Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
3. sep 2009

ahojte 🙂

ivaz mame sa celkom oki....som rada ze mi Gabika ostala doma aspon ma Dominik o zabavu postarane 😀
A Vy ako?

newyorkgirl
3. sep 2009

babule tie dve temy su fakt na cosi asi... mali by sme to presunut na jednu si myslim, lebo tu je mrtvo potom 😅

mami.sk
5. sep 2009

ahojte 😉

tak my sme uz doma z Terchovej, pozeram ze za cely tyzden tak malicko prispevkov??? ani nemam co citat 😀 😀 😀
idem kuknut do druhej temy 😉

dannynka
autor
5. sep 2009

new-moja rec 😖

mami vitajte doma ako ste sa mali?

mami.sk
6. sep 2009

ahoj danny 😉

na dovolenke sme sa mali vyborne, prijala by som este jeden tyzden 😉 krasne pocasie vyslo, mala sa vyblaznila v prirode a ja tiez 😀

akurat vo stvrtok prsalo no nevadilo, aj tak sme si urobili program 😉
skusim dat nejake fotky, no nemam program na upravu tak musim kuk na nete, lebo take velke sa mi do albumu nezmestia 😀

erka12
6. sep 2009

ahojte,
ja som nic tento tyzden nestihala,este aj filipko ochorel ☹ ale uz mu je fajn 😉
misko skolku zvladal najprv hrdinsky,v piatok rano s placom a zajtra sa velmi tesi,tak neviem co bude 😉

new,tak vitaj na sk 😉

mami aj ja chcem dovolenku 😉

danny ako sa mate?

to.beruska
6. sep 2009

Ajojte!prepacte,ze som sa vam sem votrela ale mohli by ste mi dat info o nejakych detskych obchodoch v trencine.ci je tam nejaky väcsi obchod detsky

mami.sk
6. sep 2009

erka - aky problem??? dam ti cislo na majitela chaty v Terchovej??? 😀 😀 😀
no ale vazne, to tak cloveku dobre padne taka dovolenka - aj ked jeden znamy mi povedal ze co chcem ked som na dovolenke uz od novembra 🤐

miauka
7. sep 2009

to.beruska, jeden detsky obchod je v Laugariciu (novy obchodny dom pri Tescu) na 1. poschodi. Vola sa Pre deti (ma aj web stranku) a druhy detsky obchod je v centre mesta, blizko prioru v byvalom hoteli Laugaricio. Ten som zabudla nazov, ale to lahko najdes.

mami.sk
7. sep 2009

ten obchod v meste sa vola Rico baby a maju pobocku aj v Maxe 😉

miroslava72
7. sep 2009

beruska a ja rada chodim nakupovat aj k sanerovi-byvaly masokombinat...na nam.Sv.Anny 🙂

newyorkgirl
7. sep 2009

ahojte babule tak sme doma z vychodu zase 🙂

mami.sk
7. sep 2009

new - to ste rychlo vybavili 😉 a ako bolo?

newyorkgirl
8. sep 2009

mami ale fajn som si oddychla a hrajkali sme sa so synovcekom ma 6mes. tak nikolka vozila v kociku, kupkala, no ako babiku ho mala ona strasne lubi babenka 🙂

mami.sk
9. sep 2009

jeeej, new tak to sa Nikolka na malinke isto tesi ked ma rada babatka 😉

erka12
9. sep 2009

ahojte,
new gratulujem 😉 nech pekne rastiete 😉

ja som od pondelka bez hlasu ☹ no je to sranda 😉 hlavne,ked v skole potrebujem s prvacikmi komunikovat 😉

newyorkgirl
9. sep 2009

mami no nikolka nas dnes pekne pobavila ked povedala mojmu brachovi co ty nevies ze mama je tehotna, ved ona caka babo 😀 mudra je ako radio a to jej to vlastne nikto nehovoril len to niekde musela pocut ako sme sa rozpravali 😅

erka teda a ako to zvladas?

babulky a co stetko zajtra teda kdeee? 🙂

erka12
9. sep 2009

new,nikolka je teda sikovnica,ked rozprava za teba 😀

mami.sk
9. sep 2009

teda new, tak mala nakoniec vyzradila velku novinu 😉

detska uprimnost 😀 😀 😀

idem ja do hajan, uz som hotova lebo mala sa zacala v noci velmi casto budit 😒

erka - ty ucis prvacikov? na ktorej skole? a ako hlas? neskusala si nejake domace recepty?

mami.sk
10. sep 2009

dobre ranko 😉

erka este ma napadlo na ten hlas, moja segra si velmi pochvaluje homeopatika - asi Homevox 😕 skus sa opytat v lekarni, urcite ti poradia. segre to vzdy zabralo 😉

jja
10. sep 2009

Ahojte dievcence z Trenčína....chcela by som sa vas spytat, ci ste chodievali cvicit pocas tehotenstva a kde v Trencine. Ja to tu nepoznam, tak mi prosim poradte kde je dobre chodit ......budem Vam velmi povdacna... 🙂

ivaz
10. sep 2009

Erka super bez hlasu už druhý týždeň v práci. To ti drobcovia dávajú zabrať.
Jja, čo sa týka cvičenia pre tehulky. Viem, že sa cvičí v stredu o 17 hod. v Družbe na poschodí a taktiež by malo prebiehať cvičenie pondelok a štvrtok v nemocnici. Skús sa tam informovať. A odkiaľ z TN si?

jja
10. sep 2009

Ivaz ja som z Biskupic, takze to mam blizko aj do druzby aj do nemocnice....dakujem za info 😉

erka12
10. sep 2009

ivaz a filipko ako v skolke? 😉

newyorkgirl
11. sep 2009

jeeej babulky tak stretko bolo supeeer, skoda ze ste niektore nemohli dorazit, tak niekedy nabuduuuce 😉

minkak
11. sep 2009

Ahojte veru bolo supeeeeer 🙂 😵
erka co hlas,uz lepsie?

erka12
11. sep 2009

ahojte,
a kde si mozem pozriet fotocky zo stretka?
minka hlas lepsie 😉

erka12
11. sep 2009

krasne fotocky😉

lucaska
11. sep 2009

ahojte, na stretku bolo fakt super....minkak kraaaaaaasne fotecky......... 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre