridali. Len neviem či vás stihneme, lebo v poslednej dobe náš poobedňajší spánok trvá tak do pol piatej. Čo sa týka miesta je mi jedno či južanček alebo verde. 😉

mami.sk
23. jún 2009

new - no super, tak dobre si dopadla 😉 ides studovat manazment ludskych zdrojov?

ja este neviem co so stretkom, mozno by sme prisli, mne je to jedno ci Juzancek alebo Verde 😉

vonku je celkom fajn, zdalo sa ze bude prsat ale teplo je, akurat pofukuje vetrik 😉 mozno este dnes vybehneme raz vonku 😉

Terezka dnes zase krasne papkala, tak sa tesim 😉

newyorkgirl
23. jún 2009

dakujeme za gratulacie 😵

mami.sk este stale sa rozhodujem medzi tym co si napisala alebo early years, co je vlastne ako praca s malymi detmi az po prvy stupen tusim, uvidime 🙂

miauka
23. jún 2009

Ahojte baby 🙂 ...citam, ze zas planujete stretko...no a zas nam to nevyjde, lebo mame uz na plane nieco neodkladne s manzelom ☹ ...sa mi podari tusim s vami stretnut, ked budu mat nase deti tak 18. 😅
Len tam mimochodom...Juzancek este funguje? Lebo ho mali zavriet a prerabat na skolku. Mi to bolo aj luto, lebo sme tam chodili cvicit raz do tyzdna s malou a mi to tak fajn vyplnilo jedno doobedie. Este sa tam da chodit pohrat?

amatula
24. jún 2009

ahojte

tak mi dnes merkujem neter..uz sme sa slubili pred tyzdnom 😒 mne sa asi tiez nikdy nepodari svami stretnut 😅
ale tak snad niekedy urcite 😉

pekny den prajem 🙂

miroslava72
24. jún 2009

Ahojte
My mame dnes domovu schodzu,takze my tiez neprideme na stretko 😒

Uzite si to kocky,kocence a aj nejake foto urobte 😀

minkak
24. jún 2009

AHOJ,VOLAM SA JULIANA PODKOVICOVA(4300g,52cm)
NARODILA SOM SA DNES O 11.30 A MAMINKA AJ JA SA MAME DOBRE
-sms od mimi 100

este raz Gratulko!!!!!!!

lucaska
24. jún 2009

blahozelame ,julka je riadna baba...............maminke prajeme skore zotavenie, vela mliecka a nech ste cim skor doma................ 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

mami.sk
24. jún 2009

ahojte 😉

mimi100 - no kraaaasne miery ma Julianka, blahozelam 😉 😉 😉

my sme sa na stretko nedostali, mala 2 hodiny zaspavala, hrozne plakala a az teraz konecne zaspala ☹
neviem co sa deje, neviem ci ju nebolelo brusko 😒
dufam ze pofotite krasne fotecky 😉

mami.sk
24. jún 2009

inac a kde mame tabulku s tipmi na drobcov??? aj mimi100 sme tam mali?

minkak
24. jún 2009

ahojky kocky,tak pridavam fotecky

http://www.facebook.com/album.php?aid=2021221&i...

mami,snad uz je Terezke lepsie 😉 tabulka je u mucilienky,ale mimi tam nebola ona myslim pohlavie uz vtedy vedela 😉

minkak
24. jún 2009

a dnesne fotky su od str.8 😉

mami.sk
24. jún 2009

jejej, krasne fotecky 😉
ale dnes vas nebolo vela 😕 skoda ze nam to nevyslo ☹

my uz lepsie, mala zaspala o tej 16, po pol hodinke sa zobudila s velkym placom a ked som ju nakojila tak zaspala a o 18 ju muz "nenapadne" budil aby nam potom v noci spala 😉

kukla som aj tabulku, veru mimi tam nieje 😉

dannynka
autor
24. jún 2009

ahoj mami.

veru krasne fotecky,snad uz aj my dorazíme ked troska podrastieme 😉

mami.sk
24. jún 2009

ahoj danny 😉
ako sa mavate?
dlho si tu nebola 😉

ako Dominik? uz musi byt veeeelky chlapisko 😀

mami.sk
24. jún 2009

danny - akurat som videla v teme DM ze chces Lovelu. mas zaujem aj o avivaz ci len prasok?
ja som vyhrala na aukcii na MMA kuponiky ale este ich nemam doma, cakam kazdym dnom 😉
tak by som ti mohla posunut ked pridu 😉

dannynka
autor
24. jún 2009

mami mame sa vselijako,Dominik bokotuje kocik tak to mam doma o hubu.... 😒 Inak vcelku o.k.Dominika uz brusko tak moc netrapi tak je lepsi 😉
A Vy ako?Terezke chuti prva zeleninka?Co sa tyka lovely beriem vsetko 😀 ak by si aj ty mala o nieco zaujem z novej knizky kludne napis ip 😉

mami.sk
24. jún 2009

to je fajn ze maleho uz brusko netrapi 😉

ved uz ma skoro 2 mesiace, bude to uz len lepsie 😉 aspon mne sa velmi ulavilo v 4. mesiaci 😉
Terezka krasne papka, dnes zjedla cely zemiak 😉
mrkvu velmi nechce, ale ani mne nechutila ked som ju ochutnala 😝 taka hrozne tuha, aj ked som ju uplne rozvarila tak mi prisla taka hrozne duzinata 😝
zajtra jej kupim asi mrazenu, to bude asi lepsie 😉

ked pridu kuponiky tak ti dam vediet a nejako ti ich dorucim, nie som si ista co tam vsetko je, ja som sa zamerala len na tie kupony , kt. vyuzijem 😉
platia ale len do konca juna tak hned ti dam vediet ked pridu 😉 alebo posli cislo na mobil do IP, to bude rychlejsie 😉

mami.sk
24. jún 2009

inac ja vobec neviem co je v tej novej knizke, my sme mali este tie kupony platne do juna 2009 kedze sme este narodeni v roku 2008 😉 aj ked na uplnom konci roka 😉

dannynka
autor
24. jún 2009

veru aj ja dufam ze uz bude lepsie a lepsie 😅 ,snad bude 😅
Tak Terezke chutil zemiacik 😵 ,ked si tak spomeniem ked som Gabike davala prvu zeleninku to uz ani pravda neni 😅 😅 .Ozaj vedeli ste ze dr.Chudy ma tento tyzden dovolenku?ja som sa chystala vcera na poradnu,este ze mi mama volala bo inak by som sa prehnala 😅 😅 😅
pisem ip s telefonnym cislom 😉

mami.sk
24. jún 2009

som rada ze jej chuti, dufam ze jej to vydrzi 😀

som ti to chcela o nasom dr. napisat, si ma predbehla 😀

my sme boli minuly tyzden a bola som rada ze sme sto stihli 😉 teraz uz chodievame len raz za dva mesiace tak nemam prehlad 😀

mami.sk
24. jún 2009

idem si lahnut, mala sa uz mrvi, dame mliecko a konecne si pospim 😉

v tomto pocasi sa mi stale chce spat 😀

dobru noc 😉

dannynka
autor
24. jún 2009

mami nevadi,hlavne ze som sa neprehnala lebo teraz s dvomi detmi uz by to bolo naozaj o hubu 😝

ozaj akurat som nasla nieco zaujimave,teda co znamena Dominikove meno 😉 😵

http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=d...

a Gabikine 😵

http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=G...

dannynka
autor
24. jún 2009

mami dobru aj ja uz idem 😔

newyorkgirl
25. jún 2009

haloo kde ste vsetky 🙂 Nikolka sa od rana hra vonku, je tu krasne teplucko, vcera som jej kupila pieskovisko, tak cely den by len bola na zahrade 🙂

mami.sk
25. jún 2009

ahojte 😉
new - dufam ze to krasne pocasie uz pride aj k nam lebo tu prsi kazdy den 😝
az buduci tyzden ma byt horuco, to zase budeme nadavat ze je hic 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre