Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
8. apr 2009

ahojte 🙂
miauka vitaj medzi nami 🙂)))
ja chodim ku Kubalovej-no len ona ma strasne vela pacientiek,to viem,ze ona uz neberie nikoho....

Lucaska aj by som fotila,len baterky mi pivedali pápá ,tak som dala druhe-nahradne a tie tiez ,ze pápá
😀
tak som bola pekne pripravena 😀

no veru a co fotky Lennie????

lucaska co sa tyka spania,tak v pondelok rososo ani za svet,ale vecer uz mala dost o 20-ej spala vcera poobede krasne zaspala v sekunde a vecer tiez pekne o 20-ej🙂)))
len dnes sme nejako nestihali.... 😉 tak isla neskor spat a potom sme dlho spali.....

zuzanamv no to mi je luto,tak ,ale aspon ,ze sa vam to uz zlepsuje 😉 my sme to tiez riesili so striekackou 😉

kala a ako nozicky???

martinano,no skoda,ale tak snad teda nabuduce 😉

martinano
8. apr 2009

lucaska a wobenzym?ja neviem, ale su s tym dobre vysledky.moze mat dobre,ale imunitny system mmoze byt n achylnejsi.len nahlas rozmyslam ci by nieco nepomohlo

lucaska
8. apr 2009

wobenzym a to je co????

lucaska
8. apr 2009

martinano si zlatucka ,ze sa zaujmas o lucaska..................budem vdacna za kazdu radu 😉

mimi100
8. apr 2009

Ahojte, ja už tiež nejak nestíham ragovať ako je vonku pekne Katka mi nedá vydýchnuť 😉
Toto moje nočné nespanie je katastrofa hrozne som unavená ale neviem sa v posteli uložiť a ešte ma k tomu bolia nohy ako keby malo minimálne dva dni pršať ak toto bude trvať až do porodu asi sa zbláznim 😅
Inak ja možem Jankovského tiež doporučiť a myslím že sa oplatí aj počkať má velmi utulnu čakareň.

martinano
8. apr 2009

wobenzym vitaminy dostupne v lekarni len su dost drahe.kamaratke ich oporucila lekarka pre maleho mali taky problem ako vy.teraz je z neho pubertiak profesionalny sportovec nic mu nie je

lucaska
8. apr 2009

martinano,tak popytam sa svojej doktorky a uvidime..........dakujem ti moooc.............a aj Vam prajem dobruu noooc.......... 😉 😉

martinano
8. apr 2009

vyskusaj, urcite pomoze 😉
dobru noc zelam aj 🙂

dannynka
autor
9. apr 2009

pekny slnecny dník prajem,kto na kavicku? 🙂

newyorkgirl
9. apr 2009

ahojte babulky hlasime sa z vychodu, aj sme pridali fotecky do albumika, pocasie je veru krasne, nikolke sa velmi paci, hlavne maly bratranec, pomaha ho kupat, dava dudku, plienocky, kocikuje, dostala aj bicyklik od starych rodicov, tak stale ma co robit 🙂

miauka
9. apr 2009

Dakujem babeny za dalsie rady. Tak sa rozhodujem medzi Jankovskym a Orlovskym. A Jankovsky nebyva moc vytazeny? On mava sluzby aj v nemocnici, nie? Platia sa niektore sluzby u nho pocas tehotenstva? Alebo je to vsetko v ramci poistovne? Neviete nahodou, aky ma nazor na interupcie?
Este raz vdaka za odpovede. Prajem vam pekny dnik. 🙂

s.i.m.k.a1
9. apr 2009

ahoj miauka, ja chodim ku kubalovej ale chcem od nej odist. podla mna bol v nemocnici najlepsi terajsi primar- Kascak, ku tomu by som chcela prestupit. ale neviem, ci sa mi teraz vobec uz oplati. ale ked budem cakat druhe baby, isto pojdem ku nemu.

s.i.m.k.a1
9. apr 2009

a co je s lennie??

mucilienka
9. apr 2009

ahojte kocky,

tak my uz mame napecene, sice len styri druhy a jedno slane, ale je... Maruska mi skvelo pomahala, sice dnes bolo pod stolom 0,5kg muky, ale stalo to za to... 😀

new,
vam by sa uz hodilo aj druhe, ako krasne sa Nika tuli k bratrancekovi, co ty na to 😉 😀

simka,
nezufaj s dudlikom, nasa mala zacala dudlikovat az od 6 mesiacov a taky ten kaucukovy velikansky dudlik do Chicco, on je cely gumeny, nema nic plastove, jednoducho ako je ten dudlik, taky je cely.. taky hnedy. Maju ho aj v Rico-Baby v laugu, je sice trosku drahsi okolo 120Sk, ale ten sme krasne cumlali.
Este k tomu primarovi Kascakovi - neviem, ci ta zoberie, on ma ambulanciu v nemocnici iba pre sterilne a rizikove pacientky.. takze tak..

Miauka,
vitam ta medzi nami. Ja chodim ku Chlapeckovi a som s nim velmi spokojna - najde si vzdy priestor na rozhovor, otazky, vsetko mi vysvetli.. necakam tam dlho, konecne ma uz system, ja by som ho odporucila...

Lucaska,
no, s tymi homeopatika by som opatrne... je to zacarovany kruh, ak sa raz donho dostanes, dlho trva, kym z neho vyjdes.. mam vlastne skusenosti.. a btw. je to ciste placebo...

martinano,
maly je poriadny vegetak, asi po tebe, ako si ta pomatam zo vzdycharne, ked som pri tebe rodila - teda aspon za dennej smeny... 😀

HAWK, dohovorila som.. 😀

martinano
9. apr 2009

ahojte
mucilienka aj ja som teraz pozerala tvoj album tvar znama,tak asi sme sa fakt videli.
maly je vegetak po tatovi 😀 , ja v kuse musim cosi robit.dufam,ze nemas od nas nejake zle spomienky
prave som dopiekla idem si lahnut
zelam krasnu dobru noc
a krasne prezitie velkonocnych sviatkov

dannynka
autor
10. apr 2009

dobre ranko 🙂
aj my prajeme pohodove prezitoe velkonocnych sviatkov....... 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

monkey1
10. apr 2009

baby, sorry, ze sa vkradam, ale neviete mi povedat, ci mate dnes otvorene v TN laugaricio a tie obchody pri tescu? 😀
dakujeeeeeeeeeem

mucilienka
10. apr 2009

caute kocky,

martinano, nie nemam, prave naopak, a to aj vdaka tebe - spominam na porod a pobyt v nemocnici ako na volaco velmi pekne 😉

danny, aj tebe/vam... nemas pocit, ze sa dneska rozpadnes? 😉

dannynka
autor
10. apr 2009

muci ahojky,no veru nemam ale uz by som aj mohla 😅 😅 😅 😅

dannynka
autor
10. apr 2009

monkey-akurat sa tam chystame tak dufam ze ano 😅

martinano
10. apr 2009

mucilienka dakujem to ma tesi
danny potom aj oddychuj lebo porod sa blizi nech mas vela sil 😉
kocky napiste ake je to laugaricio a co obchody som zvedava.dakujem
prajem pekny den zas vecer kuk co je nove

giza
10. apr 2009

monkey tipujem ze bude otvoreny, nakolko dnes ma i kaufland, tak asi aj tesco a ked tesco tak aj laugaricio..., nakolko taketo letaciky o otvaracich dobach nekolovali u nas, asi ani inde ani na nete som nic nenasla, tak neviem 😖 ....

dannynka
autor
10. apr 2009

monkey-laugo je otvorene teraz sme sa otdadial vratili teda my sme boli len v tescu ale aut tam pri laugu bolo pozehnane 😉

martinano-no podla mna laugo nic moc 😅 a dakujem ze na mna myslis... 😉

newyorkgirl
10. apr 2009

muci, sak zvazujeme, ale sami v Anglicku, neviem, ci by sme si trufli na to, pokecame s tatinkom, potom sa uvidi 😀

miroslava72
10. apr 2009

Ahojte.
Zelam Vam krasne a slnecne Velkonocne sviatky-mamickam i dcerkam vela vody i vysibania,nech sme zdrave a krasne.

Muci,inac já tiez chodim ku Chlapeckovi a tiez som spokojna.

Danny,stale si pamatam ako som tiez nemohla spavat,ked som bola tehulka a este k tomu bolo teplo.To boli tazke noci.

lucaska
10. apr 2009

ahojte,
aj my vam prajeme pekne velkonocne sviatky, vela vody a sibacov,aby sme boli zdrave a kraaaasne... 😉

kala-Terezke prajeme vsetko len to naj naj naj , vela zdravicka, stasticka, lasocky, nech poslucha rodicov.... Lucasko posiela pusinku.cmuuuuuuuuuuuk

dufam ze ma dnes dva rocky, ze som to nepoplietla 😝

martinano,laugo no ze by som z toho odpadala sa neda povedat.......kaviarniciek a obcerstvenia je tam dost,ako v kazdom obchodaku 😀 😀 ... 😀 .
a obchody da sa tam nieco nakupit ale ziadna slava...... 😉 😉 😉 ak ta nieco konkretne zaujma sa pytaj 🙂

dannynka
autor
10. apr 2009

ahojte 🙂
lucaska Terezka este nema,som kuk kale do pasu a tam ma este pisane 1rok a 11-mesiacov 😀

lucaska
10. apr 2009

danny , ja sa teraz nad tym zamyslam a ona je tusim az 13-teho nie 10-teho som si to poplietla..ale co aspom sme prvy aj ked skor 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
10. apr 2009

lucaska aj mne sa tusim zda,ale ved nevadi 😀

mucilienka
10. apr 2009

new, o babatku netreba s tatinom kecat, ale pracovat na nom... 😀

kocky, videli ste letak z deichmana? odkedy plati ta akcia? ja nemam slusne topanky pre malu okrem adidasiek, a nema co k satickam... tie co mala nechutne okopala dnes v kostole... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre