Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
1. nov 2008

tak prajeme skore uzdravenie 😉

minkak
1. nov 2008

ajojte babulky 😵
tak ako vidim marodi tu pribudaju,prajeme rychle uzdravenie 😉
pridala som dalsie fotecky z oslav🙂
prajem kraaasny vikendik 🙂

mucilienka
1. nov 2008

caute kocky,

no venonna, poculi sme zvesti od Brana.. to nas mrzi, no my to mame uz zda sa uspesne za sebou...
dnes sme si urobili ten prekvapkovy vyletik ku konikom s malou... tak sa mimoriadne tesila, vyjasila.. konikov sa vobec neboji.. rozmyslali sme aj o jazdeckej skolke, ze by mala zacala jazdit, no este sa mi zda mala, hlavne na to aby rozumela pokynom tej tety, co by ju to ucila...
vlozim foto... hrozne ju to zmorilo, uz nam spi viac ako hodinu... 😵 to tu uz davno nebolo... 😵

newyorkgirl
1. nov 2008

baby z coho vy tam chorlaviete, sak ani zimu nemate 😖 tak sa liecte vsetci 🙂 my sme dneska brazdili po meste, kedze tatinko bol v robotke, obchody su tu nastastie otvorene do vecera a poobede mala odmietala spat tak sme napiekli 2 plechy muffinov s bielou a mliecnou cokoladkou a mandlami 🙂 takze den sme mali vyplneny zajtra nas caka upratovanie, lebo dnes sme akurat oprali 😒 a mame po halloweeene konecne, lebo decka nam furt klopali na dvere 😀

lucaska
1. nov 2008

ahojte, tak to je marodov, skore uzdravenie vsetkym..................
minkak,muci pekne foto ste pridali........... 😉 😉 😉 😉 😉

dannynka
autor
1. nov 2008

muci krasne fotecky..super napad ako darcek k dvom rockom 😵 😵 😵 😵 😵

mucilienka
1. nov 2008

danny, lucaska, dakujem.. to teda fakt bol vyborny napad.. mala sa nenormalne tesila 😵 a ja este viac 😅

minkak
1. nov 2008

ahojte kocky 🙂
lucaska dakujeme 🙂
muci kraaasne fotecky,je vidiet,ze Maruske sa pacilo 😵
new,teraz tu nieje ani taka zima,ale bola....tak to preto asi-take zmeny pocka nic moc 😖 ,tak ste mali teda veselo,ked ste mali tolko nastev 😉
my sme boli dnes sestre a svagrovi gratulovat,tak sme prisli domov neskor-mala zase rozjasena-rozblaznena... 🙂

mucilienka
1. nov 2008

minka, presne ako pises - keby bola zima a mraz, vymrzli by aj bacily.. takto sa v tom vlhku len rozmnozuju a siria.. hnusoby 😝

minkak
1. nov 2008

muci no presne.......vidim,ze si pridala este dalsie fotecky 😵 no fakt super 😵 a aj ten komentar 😉

mucilienka
1. nov 2008

minka dakujem, vrelo odporucam aj vam, skvely zazitok!

minkak
1. nov 2008

no poviem ti pravdu laka ma to a kde ste to boli?

mucilienka
1. nov 2008

v Omseni, cez Teplice to bol kusok.. este sme sa zastavili aj v restike na Baracke, so zivou hudbou.. mala ani nedychala.. takze to bola PARTY 😀

minkak
1. nov 2008

hmmmm no pouvazujeme 😉 tak ste si to teda riadne uzili 😵

mucilienka
1. nov 2008

minka, veru ano - cez tyzden nemame velku prilezitost uzit si tatina, ked je stale v praci.. tak sme si to uzili dnes, hodi bol uplne iny sviatok... ale ved sme tym nic nepokazili... treba sa prisposobit aj pocasiu, lebo peknych dni uz bude velmi malo..

dannynka
autor
1. nov 2008

muci buduci tyzden ma byt okolo 20-stupnov dnes to davali v spravach 😉

mucilienka
1. nov 2008

danny, tak to budu zasa vyyyyyyyletiiiky 😵

dannynka
autor
1. nov 2008

muci no veru ano..aj my sa niekde chystame 🙂 ale nie na dlhsie trasy lebo to by mi asi neurobilo dobre v mojom stave 😅
vlozila som par fotto 🙂 😉

mucilienka
1. nov 2008

danka, vy mate krasne vlasky 😵

dannynka
autor
1. nov 2008

muci dakujeme..len keby si GAbika chcela nechat aj copceky robit..potvorka mala 😅 😝 😀

moni1412
1. nov 2008

ahojte 🙂 dnes aky plodny den v pisani 😉 😀 my sme dnes boli na cintorine, ved ako inak v tento de. tak sa sem dostavam az teraz. zajtra nas cakaju navstevy 🙂 tak bude zasa rozlietany den......

marodikovia - vyzdravte sa rychlo 🙂

dannynka
autor
1. nov 2008

ahoj moni,aj my napodobne sme to dnes mali vesele,cintorin..poobede necakana navsteva maminy na pohotovosti...nastastie je to ako tak oki.... 😉

a zajtra ide mangel s mamou a otcom do Prievidze na hroby,tak ja idem k nasim kedze dlhsie cesty mi teraz robia problem 😝

moni1412
1. nov 2008

danny dufam ze mamina bude uplne oki 🙂 😉 snad nic vazne....

dannynka
autor
1. nov 2008

moni -no dufam aj ja....nie nic vazne..len zle stupila na nohu a tak ju ma v orteze....keby ju nemala doma tak jej ju daju do dlahy... 😒 ,v pondelok sme mali ist spolu k dr ale teraz neviem neviem ci pojdeme.... 😅

moni1412
1. nov 2008

mala ist s tebou? 🙂 neboj, este bude prilezistost 😉 ako sa citis? okrem tych dlhych ciest..... 😅

dannynka
autor
1. nov 2008

inak moni aby som nezabudla vsetko naj Deniskovy k dnesnim meninkam... 😵 😵 😵 😵

no nic babule uz je doba pokrocilejsia idem ja do sprchy a haji 😉

pa pa a bru nocku 😔 😔 😔

moni1412
1. nov 2008

danny 🙂 dakujeme 🙂 za Deniska 😉 ten uz haja, ale odovzdam 😵 si zlata ze si si spomenula 🙂
tak dobru nocku 🙂

minkak
2. nov 2008

ahojte,moni pripajame sa dodatocne prajeme deniskovi vseetko najlepsie 😵
danny tak pozdravuj maminu,nech to ma skoro v poriadku 😉

lucaska
2. nov 2008

ahojte, tak my sme hroby obisli v piatok, vcera sme boli uz len tu na juhu a boli sme kuk v maxe chcela som kupit lucasovi topanocky ale neuspesne.........................

deniskovi prajeme vsetko len to naj naj naj a nech robi mamicke a oteckovi vela radosti......

dnes je ako kraaasne , keby to vydrzalo co najdlhsie....................... 😉 pekny vikend

lennie7
2. nov 2008

ahojte, moni Deniskovi vsetko najlepsie 🙂 😉
tak aj my sa pridavame k marodom ☹ 😢 vcera vecer malej znicoho nic nabehla horucka 38,9 tak ma to vystrasilo, ani nekasle ani soplik nema, proste nic.Tak neviem.Ak teplota do zajtra nezmizne pojdeme k DR.
Myslite ze moze mat aj taku vysoku teplotku so zubkov?Este nemame tie posledne stolicky, tie su zevraj problematicke ale zeby az taka vysoka teplota?Inak sa ani nestazuje ze by ju cosi bolelo ☹
V noci spala ukazkovo, 2 krat bola hore co sa trocha napila ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre