Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
17. júl 2009

tak mal zdenko co robit................ :- 😅

minkak
17. júl 2009

mal,mal 😀
ale ziadne take ako inokedy,ze jedna noha a druha a hotovo,teraz to bola jedna ,druha a zase ta prva a zase druha 😀 a dookola,ziadne ulievanie 😀
akurat rozmyslam,ze idem este za nim dam si nanuk a nech este mačka,vsak predsa aby sa to nevratilo 😀

lucaska
17. júl 2009

ty si priiipad....... 😀 😀 😀 nooo, prevencia musi byt a nech si potrenuje aby nezabudol ako sa masiruje...xixi

minkak
17. júl 2009

😀 😀 😀
tak-tak
ale este tam majstruje zase ....ani neviem co,len pocujem buch-buch,musim este vydrzat,kym bude mat pohodu a potom nenapadne nozky podstrcim 😀

lucaska
17. júl 2009

majstruje?????????? 😕

idem sa ja pokusit spat, zajtra asi napustam bazen a budem spat na balkone..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobruuu noooc

minkak
17. júl 2009

a neviem co tam robi,idem to skontrolovat 😀
dobru nocku ,sladke snicky,paaaaaa 😵

amatula
17. júl 2009

dobru nocku aj ja prajem.....mm este kuk ten film a ja uz by som aj spala......okná pootvarané a nic 😒 ziadny cerství vzduch,len stekot psov 😠

dannynka
autor
17. júl 2009

ahojte,tu to nespi? 😀

dannynka
autor
17. júl 2009

tak uz asi ano...idem aj ja het teda do hajan 😀 😅 😔

mami.sk
18. júl 2009

caute,
no baby, ja som z toho pocasia uz hotova, vsade nieco ine pisu ☹
ja pozeram vzdy na freemeteo a tam vcera vecer bolo na nedelu 17, dnes uz je 19 tak si vyber 😒
ale aj tych 19 je malo oproti 33 😝

kuk sem:

http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&gid=305...

siska_br
18. júl 2009

baby, pomooooc, to co za koniec sveta tu zase nastal? ☹ ☹ ☹ ☹ este ze bol moj muzo zrovna s nami na pizzu - odbehol si z pohody, inac by som sa asi zblaznila od strachu, ze co sa mu tam preboha stalo... boze, zle sa stane tak hrozne rychlo...

minkak
18. júl 2009

Siska tak to mal teda vazne stastie,ze odtial odisiel!!!!!!

siska_br
18. júl 2009

minkak, ani nehovor, ked mu volal bratranec, ze co sa tam stalo ☹ ☹ ☹ ked si pomyslim, ako malicko chybalo, aby tam bol tiez.. 😢 😢 😢 boze chudaci ti ludia

http://www.sme.sk/c/4939165/na-pohode-sa-zrutil...

mami.sk
18. júl 2009

prepana, to je hrozne ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
18. júl 2009

ver hrozne,ked som isla od nasich cez elektricnu este tak tam riadili plicajti dopravu 😒 ☹ 😔

mami.sk
18. júl 2009

jaj, aj siet bola totalne pretazena, nikde sa nedalo dovolat ☹ vraj ta plachta co spadla mala 4 tony!!!

dannynka
autor
18. júl 2009

😕 😕 😕 😕 😕 ☹ mami to muselo byt strasne,veru 😔

sivka
18. júl 2009

siska, este ze tak, ale je to strasne, smutno mi je z toho, a luto vsetkych tych ludi....
my sme sli cez elektricnu o pol siedmej a uz nebolo nic vidno, teda netusila som, ze sa take nieco stalo, az teraz v spravach som sa dozvedela....

mami.sk
18. júl 2009

sivka, no vidis , tie media 😝
teraz na JOJke vravi reporterka v priamom prenose, zivy vstup ze z letiska nie je mozne sa dostat, panika, stres, ludia nevedia co bude a pod. a pritom vsetci su uz asi v mestskej hale co im mesto otvorilo aby mali kde prenocovat 😒

sivka
18. júl 2009

presne mami, media to musia vzdy prehanat....
myslim aj na organizatorov...no ti budu mat teraz krusne chvile, nezavidim...

dannynka
autor
18. júl 2009

veru,aj ja ked som isla asi pred polhodkou cez elektricnu tak to bolo celkom oki.....ziadne kolicie 😅

dannynka
autor
18. júl 2009

myslela som kolizie 😅 😀

inak ze ta placta co spadla teda ta "stage"ci ako sa to vola ze bola druha najvedsia v europe 😕 😕 😕

mami.sk
18. júl 2009

no ze vraj hej, a nemala bocne steny len strechu 😕 tak sa do nej vietor mohol dobre opriet 😖 😖

asi ten 13. rocnik fakt priniesol smolu 😔 hlavne aby uz nebolo viac obeti a zraneni sa rychlo uzdravili.

lucaska
18. júl 2009

ahojte, je to strasne, chudaci ludia..........................siska , esteze bol s vami.......... 😉
aj my sme isli okolo pol osmej domov a na ceste nebolo uz nic ziadne zapchy, ale zevraj sa ludia nemozu z letiska dostat autami....................

newyorkgirl
18. júl 2009

Ahojte, no ja pozeram a je toho plny net a aj facebook u mna poviem vam mala som tam dost spoluziakov a prave v tom stane, ale vsetci su zda sa OK, jedni dokonca boli v strede toho stanu co spadol a doma nechali rocnu dcerku, esteze su v poriadku vazne... 😕

newyorkgirl
19. júl 2009

hello babulky, pocujte som tu napisala jednej kocke do next temy chcela pomoct objednat, v septembri idem domov, tak ma napadlo ze ak by ste ktosi cosi chceli a zozeniem to, mozem vam to doniest, maju aj sale tusim teraz 🙂 uz mi chodi tolko IPciek ze az, ze ci si nechcem privyrabat 😀

meggi
19. júl 2009

Ahojte - prosím, neviete mi niektorá narychlo poradiť, kde by som mohla objednať domácu tortičku 😉
V sobotu oslavujeme 1.rôčik a pani, čo nám pravidelne piekla, tak nemôže zo zdrav.dôv....
Dakujem...
New, ahooooooj 🙂

lucaska
19. júl 2009

new,som to kuk v teme next aj som ti chcela napisat ci by si nam nedoniesla next z novej kolekcie nejake veci, lebo segra s frajerom uz su neni v londyn,nema nam kto doniest veci ako inkodedy a kamoska ta pride neskor ako ty............... 😝 😝 😝

newyorkgirl
19. júl 2009

lucaska no nezarucujem uz sa tam v tej teme stazovala jedna kocka ze aj v UK cez net tazko zohnat ako v obchode sme boli tento tyzden a maju tam dost veci ale ci zrovna to co ty chces 😀 posli linky do IP

newyorkgirl
19. júl 2009

lucaska je to v poho ta nova kolekcia je zatial zasobena, akurat ju pozeram veru su tam krasne kusky niektore ale akoze sorry ja malej za bundu na jednu sezonu 30 libier nedam, minuly rok som kupila podobnu v inom obchode fakt za polovicku sorrrrryyyyyy este ze nie som NEXT maniak, my tu v UK aj tak moc nikam nechodime, nema to Nikolka kde predvadzat tie ich modely a doma na hranie netreba 😀 ale par veci urcite zaobstaram 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre