Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

venonna
18. aug 2008

cafte, ja sa dostavam ku kave az teraz, mala je akasi nevozna, nechcela zaspat, tak som ju supla do manducy a za 5 min. bola tvrda 😵

lennie, dvam Ti za pravdu, tiez som pocula, ze to nie je dobre dat naraz.

ozaj kocky, spominali sa tu salase, tak chcem upozornit, ze tento rok pozor na ovcie syry zo salasov. My sme kvoli tomu museli pocas dovolenky stravit jednu noc v nemocke v Trstennej a vraj tam priviezli dalsich troch s crevnymi problemami prave zo syra a tu v Soblahove v jednej rodine tiez mali to iste zo syra!!!

mucilienka
18. aug 2008

ahojte kocky,

davno som tu nebola - vselico sme riesili, tak nebolo casu, a potom uz ani sily...
blahozelame aj s Maruskou dodatocne vsetkym narodeninovym aj meninovym oslavencom, hlavne nech ste vsetci a vsetky zdraví a zdrave 🙂

fotky ste popridavali superne, zo vsetkych dovoleniek aj oslav... pozeram, ze sa nam tie nase babatenka menia na poriadne velke deturence a hlavne velkych vymyselnikov... 😉

audreyd,
ak si nezohnala plavky, v murovanych obchodikoch oproti pohotovosti maju super plavky a 50% zlavu - plavky tam vyjdu okolo 400korun, no neviem, aka je to znacka, a ani kvalita - na oko sa mi veeelmi lubili, a vsetko taka klasika - ako ja mozem, nie snurky, ani volaniky - a mali dokonca aj cele, na krytu plavku 😵

lennie,
ja poznam jedneho chlapceka, venonna, aj ty - ten dostal obe davky ockovania naraz - myslim tym aj prevenar aj povinne ockovanie a nic mu nebolo.. nas doktor to praktizuje tak, jednoducho sa asi neboji komplikacii, alebo co... ono je to vsetko veeelmi individualne - vsetky tieto reakcie, tak ako aj teplota pri zubkoch, hnacky a pod.

zuzanamv
18. aug 2008

Ahojte,
k tomu prevenaru,
tak ako som čítala aj zažila, závisí aj od veku.
Veronika mala zatiaľ po dve dávky Infanrixu aj Prevenaru naraz a síce mala zvýšenú teplotu 1 deň (z Infanrixu), po Prevenare nemala ani bodku.
A Maťko mal teraz Prevenar 1. dávku, ako skoro trojročný a mal riadnu reakciu, červený fľak vyše 10cm v priemere, a v strede zatvrdnuté. Trvalo to 3 dni, potom to našťastie ustúpilo.
A v letáku som sa dočítala, že deti nad 2 roky mávajú častejšie lokálnu reakciu. Predsalen, už majú viac vyvinutý imunitný systém, tak to telo nepríjme len tak.
Držím všetkým palce, nech to majú bez komplikácií!

kacenka83
18. aug 2008

ahojte 🙂
statnice mam USPESNE za sebou, som BC 😀 😀 😀

kacenka83
18. aug 2008

zbezne som vas pozrela tak sa pripajam a prajem Helenke vsetko najlepsie, hlavne vela krokov bez padov 😉
ivaz trasenu tortu robievam aj ja, zatial vzdy zozala velky uspech...
a na ockovanie ideme zajtra aj my, mame tretiu davku hexavakciny a neviem ci aj prevenar... ale uz mal kubko aj dve ockovania naraz a v pohode zvladol...
no idem ja oslavovat 😉

drobec.z
18. aug 2008

kacenka, blahozelam 😉

lucaska
18. aug 2008

kacenka blahozelame.......................ako na nakupoch???????

drobec my sme boli na prevenare, teploty uz nemame, ale uz tri dni moc nechce papat a je omrnkany ale idu nam aj zubky uz som na nervy a este aj mna boli prava ruka neviem z coho............ 😉

co ste dnes porabali???

jurdinka
18. aug 2008

kacenka blahozelame 🙂 🙂

lucaska
18. aug 2008

ivaz, lennie pekne fotto....................... 😉

drobec.z
18. aug 2008

lucaska, tak mne prazdninarka prave odisla, rano som bola u doktora, mam nejaky divny nalez, takze kopec vysetreni predo mnou a potom sme boli vonku na ihrisku, dnes spinkal maly 3 hodiny a potom sme sli plavat a po nom sme sli na ihrisko k vychodnej a nakoniec sme balili Eli, aby si to nerozmyslela 😀 😀 😀 hoci velmi nechcela ist 😉 a vy co?

erka12
18. aug 2008

ahojte,
citam len poslednu stranku, tak kto ste mali nejaky sviatok,prajeme vam vsetko naj...
misko bol ockovany proti pneumokokom a tou vakcinou pre 2 roc. naraz,reakcia ziadna,trosku mal opuchnute miesto vpichu 😉

chcem sa vas opytat,ci nepoznate niekoho kto by mal volny byt na prenajatie,tak na 2 mesiace,lebo s tym nasim sa to taha a uz rozmyslame,ze by sme si aj nejaky prenajali,ale ked sme na inzeraty volali,ze iba na mesiac alebo dva,tak to nikto nechce tak kratko 😉

a inak sa mame stale rovnako,len ani nezapinam net,lebo nevladzem,filip ten by len vsade stal,a stvornozkovanim sa dostane vsade 😉 a misko ten niekedy len skrieka,ale dnes mal celkom pohodovy den 😉

dannynka
autor
18. aug 2008

ahojte 🙂

lennie krasne fotto,Nicolka je zlatucka 😵 😵 😵

kacenka gratulujeme 😉

erka zial neviem o nicom..ale drzim palceky aby ste nieco nasli 😉

lucaska
18. aug 2008

drobec my sme boli doobeda len okolo baraku, a poobede bol s nami manzelik lebo by som nevdala mkocik tlacit, tak sme boli na skolskom ihrisku si zakopat, potom na piesku a v juzke.............

a ako na plavani?????????

erka tak mas co robit, filipko je uz cestovatel................to s tym bytom by neporadim........ale dufam ze nieco zozeniete.................. 😉

drobec.z
18. aug 2008

erka, tazek je to na dva mesiace, skusim sa popytat znameho, a kolko izbovy ma ten byt byt?

drobec.z
18. aug 2008

lucaska na plavani super, romanko sa v nom vyziva, vidno, ze chorvatsko mu dodalo este viacej chuti do plavania, takze teraz aj keby som chcela,tak v ziadnom pripade nemozem prestat, je to proste plavcik 😉

lucaska
18. aug 2008

tak super, my pojdeme v septembri po mesacnej pauze tak som zvedava............ 😉

drobec kolko ste isli do chorvatska a ako to znasal romco????

drobec.z
18. aug 2008

lucaska najprv 18 hodin a naspat 12 😉 ale zvladol lepsie ako cestu autom, v noci buval na zemi na na madraci a cez den behal po autobuse, ono dost zavisi od ludi, ale my sme sa vsetci poznali, takze to bolo v pohode 😉

lucaska
18. aug 2008

jaj vy ste boli busom, ja som prave chcela vedet cestu autom................. 😉

audreyd
18. aug 2008

baby, všetkým naraz posielame big gratulácie 😀 nebudem menovať, je vás na mraky 😵

drobec.z
18. aug 2008

my sme sli aj busom aj autami, ale ja som zvolila radsej bus, ale ta Eli isli vedla nas auutoom 😉

venonna
18. aug 2008

pani bakalarka kacenka - gratulujem 🙂

minkak
18. aug 2008

ahojte babulky 😵 tak som sa sem este dostala 😀
kacenka gratulko 😵 😵 😵
muci som rada,ze si sa ukazala 😉 drzkaj sa 😉 🙂
venonna ,helenke vsetko len to najlepsie zelame 😵
drobec ,nestras aky nalez??drz sa!! 😉
tak uz ste bez prazdninarky 🙂 😉
lennie,erka pekne fotecky 🙂 tak ste riadne oslavili--veru leti to 🙂

my sme dnes vyrazili o 8-ej a prisli sme o 20-ej.....v Bojniciach bolo kraaaasne,pacilo sa nam tusim viac ako v Lesnej 😵 v Bojniciach sme uz boli daaavno tak to pre nas bolo teraz take nove
veronika bola ohurena ked sme odchadzali nabierala...skoro sa rozplakala a od macov sa nam ani odist nedarilo 😀
mne sa podarilo parkrat donutit maca postavit sa na zadne 🙂 taka som bola happy 😵 sme ho chvalili aj s veronikou,ze je čačajjjyyyyyyy 😀 no radost velkaaaaa 😵
aj babulam sa pacilo vyletik sa vydaril 😵
len tike fofry ked sme prisli domov....si viete predstavit.....uz som si aj na zajtra navarila 🙂 tak sa tesim,
idem buvat,nech zajtra drzim krok 😀 paaaacenko a opatrujte sa 🙂 😵

minkak
18. aug 2008

a este som zabudla lucaska som rada,ze ma mas v merku 🙂 😵
inak peknuckeeee fotecky,tak mate postel 😵 😉
aj nasa veronika sa tak schovava......to som sa ju uz parkrat nahladala 😀 😀 😀 a neozve sa,caka a caka 😀
potichucku ako mysicka 😀 ,ale ved spravne,nech sa mamka trapi 😀 😀
dobru nocku,papa

newyorkgirl
19. aug 2008

ahojte, uz sme domka z vychodu, sme prisli o 2hej dneska, tak mi povedzte ktosi v skratke vsetky velke noviny 😀 my sa ideme aklimatizovat, akurat sme pocuvali v radiu stale o vichrici, ktoru sme teda nastastie nezazili na vlastnej kozi 😒 svadbovalo sa nam super, boli sme aj v ZOO v Kosiciach aj na Sirave na vodicke a kolotococh, takze celkom fajn na taky kratky casovy usek 😀 vecer sa mi snad podari pridat fotos nejake 😅

zabka
19. aug 2008

Ahojky chcem sa Vas opytat boli ste niektora na 4D v Pruskom, neviete ako dlho dopredu sa tam treba objednat? Dakujeeeeeeeeeem..... 😉

erka12
19. aug 2008

kavickuje este niekto?
ja tak narychlo,lebo filipko spi velmi kratko,stale sa budi a ked pribehnem,ze ho idem este dat spinkat,uz stoji v postielke,joj ☹

lucaska
19. aug 2008

ahojte, kavicku dnes nikto nepije????????? 😉

minkak, tak ste mali krasny vyletik, uz sa tesim na fotto........no veru je to sranda s tymi krpcami , maju rozumu az az , take male potvorky................. 😉

dannynka
autor
19. aug 2008

erka jaaaaa 🙂

erka12
19. aug 2008

ahoj lucaska 😉

erka12
19. aug 2008

ahoj danny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre