Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

alusiatko
6. júl 2011

@daad -ja byvam v tych zltych bytovkach co su hned nad kruhovym objazdom,.je to kusok od vas len an druhej strane ako je Max

daad
7. júl 2011

Viem, tie nové. Vieš kde sa tu dá ísť s deťmi? Ja som tu nenašla v blízkosti nič vhodné na prechádzanie a už vôbec nie detské ihrisko.

lucikatn
21. júl 2011

Maminy, nie je tu niektora z okolia TN smer Trenc. Stankovce? Na mensie spolocne vylety s detickami ci len tak na prechadzku?

daad
22. júl 2011

@pluto33 OK, Tak na kedy sa dohodneme? Horká a dažde už dúfam pominuli a bude počasie na kočíkovanie.

pluto33
23. júl 2011

@daad môžeme sa dohodnuť na buducí týždeň trebars v utorok.

daad
23. júl 2011

@pluto33 OK, len prosím až nejako po 15 hod. Malý dlho cez obed spinká

pluto33
23. júl 2011

@daad v poriadku tak napíš o kolkej a kde

daad
26. júl 2011

@pluto33 Ahoj. Prosím, môžeme to odložiť? Dnes sami nedá, musím niekde odísť. Kedy máš prosím čas? Okrem štvrtku a pondelku, lebo vtedy chodím s malým plávať.

pluto33
26. júl 2011

@daad mne je to v podstate jedno ked budeš mať čas tak sa ozvy

potokin
2. aug 2011

ahojte baby taka otazocka kde v tn sa daju kupit podprsenky na kojenie? lebo viem jedine oobchode pre deti v laugariciu a to je vsetko. vdaaaka

lien_ka
2. aug 2011

.....je tu niekto z trenc.teplic? 😉

gabika84
2. aug 2011

@potokin co ja viem, vela trencianskych mamiciek nakupuje hlavne kosele na kojenie (ale ja mam odtial aj zupan, papuce aj podprdu na kojenie) v takej tej budke/obchodiku oproti nemocnici. teda nie je to presne oproti nemocnici, ale hned za kruhovym objazdom, blizko toho kvetinarstva su take obchodiky. je to cca treti-sprava. majitelka-predavacka velmi prijemna blondinka, myslim ze sa vola Janka 😉 hlavne kosiel tam maju skvely vyber..

aaadinka
2. aug 2011

@potokin Za CSOB ckou v slovenke.....Origos slovenske vyrobky a velmi kvalitne za skvelu cenu....

potokin
3. aug 2011

@gabika84
@aaadinka dakujem baby

alusiatko
9. aug 2011

@daad -prepac ze som neodpisala skor,mozem sa teda hanbit,nie v tych terasovytych nebyvam,byvamna druhej strane cesty ako je hlavna vratnica meriny

misickab3
11. aug 2011

Ahojte Trenčanky a malé Trenčaniatka 🙂 chcem sa vás opýtať takú vec- neviete či funguje a ako funguje plávanie s malými deťmi- resp. pár týždňovými baby v TN? 🙂 milujem plávanie, a teraz počas tehu som sa musela vode vyhýbať, lebo som prekonala zápal atď., ale potom by som s maličkou rada začala niekam chodiť....tak čo o tom viete?

lucikatn
12. aug 2011

@misickab3 Ahoj, viem len o plavani v Biskupiciach v Hups baby clube (tusim je to az od 5. mesiacov veku dietata) ale aj mna by zaujimalo ci sa da este niekam ist (aj v blizkom okoli TN)...

misickab3
12. aug 2011

@lucikatn jééééééééj, ďakujem pekne, popozerala som si to na ich stránke a vyzerá to dobre... 🙂 tak už nech sa len maličká narodí a potom o tom budem môcť rozmýšľať naplno... 😉

lucikatn
14. aug 2011

Maminy neviete mi poradit kde v TN a okoli sa da kupit zabrana na detsku postel? Mame doma maleho cestovatela a postielka mu uz bola uzka... Uz ma nebavi postel obkladat matracmi a stolickami 😠

pluto33
14. aug 2011

@lucikatn pri tescu v Laugu

anitab
16. aug 2011

@lucikatn vsade, kde predavaju detsky nabytok (postielky, postele, apod.), no pokial mas "zapusteny" matrac do postele, tak tieto detske zabrany su nepouzitele...hned sa v predajni dohodni, ze ak sa to nebude dat pouzit, tak im to vratis...my sme to vyriesili tenkou doskou, kt sme zasunuli medzi matrac a hranu postele 😉

lucikatn
17. aug 2011

@pluto33 @anitab bola som vcera v Laugu pozriet a aj som kupila 😀 su to palky jak svina ale co uz clovek narobi... 😒 Povodne sme chceli riesit dosku resp. drevene zabrany ale rozmysleli sme si to a nakoniec sme kupili sietku a je to dobre. Mali sme problem s vlozenym matracom ale tato sadla dobre len s vyklapanim je trosku problem ale to mi zasa neprekaza. Dakujem za rady

pluto33
17. aug 2011

@lucikatn som rada že som trocha pomohla

cubana
25. aug 2011

@potokin ahoj mam na predaj novu bielu hladku podprsenku na dojcenie zn.lindex CZ, pripadne ak by mal niekto zaujem je to vel. 80DD

audreyd
25. aug 2011

ahojte 🙂 pre všetky zoznámenia chtivé mamičky odporúčam návštevu materského centra srdiečko, tam si určite nájdete nejakú spriaznenú dušu na pokec, kávičkovanie aj venčenie detí 😉 kuk na www.mcsrdiecko.sk a nájdete nás aj na FB 😵

alexa7
3. sep 2011

Ahooojte aj som z Tn mozem sa k Vám pridať? 😵 😵

careamell
3. sep 2011

ahojte maminky, kam chodíte do TN na kurzy detského plávania?

daad
5. sep 2011

@alusiatko V pohode, nič sa nedeje. Aj tak ja nemôžem teraz. Určite do Vianoc sme mimo TN: Takže by som sa až potom ozvala, ak môžem.

lucikatn
21. sep 2011

Trencanky neviete mi poradit dobru kozmeticku? Po porode sa mi zhorsilo akne a tak by som potrebovala navstivit niekoho skuseneho kto by plet poriadne vycistil... Ku koznej lekarke nechcem ist lebo ta len dookola skusa pripravky co zaberie 😠 dakujem za kazdu radu

aaadinka
26. okt 2011

@lucikatn na sihoti za unicentrom....pri ihrisku padivec....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre