Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lucaska
22. aug 2008

MY SME ZASPALI O 12.oo...........................ja lucaskovi hovorim ze ideme buvat, haji a najnovsie vie povedat spat......tak teraz uz aj sam povie spat................. 😉 a ano niekto pouziva babalili, to ako lezkej-spinkaj....

lucaska
22. aug 2008

kamoska pouziva babalili-ked chce aby si mala isla lahnut a spinkat....................

newyorkgirl
22. aug 2008

ahojte kocky, ja sa tu moc neukazem, lebo mala uz akosi nespava poobede potvorka mala tak cely den sme kdesi vonku a hrame sa a vecer musim dobiehat domacnost 😅

drobec.z
22. aug 2008

niektore tie vyrazy ma pletu a zase moje pletu inych ludi, my hovorime napr. ba akoze fuj a to je tak ako tu kako, tak ja ked poviem ba, tak ludia pozeraju ako na telatko, a zas ked oni povedia kako, tak romanko pozera a nevie co chcu 😀 😀 😀

drobec.z
22. aug 2008

ahoj new, to ona uz vobec nespava a kedy chodi vecer spinkat a kedy rano vstava?
tak ja idem este doskladat plienky kym romanko balili 😀 😀 😀 , lucim sa 😉

audreyd
22. aug 2008

jáááj, no jasné, ja že niekedy tento týždeň! tak to v poho stíham 😀

minkak
22. aug 2008

ajojte babule 🙂
tak my sme dnes poobede spali 3hodky!!!vsetky 🙂
baby sa balia zajtra ich vezieme este som si musela skusat ich tricka...a este chcu nalakovat nechty...dufam,ze este vlasy budem zapletat....jaj
drobec o veciach sme sa dohodli tak kopnem do vrtule aj ja 😉
a inak tie vyrazy....aj my hovorime ba, bako,bakane.....a ši obcas miesto pa a tak...babalili veru tiez nepoznam my ficime na na haji a bají a bajuši ,buvat.....
a tiez ako vy -mamka ,ocko 😉

drobec.z
22. aug 2008

mirka,tak sa vytesujete, ze uz idu, to budu zajtra oslavy, ale boli zlate, tusim sa im aj romanko zapacil, alebo zeby aj jeho chceli pozlostit 😀 😀

lucaska
22. aug 2008

ahojte, minkak aj ti bude smutno.................??????? 😒

nooo ja som prave dnes trochu smutna, nas lucasko hovori manzelikovi, tati, lebo pozerava nema a tam to pocuje, doteraz mu hovoril tato ale ked povie to tati tak je to take bohove.......a mne povie mami len sem tam...inak mi hovori mama..............

audreyd
22. aug 2008

tak my sme maminka a tatinko 😀 adamo vie, ako sa nám zalíškať 😀

lucaska, ty si taká vysokááá 😨 či sa mi to len zdalo? 😕 alebo ja taký krpec 😵

lucaska
22. aug 2008

audrey mam 182 cm, inak prepac ze som sa nestavila , ale mali sme stretko a uz sme meskali............. 😒

audreyd
22. aug 2008

aj my sme mali stretko 😀 však, zuzi 😉

drobec.z
22. aug 2008

tak aj my sme mami a tati, ale niekedy zase mama a tato, s tym i este len zaciname 😉

minkak
22. aug 2008

nie zeby som sa vytesovala isto mi bude smutno 😒 mam ich rada babule 🙂
len je to makacka 😉 zvlast ,ze to niesu moje deti....svoje je svoje vsetko ovladate ,mate zohrane.....
takto treba davat stale na nieco pozor,upozornovat....aaj tak stale nieco prekvapi 😉

drobec.z
22. aug 2008

mirka, ale to uz aj skora puberta a oni este nie su ani sestry, tak kazda ma este nieco ine zauzivane, tak to dvojmo 😒 fakt si si uzila, ale tyzden stacilo 😉 ved ani kusok ta nenechali pre nas, a nam si strasne chybala 🙂 🙂 🙂

drobec.z
22. aug 2008

no lucaska, ja som dnes videla zase toho tvojho svagrika, asi byva niekde tu pri nas vsak, ale psa ma krasneho, ale kebyze ja ho mam na voditku, tak ten by ma utiahol aj na vychod, to by bola jazda 😀 😀 😀

minkak
22. aug 2008

no veru drobec si to vystihla 😉 🙂

drobec.z
22. aug 2008

no mirka, teraz tu budeme my dve stalice, ked lucaska niekam odbehne 😀 😀 😀

lucaska
22. aug 2008

drobec, mas akesi stastie na toho mojho skoro svagrika.............. 😉 to ani ja ho tolko nevidim co ty...... 😒
no danny, tak sa vola ich pes by povlacil aj mna , keby sa rozbehne hned mam kolena porozbijane...... 😀 😀

drobec.z
22. aug 2008

ale je to krasny pes, ale vyzera aj kludny, ale hned som zrychlila s kocikom ked sa pohol 😀 😀 😀 pre istotu, a to ho maju doma v byte?

minkak
22. aug 2008

babule co je zase na letisku?????neviete????ja teraz nemam prehlad 😒
vybehujem trsat na balkon 😀 😀 😀

drobec.z
22. aug 2008

mirka, coooooooooooo? ja o nicom neviem, tak trsaj trsaj, ja taky trsam trsam 😀 😀 😀 susedia maju zur, asi predcasny ramadan 😀 😀 😀

drobec.z
22. aug 2008

sice je pravda, ze ja poslednu dobu fakt o nicom neviem 😀 😀 😀

dannynka
autor
22. aug 2008

ahojte.... 🙂

minka na letisku je znova nejaka disca aj bracho tam isiel,uz si presne nepametam ako sa to vola 😅

minkak
22. aug 2008

😀 😀 😀
no len baby sa fuuuuuuurt dotahuju-nespia "ty sa na mna tlacis...."ty na mna"tak robime policajtov!! 😀
fuuuurt si nieco vymyslia len aby nespali 😀
a vypytuju to co tam je???.......dobre to tam huci a blikoce

lucaska
22. aug 2008

minka cooooo??? ja nic nepocujem................

drobec ano v byte, on je kludas, to skor on by sa teba bal............... 😀 😀 😀 😀 , ja som sa ho straaasne bala.......

BABULE A CO TO NOCNE STRETKO?????? KEDY KONECNE VYRAZAME????

minkak
22. aug 2008

no teda danny dik za info 😉
a ty ako sa mas?tiez tu po menej chodis....co mate nove?co to tajomstvo kedy odhalis? 🙂

drobec.z
22. aug 2008

no to by som aj ja brala, len horsie s romiho spankom 😀 😀 😀 , ale kym sa vy dohodnete, tak romi uz bude spat celu noc 😀 😀 😀

minkak
22. aug 2008

no lucaska veru kedy??????
ty nepocujes???hmmm ja to tu mam aj s vyhladom 🙂

minkak
22. aug 2008

drobec asi tak 😀
a ked tu budes mat maminu?by to nezvladol?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre