Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
23. máj 2009

ahojte, aj my sme boli na klaunoch, bolo super..............http://www.facebook.com/album.php?aid=2013370&i...

lucaska
23. máj 2009

aha tak este raz 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
23. máj 2009

Lucaska no krasnu fotecku si si dala do pasu 😉 😵
babule kde ste dnes vsetky? 😕
ako vikendujete?

lucaska
23. máj 2009

minkak, vikendujeme tak ako vy 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
asi tu strasime len my dve..............maniacky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
23. máj 2009

asi-asi 😀 😀 😀

amatula
24. máj 2009

ahojte

krasne fotecky máte...lucaska krasna v pase 😉

a minkak ake rozkosné brusko 🙂 ako rychlo rastu na to ze si 18tt...fuha to uz tera velke brusko..budes mat co nosit ze ked su dve 😕 ale len nech su pekne zdravucké 😵

minkak
24. máj 2009

amatula dakujem 🙂 ,no niekto povie,ze ake male,niekto ,ze ake uz je velke... 😀 tak si vyber 😅 a mne sa zda,ze pri Veronike som uz mala o tomto casa vacsie 😅
ale mam termin posunuty-na 1.11,takze som o tyzden menej ako mi to tu ukazuje 😉

lucaska
24. máj 2009

amatula , dakujem..............................miri brusko mas take akurat 😉 😉 😉

minkak
24. máj 2009

Ahojky tak ako ste vikendovali?
My sme boli dnes u nas na chalupe s drobcovcami-spravili sme si paradnu opekacku,pridala som nejake fotecky ,tak mozte kuk link co som davala hore😉 🙂

Lucaska asi tak 😉

mami.sk
25. máj 2009

ahojte dievcence 😉
tak my sme mali super vikendik 😉 boli sme u znamych, manzelia sa namakali ale my s kamoskou sme si uzili deticky a konecne sme si poriadne pokecali 😀 😀 😀
dnes ma byt zase hrozne teplo tak uvidim ako to zvladneme s Terezkou 😉

baby, co su to ti klauni? co za akcia?

minkak
25. máj 2009

ahoj mami,tak mate za sebou pekny vikendik 😉 hlavne teda chlapi,oddychnuti mozu dnes zamakavat v praci,ze? 😀
no v podstate ide o to zhromazdit co najviac ludi-vytvorit rekord,tento rok islo o klunovske ciapky-aby ich co najviac ludi malo na hlave,min.rok to boli klaunovske hracky ,predtym topanky a predtym ceveny nos 😉
Kupou nosu prispejes do fondu dr.klaun 😉 peniazky potom putuju do roznych zdrav.organizacii....
viac najdes tu http://www.drklaun.sk/search.php?rsvelikost=sab...

prajem Vam krasny slnieckovy tyzden 😎 😵

minkak
25. máj 2009

takto nejako vyzerala minuly rok ta retaz,ked sme sa zhromazdovalihttp://www.drklaun.sk/image/DK08_rekord_3.jpg 😀

http://www.drklaun.sk/image/DK08_rekord_2.jpg 😉

miauka
25. máj 2009

ahojte maminy 🙂
Minkak, moje tehu prebieha dobre, ani my nebolo nejak moc zle, iba tazko mi byvalo, ale to je uz tiez prec. Niekedy bojujem s unavou, ale ked sa da, si s malou zdriemnem trosku. Ja idem este len v pondelok na prvu poradnu, takze nemam este ani vypocitany termin porodu, som si ho sem hodila len tak predbezne podla PM. A co to mate za tipovaciu tabulku? To som nejako nepostrehla. Kde ju najdem a ake udaje do nej potrebujete?

minkak
25. máj 2009

ajojky 🙂
no tak super,ze to tak pekne zvladas 😉
az v pondelok na prvu no teda 😕
muci vymyslela taku tabulku,trosku sme sa na tom bavili:kuk sem....https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mucilienka
25. máj 2009

caute kocky,

tak som zaktualizovala tabulku, doplnit tipy mozete aj cez IP, to budem mat asi vacsi prehlad...
co porabate? my sme boli s malou na prechadzke, ale to slnko je hrooooozneeeeee

mucilienka
25. máj 2009

no, a este som chcela - kocky, ked tu davate linky na FB, tak si to pozru len kocky, co su prihlasene a mate ich medzi priatelmi.. takze tak..

amatula
25. máj 2009

ahojte

ako sa máte,

muci ja davam miauke chlapca!!! 🙂

a ja som vsetky linky na FB klikla a foto prezrela a to nemam ani jednu v priaateloch 😉 a inak uz je kazdy na FB 😀
pozret sa dá len nemozem komentovat co by som rada na tak vydarene foto 😉

takze tak 🙂

minkak
25. máj 2009

muci ale daaaaaa 😉
odhlas sa na FB a kuk,uvidis 😉
ja tak babam posielam co niesu na FB 😉
no amatula ako Ta najdeme na FB?(IP)a mozes veselo komentovat 😅 😉
aj ja tipujem miauke chlapca 😉

lucaska
25. máj 2009

ahojte, muci ide to ani mne to najskor neslo ale nakoniec sa to podarilo v tom mojom druhom link 😉 😉 😉
dnes je veru teplo, my sme doobeda boli tancovat a poobede neviem.........

mami, tak si si trosku oddychla,suuper....aj ja som sa chystala cely vikend oddychovat len nebolo casu,ale aspom sme si uzili vyletiky................. 😉

minkak
25. máj 2009

lucaska veru tak 😉 ale ved aj na vyletikoch sme poodychovali 😅

muci necitaaaaaaaaj tooooo!!!!!

lucaska
25. máj 2009

minkak, ale ved poodychovali, suuuuuper..........

to je strasne, ale ja radsej take clanky nemusiiim citat........ ☹ ☹

mucilienka
25. máj 2009

no, koceny, co je s vami, co vas to teplo pobilo, ci co? 😲 😀

dannynka
autor
25. máj 2009

muci asi ano 😀 😀 😀

newyorkgirl
25. máj 2009

ahojte babule, my troska zanedbavame, lebo sa chystame prihlasit tuna do skoly od septembra, tak papierovanie, vybavovanie, k tomu moj manzelik ide na dovolenku na slovensko vo stvrtok s autom, takze toho mame vyse hlavy a konecne je aj u nas teplucko, tak akurat cosi nad 20 stupnov, prijemne 😵

mucilienka
26. máj 2009

ahoj new,

posli take mierne ochladenie aj ku nam... to vies, my tehule viacej prikurujeme ako zvycajne - tak je nam poriadne teplo 😀

miauka
26. máj 2009

Minkak, ten link uz nefunguje na tu tabulku. Mucilienka, mozes mi poslat link, kde je ta aktualna tabulka?
No manzel by chcel druheho chlapca samozrejme, ja asi tiez, ale ani dievca by mi nevadilo, no ak uz tretie nebude, tak asi radsej aj ja chlapca. Ale mam taky akysi pocit, ze to bude baba, tak som zvedava 😀

mucilienka
26. máj 2009
minkak
26. máj 2009

ahojte 🙂
no miauka uz nejde,lebo uz je obnovena 😉 vcera ked som ju davala este isla,musis rychlo kuk,lebo muci ju zase zmeni.muci je sikulka rychla-tak sa poponahlaj 😅

fiiiha new,tak budete same a Vy nejdete dovolenkovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre