Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

amatula
18. nov 2009

do Austrie ide teraz len muz ..potom chceme ist bez deti romantika....s detmi len tu na svk...a ta kohutka je bomba,..pre deturence!!!!
a v Banove maju vsetko aj pre deti..je tam chlapik co som ti uz pisala ktory ti odporuci presne pre Romca velkost aj dlzku palic...vsetko aj nastqavi viazenie na vahu 😉 maju aj boty

amatula
18. nov 2009

noo a Matko este nee na lyze az tak po troch rokoch 😉

drobec.zz
18. nov 2009

no budeme si musiet urobit vylet tam 😉 juj, ja vam tu romantiku zavidim, ja si neviem lepsie predstavit, hory, lyze, manzelicek a ja, no bomba, aj by sme si mozno tretie odtial doviezli 😀 😀 😀

kala12
18. nov 2009

ahojte,
drobec v banove maju aj take male,ale dost drahe boli,skoro ako dospelacke, my sme boli pred mesiacom. Skuste pozriet v Tempishi na Palackeho, tam maju, my sme kupovali Terke lyziarky tam. Celkom fajn ceny tam maju,aj pouzite,aj nove. My sme kupili pouzite,vzhladom na to,ze neviem, ci ju to bude bavit a zdlao sa mi zbytocne na zaciatok kupovat drahu vystroj.Kedsa nauci poriadne,potom jej kupime nejaku paradnu. 🙂

amatula vy ste taki lyziari? My tento rok tiez len na SVK, Kohutka a Makov, mozno Orava.Uvidime,ako sa TeTeri chyti... 🙂 A Bobo odkedy jazdi?

MM ma teraz starch z lyzovania,kedze mu teraz dost hapruje koleno,nejako sa mu nechce, vraj ked sa mu nieco stane , bude musiet byt na PN, kto nas bude zivit?? 😝 😝 😝

amatula
18. nov 2009

kala noo Bobo lyzuje od tri a pol roka....takze nic moc este a nebolo to bohvie co ale tak Kubinku zisiel aj ked horko ztazko 😀
takze sa máte naco tesit sa potrapite 🙂

a -podla mna je Banov najlacnejsi teda ked kupujes novu vybavu 😉 ojazdene neee

amatula
18. nov 2009

inak topanky kupujte tie na viac cisliel...takze ich máte aj na 3-4 roky 😉..

drobec.zz
18. nov 2009

kala a nevies ako sa pohybuju ceny v Banove? uz som bola pozerat na palackeho a mam tam zatial jedny odlozene, no Romiho to bude musiet chytit, lebo tatik a mamka lyziari nepustia, tak hadam ano 😉 no s tym kolenom to nie je sranda, to ked sa raz pokazi, tak to sa taha, tak radsej nech neriskuje a nech sa lieci 😉

a ta Kohutka vyzera super, my sa chystame tak Jasna, tam mame nejake skipasy a Malino Brdo, kedze musi niekto strazit Tomaska, tak len tam mozme 😉

kala12
18. nov 2009

No neviem ci najlacnejsi, 2600 ceskych za detske lyze sa mi zda dost a 990 za lyziarky a to vobec neboli posuvatelne...klasiky 28 velkost. V tempishi mali nove za 60 E.

Ja dufam,ze to Terku chyti, moj synovec ma teraz 4 roky a lyzuje od dvoch rokov. Uz sam zlyzuje bez palic svah,ale jemu dost pomohla lyziarska skolka...sice svagor je super lyziar,ale nemal taku trpezlivost ako instruktorii. 😀 😀 😀

amatula
18. nov 2009

my sme kupovali minuli rok tak neviem co maju tento rok ale máme laziarky na tri velkosti len prehodis vnutro..
lyziarsku skolu urcite!!!!

a ak chcete maju v tescu lacne prilby decke.....a ta by mala byt lebo deticky dost padaju hlavne na zaciatku

drobec.zz
18. nov 2009

no my ideme s kamoskou, ona je lyziarska instruktorka, tak ak nebudeme mat my nervy, tak nechame jej na pospas 😀 😀 😀

kala12
18. nov 2009

amatula vidis, to som netusila,ze su take. My sme kupili klasiky...

ale este k tomu Banovu- lyze pre dospelakov mali fajn, za 3900- volkly,co je super cena,ale boli cervene a ja chcem modrobiele 😀 😀 😀 A Headky za 2900... 😉

amatula
18. nov 2009

drobec tak potom daj vediet kde pojdeme aj my a dame kamke zarobit ...Bobo musi ist este do ruk instruktora...
lebo tie skoly su nenormalne drahe 😝

amatula
18. nov 2009

boze ja utekam do skolky 😕 😀 😀 😀 😀

kala12
18. nov 2009

no ama,ty sa tu vykecavas,aj skolku ti zavru 😀 😀 😀

drobec.zz
18. nov 2009

mati, bez 😉

kala su, aj my chceme take roztahovacie, aj korcule sme take roztahovacie kupili, lebo Romimu noha inac rastie, tak nech sa to vyuzije 😉 😉

mati, snad uz bude vlek aj v parku, ked slubili, tak snad aj tam prve kroky 🙂)))

drobec.zz
18. nov 2009

bozinku, ja nemam Romanka a som ako bez ruky a bez nohy, deticky to bez rodicov zvladaju asi lahsie ako my bez nich ☹

amatula
18. nov 2009

skolka je u nas do stvrtej tak som mala cas..ale chcela som si aj to slniecko vychutnat 😉 😎

drobec poznam ked zo zaciatku chodil dalibor prec tak som smutila.a nemohla som si zviknut...teraz uz mi to tak nevadí hlavne ked viem ze on sam ide dobrovolne a rád 🙂

drobec.zz
18. nov 2009

ved to ma najviac hneva, ze isiel sam a este aj zakyval ☹

mami.sk
18. nov 2009

jeej, ako ste sa rozkecali 😉
new bude mat radost 😀 😀 😀

ja som naposledy stala na lyziach pred 15 rokmi 😕 ale rada by som zase lyzovala len nemam odvahu 😀

drobec.zz
18. nov 2009

mami, ak si raz lyzovala tak to nezabudnes, to sa postavis a ides 😀 😀 😀 sice niekedy krivo, ale ides 😉

veruze apon new potesime ked tu rano kukne a nebude nas hladat na konci sveta 🙂

lucaska
18. nov 2009

ahojte, tak dnes ste to tu rozprudili.................. 😅 😅 😅 😅 😅

baby to vam zavidim , ja som tiez lyzovala tri krat v zivote a 10 rokov vobec....ale lucaska nabuduci rok planujem dat na lyze , lebo je to super sport..... 😉 😉 😉 😉 😉

mami , tak si uzivaj dovolenky...........

drobec, ty sa drzkaj a neboj zvladnete to, super ze to takto pekne romco zvlada, my maminy sme strasne , ja som bola dvakrat v noci bez neho a to sme boli na svadbach do rana ale hned rano som o osmej isla prenho my islo srdce roztrhat.........jak sisi keby som........drzkaj sa 😉 😉 😉 😉

kala, adkag, kacenka v utorok idete na to cvicenie s detickami???

newyorkgirl
19. nov 2009

no kocky ja vas hladam den neskor 😀 lyzovanie nie moja tema veru, lebo som sa narodila s vyklbenym bedrovym a lyze som mala zakazane odjakziva, aj korcule, ale tym som neodolala, tie zboznujem v lete aj v zime... aj tuto sezonu zimnu by som sla na lad, ale brusko nedovoli, tak co uz... ockovanie som zvladla vcera, akurat ruka pobolieva a zajtra idem na 15tt kontrolu a AFPcka testy a potom az v 25tt je dalsia kontrola, medzitym v nemocke ultrazvuk 20tt hruuuza tuna fakt to tehu nie je choroba ale normalny stav 😀 😀 😀

drobec.zz
20. nov 2009

Teda baby, tu to " zije" 😀 😀 😀

ja som taka nijaka, ja bez mojho Romanka asi ani fungovat neviem a to aj ked mam doma Tomaska, vkuse chodim a obzeram sa, pustam si ho na videu, o chvilku mu budem chystat aj ranajky, no hroza, som nevedela, ze to tak budem brat.... mam pocit, ze aj menej stiham a uz teraz vidim, ze aj Tomaskovi chyba, on sa tiez vkuse obzera a hlada ho, no hroza ☹

new, tak teda, tam len take kontroly? tak drzkam palceky na AFP, neboj, bude OK .. ja som sa vzdy tesila na utz, ze ked toho bobacika uvidim, normalne ti zavidim, mi to uz aj chyba, ja by som asi s takym bruskom vo vnutri s babatkom bola schopna chodit aj 5 rokov, ak by som nemala problemy, neviem, pri Romankovi mi to tak nechybalo ako teraz 😉

mami.sk
20. nov 2009

new - dufam ze dobre zvladnes ockovanie 😉
u nas este nie su ani vakciny 😝 a v Cechach uz zacinaju ockovat.... som zvedava co k nam vobec nejake dorazia 😒

drobec - a kedy sa ti Romanko vrati?

drobec.zz
20. nov 2009

mami, mali sme ist pre neho teraz cez vikend, ale v sobotu musime ist za jednym lekarom do BA, tak ak stihneme, tak pojdeme a uvidime, co povie doki a ak nie, tak po neho skocim niekedy cez tyzden. 😉

no vakciny, ja si aj tak myslim, ze je to hra farmaceutickych spolocnosti,ktorym ide o zarobky...

newyorkgirl
20. nov 2009

tak babulky ockovanie som zvladla ruka po 2 dnoch troska este pobolieva, dnes mi z nej este brali aj krv na tie AFP, pocuvali sme srdiecko a dalsiu kontrolu mam mat ze v 28tt to som v 15 teraz takze sranda 3 mesiace nic... medzitym chcem este ist na slovensko posledny krat pozriet, lebo potom neviem kedy sa dostaneme az v zime ked tak mozno zas 😀

minkak
20. nov 2009

Ahojte kocky 🙂
Ja Vas tu nejako zanedbavam ja len na tom FB... 🤐
kym Vas ja dociiiitam uz aby som aj isla... 😅
new tak drzkam palceky nech Ta to uz neboli,ale Ti naskakuju ti tt 😵
mami pekne si uzivaj dovcu 😵
my sme chodievali lyzovat pravidelne,kedze mam polku rodiny pri Poprade,ale uz to dost zanedbavame veru posledne roky....uz som dlho nelyzovala....
ale korcule to je moje 😵
skoda,ze nam to zrusili pre tie deti 😒 Veronika sa stale vypytuje ta uz by sa hned isla korculkovat a ja tiez 🙂
drobec pekne to vydrzkaj bez Romanka-viem si to predstavit ako to prezivas ☹
mne stacilo v nemocke ☹ som si inak poplakala 😢
tak sa drzkaj 😉
My sme boli vcera uz na nozicky.
Dnes som bola s Veronikou u dr.lebo sa nam nejako soplik pustil tak sa bojim,ide vikend... a babatka nase....
tak len dufam,ze nas to vsetkych nedrapne!!!!!!!
Pekny vikendik prajem 🙂

mami.sk
20. nov 2009

drobec - ja tiez zacinam pochybovat o tych vakcinach ☹ a ked citam tie reakcie co maju deticky na ockovanie tak je mi az zle 😝
ti verim ze je za Romankom smutno, ja idem len do roboty na par hodin a je mi smutno ☹

minkak - babulky uz maju mesiac...joj ale rychlo ten cas leti 😉 a nozicky v poriadku? balite este na siroko???

new - to ozaj 3 mesiace ziadna kontorila?????? to je ale dost blbe, nie? ved je to hrozne dlhy cas 😕 😕 😕

pekny vikend 😉

amatula
20. nov 2009

ahojte

tak ja slamenna vdova cez vikend 🙂
drobec neboj zvladnes aj bez Romča....ja som tiez zo zaciatku aj fnukala....ale uz mi to tak nepride...nooooo teraz ked je muz prec som si ho nedala... 😎 chceli ho na celi vikend ale mne by bolo smutno len s Matom 😅 😵

minkak ved ja sa cudujem ze stihas vobec internet ja som zo zaciatku len len ze stihala prechaadzky 😅

krasne pocasie máme dufam ze sa na vikend nepokazí 😵

zacala som vodicak tfuj tfuj 😕 joj ale mám boba 😔 😅

minkak
20. nov 2009

mami nie este balime 😉 ale vsak to ma cas....ja sa neponahlam 😉
a okrem ineho-aspon su nam veci uz skoro dobre 😅 -keby sme prestali zase by nam bolo vsetko velke 😀
veru leti to neskutocne.
amatula no babulky su zlate takze pohodicka,len som viac na FB 😉
fiha vodicak,teraz na zimu,no drzkam palceky-nech sa Ti dari 🙂
aj ja dufam,ze pocko vydrzi,nie ako v utorok 😉
tak nech ti to rychlo ujde bez mangelicka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre