Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
2. apr 2009

ahojte maminy 🙂 my mame perny tyzden, sme sa behom 3 dni dvakrat stahovali, na juh a z juhu 😀 lebo dva mesiace hladame podnajomnikov a nic, tak si vravim dame to od maja a mesiac tam pobudnem a behom dvoch dni ma jedni rychlo rychlo vyhanaju ze od stvrtka potrebuju byvat, tak som sa zas presunula k nasim a nakoniec mi volali az 4 ludia rozni, ze byt isto chcu, a nakoniec medzi nimi aj moja spoluziacka byvala s priatelom, tak som to dala im, hoci od maja, este par veci tam treba dorobit, ale naspat sa uz nestahujem, take fofry 😅 este zhanam nejake nabytky, tak beham, ale v pondelok by sme prisli na stretko, len akosi som prehliadla, ze kde a kedy presne casovo, ked pisete ako spisovatelky, nemam cas tu vsetko docitat 😉

dannynka
autor
2. apr 2009

ahojte 🙂

kde ste vsetky kavickarky?vonku krasne pocasie,veru takto by uz aj ostat mohlo 😵

miroslava -jasne,som isla na urad prace a ty si isla aj zo svojou polovickou okolo mna 😀

zuzanamv
2. apr 2009

Ahojte,
dnes sú všetci asi celý deň vonku. 😀
My sme boli s Veronikou prvýkrát na kamienkoch, bola nadšená, a najviac sa jej páčila šmyklavka. 🙂
Zaspala už o pol 12 a ešte spí.

dannynka
autor
2. apr 2009

zuzka-veru aj my sme boli na kamienkoch a je tam super... 😵 krasne teplucko...len poobede tam bude asi vela deticiek tak pojdeme kusok od nas pre zmenu na piesok 😉

zuzanamv
2. apr 2009

No, veľa bolo aj doobedu, ale poobede pridu aj väčší škôlkári, to už by som sa bála, že mi ju zašlapnú. 😉
A Maťko má v škôlke detí dosť, tak my poobede už len tak sami väčšinou.
Dnes pôjdeme po Maťka prvýkrát bez kočíka, tak snáď to stihneme 😀

dannynka
autor
2. apr 2009

zuzka-tej mojej ani kamiekny nepomohli,je v posteli od 14-00 a este stale nespi...ma z nej slak trafi ked mi prestane cez obed spavat ☹ 😒 😠

no snad ano....ved to nemate daleko ci ano?

erka12
2. apr 2009

teda som nas nemohla najst,asi ste boli dnes vsetky von,tak ako my,ved bolo krasne 😉
danny vsimla som si fotky,gabika je herecka 😉

dannynka
autor
2. apr 2009

erka-no uz som sa zlakla ze co je s Tebou ked si cez obed nepisala 😅

erka12
2. apr 2009

si zlata 😉 nejako som nestihala a to boli chalani doobedu von s mm 😉

dannynka
autor
2. apr 2009

erka no si chcela vyuzit cas predsa asi ked ti chalanov zobral mangel von vsak 😉

mami.sk
2. apr 2009

ahojte 😉
my sme boli v Tr. Tepliciach , bol krasny den, ja som mala ohromnu radost 😀
mne je tak dobre a zajtra sa tesim zase na krasne pocasie 😉
mirka bola by som rada keby sme sa zajtra isli prejst s kocikmi, ak by sa ti chcelo ist aj do mesta, potrebovala by som ist na postu hore a tam sa s kocikom nedostanem 😒

lucaska
2. apr 2009

ahojte................dnes ste si uzivali slniecka........ 😉

mami.sk
2. apr 2009

ahoj lucaska, ze ty mas v pase nove foto 😉

lucaska
2. apr 2009

ahoj, noo dala som si tam ine fotto.............. 😉
naco ste boli dnes v tepliciach? len tak na prechadzku,aj bolo vela ludi???

mucilienka
2. apr 2009

caute kocky, mala som pauzu - totalne grogy - cez den makacka - upratovanie, varenie a poobede tura s malou... 😝 no, ale poviem vam, konecne sa mi chce po tej zime zasa zit.. to je paraaaaaaaadne pocasicko... dnes som si uz aj cibulku na cibiky napchala do zahradky.. to uz bude paradicka a v skleniku mame vlastnu redkovku... uz to zacina byt ono!!!

kocky, ake ockovanie v 2 rokoch? nasa Marusku to este nema - naskor povedal, ze bude nova vakcina, potom sme boli chore a teraz toto??? odkedy to neplati a kde najdem o tom info???

lucaska, pekna fotka, v com sa to nosite? Radka bude mat svadbu???? ty brdo, ale to bude ludiiiiiiiiiii 😲 😵 ale mas pravdu, nech si uzije a nech hlada potom miesto pre zbytocne dary 😀

mucilienka
2. apr 2009

Radka - Romana.. mam z vas stale chaos... 😅

mami.sk
2. apr 2009

boli sme na navstevu u kamosky, ma dcerku 15 mesacnu 😉 prechadzali sme sa dost dlho, krasne pocasie a kopu ludi 😉
uz niektore podniky urobili prve terasy vonku a tie boli beznadejne plne 😀 sme hodinu kruzili okolo cukrarne s kocikmi a nic sa neuvolnilo, vsetci sa slnili 😀
tak sme si nakoniec sadli na terasu Teplitzu a dali sme si vynikajucu pizzu.
juj teraz som taka nadsena z toho krasneho pocasia 😀

mucilienka
2. apr 2009

mami, to podobne ako ja.. ja som tiez chytila druhy dych s tymto pocasim... 😵

lennie7
2. apr 2009

ahojte 🙂 new tak to musela byt teda fuska sa 2 krat tak na rychlo stahovat 🙂
Baby tak plati to stretko pondelok 16:00 Juzancek?Myslim ze dost bab sa vyjadrilo ze miesto vyhovuje 🙂 My prideme urcite,ma byt inak krasne tak deticky mozu mat vybeh aj vonku na terasu 🙂

mami.sk
2. apr 2009

muci - ti poviem 😀 ja som este nikdy nebola taka nadsena z takeho krasneho pocasia 😉 ja som letne dieta a so zimou sa nekamaratim / mam rada len ked mrzne a je kopu snehu 😀 /
new - tak to ti teda nezavidim to stahovanie, ja neznasam ani balenie ked cestujeme k nasim 😀 a vybalovanie este viac 😀

ja dufam ze stretko bude, ja som uz nachystana 😀

mami.sk
2. apr 2009

joj baby, na mna prisla tak nahle hrozna unava 😒 idem si lahnut 😉
dobru nocku vam zelam 😉

mucilienka
3. apr 2009

dobre ranko,

mami, tak taku zimu mam rada aj ja.. 😵 ale jar, leto a krasna jesen - to je moje....

my sme dnes strasne skoro rano hore - asi druhykrat v Maruskinom zivote - zaspala o siedmej vecer, co bola ukonana zo zahrady a vstavala uz takto skoro, lebo bola hladna 😀 maminy, co takto skoro vstavate, klobuk dolu 😝 😔

miroslava72
3. apr 2009

pekny dnicek,
muci, no moja mala vstava kazdy den o 5,30 max.o 6,00....ale ma len 8,5 mesiaca a urcite sa nauci aj dlhsie spavat,dufam.

mami.sk
3. apr 2009

ahojte dievcence 😉
no my sme vstali o 7.30 a ja som nevladala oci otvorit zatial co moja dceruska vyspata do ruzova 😀 😀 😀
ale ideme s mirkou kocikovat tak sa tesim 😉
pekny den 😉

erka12
3. apr 2009

ahojte,
aj ja sa vytesujem z krasneho pocasia, dopijem kavicku a ide sa nieco upratat 😉

dienka
3. apr 2009

aj my sa vytesujeme zo skoro leta 🙂 inak ale sila aky skok v pocasi, donedavna zimne bundy a teraz je to pomaly na tricko 😕 😎
Mimi100 uz vcera si sa mi zdala nejaka povedaoma, ale teraz som si pozrela fotky a si to ty 😉 Chodili sme okolo seba v MC na Miriam 🙂
Erka behnite niekedy k nam na ihrisko, dam Ti to DVD 😉

minkak
3. apr 2009

Ahojte kocky 🙂
My este spinkame rano sme sa boli korculkovat,tak este dospavame.....inak bud.tyzden uz bude korculko asi poslednykrat 😉 ak by ste este chceli ist 😉

danny aj my strajkujeme so spankom!!!!cely tyzden!!!!mame to nejake rozhadzane,doobeda sme spavali do 10-11-ej 😕
ale dnes sme skoro vstavali,tak snad zase nabehneme na nejaky ten rezim 🙂 dufam 😅

Vcera sme isli na prechadzku pre ocka do robotky-spravili sme mu prekvapko-tak veronika mala prvu riadnu turu po zime,ale zvladli sme 😉
stretli sme sa aj s Ivaz 😉

new tak to ste teda mali riadne pestre,to Ti teda nezavidim 😖 tak ,ale aspon to mate vyriesene 😉

lucaska tak Vy sa chystate svadbit 🙂 no wau a kedy?
pekne fotecky si pridala,to su z tej oslavy,co ste boli v nedelu?kto to vlastne oslavoval?

muci presne tak,aj my oziiiiiiivame-pocasie je uuuuuuuuzasne,konecne sme sa dockali 😵

co planujete na vikend?okrem volieb? 😅 muci obcianky vybavene?

lennie pre nas plati,my prideme 😉 tesime sa 🙂

Prajem pekny dnicek,papa

amatula
3. apr 2009

ahojteeeeeeeeee 🙂

to je uzasne pocasie 😵 😎

len vobec nestiham MK,,lebo musim navarit ,upratat a zvysok casu sme vonku,,,ved to by bol hriech teraz neist von 😉

postrehla som ze planujete stretko,,tak nech sa vam to vydarí 😉

ked bude takto pekne a ostane nam cas 😕 🙄 pojdeme na ihrisko na kvetnu buduci tyzden,,,,,len mm ma 30 tak chystame oslavu a mam vela prace 😒 😝

dannynka
autor
3. apr 2009

jeej amatula tak potom daj vediet kedy mozme sa tam stretnut na kvetnej.... 😉 my sme tam boli aj dnes a stretli sme aj dienku 😉 s Dankom 🙂

amatula
3. apr 2009

no vidiiiis ☹ a ja som chcela ist aj dnes a mm ma odhovoril ze je piatok ze sa bude ponahlat domov

by sme sa stretli 🙂 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre