Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kacenka83
19. júl 2008

minkak, danny ahojte
danny co ti urobil ujo autobusar?

dannynka
autor
19. júl 2008

kacenka skopirujem z inej temy kde som to uz pisala,aby som nemusela odznovu... 😉

inak dnes ma riadne vytocil jeden sprosty autobusar.. Sme cakali vecer na zastavke..a uz isiel autobus som sa potesila ze nizkopodlazny ale po chvilke ma radost presla...bo ten debil ma skoro privrel medzi dvere autobusu...len tak mimochodom videl ze idem k nemu do busu...a ked ludia vystupovali ja som nastupovala a on aj tak zavrel dvere aby mi potom mohol nadat ze ked sa ide do busu s kocikom tak sa ma hlasit vopred vodicovi..to som mala nechat vonku v kociku malu aj s osobnimy vecami???a este ze nizkopodlazny autobus a keby ste videli ako zaparkoval..som si musela aj tak kocar sama znasat....

drobec.z
19. júl 2008

babenky, mohli by ste mi niektora poziciat krtka? chcem ho skusat na Romankovi 😉

dannynka
autor
19. júl 2008

dribec krtka a akeho 😀

dannynka
autor
19. júl 2008

drobec prepac za skomolenie mena 😅

drobec.z
19. júl 2008

rozpravky, chcem si stiahnut do notebooku na dovcu 😉

kacenka83
19. júl 2008

danny to je vrchol co si dovoluju niektori soferi... a gabika v pohode? ved jej mohol ublizit ☹
inak ja som pocula uz dost staznosti na tieto nizkopodlazne busy, aj ja mam skusenosti, ze zastavi tak, ze sama sa tam aj tak nedostanem a musi mi niekto pomoct... pocula som uz aj pripady kedy odmietol sofer vziat kocik, lebo ze ten bus je urceny pre vozickarov... ako keby na kazdej zastavke nastupoval nejaky ☹
ja ked chodim busom tak na 23, alebo 28 a tam mam zatial dobre skusenosti, kolkokrat sa mi stalo, ze kym som si kupila listok tak uz som mala kocik aj nalozeny 🙂

kacenka83
19. júl 2008

kedy ste zacali viest deti k samostatnemu jedeniu? kubko uz s lyzickou zoznameny je, ale sam sa samozrejme este nenaje tak ma zaujima kedy to uz deti vedia?

drobec.z
19. júl 2008

kacenka to je indi -vindi , romanko uz vie jest sam, ale este sa babre ,tak jednu lyzicku ma on a druhu ja, ale kolegov je starsi a vobec mu este nedavaju lyzicku, aby nespinil, ale ako sa to ma naucit?sice to jedlo je po stole a kade tade, my to robime tak,ze romco krmi mna a ja jeho 😉 vcera aj dnes som videla tvojho mangelicka s kubkom 😉

kacenka83
19. júl 2008

drobec dakujem, je jasne, ze bez spinavej kuchyne sa to proste nenauci 🙂
no manzel sa mi stazoval, ze ho zdravia cudzie baby 😀 a on je taky vikendovy vychadzkar, ja si aspon upracem a oddychnem 😉

dannynka
autor
19. júl 2008

kacenka GAbika je v pohode ta ani nic nezjastrila... 😉
ale veru s.ru ma takyto autobusari a vobec aky debil vymyslel taketo pravidla... 😠 nechat dieta vonku same kym si kupis listok... 😠 😠 😠
inak ani Gabika este sama nepapa,aj ked uz skusala ale napapat by sa nenapapala asi len viac menej pohrala 😀 a viac by toho bolo po okoli ako u nej v ustach 😀 😀 😀 😝

maminkatn
19. júl 2008

ahojky ked mi to napisala dcera tak ma skoro porazilo bo jej mohol ublizit ved ja si ho najdem a inak toto sa stalo aj nam s mm pred 26 rokmi s tym najstarsim sme ho mali v bugyne a aj nas privrel do autobusu a nadaval jak najaty to je stara znama xoroba autobusarov ale netreba to nexat tak lebo si budu mysliet ze si mozu dovolit vsetko 😒 😒 😒 😒 treba napisat staznost na sadku to si nemozu dovolit ...si myslia ze su maxri

kacenka83
19. júl 2008

no mam pocit, ze uz si moc dovoluju... inak prave vcera som citala na strankach MC srdiecko jeden list od nahnevaneho rodica a aj to ako stale cakaju na vyjadrenie sad-ky plus dalsie komentare-staznosti od inych ludi, fakt je toho vela, hlavne, ze platime vysoke cestovne 😒

minkak
19. júl 2008

drobec,maminkatn ajojte 🙂

danny no nemam slov 🤐 😒

kacenka ja neviem povedat,ze kedy.....polievocku jej davam ja lebo to by sa moc nenajedla,ale skusa aj to
druhe spapa v pohodicke sama ,aj take jogurtiky,kase.....proste hustejsie je OK 😵

ono je to tak nejako postupne,kubko si sam bude pytat lyzicku,ked bude mat chut 😵
tiez sme zacinali s dvoma lyzickami 😉 jednu ona jednu ja ---aby sa aj najedla 🙂

dannynka
autor
19. júl 2008

akurat rozmyslam ze vazne napisem staznost 😠

dannynka
autor
19. júl 2008

kacenka-veru mas úravdu..to uz je vela co si ty debili dovoluju 😠 🙄 😝

kacenka83
19. júl 2008

dobru noc vsetkym, idem spat 🙂

dannynka
autor
19. júl 2008

kacenka bruu 😉

newyorkgirl
19. júl 2008

ahojte kocky, tak my uz sme bez plienocky huraaaaa 🙂 dnes sa dokonca o 6tej rano zobudila ze chce ist cikat a potom este zabuvala, aj von uz ju skusam brat bez plienky a dnes v kauflande mi zahlasila ze cikat tak som bezala od peciva cez cely obchodak na wcko s nou ale stihli sme v poho, tak za odmenu vypytala Kinderko potvorka mala 😵

kacenka, my papame uz dost sami, aj polievocku, od maja co sme boli na svadbe chce vsetko uz jest sama a dokonca jej zachutili v poslednej dobe kysle uhorky co sme mali k francuzskym zemiakom chrumala ich ako nic 😅

minkak
19. júl 2008

ajoj new,tak super chvalime 😵 😵 😵

nasa zavarane uhorky zboznuje 😵 my si ich uz davno nemozeme dat ani ako prilohu,lebo by bolo dojedene 😀

mucilienka
19. júl 2008

caute kocky, tu to zije...
🙂

minkak
19. júl 2008

ajoj muci ako ste sa dnes mali? 🙂

mucilienka
19. júl 2008

minka, ahoj,
no mam dusu na jazyku, ci jazyk na dusi.. ani neviem 😀 chystala som si steny na malovku v pondelok zacinam, tak som unavena, ale rada - vsetko som pospratavala, a poprenasali sme do garaze, steny su osuchane, krb vycisteny...

mucilienka
19. júl 2008

kocenky, hladam tu ten link, co sme vlozila kacenka - ohladom varenia, ze si iba zaciarknes co mas v chladnicke a vyhodi ti to recept, neviete ako to je?

minkak
19. júl 2008

muci tak makas.....sikulka 😵

uz si ho nasla?

http://www.varenie.nadhlad.sk/

drobec.z
20. júl 2008

ahojte, tak ja sa vam musim pochvalit, tuto noc vypil romanko len 2 flase, sice sa budil stale, ale pozitivum je,ze uz nepije 5-6 flias, takze uvidime ako to bude pokracovat, snad svita na lepsie casy, mozno bude menej jest a potom aj menej vstavat. 😉
s tymi autobusmi, aj mne kamoska vravela,ze ju autobusar nevzal, lebo v autobuse bol uz jeden kociar, a ze vraj dva nemoze. a tiez dala staznost, ale zatial nic. ☹

adusa
20. júl 2008

Drobec aj Tvoj je na tolkych flasiach za noc? Tak nie si sama. Moja prejde tak cez 3 flase priemerne. Ja neviem ona tu flasu vylucha za chvilu. potom zaspi a ked sa obudi tak chce pit a znova ju dopije celu. Malokedy sa stane ze ju necha 😕

zuzanamv
20. júl 2008

Ahojte,
tak sme sa včera vrátili z dovolenky.
Bolo nám fajn, hlavne Maťkovi, super sa vybehal na nádvorí aj v lese, dokonca skoro každý deň poobede spinkal!

Veronike bolo tiež dobre, ale tej je zatiaľ dobre úplne všade 🙂
Dnes sme skúsili prvýkrát mrkvičku, celkom chutila, tak zajtra pridáme trochu viac. 🙂

Pridala som zopár fotečiek, ale nejako sme zabúdali fotiť, takže nič moc.

Ako stretko? Stále platí 22.? Nestíham dočítať naspäť.

lennie7
20. júl 2008

ahojte, vy ste toho zas popisali 😀
dannynka tak aj mna dokazu riadne vytocit sofery, ale ja vzdy racej malu zabrzdim ked idem sama a idem si najprv kupit listok.Ale je to kravina najpr sa ist pytat ci ta vezme ked je pprazdny bus.Minule sme mali stastie na nejakeho total mileho sofera, boli sme v nizkopodlaznom 3 kociky a este aj vozickara nalozil a taky bol usmievavy, taky by mali byt vsetci.Ja som zas nastvana, kupila som si topanky u deichmanna doobeda a skusala som si modre 39 ale nasla som nakoniec aj biele co som chcela tak som vzala tie ani som neskusala len som kukla ci su ok a zaplatila a bezala na bus a doma som zistila ze jedna je nejaka mensia aj ked su obidve 39 tak ich musim ist zas poobede vymenit, hadam mi to vezmu 😠
new tak gratulujem, aj my uz vonku zaciname a malokedy sa pocika 😉
drobec my sme uz skoncili len pri jednej flasi co je pokrok, huraa, uz sa tesim ked prespi celu noc bez flase 😅
zuzanamv kraaasne fotos 😉 🙂

lennie7
20. júl 2008

inak este k tym busom, tak minule nam jeden sofer hovoril ze sa treba prist vzdy spytat ci nas este vezme ked uz tam jeden kocik je, ze oni maju v pravidlach podla zakona ze maju brat len jeden kocik koli bezpecnosti a ze je len na nich ci vezmu viac...nejake divne pravidla maju 😖 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre