Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
20. apr 2009

muci tak pridi aj ku nam.,kedsi taka rozbehnuta. 😀

aj ja by som sa mala pustit do zehlenia, ale sa mi nechce. 😝 Radsej budem oddychovat na gauci. 😉 Ved si ma to pocka do vecera, ked deti ulozim.

dannynka
autor
20. apr 2009

kala-veru aj mna caka na balkone plny kos pradla a mne sa taaak nechce..... 😝

ivaz
20. apr 2009

Chvíľku vás zanedbávam a vy toho popíšete neúrekom. Nám sa pred veľkou nocou vrátil tatinko z mesačnej služobky a tak sme si ho minulý týždeň poriadne užívali. To vám bola paráda. Filipko bol na ňom stále zavesený a maminka doháňala zameškané práce.
Mami, Filipko bol taktiež ranné vtáča, tak do roku a pol sme stávali okolo 5 až 5:30, ale teraz už potiahne do šiestej a v svetlej chvíli aj do pol siedmej. To mi vyhovuje, aspoň keď pôjde do škôlky nebudeme meniť režim.
Lucaska aj mi sme kolotočoví. Boli sme na kolotočoch v meste a z veľkým rumázgom sme odchádzali.... A to sme tam nechali majland.
Kala, Milanko je už poriadny chlap. A čo Terezka pekne sa stará o bračeka?
Lennie pekné fotečky, škoda že sme nemohli prísť.
Danny už sa ti to kráti, alebo dnes je ten správny deň? Držíme palčeky.

kala12
20. apr 2009

danny ty este nerodis? este si cela?

dannynka
autor
20. apr 2009

ivaz dnes asi ee 😅 teda aspon ja toho mojho drobca odhadujem na maj 😅

kala ee este stale kinderko 🙄 😅

ivaz
20. apr 2009

Májové deti sú super. My máme v máji päť oslávencov. 😉

dannynka
autor
20. apr 2009

ivaz-nechame sa prekvapit kedy sa vypyta na svet,tak ci tak to bude "býčko"po tatinovy 😀

kala12
20. apr 2009

ivaz veru stara, hlavne vtedy, ked je najviac treba. vsetky dudle, co doma najde, mu chce pchat do pusinky, hladkat ho chce zasadne len vtedy, ked spinka, takze ho zobudi. ale inak je zlata, neziarli ani mu nerobi zle.

danny myslis, ze az maj?

my sa kolotocov bojime, ani za svet by som tam nedostala.Sice ich obdivuje, ale len z dostatocnej vzdialenosti.
😀 😀

dannynka
autor
20. apr 2009

kala nemyslim ale tusim 😅 a asi sa to aj vyplni 😝 😅

moni1412
20. apr 2009

danny jeeej, uz 40.tt? 🙂 takze parik nakoniec? super 🙂 😉 myslim na vas, nech vsetko dobre dopadne 😉 🙂

dannynka
autor
20. apr 2009

moni-dakujem 🙂

ivaz
20. apr 2009

Kala, tak Terezka je poklad. To musí byť zlaté. I keď je určite náročné dávať pozor na obidvoch, ale za chvíľku sa ti budú spolu hrať a mamina bude oddychovať. 😉

minkak
20. apr 2009

ahojte 🙂
tak my sme vcera boli na chalupe,na slniecku,bolo nam faaaaajn 😎 😵
lucaska kraaasne fotecky,tak ste si uzili prvu opekacku 🙂 no uz sa ja na nejaku tesim 😉

kala tak Milanko Vam krasne rastie-peknucke fotecky 😉
tak aj vy ste boli po nakupoch,na DM som ja zabudla 😠 takze este budem musit aj tam zbehnut 😖

muci tak ten robot by som aj ja chcela,uz dlho po nom pokukujem-hlavne na tie kosele pre tych nasich chlapov,zeeeee????? 😅 len si chod pekne oddychnut po tolkej robote ,aj ja idem,ja som tu tiez doobeda divocila,robila poriadky,mam dost... 😝

danny no super,ze vsetko OK,tak Vas tiez cakaju oslavy,MM ma vo stvrtok 30-tku,tak mame tento tyzden same nastevy 😉
Ty si mala aj jeden termin tusim aj na maj,ze?

ivaz ,tak uz mate tatina doma,tak super,konecne ze? 😅 😵

ivaz
20. apr 2009

Minka je to super mať doma tatinka. Čo ti budem hovoriť. 😉 I keď za ten čas čo bol preč si človek zvykne a vybuduje nový režim. Len Filipko mu dva týždne chystal raňajky. 😀 A nikde nechcel chodiť „lebo príde tatinko domov“. ☹ Už keď si zvykol, že je preč tak sa vrátil a Filipko bol trošku z toho zľakaný, čo ale trvalo len chvíľku. Veď tatinko nezabudol doniesť autíčka a benzinku. 😉

mami.sk
20. apr 2009

muci - ja dufam ze si aj za kratky cas vypije kolko potrebuje a presne ako u vas, najviac a najdlhsie papka v noci a ked je rozospata 😉 mam podozrenie ze ked sa tak oteplilo tak uz jej tak nechuti cez den 😒 a asi jej idu zuby
ale ked si ju porovnam s Milkom , kt. ma mesiac a ma 5 kg a nasa ma 4 mesiace a len 6 kg 😝
a porodnu vahu mala 3,75 kg co nebolo az tak malo ☹

ved vo stvrtok uvidime, ideme na poradnu 😔
danny dam vediet ci uz dr. uraduje, dufam ze tam bude lebo sa potrebujem poradit co sa tyka toho priberania a aj zubkov 😉 a uz som si tak nanho zvykla 😉

a ked bude ten robot na zehlenie sem s nim 😀 ja uz sebe a muzovi kupujem len nekrcive odevy 😀 😀 😀

minkak
20. apr 2009

Ivaz no teda chudacik Filipko si to predstavujem ako mu chystal tie ranajky ☹
no ale tak super,ze uz ho mate doma,uz si ho tak skoro na tak dlho nepustite 😉

mami nebojkaj,urcite to bude OK 🙂 urcite si potiahne ,tolko kolko potrebuje 😉

a ten robot uz je davno 😉 kuk sem napr. http://domacnost.sme.sk/c/3106570/prvy-automati...

erka12
20. apr 2009

ivaz to mate super,ze je tatinko s vami 😉
nas stale trapia zubky,uz nech sa aspon jeden ocny prereze ☹ dnes nam stolar montoval skrinu, filipko bol ☹ miska zaujimalo jeho naradie 😉 a ja mam dost,teda uz davno som v pondelok nebola taka vystavena 😉

mami.sk
20. apr 2009

jeeej minkak, to je super stroj ale zehli len kosele a bluzky 😀 😀 😀
a zvysok by zehlil manzel??? 😀 😀 😀
a manzel tvrdi ze stoji 28 tis Sk 😉

mucilienka
20. apr 2009

minka, ty brdo, to chceeeeem.. mna ide niekedy z tych manzelovych kosiel porazit 😅 to by ale potom chcelo este aj mangel, alebo co, na rychle zehlenie... 🙂

minkak
20. apr 2009

mami tak ja najviac zehlim prave kosele 😉
a presne ako pise muci na ostatne by bolo najlepsie mangel ,s tym sa teda robi paradne 😉

mami.sk
20. apr 2009

no moj muz nechodi v obleku do prace a ja uz tiez nechodim v kostymoch 😀
tak viac zehlim mikiny, tricka, nohavice a samozrejme Terezkine mini veciciky 😀

mirka - tak co zajtra? ideme vonku s princeznami?

mami.sk
20. apr 2009

divcence coze , coze??? vsetk yuz spinkate??? 😀
ja asi idem tiez, ranne vstavanie ma neminie 😀 😀 😀

tatanya
21. apr 2009

Ahojte este raz.... prepacte, ze sa Vam pletiem do debaty, ale naozaj niktora z vas nebyva na Sihoti?
Neviete mi tam poradit dobreho pediatra? Dakujem 🙂

erka12
21. apr 2009

ahojte,ja mam chvilku siestu 😉 danny kde si?
tatanya,poradit neviem 😉

ivaz
21. apr 2009

Minka, veru tatinka už nikde nepustíme. On chodí na dlhšiu služobku tak raz ročne. Dúfam, že tento rok to taktiež stačí.
Erka, verím ti zvládnuť dvoch chlapov a ešte majstra dá určite zabrať. Ale už máte skriňu. Čo teraz nasleduje?
Baby poraďte mi, kde kúpim plátenky pre toho môjho chrústa?
Tananya, myslím, že zo Sihote tu nie je nikto. A ja čo poznám kočky z tej časti, tak chodia ku Gavendovi do polikliniky.

ivaz
21. apr 2009

Tatanya, prepáč za skomolenie.

lucaska
21. apr 2009

ahoj tatanya,veru nikto tu neni zo sihote..................
ivaz ,dnes lennie spominala ze malej kupila platenky v juzke v obuve, tak skus kuk ked pojdes okolo....alebo v garfielde 😉

ivaz
21. apr 2009

Lucaska, takže asi zajtra skočím skontrolovať vaše kamienky. 😉 Dík.

lucaska
21. apr 2009

dobehni ,dnes tam bola lennie, zuzanamv, adkag, kacenka............... 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanamv
21. apr 2009

Ahojte,
zajtra asi prídeme tiež, Veronike sa na kamienkoch veeľmi páči.
A tiež pre Maťka potrebujem plátenky, asi dnes po škôlke pôjdeme vyskúšať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre