Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
7. aug 2008

erka, ked sa vam to trosku ukludni s tym bytikom dame stretko......................... 😉
deti si rychlo zvyknu na inom mieste, aspom nas lucas,.................

dannynka
autor
7. aug 2008

lucaska a vy sa mate ako,hmm... 🙂

adkag
7. aug 2008

ahojte, uz ste tu asi neni. mne sa kubko prave zobudil,treskli dvere z prievanu,tak ho zobudili.teraz s maminou v zahrade polieva kvety 🙂 .

aj my by sme sa asi pridali na stretko,este neviem naisto ale zatial nic nemame.

inak v tom verde nechapoem,sak tam maju detsky kutik tak musia ratat s tym ze tam je vela deti.

dannynka
autor
7. aug 2008

adka-ja som este tu 🙂

dannynka
autor
7. aug 2008

a ohladne stretka ak nam nic do toho nevojde tak sa pridame tiez 😉

lucaska
7. aug 2008

danny my sa mame fajn...................... 😉 doobede sme boli na piesku, teraz buva lucasik a poobede zasa von.......... neviete ako ma byt ceź vikend????????

dannynka
autor
7. aug 2008

lucaska my sme si doobedu spravili prechadzku na inovecku,s juhu sme isli na bycikli a GAbike sa moc pacilo,cesta dole bola super,Gabika sa krasne vyhrala na ihrisku sme tam aj audreyd stretli 🙂
ale cesta hore juhom to uz bolo o niecom inom.... 😝 ale nejako sme to zvladli 😵

no a dufam ze cez vykend bude pekne bo sa chceme ist kupat 😅

dannynka
autor
7. aug 2008

no ale to pocasie nevyzera bohvieako 😝

http://www.shmu.sk/sk/?#tab

http://www.shmu.sk/sk/?#tab

dannynka
autor
7. aug 2008

som sa trosku sekla,dvakrat ten isty link 😅 😝 😀

lucaska
7. aug 2008

no ved aj my sme sa chceli ist dakde kupat.....no uvidime co za pocko nas caka................... 😉

dannynka
autor
7. aug 2008

no ved to stale nevieme cim nas to pocasie prekvapi 😝

zuzanamv
7. aug 2008

Ahoojte,
my sme boli v MC na tete Aničke.

Deti obidve štrajkujú a nespia, ale aspoň sú v posteli.

Poobede ideme za našimi do BA, ostaneme do víkendu, tešííím sa, nebudem musieť variť 😀

dannynka
autor
7. aug 2008

tak mala uz je hore tak sa idem venovat 🙂

jurdinka
7. aug 2008

ahojte,

ked hovorite o kupani citala som v Trenciansku vaj je otvorena plavaren pri kare, niekto ju tu tusim spominal par dni dozadu.....

zuzanamv- na tetu anicku chodis aj s Veronikou?? ja som rozmyslal ci by som tam mohla skocit s Ninkou niekedy, ci este nie je moc mala na to..........

zuzanamv
7. aug 2008

Jurdinka, no chodím tam s Veronikou, ale preto, že ju nemám kam inde dať. Pre ňu to ešte nie je, aj keď má rada veľa ľudí, tak sa obzerá a je spokojná.
Ale chodia tam aj také malé ročné detičky, je dobre ich na to zvykať, potom sú už v dvoch rokoch ostrieľaní 😉

audreyd
7. aug 2008

ahojte, decká mi spia na striedačku 😝 doobeda sme boli po sto rokoch na ihrisku, danny nás už bonzla 😉 že sme sa tam stretli 🙂 ona si myslela, že adam je dievčatko 😀 má riadne vlasiská 🙂 my sme dnes na aničku neboli, nejako to flákame 😒 stretko aj my radi, ak stíhame 🙂 včera sme stretli aj aďku s kubkom, manducovali odušu a kubkovi sa zjavne náramne páčilo na mamine 😀

adkag
7. aug 2008

audrey,veru sa pacilo, my uz kocikom velmi ani nechodime a ked tak vzdy mam manducu po ruke,aby som zase nedopadla tak ze kubka nesiem v jednej ruke a druhou tlacim kocik.takto aj ked tlacim kocik a kubko je v manduce je to v pohodicke.

adamko ma veru uz riadne dlhe vlasky.

zuzana, tak dobre vediet ze je to uz aj pre rocne deticky, niekedy vyskusame s kubkom,ale ako ho poznam on tam iste dlho nevydrzi 🙂

audreyd
7. aug 2008

teta anička v mc končí (aspoň zatiaľ, má novú prácu), ale od októbra budeme mať novú aktivitku 🙂 podobnú, no viac zameranú na hudbu a správnu výslovnosť deťúreniec 🙂

erka12
7. aug 2008

ahojte,
ja som poobede rychlo vypla,teda nie ja,ale moja mamina mi omylom vytiahla kabel z pc,zakopla on 😉 tak som to uz nezapinla,aj tak sa potom zobudil filipko,ten ma teda spanok ☹ uz sa mu prerezava 5 zubok a dnes sa mi normalne postavil,najprv sa oprel o lehatko na balkone a potom sa postavil,len sme cumeli 😉 a zacina stvornozkovat,no sikovny je 😉

audreyd
7. aug 2008

erka, nejaké rýchle je to tvoje februárčiatko 😲 adeli začína sedieť, ale ešte dlho nevydrží a ani ju nedávam. iba keď sa sama "vyškriabe" do sedu 😉 tiež sa už dvíha na kolienka, ale hlavu a zadoček naraz ešte nezdvihne 🙂

erka12
7. aug 2008

audreyd no filipko je ozaj sikovny,doteraz sa iba plazil po podlahe,ale posledne dva dni uz zacina aj stvornozkovat 😉popri plazeni si obcas sadne tak bokom,tak si vlastne sada aj v postielke,ale ja ho sadat nedavam 😉 a to ze sa posatvil bola len nahoda,ale nechapala som 😉

drobec.z
8. aug 2008

Dobre ranko, zdravim vsetky babenky a deturence, zatial len tak na rychlo, vcera sme sa vratili z chorvatska, bolo skvele, fotocky dolozim neskor. Pekny dnicek 😉

audreyd
8. aug 2008

drobec, kde v chorvátsku ste boli? cez nejakú cestovku alebo na blink? ja teraz čosi zháňam, nechám si poradiť 🙂
vitaj doma 🙂

minkak
8. aug 2008

Drobec ajoooooj 😵 tak vitaj doma 😵
pozdravuj romanka 🙂 😉

meggi
8. aug 2008

My sa do Chorvátska chystáme buduci rok - tak som tiež zvedavá ako ste išli a kde ste našli ubytko...
Je dnes akosi zamračené - my už vonečku chodíme a Kristínke sa páči, tak dufam, že sa vyčasí, lebo doma nas to nudí...
Škoda, že Anička už končí - je super a my sme na jej hodiny radi chodili 🙂
Nestíham všetko čítat, tak nie som celkom v obraze ale občas sem nakuknem - je až neuveritelné ako to letí, Filipko ma už pol ročka aj Adelka zachvílu - a to mam pocit, že sa len teraz narodili 😉
My mame 3600g, tak za necelé dva týždne pribrala 0,5kg - tak super
Kedy a kde je stretko?

audreyd
8. aug 2008

ahoj meggi, minule som vás zahliadla z auta 😀 kvôli vám som zabudla odbočiť k poliklinike a musela som sa previezť cez celé mesto, čo som tak krk vykrúcala 😀 darujem ti balík plienok do 5kg!!! naša mladá neuveriteľne rýchlo narástla, ani som ho nestihla otvoriť 🙂 kedy ti ho môžem dať? 🙂

meggi
8. aug 2008

ahojky, jééé Audreyd - budem rada... No, kedykolvek sa možeme dohodnut... My chodíme vonečku tak na večer, ked sa mi zobudí Karolinka, tak okolo šiestej, ked je pekne alebo doobedu okolo desiatej-jedenástej. Napíš mi do IP telefon a dohodneme sa a napíš mi kedy chodíte vonečku vy 🙂

drobec.z
8. aug 2008

audreyd, my sme boli v Podgore v hotely, rezervaciu sme mali uz od maja, lebo nas bolo vela,ale ked ide tak okolo 4 -5 ludi, tak sa da ist len tak na blink, vkuse tam boli nejake volne apartmany. Voda super a kopec mladych rodin s takymi detickami ako Romanko a mladsimi, dokonca aj takymi 2-mesacnymi. Voda v pohode, vobec nie hlboka, cistucka a na niektorych miestach bol dokonca piesok kvoli detickam 😉 Inac velmi odporucam, ale my sme boli aj na plavbe lodou v makarskej a tam su ceny nizsie ako v podgore, ale plaze neviem, boli sme tam len tak na vylete,takze cenovo je makarska vyhodnejsia ako Podgora, ale takisto neviem ako je to s ubytovanim tam, cesta tak 12 hodin do Podgory aj s pauzami. 😉 Fotocky dolozim 😉 A este vela moznosti na vylety a zabavu, padaky, kolesa, skutre, plavacie postele, vylety lodami aj autobusmi, pikniky, takze my asi o rok zase chorvatsko, viacej sa mi pacilo ako bulharsko a so spanielskom tak 50/50.

lucaska
8. aug 2008

ahojky drobec, tak uz ste domka...................................pozdravujeme vas.....................aj si si oddychla a co romco??????

drobec.z
8. aug 2008

lucaska, romanko v pohodicke, oddychla som si pretoze vsetci behali za romankom, vyhoda hromadnych vyletov, takze mal kopec ludi okolo seba, ale aj tak som musela byt stale pri nom, lebo mama mama bola vsade...l 😀 Len sa nejak na mna velmi uputal a teraz uz nechce byt s nikym okrem mna ☹
meggi, malicke su nadherne, tak nakoniec si kupila ten phil&ted? ako sa ti pozdava? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre