Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

miciatko
20. nov 2009

Ahoj dievčata, chcem sa vás spýtať info pre kamošku,chcela by sa dat prehlasit ku inemu gynekologovi, chodila ku gynekologovi do ozety vtedy sa volal Nitrai že vraj on už skončil a teraz nevie kto to po ňom prebral a kde sídli, potrebuje si zobrať kartu, mám pocit že to po ňom prebral Fedorňak, ale niesom si ista, poradte, dakujem

amatula
20. nov 2009

miciatko ano vedie po nom ordinaciu Fedorňak 😉 a sidli stale na starom mieste

minkak
20. nov 2009

Miciatko dobry mas pocit ale to uz je tak asi 4 roky co to po nom prebral 😉

amatula
20. nov 2009

he he minkak 😀 😀 😀 naraz

drobec.zz
20. nov 2009

amatula, neboj, hravo zvladnes vodicak, ja som strasne rada, ze ho mam, ved co by som teraz robila bez auta, ked som obcas sama bez MM a nikoho tu nemam... a tak zbalim deti a ide sa na vylet, nasi sa uz zo mna smeju, ze som nevyspytatelna a nevedia, kedy sa tam s drobcami objavim, ze nalozim ich v Tn a vystupim v BJ...

no zvladnem bez romiho, ved musim, dnes sme mu kupili vybavu na lyzovacku, tak vianoce mozu prist. 😉

amatula
20. nov 2009

co vianoce hlavne nech pride sneeeeh 🙂

a kde ste nakoniec kupili?

adkag
20. nov 2009

ahojte, ja len narychlo,nestiham,
Lucaska,ja by som chcela ist cvicit s Kubkom,ak sa teda nic nepredvidane nestane,zeby ochorel alebo tak. aj s Kalou sme dohodnute zatial.

minkak
20. nov 2009

amatula nooo naraz dobrééééé 😀

mami.sk
21. nov 2009

ahojte 😉

amatula - tak si sa dala na vodicak? ked ho budes robit v zime tak budes vo vyhode lebo potom ta ani namraza a ani sneh neprekvapia 😉

lucaska
21. nov 2009

ahojte, ja to tu akosi nestiham sledovat na facebooku stvrden vzdy dlho a uz sem len nakuknem.... 😝

amatula, tak ty si sa dala na vodicak, no super, ja sa asi v zivote neodhodlam.............. 😖 tak drzim palceky nech je cim skor z teba velka soferka......

adka , o kale viem aj ja sa chystam ak nam do toho nic nepride.......... 😉 😉 😉 😉 😉

amatula
21. nov 2009

joj dakujem moje zlatee..moc ssa toho bojim ale musim od nas su spoje na velke H..a nikde sa nedostanem aj teraz muz je na lyzovacke a mne auto v garazi stoji 😒 ..a aj Bobo pojde do skloly a tak... tak musim 😔

dannynka
autor
21. nov 2009

jeejda tu sa este nespi 😀

amatula drzim palceky.....inak aj ja som robila vodicak na zimu...a je to naozaj lepise ucit sa na snehu 😉

lucaska
21. nov 2009

amatula, neboj ty si sikulka , vsetko zvladnes..................ved aj mna by to asi prinutilo keby ma nema kto odviest...xixix
ale tiez mam niekedy dni ked by som nalozila lucasa a isla blava a tak........... 😅 😅 😅 😅 😅

danny uz by sa aj malo ist asi spat....xxixixi a vy ako??

drobec.zz
21. nov 2009

amatula, nakoniec sme kupili na palackeho, tak sa vytesujem, uz vidim ako sa bude tesit, lebo chcel pod stromcek 😉 no neboj, vodicak zvladnes a potom si dame preteky 😉 😀 😀 😀

ludia, co my sme dnes robili, menili sme spalnu a detsku izbu, lebo detska bola mala a pri nasich 2,3, 4 detoch by sa tam nezmestili, byt hore nohami, vsetko sme museli rozmontovavat a naspat montovat a to len ja a MM a samozrejme Tomasko, ale spalnu uz mame hotovu, uz len im zajtra dorobit izbicku... Skoro sme aj k urazu dosli, ja len o nohu a o manzela, kedze ked sme skladali nasu poschodovu postel, tak sa jedna doska uvolnila a letela miskovi po krku a mne po nohe, ale nastastie mame len odreniny... to tak ked sme na stovky km od vsetkych pomocnikov, ale aspon nam nikto nebude vykrikovat, ze mu mame byt vdacni 😀 😀 😀

dobru noc 😉 😔

newyorkgirl
21. nov 2009

teda tu sa nespi 😀

drobec sak si to mala dat niekde na plochu ze hladate na jeden den brigadnikov, by vam ktosi prisiel pomoct 😀

minkak
21. nov 2009

fiiiha no teda-tu to normalne zije 😀
drobec no teda ,ale tak je to najlepsie aj my sme si to vzdy vsetko robili,lebo ja kym sa rozhodnnem tisickrat presuvame tak neviem ci by mal niekto okrem MM somnou tolko strpenia 😀
aj ked si vzdy vsetko dobre premyslim a premeram......nakoniec treba este veeeeela presuvat 😀
ale tak my nastastie uz mame vsetko akurat babulkam tak o dva roky spravime novu izbicku 😵
to budu zase soky 😀

drobec.zz
21. nov 2009

new, ved aj sme rozmyslali, ale ani nie je koho zavolat, tak radsej sami po kuskoch, ved hadam do tyzdna urobime, len keby to nebolo take brutal tazke aj ked je to rozmontovane a zase sa nam vsetko nechce skladat a rozkladat, tak sme sa potrapili, chudatko tomasko spinkal v kociariku v kuchyni, lebo vsade kopec bordelu, dnes uz lezal aj v perinaku aj na skrini, no kde bolo miesto...najhorsie je, ze mame velku spalnu a tu trebalo vpratat do malej izby, naopak to bude uz lepsie, ked z malej detskej izby do velkej, to sa bude vymaslat 🙂

newyorkgirl
21. nov 2009

nasa ma novu izbu asi dva tyzdne su noci ze tam prespi sama a aj take ze pol noci spava tam niekedy a pol noci s nami este lebo napr. vcera medzi polnocou a 3tou chcela ist 4x cikat a ja na to nemam nervy behat tu po dome s nou... tak ju dam do nasej izby aj nocnik a hotovka a rano aj tak vstavam akoby som ani nespala 😒 esteze mame tolko posteli ze sme nechali aj v nasej spalni a v izbe ma druhu 😀

amatula
22. nov 2009

cafte
nooo lucaska tak sup sup na vodicak!!!co si nepovedala ze nemas sli by sme spolu 😎

drobec ja milujem taketo stahovacky na rychlo..ja tri krat do roka presuvam gauc 😵 mám potom pocit ze som v novom 😀

a tie preteky nooo neviem neviem...az ked odjazdim tolko co ty 😉

u nas spala segra s tromi detmi takze spolu 5 😝 fuj uz som unavena ..teraz maju ist na obedny spanok..ale akosi to nie anie zosuladit 🙄 😀

lucaska
22. nov 2009

ahojte,
amatula u vas je stale veselo................... 😅 😅 😅 aj deti pospali..................no ja sa trosku vodicaku bojim... 😝 😝 😝 😝

drobec, tak to sme asi na tom rovnako aj u nas je jak po vybuchu, neviem kde co mam a tiez to tu prevlakam s manzelikom sama...... 😠

amatula sa tu smejem s tym gaucom... 😀 😀 😀 😀

mami.sk
22. nov 2009

ahojte 😉
tak normalne ste tu vecer dobiehali zameskane 😀 😀 😀
ja som do 1 pozerala horor 😝 😝 😝

my mame taky maly byt, ze nemame co presuvat 😀 😀 😀 nastastie 😀
ja som mala dost uz ked sa malovalo , vsetko bolo porozhadzovane a ja na nervy 😒 no druhykrat maloval mm ked som bola v nemocnici tak ma to obislo 😀 😀 😀
teraz by sme mali zhanat vacsi byt 😝

newyorkgirl
22. nov 2009

ahojte babulky tak sme trochu marodi Nikolka soplikuje, asi nic vynimocne na toto obdobie rocne 😖 ale ma to stve, lebo mam pocit ze si to doniesla od kamaratky z navstevy, nevideli sme sa dlhoooo a boli sme u nich vo stvrtok a ona mi akosi nepovedala ze jej maly sopli a kasle ako stary hrniec, ked som mu chytila ruky, mal ich cele ladove... ja neviem ona ma berie ako ze to strasne prehanam, ale aspon mam vacsinou zdrave diiiite, jej maly je furt chory, mam normalne chut jej vynadat a povedat nech mi nabuduce povie ze ma chore dieta a nie nas vola na navstevu, som divna? 😀 😀 😀

mami.sk
22. nov 2009

new - vobec nie si divna 😉
ved ako inac sa budes branit teraz ked je vsade vela chripky? jedine tak ze sa budes vyhybat chorym ludom 😉
a ked kamoska nebrala ohlad na Nikolku tak mala brat ohlad aspon na teba 😔

mojkamirka
22. nov 2009

ahojte po sto rokoch

new, vôbec nie si divná. Ked môj drobec bol menší tak pred príchodom kde si na návštevu som sa pýtala, či sú všetci zdraví. A ak bol u nás niekto chorí tak som hned dezinfikovala kľučky a umývala ruky. A teraz mi povedz kto je divný. Ale to mal drobec asi do pol roka.

amatula
22. nov 2009

no ja sa pridam ..vsetko ok..hlavne pri dnesnich virozach 😒 ...ja tiez aj klucky dezinfikujem 😀
ale nie treba treba..my sme boli zdravucky deti obcas..a Bobo nastupil do skolky a za tri mesiace bol 5 krat chorí 🤐 😔
keby boli vsetci ohladuplny ako vy mozno by nebolo tolko zdravotnych problemov 😒

newyorkgirl
23. nov 2009

ja neviem, neznasam ked je chora, ale to kazda mamina pozna... ked mi place ze chce byt zdrava, ale zlata bola ako sla buvat ze mami uz sa idem potit tak budem sa liecit 😀 prva noc nadchova byva najhorsia tak uvidime...

jaj tesime sa domkov 11.2. letime prvykrat vsetci spolu na 2 tyzdne, sice budem 28tt ale presne tak sme z USA leteli ked som Niku cakala, tak dufam ze to zvladneme aj naspat, sak to uz bude takto naposledy bohvie kedy sa dostaneme ked uz bude babulko 😉

ivaz
23. nov 2009

Tak my sa hlásime k maródom. Teplotujeme. ☹ Teraz je tých bacilov všade veľa. 😠

Drobec, prestavba? 😨 Takže ešte chvíľku zostanete v TN? 😉 My sme tento rok spravili Filipkovi izbičku a dúfam, že na dva roky bude pokoj. Potom aj nás čaká výmena izieb. Chlapci dostanú väčšiu plochu na hranie a my pôjdeme do mini izby. Dúfam, že tam všetko narveme.

Mami, v ktorej časti Sihoti predávajú Protetiku? Potrebujem Filipkovi niečo do škôlky.

Amatula, tak si sa dala na vodičák. Super. 🙂 Držím palčeky. Mať auto k dispozícii pri dvoch deťoch je skvelé. Určite to oceníš. 😉

Minka, dievčatá budú mať spoločnú izbu, alebo veľká sestrička bude mať svoje kráľovstvo?

New, to ti verím, že sa tešíš domkov. Neboj zvládnete to a budete všetci OK. 😉 Ja sa k naším chystám naposledy na Vianoce to budem tak 30tt. Keďže nemám osobného šoféra, tak potom už moc nechcem riskovať. Veď uvidím, možno ešte zmením názor.

amatula
23. nov 2009

ivaz ze si sa ozvala

ako pribudaju tie tt 😵

mi prislo smiesne ze "chlapci" dostanu väcsiu plochu na hranie 🙂 som si spomenula ako do mna hustili doktorkovia ze to je dievca...a narodil sa mi zazrakom chlapec 😀 😀 😀 😀

joj dakujem vam vsetkym dufam ze mi tie vase palceky pomozu pri skuskach..aj ked mam este cas sa stresovat 🙂

ivaz
23. nov 2009

Amatula, ja mám podobnú skúsenosť. Do konca 34 týždňa mi tvrdili, že to bude dievča a až deň pred pôrodom, čo v mojom prípade je prvý deň 35 týždňa, to bol zrazu chlapec. Ani meno sme nemali dohodnuté. Rozhodol tatinko na pôrodnej sále. 😀 A ty si aj niečo nakupovala pre dievča? Ja som chvalabohu nestihla.
Teraz vzhľadom na môj zdravotný stav som absolvovala neúrekom són, no a štyri krát mi už povedal že to bude na 100 percent chlapec. Ináč budem reklamovať. 😉

amatula
23. nov 2009

ivaz nie ja som v tomto opatrna tak len neutralne farby 😉 dievcenske som mala pozicane od segry..

a nakolko sa Mato narodil za 5 min.dvanst v 38tt..meno nebolo isté len pre dievca ..tak na otazku sestry ako sa bude volat som odpovedala Alica 😀 😀 co uz som tu par krat pisala..tak mu potom napisali len priezvisko a rychlo som s muzom vymyslala meno...takze Martin po tatovi a mimine 😎 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre