Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

adkag
28. júl 2008

ahojte,

muci my sme boli tento rok v bojniciach a aj v lesnej v zoo a ta v lesnej je ovela krajsia, akoby taky parcik so zvieratkami. aj malemu sa pacilo velmi, hlavne slony,medvede a tie vacsie zvieratka. v lesnej maju aj ovela viac zvieratiek ako v bojniciach.

danny aj ty za chvilku oslavujes narodky?

muci ked uz ste ok,mohli by sme nejake to stretko dohodnut,co ty na to?

dannynka
autor
28. júl 2008

ahojte 🙂
muci no este to nemam celkom premyslene ale stale tuho premyslam 😵 😀 😉

adkag ano oslavujem ,posledneho 😅 😝 😀

no veru stretko by sme mohli dat a veru aj na plavke ked je taketo krasne pocasie 😉

mucilienka
28. júl 2008

caute kocky,

adkag, tento tyzden mam nabity - zacala som malovat... tak drz palec, nech mi to vyjde podla predstav... a nech mi to netrva cely tyzden.... 😝
tak radsej buduci, chcem si dat vsetko dokopy a v piatok idem na to gastro... to budem out... 😔 😝

dannynka
autor
28. júl 2008

muci tak drzime palceky 🙂 😉
to tu dnes nikdo nekavickuje?

audreyd
28. júl 2008

tak my sa hlásime zase z TN, home sweet home 😀

venonna
28. júl 2008

cafte kocky! Uz som sa pytala audreyd v IP, ale hodim to aj sem - poradte, kde sa da v TN kupit dobra autosedacka. Prip. aku radite. Ideme v sobotu na dovcu (do Zuberca) a len nedavno sme zistili, ze ta, co mame z druhej ruky, je na prd 😠 Mala povyrastla a akosi jej nesedi, ci co... zacala v nej protestovat... 😝

meggi
28. júl 2008

ahojte, tak sa hlásime, že sme v piatok prišli domov z nemocnice... Kristínka je zlatučká, zdravučká a Karolinka ju prijala zatial celkom dobre, čo som rada... Mala 3300g a 50 cm pri narodení - porod bol rýchly, takže to bolo fain...Pridala som už aj zopár fotiek - dnes mame týžden 🙂 Nestíham všetko prečítat, tak aspon nejaké tie správičky napíšem... Trošku viacej grcká, tak musím dávat pozor, ale dufam, že to skoro ustupi... Karolinka mala večer teplotky, tak neviem, či nejaká tá brušká chrípka alebo zubky - tak som zvedavá aká bude táto noc - teraz je s tatom vonečku, tak mam trošku času... Pozdravujem vás všetky a ešte sa ozvem, ked budem mat chvílku naviac... Pa 🙂

kacenka83
28. júl 2008

meggi uz som ti gratulovala, ale tak este raz, nech ste obe zdrave, spokojne a vela mliecka... a kristinka je nadherna 😵
venonna my mame babypoint zenith a som spokojna, aj kubkovi sa velmi paci 😉 a objednavali sme s adkou z ciech, lebo aj s kurierom bola lacnejsia ako v laugariciu len autosedacka 😝

venonna
28. júl 2008

Fiiiha! No tak predovsetkym gratulacia meggi - mala je carovna!!! Prajem Ti vela sil a sestry nech sa lubia 😉
kacenka dik, ja nad tym tiez uvazujem, len neviem, ci sa to da stihnut do piatku, lebo v sobotu frcime na dovcu... 😵

audreyd
28. júl 2008

meggi, kristínka je krásny anjelik 🙂 prajem ti, nech je aspoň taká dobručká ako naša adeli 😉 aj keď tá už tuším začína rožky vystrkovať 😉

zuzanamv
28. júl 2008

Ahojte,
Meggi, gratulujem k malej princezničke! Nádherné sú sestričky!

Venonna, skús stránku caryfuk.cz, ja mám tiež sedačku odtiaľ, britax evolva, a vyšla o 1,5 tis lacnejšia ako na SK, vrátane poštovného. Skús napísať, či to stihnú.

Audrey, a čože adeli vystrája? Veronika stále anjelik, len dnes trhla rekord v nespaní, 4 hodiny!
Boli sme poobede kúpiť novú babyšatku, rátala som s tým, že zaspí v aute, ale nič. No, ale o pol 7 večer už spinkala. 😉

dannynka
autor
28. júl 2008

ahojte 🙂
meggi krasne fotto,Kristinka je zlatucka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,a tie fotky spolu s Karolinkou su podarene 🙂 😉

drobec.z
28. júl 2008

meggi, tak malicka je nadherna, a s Karolinkou vyzeraju super, take dve sestricky, gratulujeme 😉
My zdravime vsetky z dalekeho vychodu, dnes sme prisli do Bardejova, doteraz sme spoznavali krasy Liptova a zajtra si ideme vychutnavat Chorvatsko, fotky dolozim ked sa vratime 😉
Prajem vsetkym nech si uzivaju krasne pocasicko 😉

minkak
28. júl 2008

ahojte 🙂
megi gratulujeme este raz,Kristinka je krasnucka 😵 Karolinke prajeme skore uzdravenie 😉

kacenka tak vitaj,ako bolo?a kde je jurdinka?dlho sa neukazala?ani na stretko neprisla.
audrey tak uz aj vy konecne doma-oddychnuta? 😵

drobec ,tak uz v BJ 😉 stastilvu cestu a dobre si oddychnite 😵 tesim sa na fotecky 😉

sisa.b1
28. júl 2008

🙂

sisa.b
28. júl 2008

ahojte 🙂

dannynka
autor
28. júl 2008

to uz tu vsetky spite 😅

sisa.b
28. júl 2008

chces sa spytat, kde by ste mi doporucili rodit - tn alebo il? dve deti som odrodila v tn, ale to uz bolo davno a nemam dost dobre spomienky. viaceri mi radili, ze il by bolo asi lepsie...

minkak
28. júl 2008

ahoj sisa 🙂
ja som rodila v TN a bola so veeeeelmi spokojna 😉 dr,absolutne vsetci super 😉 sestricky tiez 😉 az na niektore ,ale ak by som mala ist este raz urcite znova TN!!!!
ale neviem to zase porovnat s IL ked to nepoznam
ale tu som bola fakt spokojna 😵
a gratulujem k tehotenstvu a drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne ci uz tu alebo tam 😵
a preco si nebola spokojna v TN?

danny ja som este tu 😉 pekne fotecky si vlozila aj tu pre megi 😵

minkak
28. júl 2008
zuzanamv
28. júl 2008

Sisa,
tak ja môžem porovnať BA Kramáre a TN, a v TN to bolo oveľa lepšie! Na samotný pôrod nemôžem povedať nič zlé.
Prostredie príjemné a ľudia tiež. Odkedy zrekonštruovali pôrodné sály, tak pokiaľ viem, zmenil sa aj prístup.
Žiadny klistýr, žiadne vyviazané nohy a podobne...
Na novorodenenckom ma to už na 2. deň nebavilo, chcela som ísť domov, a nájsť si svoj systém, ale tie vyšetrenia a postupy sú asi všade podobné.

minkak
28. júl 2008
audreyd
28. júl 2008

baby, kuk www.dudlik.sk 🙂 odporúúúčam!!!!

je to trenčanka a má fakt feši vecičky 🙂 😀

sisa.b
28. júl 2008

holky, tak ja som rodila pred par rokmi a prave - holenie, klistyr, vyviazane nohy v nejakej neprirodzenej polohe a najhorsie pre mna bolo, ked som musela byt uviazana v posteli kvoli CTG. to uz som omdlievala a ani bolesti sa mi nedali predychavat...

dannynka
autor
28. júl 2008

minka dakujem len ci ju videla aj meggi,este asi ee 😅 😅

sisa.b
28. júl 2008

asi si pojdem okuknut obe porodnice a skusit nejak vyzvediet, ci by boli ochotni akceptovat moj porodny plan. nie som narocna, staci, ak ma nechaju kracat pri bolesitach a rodit v nejakej normalnejsej polohe...
dakujem vam.

audreyd
28. júl 2008

sisa.b nechceš skúsiť topoľčany? 😉

sisa.b
28. júl 2008

to sa mi zda trochu odruky 😀

audreyd
28. júl 2008

ale kdeže! 40 min autom 😉 odporúúúčam 😀

sisa.b
28. júl 2008

idem spinkat, padam unavou. inak ten bazar vyzera fakt dobre, len som este nepochopila, kde zistim tu velkost...

tak dobru noc. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre