Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
16. okt 2008

ahojte, aj mi dojdeme.................. 😉 ako idete?????? minkak mas kuk nejaky bus?????

zuzanamv
16. okt 2008

Aj my by sme sa pridali busom, snad stihneme, musime este po Matka do skolky.

dienka
16. okt 2008

Baby prajeme Vam pekne stretko 🙂 My sme uz po ockovani, Danko uz spinka, uvidime, ci bude mat reakciu.
Minka torta je krasna, cim je potahovana?

yuya
16. okt 2008

My prídeme tiež 🙂 . Pa

yuya
16. okt 2008

Adkag, gratulujem !!! 😵

dienka
16. okt 2008

Adka aj ja 😎

kacenka83
16. okt 2008

tak my dnes neprideme, ani sa mi nechce do toho pocasia a nejako mi dnes nie je dobre, asi z tej zmeny pocasia plus mi kolise tlak tak sa citim asi takto 😝
tak si to uzite, nabuduce nam to uz snad vyjde 🙂

lucaska
16. okt 2008

kacenka, a ako sa citievas???? aj ti byva zle????

minkak
16. okt 2008

ahojky 😵
lucaska ,zuzanamvmy sme pred chvilockou prisli od nasich...tak este neviem ako budeme stihat tusimide nejaky bus okolo45 sa mi zda..snad stihneme zaspat a vyspat sa 😉 tak 35 pri vasom vchode,hej 😉

dienka ta torta je potiahnuta tiez z tej hmoty marshmallow 😉 a dakujem za pochvalu-odovzdam 😅

lucaska
16. okt 2008

minkak o.k...................... 😉

kacenka83
16. okt 2008

lucaska praveze mi je dobre, ja som si to asi odvracala pri kubkovi 😉 len ten tlak pri tomto premenlivom pocasi, to som mala aj pred tehu tak neviem ci sa to rata k priznakom... inak fakt sa citim super, ani neviem, ze som tehu... a pachy mi vadia len niektore, napina ma jedine z UM a pocikanych plienok 😝

inak dodatocne vsetko najlepsie oslavencom, ak si dobre pamatam tak dankovi k druhemu rociku, lucaske a mucilienke k vyrociu svadby, len tak dalej 🙂

dienka torticka sa ti podarila, ako sa pracovalo s tou mashmallow hmotou? som nad nou aj ja rozmyslala, ale vyhral klasicky marcipan... ako to chuti?

dannynka
autor
16. okt 2008

ahojte 🙂
mirka krasna torticka 🙂

uvidime ako my budeme stihat,Gabika mi este len teraz zaspala tak neviem dokedy bude hajat...lebo nam maluju balkony tak len cakam kedy mi ju zobudia 😠 😠 😠 😠 ,akurat teraz ked som ju ulozila tak prisli na nas 😠 😠 😠 😠 😠 😠

minkak
16. okt 2008

lucaska,zuzanamv tak veronika mi sama zaspala tak snad stihame,pozerala som ten bus ide to 18-tka--15:45
takze 35...ak tam nebudeme necakajte nas my uz nejako doletime 😅

kacenka tak to je super,ze to tak pekne zvladas,skoda,ze neprides ☹ mne ta hmota celkom chuti ,len je to na mna dost sladke
danny dakujem,drzim palceky nech Ti gabiku nezobudia,tak snad to vsetky postihame 😅

dannynka
autor
16. okt 2008

minka dakujem,a ozaj nevies ako ide aj nam bus 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanamv
16. okt 2008

My pôjdeme na konečnú, to máme zo škôlky bližšie. Tak sa stretneme v buse, alebo keby sme nestíhali, tak až na mieste.
Ale to počasie. ☹ ☹ ☹

lucaska
16. okt 2008

kacenka tak super ze to tak snazas, skoda ze nepridete uz som kubka dlho nevidela......mozno nabuduce..... 😉

lucaska
16. okt 2008

takze 15.35 ak tam nebudeme mi alebo vy tak sa stretneme az na mieste..... 😉

dannynka
autor
16. okt 2008

zuzka veru to pocasie je na 😠 ale aspon mozme spokojne stretkovat dnuka ked je takto vonu skaredo a nebude nam luto 😀

minkak
16. okt 2008

danny ty potrebujes 23-ku?
ide Ti 15:50 🙂
lucaska ,zuzanamv OK 😅

dannynka
autor
16. okt 2008

minka to bolo zo srandy 😀 😀 😀 😀 23-jku mam trochen daleko...mne pojde bud 1,3,8,alebo 15-nastka 😉 snad nieco chytim 😀

lucaska
16. okt 2008

minkak este ze ta tu mame, kto by nam pozrel autobuss......... 😅 😅

dannynka
autor
16. okt 2008

lucaska veru 😀

babulky ale sa nam zase vonku rozprsalo 😠 😠 😠

dannynka
autor
16. okt 2008

huraaa uz nam dokoncili balkon tak je klud 😅 😅 😅

minkak
16. okt 2008

danny ja viem ,ze zo srandy,no ale preco nie,len som nevedela odkial potrebujes 😅 inak 1-tka Ti ide 15:45 😀

lucaska no presne boli by ste tu celkom bezomna 😀 😀 😀

no ked ja busom chodim iba na stretka vobec to neovladam...neviem ani kolko stoji bus 😅 ,tak si vzdy musim pozriet co mi ide-lebo nemam prehlad 😅

no prska nam pekne.... 😖

minkak
16. okt 2008

vcera vecer ked MM uspaval veroniku tak ma tam stale vyvolavala,zaspavala s tym macom a ked som nechodila uvedomila si ze sme na tom macovi na fotke a povedala mamka ,ocko,jajko(tak si hovori-ze jajko)tuto maco a cela spokojna,ze ved ma tam vlastne ma 😵 no podarena nie 😵

dannynka
autor
16. okt 2008

minka-dakujem aj tak za info... 😀

mala uz spi hodinku tak to vyzera celkom fajn 😉

lucaska
16. okt 2008

mi uz spime od 12.15.......spachtosko lucasko-------------minkak ta mala musi byt bohava.........ja som sa dnes pobavila na lucasovi, chcela som mu vyskusat ciapku a rukavice,ale nechcel si skusat len si to poobzeral a zahlasil ze Maleeeeee, ma skoro porazilo a odniesol veci prec,...................... 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
16. okt 2008

lucaska-taky malinky a uz si vybera....no neviem ako dopadneme ked budu nase detuchy vecsie 😅 😝 😀 😀 😀

venonna
16. okt 2008

kocky, este som nic necitala, ale idete do verde aj napriek pocasiu???

minkak
16. okt 2008

lucaska dobreeeee,no danny mne sa mala dnes uz skoro rozplakala ked som jej obliekla nohavice na traky....to ona nemusi tak mi to je luto taka je v nich chutnucka,hned si utekala vybrat druhe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre