Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

ahojte kde ste vsetky 🙂

lucaska
21. aug 2008

ahojte, mam na vas prosbu neviete o niekom kto mi si somnou vymenil na tyzden autosedacku????? ak by sme isli do toho chorvatska tak by som potrebovala taku co sa da dat aj na lezato aby sa tam pekne vyspal.my mame uz tu do 36 kg...............myslim ze na lezato sa daju dat tie do 18kg.................. 😉

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, ak by si chcela tak ti kludne mozem pozicat nasu, my mame do 25 kg a da sa v nej vyspat 😉

drobec.z
21. aug 2008

sice neviem ako sa da v tych do 18 kg, to som nevidela, ale nasa ma nejake 3 polohy 😉 musela by si kuk 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

ahojte... 🙂

lucaska tak predsa cestujete 😉

lucaska
21. aug 2008

danny na 65percent zatial...............................drobec aj v tej nasej sa vyspi ale ma hlavicku tak na bok.......da sa len trochu naklonit........................ 😉 tak ak by ti nevadilo niekedy by som prisla pozret....

drobec.z
21. aug 2008

v pohode 😉 ak by si mi poziciala svoju, ja len na plavanie a v tom case sa nikam nechystam a je aj dost velka, takze bude dobre vidiet cez okno 😉

dannynka
autor
21. aug 2008

lucaska-este si asi v stadiu rozhodovania ze? 😅

lucaska
21. aug 2008

drobec jasnacka ja by som to chcela tak na vymenu na tyzden.................. 😉

danny este zajtra bude rodinne rozhodovanie, vsetko za, vsetko proti a uvidime......... 😝

dannynka
autor
21. aug 2008

lucaska tak drzime palce aby rozhodovanie dopadlo v tvoj prospech 😀 😀 😀

a co mate inak nove babule?
ja som si dnes bola brat novy fonik na pausal kedze mi koncila akcia tak sa teraz musim zoznamovat s novym...normalne je to narocne..kym sa to naucim bude aj nova akcia zas 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
21. aug 2008

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

babule ja neviem v com chodia chlapci na svadby obleceny ale na oblek sa mi zda este maly????????mohol by ist v tej koseli s kravatov?????

lucaska
21. aug 2008

danny 😀 😀 😀 😀 a aky mas telefon????

dannynka
autor
21. aug 2008

lucaska krasny chlapci 😀 😀 😀

takyto... http://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-sgh-...

lucaska
21. aug 2008

danny tak mas co robit, kym sa ho naucis ovladat................. 😀 😅

dannynka
autor
21. aug 2008

lucaska tak to veru mam...este nemam ani adresar v telefone..bo mi cely ostal v starom telefone..tak musim mangelovi povedat aby to nejako spravil.... 😝 😅

kacenka83
21. aug 2008

ahojte, tak sme doma z olomouca 🙂
dik za tip na olympiu, nemali sme vela casu tak som bola len C and A a H and M tak sme aj nieco pokupili 🙂
docitam vas zajtra, bezim do sprchy...

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, pekna kravata aj kosielka, podla mna moze, hlavne nech mu v tom nie je horuco 😉
danny, tak sa uc a fot a potom vkladaj fotky 😉

lucaska
21. aug 2008

kacenka tak super ze si pokupila..............uz maju aj jesenny tovar...........????

lucaska
21. aug 2008

drobec ved to, obliect ho do nejakeho obleku a bude nervozny, bude mu v tom nepohldne, toto sa mi zda take vzdusne...........

drobec a uz ti je lepsie????????

dannynka
autor
21. aug 2008

drobec ano neboj budem....si predstav ze to ma aj 3,2 pixlovy fotak... 😀 😀 😀

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, celkom ako kedy, ale lepsie ako vcera, sice to prislo ovela neskor, ale da sa, ale dnes som aj viac pila vody aj coly aj kavy, tak mozno to bude okej, aj romanko uz taha dve hodky, tak supis 😉 a co si tam chcela dat alebo toto, ved to je to iste 😀 😀 😀

lucaska
21. aug 2008

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger... som sa pomylila........alebo toto???

lucaska
21. aug 2008

tak ani teraz to neni ono zas mi to preskocila................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
21. aug 2008
drobec.z
21. aug 2008

lucaska, aj to je pekne, ale moc tmave pre takeho maleho, teda aspon podla mojho vkusu 😉

drobec.z
21. aug 2008

mame rekord, dve a pol hodky a spi dalej 😉 takze drzte palceky 😉 😉 😉

lucaska
21. aug 2008

aj mne sa zda............ 😉 tak ak nic ine, tak objednam to s tou kravatou....................

a kde ste nakoniec boli dnes??????
a odkial poznas toho mojho skoro svagra????? 😅

ste mali svadbu 18.oktobra????? my 14oktobra..............

drobec.z
21. aug 2008

lucaska, teda ak myslime toho isteho, poznam tvoju svagrinu z videnia, ked sme na ihrisku a ona tam je s tebou tak ten chlap co je s nou, aj na westerne aj velakrat som vas videla vsetkych v kope, tak podla toho a dost casto ho stretavam, aj dnes som ho videla, teda asi je to on, koho myslim 😉
no my 18. oktobra 2003, velmi pekny cas ten oktober, aj by som si zopakovala
😉
nakoniec som chcela ist do mesta, ale nesla som, lebo Romanko po 3-hodinovom spanku strasne plakal, uplne vypreta ritka, tie zúbky ho nesetria, tak som radsej len tu, prechadzka ku kominu a naspat, povodne som chcela az hore na luky ist, ale uz bolo dost vela hodin a este som chcela ist do drogerie a billy 😉 a vy ako, len pri bytovke???

minkak
21. aug 2008

ajojte kocky 😵 babule vy ideteeeeee,dobreeeeeee 😉 🙂
lucaska to prve oblecko sa mi tiez zda lepsie 😉

my sme boli doobeda na brezine a poobede v meste 😉 take same vychadzkove trasy .....

drobec drzime,len tak dalej a inak super tie vase serblikove uspechy!!!!! 😵
my uz mavame zvacsa poobede suchu plienku a v noci sa nam uz tiez parkrat stalo
vonku stale vydrziiiii,ale parkkrat sa uz aj pekne vycikala,ale aj tak radsej drziiii 🙂 betarka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre