Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

mami.sk
3. okt 2009

new - ja som akurat vcera videla v spravach ze sa aj lekari boja dat zaockovat lebo ze vakcina bola velmi rychlo pripravena a ze malo odskusana 😕 a u nas ani vakciny nie su, najprv by ich museli objednat a to zatial nejako vo vlade neriesia 😕 😕 😕
ale tiez budu ockovat ako prvych zdravotnikov, tehotne, seniorov a deti - najviac ohrozene skupiny 😉

ja sa nedavam ockovat ani proti klasickej chripke , tak by som sa asi nedala ani proti prasacej / a mozno sa mi ani vakcina neujde 😀 /

dannynka
autor
3. okt 2009

Ahojte 🙂
ako sa dari a co nove?my uz mame oslavu za sebou a obe deti spia... 😉 Zajtra nas caka este oslava u nasich....a vc pondelok skolka... 😅

lucaska
3. okt 2009

ahojte, danny este raz prajeme vsetko najlepsie gabuske......ako oslava??? torticka chutila????

lucaska
3. okt 2009

mami, ani ja som sa nikdy nedala ockovat proti chripke.........a akosi to ani uz nesledujem a deticky by sa mali ockovat ci ako???

dannynka
autor
3. okt 2009

lucaska dakujeme,ano torticka vbola super,a pridala som aj par fotto na facebook a uz zavislacim na farmvilee 😅 😝 😀

lucaska
3. okt 2009

ty si maniak............... 😀 😀 😀 😀 😀 fotecky su kraasne 😉

dannynka
autor
3. okt 2009

lucaska 😅 veru som 😝

nasadene uz mam mozem ist haji....paa a bruu

ps-lucaska krasna fotto v pase

😔 😔 😔 😔 😔 😔

mami.sk
3. okt 2009

danny - Gabike vsetko naj k narodkam 😉 tak uz mate aj po oslave 😉

lucaska - vraj sa budu ockovat rizikove skupiny a deticky tam vraj patria 😕 ale co uz na Slovensku ked este tie vakciny ani neobjdenali 😒 v Cechach uz ockuju a u nas nie su ani objednane tak neviem ako to bude 😕

siska_br
4. okt 2009

danny - aj my zelame vsetko NAJ Gabike k trom rocikom, velku holku mas uz doma 😵 😵 😵

new - svagrinej sestra rodila pred rokom v USA, 2 dni porodne bolesti, neotvarala sa, tak ju v bolestiach poslali domov a ked sa do nemocky opat vratila, po tych dvoch dnoch jej robili CS...tak asi tiez zalezi od nemocky, ci cakaju alebo nie...ona si to chudatko poriadne otrpele. malicky mal takmer 5 kg, ona je drobna, preto to neslo

a k ockovaniu - neockujeme. len povinne, aj to nie nadsene. nie som moc zastanca ockovani 😉

drobec - waaaaw, to tiez teda obdivujem, odsoferovat sama s dvoma detmi TN - Bardejov, moj obdiv!!!

newyorkgirl
4. okt 2009

ja by som sa na SK asi tiez proti svinskej nedavala ockovat ale tuna v UK je uz dost pripadov a ocakava sa zimna epidemia, tak to nechcem riskovat radsej, tuna deti neodporucaju ockovat do urciteho veku neviem ci do 3 rokov alebo kolko ani proti normalnej, ja som bola na normalnu minuly rok a je pravda ze chripku sme nemali za to cez vianoce statocnu anginu 😖

mami.sk
4. okt 2009

ahojte,

ja som tiez len za povinne ockovania a aj tych sa mi zda pre malu nejako privela 😒

ja som chripku tiez nemala uz 2 roky 😉

amatula
4. okt 2009

ahojte

joj dnes bol super den sme boli na ostrove s odrazadlom a pustali sme sarkana 😵 super super-...decka mali radost aj ocko sa so sarkanom pobavil 😀 😉

ja sa pridavam k siske a mami tiez len povinne ockovania.....a new je to vobec dobre dat sa zaockovat tehotna 😕 😨 🤐 ked teraz take kadejake famy o tej vakcine..ja si pamätam ze ma nechceli ani ked som dojcila 😨

mami.sk
4. okt 2009

amatula - ja som sa tiez cudovala ked vsade vravia ze sa prednostne budu na tu novu chripku ockovat tehotne 😝 😝 😝
nechapem preco, ja by som sa nedala tehotna ockovat ani nahodou 😝 radsej by som sa vyhybala takym hromadnym akciam 😔

ivaz
5. okt 2009

Ahojky, už sme domka. Zvládli sme to v pohode.🙂 🙂 🙂
Danny, Gabike všetko naj, naj, naj k narodeninám. Oslava sa vydarila? A čo prvý deň v škôlke ako ste zvládli?
New, držkaj sa a pekne sa šetri. Ešte ti býva zle, alebo to už ustúpilo? My sa proti pr. Chrípke taktiež očkovať nebudeme, ale vy ste predsa len vo väčšom ohrození.
Minka, už máte mená?

newyorkgirl
5. okt 2009

ahojte 🙂

ivka tak super ze ste uz domka, no dnes mi je tiez divne som piekla kuriatko az sa mi slinky zbiehali a moc som tomu obedu nakoniec nedala teda... ☹

my dodatocne este gabike k 3 rocikom vsetko naj, ako to beziiii aj my o mesiac, a samozrejme

MIRKE k narodeninkam tiez vsetko naj, nech babulky posluchaju, porod nech je super rychly a nech ste krasna zdrava stastna rodinka 😵

nestiham moc babulky ani FB doma sa neviem akosi doupratovat a doprat, pocasie vonku na prd zima a fuka tak sme dost domaaaa uz ma tu ide svihnut pomaly 😀

mami.sk
5. okt 2009

ivaz - tak super ze ste uz doma 😉 Filipko je statocny 😉

new - akurat dnes som citala na rodinke ze deti mamiciek, kt. v tehu prekonali chripku maju vacsi nabeh na srdcove choroby tak asi preto budu ockovat aj tehotne proti tej chripke 😕 😕 😕

newyorkgirl
5. okt 2009

mami teda konecne nieco "pozitivne" pre ockovanie 😀

erka12
5. okt 2009

danny, gabike vsetko naj narodeninkam 😉

ivaz,super,ze to mate za sebou 😉

minkak
5. okt 2009

ajojte 🙂

New veeeeeelmi pekne dakujeeeeeeeeem 😵

ivaz no super,tak sa tesim s vami,ze ste to tak krasne zvladli 😉 🙂

siska_br
5. okt 2009

ivka, tak super, ze ste uz doma a vsetko ok, ako to zvladol Filipko? ja si to pamatam ako dost neprijemny zakrok 😝 snad to uz dnes robia inac

minkak - 38 tt kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeee 😵 😵 😵

minkak
5. okt 2009

siska dakujeeeeeeem 😵

ivaz
6. okt 2009

Ďakujem za podporu. Siska, Filipko to zvládol super. Plakal len raz, keď sa zobudil z narkózy. To sa hneval na sestričku, že musí ležať na pooperačnom a nie vo svojej postielke na izbe. Ináč to bral ako hru. Zákrok si nepamätal a tak nemá výrazný negatívny zážitok.
New, ešte chvíľku vydržať a bude to lepšie. Moja kamoške bolo celé tri mesiace blbo. Ale statočne, na záchode strávila každý deň od rána do 15 poobede.
Erka, ako máte? Asi rýchlo.

mojkamirka
6. okt 2009

new, mne bolo zle do konca 21 týždňa a potom akoby uťalo, ale zato na záchode som strávila 3/4 dňa 😖

mami.sk
7. okt 2009

ahojte babenky 😉
nemate nahodou nejake skusenosti s detskou ortopediou tu v TN???
diky za kazde info 😉

my ideme dnes s Terkou do Puchova tak dufam ze to dobre zvladne lebo mame vela vybavovaciek 😉

mami.sk
7. okt 2009

halo, baby , kde ste vsetky 😕 😕 😕

newyorkgirl
8. okt 2009

mami no ja som bola v skole 😀

amatula
8. okt 2009

ahojte ozaj sa tu akosi malo pise 😕

mami segry chodia na ortopediu a nestazuju si..ja neviem nemam skusenost..

new ako ?uz aj trochu lepsie?

newyorkgirl
8. okt 2009

amatula tak na zachod uz nebeham ale zaludok taky na vode furt no 😖 vydrziiiime 🤐 😀

amatula
8. okt 2009

no vydrzis..musis 😉
ja som vydrzala tak dva krat..az do piateho mesiaca 😉 fuj ale teda fuska to bola to hej viem si predstavit ako sa obcas citis...
a pri malej ti nebyvalo zle??to je divne mne bolo pri oboch rovnako... 😒 ja som si tehu vobec neuzila..teda len raz som sa citila ako rybycka,bolo mi super dobre,mala som kondicku,mohla som vsetko robit a skoncilo to abortom a kiretom 😒

idem dat vytúženú kááávu...

siska_br
8. okt 2009

ahojteeee 🙂

amatula, aj ja kavickujem 😵

new to je super, ze uz aspon nezachodujes...snad to bude uz len lepsie a lepsie, juj, ved za chvilu mas uz prvy trimester za sebou...to leti...

mami - ja nemam skusenosti s ortopediou, neporadim...ked nad tym tak rozmyslam, tak hadam jedine oddelenie, kde sme este neboli... 😝

utekam dovarit obed hadam, kym spime...vonku je dnes kraaaaaaasne hura

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre