Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
30. okt 2009

ahojte
erka juj ☹ pneumokoka....a filipko nebol ockovani prevenarom?ci hej..chudiatko moje.....nech uz mrzne alebo je jun...tieto jeseenne choroby 😒 😝

new stavim sa druhy porod budes mat lepsii 😉 🙂

tak pekny den prajem vsetkym a neflakajte to tu tak 😕 nikto nepise

mami.sk
30. okt 2009

juj, teda erka, dufam ze Filipko je uz v poriadku 😔 veru tie jesenne choroby su nepredvidatelne 😔

my ideme dnes do Puchova, kolegynka oslavuje narodeniny tak bude mecheche 😀 😀 😀
a este ideme pozriet uz tu novu autosedacku lebo minule sme boli a Terezka chvilku predtym ako sme vosli do obchodu zaspala a tak sme nemohli vyskusat 😉

erka12
30. okt 2009

idem vam nieco napisat o tom nasom pobyte v nemocnici,filipko mal horucku,tak som s nim v stredu sla k nasmu dr.,urobili mu crp,mal dost zvysene,dr.nam dal atb. a v piatok prist,veru v piatok s nim manzel aj isiel a crp 2x vyssie,tak hned do nemocnice,kde mu zstili pneumokoka,zapal stredneho ucha a zapal pluc,ale ten sa nakoniec nepotvrdil.cely tyzden vydrzat v nemocke,to bolo ☹ ale zvladli sme, filipka som ani na chodbu do tej herne nepustila,aby sme nechytili este nieco ine a pravdaze sme tam lapli rotavirus,ale mal iba hnacku 2 dni,nastastie lahsi priebeh rotavirusu. a este stale nie sme fit,zajtra ideme do nemocky na usne, v pondelok na oddelenie na odbery a zabudla som vam napisat,ze je ockovany prevenarom proti pneumokokom.

ale uz sme doma a je dobre,konecne som si po yzdni urobila kavicku 😉 idem si precitat co ste popisali 😉

amatula
30. okt 2009

erka to snad ani pravda nieje..naco potom davame deti ockovat 😒

erka12
30. okt 2009

amatula 😒
ja som rada,ze nas dr. to dobre podchytil a hned sa filipko liecil 😉 ale keby nemal crp v ambulancii,tak by a to este tahalo ☹ manzel bol hned aj miskovo dat urobit vyter,ale ma to v poriadku 😉 este musime aj my s manzelom 😉

pristup lekarov a sestriciek v nemocnici na 1 🙂

lucaska
30. okt 2009

ahojte, erka tak sa pekne doliecte, to je hrozne teraz v takomto pocasi s tymi chorobami........ 😠 😠 😠 😠
aj my sme soplili , kaslali, potom uz jednu noc chytal laringitidove zachvaty no des ale v pondelok sme boli u doktorky tak pohodicka uz aj na prechadzky chodime.......... 😉 😉

babulky, mna normalne vcera akasi depka chytila, vsade vianocna vyzdoba, veci na pecenie, vykrajovatka, darceky uz maju vsetci vianoce ci co?????normaalne som sa nevedela zaradit kde sa nachadzam... 😀

a inak dajte nejake napady na darceky, lebo ja mam tento rok uuuplne prazdno ani ma nic nenapada a pre lucasa uz vobec neviem.....sup sup nejake napady...... 😉

ivaz
30. okt 2009

Teda erka, nemocnica. Brrrrrr. ☹ Ale zvládli ste to rýchlo to je super. Držím palčeky.
New, zotavovanie po pôrode doma je určite super. 😵 To nemocničné prostredie mňa privádzalo do šialenstva. I keď my sme tam boli mesiac.
Vidím, že je tu veľa fanúšikov manduc. Používali ste ju už od narodenia? Viem, že je tam novorodenecká vložka, ale nie je lepšia šatka?
Lucaska, ja už pomaly začínam s vianočnými nákupmi. 😉 Momentálne sa cítim dobre a tak to nechcem nechať na poslednú chvíľu, keby som náhodou musela zasa ležať. Doma sme už máme klávesy pre Filipka. 😵
Ináč sme včera sme boli u doktora, všetko je OK. Bude to chlapec. 😵 😵 😵

minkak
30. okt 2009

ahojte kocky 🙂
Ivaz tak chlapec no GRATULKO 🙂 😵 Super,ze mate vsetko v poriadku a dobre sa citis,len tak dalej!!!!! 😵

Erka fuuuu ☹ ale teda chvalabohu,ze uz ste domenka 🙂 drzkajte sa!!!!!

Lucaska ja som zacala s nakupmi uz v auguste,lebo tiez neviem co a ako bude-tak pre neterky, synvcov,svagrovcova svokrovcov uz vcelku mam-este neterky maju meninyk a narodky-uz to len nejako porozdelovat--pobalit 😅
pre ostatnych uz tiez co to mam a ostatne uz nejako snad zmakneme 😉 hned ako budeme moct behat po obchodoch 😀

mami tak si to tam pekne uzite 😉

mojkamirka
30. okt 2009

ahojte

minkak, ty si aká šikovná, že už máš darčeky. obdivujem ťa teda. Ako sa vám darí, babenky ešte stále hajajú? Inak sú rozkošné na fotkách. Aj ja chcem zas také malé. 😉

erka, skoro sa uzdravte

mami, u mňa to tiež vyzerá všelijak, že možno skončí MM na RD. Krkavčia mater isto nie si, kto si to myslí nech ide do kelu 😠 😠 .

minkak
30. okt 2009

mojkamirka no dakujem,no musela som sa zariadit -aj ked ja kazdy rok zacinam uz tak v septembri,ale tento rok som nevedela ako to bude.....no v decembri sa niekde nahanat to uz nehrozi,len nechcite vediet co mam kupene ,lebo to uz fakt neviem 😀
dakujem velmi pekne,no konecne som sa dokopkala a dala aj sem nejake fotecky 😉 ano ,ano su to male princeznicky,len spinkaju a spinkaju-aspon pri prebalovani sa ich snazim trosku rozobrat nech sa popozeraju 😅 ale moc mi to nejde 😅 a pri papkani hned zaspinkaju 😵

newyorkgirl
31. okt 2009

ahojte 🙂

erka, teda tak veru nic prijemne pneumokok, drzkajte sa 😵 nasa je asi prechladnuta kazde rano sa pyta 3x cikat a urobi len prvykrat tak som ju vzala aj k doktorovi vcera ale vraj zapal nema v moci tak neviem, ale urobila mi to aj poobede aj vecer zas... sranda je ze ja cakam uz mesiac na ich svinsku vakcinu 😀 hlavne ze mi velice odporucili sa dat ockovat a nie je cim, tak neviem asi v zime budem sediet doma a nechodit medzi ludi alebo co 😖

ivaz tak chlapec, supeeer 😎 my ideme 22.12. tak som zvedava ci sa dozvieme, budeme mat vianocne prekvapko aspon, co sa tyka manducy, ja chcem az pre vacsie babo, pre male bude babyvak isto sa tam pohodlnejsie ulozi, ale to je zas iba na chvilocku no 🙂

jaj babule ja nemam dobry tyzden, nemam stale ani zacaty projekt skupinovy do skoly na stredu tak teraz musim cosi vymysliet cez vikend a poslat mojim kolegovcom nech pokracuju a este k tomu nam v dome odchadzaju radiatory jeden za druhym, jeden vymenili za novy a druhy den nam vytiekol v obyvacke, potom este aj v kupelni trocha a dokonca z kupelne nam spoza vane alebo odkial zateka dolu do obyvacky, ide ma porazit uz z tohto baraku, nestara sa ani majitel ani realitka, tak idem sondovat nieco na prestahovanie uz serioooozne 🙄

mami.sk
31. okt 2009

ahojte 😉

teda baby vy ste sikovne 😉 ja nemam nic kupene a teraz ked pojdem do prace tak neviem ci budem stihat 😒 a ani neviem co kupit 😕
a mala ma narodeniny 19.12. tak musim na 2x 😀 😀 😀

mojkamirka - vcera som ta zazrela na Sihoti s kocikom, isli sme autom 😉 a manzel pojde na RD? o chvilku vas tu vsetky nakazim 😀 😀 😀 ale kazdy chlap by si to mal vyskusat 😉 nech vedia co to je 😀 drzim palce nech dobre poriesite 😉

ivaz - gratulujem k chlapcekovi 😉

new - to je veru na hladanie noveho byvania 😔 nie je to sranda najst dobry byt, dufam ze najdete konecne ten pravy 😉

newyorkgirl
31. okt 2009

tak ozivujem temu z druhej strany zas 😀

mami.sk
1. nov 2009

jejej, tu je poriadne pusto 😕
ja od zajtra naplno zarezavam tak idem pomaly do hajan, nech som rano fit 😉

minkak
1. nov 2009

Mami tak sa drzkaj ,prajem Ti nech sa Ti dari!!!!!!Nech do toho vhupnes tou spravnou nozkou 😉

juuuj new,teeda nic moc-tak drzkam palceky nech najdes nieco dobre 😉

amatula
2. nov 2009

ahojte

tak ja pomozem new..a dnes ja ozivim temu 🙂 🙂

pekny den prajem ..juj ale fuuuka 😒

erka12
2. nov 2009

mami jej ty si dnes uz v praci,tak nech sa dari 😉

dannynka
autor
2. nov 2009

ahojte kavickuje este niekto?

mami drzim palceky prvy den v praci 😉

amatula-veru fuka sak nas skoro doobedu ufuklo ked sme boli v obchode... 😝

erka teba som tu dlho nevidela ako sa darí?

ivaz
2. nov 2009

Danny, ja čajík. Ako máte, už ste fit?
My sme dnes mali ísť prvý krát do škôlky, ale Filipko mal večer teplotu 39. Tak sme domka.☹
New, pekné trampoty. Nám keď sme bývali v podnájme odišiel radiátor. Utrhol sa. Ráno nás zobudila spodná suseda, že jej niečo kvapká zo stropu. Od vtedy chodila k nám vždy keď mala zarosené okná. 😠 To sme mali radosť.
Mami držkám palčeky, ale vy to určite v pohode zvládate.😉
Erka, ako máte?

erka12
2. nov 2009

mame sa aj tak, aj tak ☹ 🙂
prave som volala do nemocky a filipko ma dobre vysledky,tak sa tesim 🙂
ale misko cez vikend vracal, zvysena teplota, mozno chytil od filipka nieco,kedze filipko v nemocnici chytil rotavirus 😉 ale dnes je uz lepsie,aj s nim som bola pri dr. 😉
ivaz to nepotesi 😉

ivaz
2. nov 2009

Erka, to je super, že výsledky sú OK. 🙂 No doma s dvoma chorými deťmi nič moc. 😖 Ja si to ešte neviem predstaviť. My sme doobedie výnimočne strávili pri televízore. A keď išiel Filipko spinkať, tak sa rozplakal, že nebol vonku. Zlatíčko moje.
Sánkovať na Orave ste ešte neboli? Teraz to asi už nie je jednoduché. A čo v práci, prváčikovia poslúchajú?

newyorkgirl
2. nov 2009

ahojte, ivaz my doobedie bohuzel vzdy pri hrackach a telke 😅 von chodime az poobede... jaj dnes musim robit projekt do skoly este a manzel pride az o 21h tak neviem ako to pri nike zvladnem, ideme sa von vybehat troska, aj ja uz chcem 23tt 😀 to budem mat az po vianociach niekedy 😎

erka drzte sa veru, ach joj nic moc choroby jedny 😠

dannynka
autor
2. nov 2009

ivaz-dakujem uz sa mameako tak lepsie....uz mi sice kaslu obaja....ale nejako sa doliecime,tiez som si este tento tyzden nechala Gabiku doma aby sa doliecila 😉

erka-tak to je super ze mate dobre vysledky len tak dalej,a Miskovi prajeme skore uzdravenie.Inak aj ja sa chystam z drobcami zajtra alebo pozajtra k dr...Domi ie na polrocnu prehliadku aj s močom...veru som zvedava ako budeme zachytavat 😀

new-neboj aj to bude ubehne ti to ako voda....... 😵 😉

ivaz
2. nov 2009

New, Filipko pokiaľ sa nevybehá tak ma nadbytok energie a ja sa potom idem zblázniť. Takže poctivo chodíme von doobeda aj poobede. A v poslednej dobe keď pršalo tak do detského kútika. On sa ide za deťmi utrhať. Už sme tam známa firma. Drobec sa vyblázni a maminka pozerá vianočné darčeky.
No teda seminárka, takže máš dnes o program postarané. Ja si to neviem predstaviť pri drobcovi. Jediná možnosť sadnúť za PC je keď spinká. Držím palčeky.
Danny , možno sa u dr. zajtra stretneme. Ja čakám, čo sa u Filipka objaví. Zatiaľ len teplota, nekašle, nesopli.... Uvidíme. Chlapcom na odber moču dávajú vrecúško, ktoré pripevníš na pinďúra, neboj zvládnete v pohode.

dannynka
autor
2. nov 2009

erka ozaj kolko bolo u dr ludi?

ivaz no veru u chlapcov je to jednoduchsie....strcis pindura a je to...veru este dnes ssi pametam ako som zachytavala moč Gabike 😀 .Ozaj a tebe som este negratulovala k chlapovi v brusku 😵 😵 😵 😵

ivaz
2. nov 2009

Danny, ďakujem. 🙂 Filipko síce chcel sestričku. 😉 Ale neskôr ocení bračeka. No babám ani netuším ako sa odoberá moč. To asi musíš čakať na tu správnu chvíľu. 😀

dannynka
autor
2. nov 2009

veru je jedno akeho pohlavia bude babo hlavne aby bolo zdraavucke 😵 😵 ,aj moj manzel chcel radsej dievcatko a nakoniec je este radsej ze ma synceka....a doslova aj dopismena kedze Dominik je cely tato....aj od pasa dole 😀 😀 😀 😀

newyorkgirl
2. nov 2009

my odoberame moc do nocnika a potom to prelejem, este to tak chytat to na wcku 😀 minuly tyzden sme davali vysetrovat lebo mala CIKACIU maniu ale uz preslo asi bola prechladnuta, lebo furt chodila a necikala moje takze som sa rozhodla kupit jej overaly na spanie, lebo spi odkopana a brucho krize hole, takze dnes po ne idem do NEXTU nikto iny take overaly velke nerobi len ich som nasla robia az do 6 rokov 😀 a su rozopinatelne medzi nozkami takze na wcko super 😀

ivaz nasa meni stale nazor ale vravi ze to bude chlapcek ale viem ze by brala sestricku na hranie, ale je mi to jedno v podstate, len pravda ze skor pozeram modre veci, ruzove mi akosi nejdu tak uvidime ze co bude 😀

erka12
2. nov 2009

ivaz ,teda aj vy budete mat chalanov,ale to je fajn,teraz sa uz pekne spolu zahraju 😉
new tak teda este aj chodis do skoly, sikulka si 😉 aj ja chcem este njieco studovat,ale zatial som sa k tomu este neprinutila 😉
zajtra idem po tyzdni do prace, akosi sa mi ani nechce 😉

adusa
2. nov 2009

New gratulujem k tehu, a prajem bezproblemove tehulkovanie 🙂 Ja som nejak pozadu, ani som si toho nevsimla 😅 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre