Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
18. nov 2008

Na jednej strane super sterilne predpisy, a na druhej strane som si nevsimla, ze by lehatko vo vysetrovni nejako umyvali pred kazdym pacientom...

dannynka
autor
18. nov 2008

ahojte babulky 🙂

lucaska co to citam,prajeme Lucaskovy nech Vas ta hnusna laringitida s daleka obchadza... 😉

zuzanamv-to iste aj Veronike prajeme nech je cim skvor zdravucka 🙂 😉

ja som akurat vysla s postele na povinnu cikaciu prestavku 😀 ,no a neviem ci aj nasa GAbika neviem ci nebude chora....teplotku zvysenu ma,a teraz co sme isli spolu spinkat asi o 21-00 uz bola aspon 5-6 krat hore co sa zobudila na kasel tak s nou zajtra radsej pojdem k dr ☹ 😒
Akurat sa chystam mangela prehodit na gauc a GAbika pojde vedla mna....bo inak sa nevyspime vobec 😝 😔

dannynka
autor
19. nov 2008

dobre ranko babulky tak sme sa zobudili do zasnezeneho dniku 😅

kala12
19. nov 2008

Krasne biele ranko, konecne asi uz prisla zima.

Radi chudatko lucasko, to musi byt strasne, ja neviem.co by som robila, keby mi mala dostala taky zachvat. ☹ Nech ste coskoro fit, aby ste sa mohli sankovat. 😀

zuzka aj Veronike prajeme aby ju uz chorobky len obchadzali. 🙂

Baby- juzanky neboli ste niektora v tej novej kaviarni, co je na Halalovke, tusim sa vola Dr. life, je tam aj prebalovaci kutik aj detsky kutik, tak by sme mohli niekedy urobit stretko aj tam. len to tam treba omrknut, ako to vyzera. 😀

dannynka
autor
19. nov 2008

kala boli je tam super 😵 😵 😵

lennie7
19. nov 2008

dobre ranko, tak vonku je krasne bielo, ako som vcera predpovedala 😀
kala my sme tam uz boli 🙂 a mozem povedat ze je to tam perfekne 😉 je to tam celkom velke, detsky kutik je trosku oddeleny aj tam su stoly, velky bazen plny guliciek so smykalkou, take tie velke molitanove kocky, na kazdom stole omalovanky a farbicky..proste raj pre deti 🙂 😵 na stretka ako stvorene 😅
tak ked sa vsetci marodi uzdravia mozme tam hodit stretko, co vy ostatne nato? 🙂

dannynka
autor
19. nov 2008

lennie-vcera som ti splnila tvoju prsbicku vsimla si si? 😀

minkak
19. nov 2008

dobre ranko 😵 hned sa krajsie vstava,ze?
no teda,nova kaviaren?a kde to tam je?lennie ja som za 😉

dannynka
autor
19. nov 2008

minkak je to kusok od nas...z balkona na to vydime ale to ti asi moc nepomoze 😅 😝 😀

my sa ideme obliekat a ideme k nasim,a este rozmyslam ze sa asi aj pre istotu asi stavim s Gabikou u dr 😉

minkak
19. nov 2008

danny no tak to mi teda moc nepomohlo 😀
no nasa Veronika este buva,som zvedava co povie ked sa pozrie z okna 😵
a co Gabika?

dannynka
autor
19. nov 2008

GAbike sa snezik moc pacil....este aj v kuchyni musime mat odostretu zaclonu aby na nho mohla pozerat 😀 ,a namiesto sniezik povie "smiezik" 😀 😀 😀 😀 😀 taka je podarena,len ju budem musiet iist von rychlo v snieziku odfotit aby sa nam neroztopil 😝

minkak
19. nov 2008

no musi byt podarena 😵 ja uz sa neviem dockat kedy sa zobudi 😅
no veru mohlo by padat a padat....nech to trosku vydrzi 😉

dannynka
autor
19. nov 2008

minka veru mohlo,uz mame aj auto prezute tak uz moze 😀 😀 😀 😀 😀

mi sa uz vazne ideme obliekat...pa pa a pekny dnik,dnes budeme az do vecera u nasich kedze mangel ma aj tak poobednu 😉

minkak
19. nov 2008

no chodte,chodte,papa a pekny dnicek 😵

moni1412
19. nov 2008

danny to si pis 😀 nestiham sa nudit 😀

zuzanamv
19. nov 2008

Jeej, baby, tak sa teším! Výsledky máme dobré! Tak už len zajtra kontrola u ORL, dúúfam, že posledná!
Aj ja som už počula o tej novej kaviarni, bolo by super, keby tam bolo stretko.

moni1412
19. nov 2008

zuzi co vam bolo? 😒 dufam ze zajtra bude tiez vsetko ok u ORL 🙂

kde je v TN nova kaviaren?

zuzanamv
19. nov 2008

Moni, zápal stredného ucha ☹
Tá kaviareň je na Juhu, Halalovka.

dannynka
autor
19. nov 2008

zuzka-tak super ze ma Veronika vysledky ok 😉

a GAbika ako som predpokladala je chora,dnes sme boli u dr a ma ATB ☹

akurat ked sme sli od dr tak sme videli minku aj s Veronikou ako cupkala vedla nej 😉

zuzanamv
19. nov 2008

Joj, Dannynka, to ma mrzí, že až takto, s ATB. ☹
Tak sa držte!

dannynka
autor
19. nov 2008

zuzka dakujem,som si uz aj myslela ze jej nieco bude ked vcera vecer stale zo spania kaslala a budila sa na to.. 😒

audreyd
19. nov 2008

baby čaute, ja len na skok 🙂 tip na darček 😉

v happy foto akcia foto 30x45cm za 29,90sk!!! no nekúp to!!! 😎 http://www.happyfoto.sk/svk/page/78/cez-interne...

moni1412
20. nov 2008

zuzi tak to ma mrzi 😒 ale super ze uz je dobre 🙂 😉

na Halalovke? 🙂 hej? 🙂

lucaska
20. nov 2008

ahojte, citam ze nam pribudol dalsi marod....gabike prajeme skore uzdravenie.....................
my este pokosliavame ale trosku uz aj na vzduch chodime.............dnes sme aj boli u zubara,bol s nami aj lucas , tak ho doktorka zobrala dovnutra tam sa pekne hral, potom si aj v kresle posedel, vodicku popozeral ako sa napuusta do poharika,bol spokojny................ 😉 😉

niekedy mozeme ist kuk do tej novej kaviarnicky,ked sa daju deti dokopy....................to sa hadam niekedy dohodneme, ale ja vas kuk len sem tam , lebo som bez booku a k manzelovmu pc sa dostanem malo, ale ved mi treba trosku odvykacej kury od pc, lebo bude zachvilu zomna maniak........................... 😀 😀 😀 😀

tak papa niekedy

moni1412
20. nov 2008

lucaska maniak? 🙂 to poznam. cele tehu som presurfovala na konikovi 😀 aj ja mam odvykaciu kuru... snazim sa sem uz menej chodit 🙂

kala12
20. nov 2008

Ahojte baby,

tak sme boli dnes na 4D sone, budeme mat chlapceka. 🙂 Taky je chutny, idem hodit foto. 😀 😀 😀

zuzanamv
20. nov 2008

Jej, Kala, tak gratulujem k chlapčekovi!

My sme boli na kontrole a uško už je v poriadku! Konečne nemusíme chodiť po doktoroch každé dva dni.

Pekný večer všetkým!

minkak
20. nov 2008

ajojte kocky 🙂
kala gratulko 😵 je kraaasnucky 😵 takze ako sa bude volat?

zuzka no super tesim sa ,ze Veronika uz je zdravucka 😵 a co Matko ?ako v skolke?

lucaska a co mas s bookom?tak sa drzkajte a nech kaslik rychlo odide 😉
danny ,gabike prajeme rychle uzdravenie 😉

moni1412
20. nov 2008

kala gratulujeme k chlapcekovi 🙂 bude parik 🙂 😉 mena este nemate? 😵

dannynka
autor
20. nov 2008

kala gratulujeme ku krasnemu chlapcekovy 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre