Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

erka12
1. mar 2009

ahojte,
dnes sme boli na palvarni,maznel si bol zaplavat a my v restike a detskom kutiku,ale som sklamana,materske centrum im udelilo nejaky certifikat/je to aj na stranke mc/ a fajciarska zona je tam oddelena iba paravanom ☹ dlhsie sme tam neboli,tak som si myslela,ze sa to zmenilo 😉
ked pojdem do mc,musim sa popytat,ake su kriteria,aby o nejakom zariadeni mohli povedat,ze je priatelske detom a rodinam 😉

zuzanamv
1. mar 2009

Ahojte,
tak sme naspäť z BA. Bolo to fajn, aj keď trochu únavné. To viete, generačné rozdiely... Doma je doma...
Ale aspoň som sa postretávala s kamoškami a Veronika nebola nalepená stále len na mne, ale aj na babkách 🙂

Nestíham asi dočítať všetko, len posledné strany, tak gratulujem k novému bábätku a vítam Tamarku!

Tamarka, chodíte teraz do škôlky? Funguje už normálne, či sa stále spájajú?
Ja nechávam Maťka ešte tento týždeň doma, keď sú prázdniny, pôjde k babke tu v TN.
Bol ten karneval?

tamarka
2. mar 2009

tedina, MUDr. Vranková je v starej poliklinike myslím, že na 1. poschodí, ale to už si nepamätám, čo sa týka kontaktných šošoviek, to ti nepoviem, ale myslím si, že to už je samozrejmosťou u každého očiara 😉

tamarka
2. mar 2009

zuzi, tento týždeň ani my nechodíme, ale už boli normálne vo svojej, akurát v piatok Anička nebola, tak boli poobede na "D"-ku, ale mne to vyhovovalo, lebo tam chodí Emka. Karneval bol, ale..... zo strany rodičova boli výhrady na jednu osobu, čo sa týka oblečenia, ale tu to nebudem radšej rozpisovať a IP mi v práci nejde, takže keď sa stretneme, tak ti poviem 😉

zuzanamv
2. mar 2009

Fuha, Tamarka, tak to som zvedavá!
Maťko pôjde bud. týždeň po vyše mesiaci do škôlky, tak som zvedavá, ako to zvládneme.

tamarka
2. mar 2009

zuzi, s Tamarkou som bola 2 týždne doma a zvládli sme to, dokonca sa aj tešila, akurát keď som odchádzala, tak sa mi zavesila okolo nohy a pomrnkala a bolo dobre, myslím si, že už sú zvyknutí, tak sa to dá 😉

dannynka
autor
2. mar 2009

ahojte 😉

kala12
2. mar 2009

Dobre ranko baby,

ja uz od siestej strasim hore, nejako sa mi neda spat. Asi mi uz pomaly dochadza, co ma v najblizsom case caka. ☹

chcem sa spytat, ci ste niektora z Vas uz davali vecicky na ten detsky bazar v MC. Ja mam uz kopec nachystanych, len neviem, ako to funguje. Treba aj spisat nejaky zoznam, alebo to staci len doniest? Len dufam, ze nebudem vtedy akurat v nemocnici.

dannynka
autor
2. mar 2009

hned z rana to tu zije..... 🙂 😉

dannynka
autor
2. mar 2009

kala ako sa citis?uz to mas naozaj za par 😅

kala12
2. mar 2009

no danny uz bohvieako nie, stale ma bolia krize a mam nenormalnu zahu. 😢

dannynka
autor
2. mar 2009

kala -ved to mas uz za par,to este musis vydrzat,zachvilku si budes drzat mimi na rukach 😵 😵 ozaj mena mate ake vybrate?
ja som nemohla v noci spat...som sa prevalovala a to mam do porodu este dalekooooooooooooo 😒

erka12
2. mar 2009

ahojte tehulky ako?

dannynka
autor
2. mar 2009

jeeej erka aj ty tu 🙂

my sa akurat chystame von 😉 inak vcera sme boli necakane cely den za mostamy.....skoda ze ma nenapadlo prejst sa okolo Vas 😅

tamarka
2. mar 2009

kala ja som síce nedávala do bazáru veci, ale mám pocit, že sa zoznam dáva

dannynka
autor
2. mar 2009

oki tak my sa ideme von vyvetrat 😉 treba nam nakupit 😉

kala12
2. mar 2009

danny no meno bude po tatovi. 🙂

tamarka ja si tiez myslim, ze sa dava, len ci je na to nejake speci tlacivo.

tamarka
2. mar 2009

kala to neviem, ale skôr si myslím, že si každý robí svoj zoznam bez tlačiva, ale buď skús zavolať do MC, alebo mrkni na ich stránku, možno tam nejaké info je 😉

kala12
2. mar 2009

No skusim zavolat do MC, alebo sa tam stavim, ked pojdem okolo. Ak sa este do mesta stihnem dostat 😀

tamarka
2. mar 2009

kala s tým bruškom..... no veru ti vôbec nezávidím, som rada že už sme vypiplaní... 😅 aj keď nehovorím, možno za nejakých 10 rokov mi prdne v hlave a príde to na mňa 😅 😀

erka12
2. mar 2009

idem si dat kavicku,kto a prida?

dienka
2. mar 2009

Ahojte,
v prvom rade Adka gratulujem k Natalke! Nech je zdravucka a nech sa Vam dari 🙂
Vitam aj Tamarku 😉 , my sme skoro susedy, vo Vasom vchode byvaju aj moje kamosky, ale Teba si z fotiek neviem nejako vybavit...

dienka
2. mar 2009

Ahoj Erka 😉

ivaz
2. mar 2009

Kala, čo sa týka burzy v mc, tak minulé roky to fungovalo tak, že ti pridelili ID kód a na ich tlačive, ktoré si dostala v centre alebo stiahla na ich stránke, si uviedla zoznam vecí. Takže ak máš chuť zavolaj si tam a oni ťa usmernia.

mucilienka
2. mar 2009

Ahojte kocky, dlho som tu nebola..., za co sa hlboko kajam a ospravedlnujem... 😔
Vitam vsetky nove clenky a verim, ze sa Vam bude medzi nami pacit.. Hlavne vitam noveho cloviecika NATALKU od ADKAG...

Chcem Vam povedat, ze dr. Gavenda ma dovolenku do stvrtka - zastupuje ho dr. Chudy za mostami v Medik centre... My sme totiz chore - Maruska ma zapal priedusiek, hnisavy zapal dutin a zdurene uzliny, tak lezi v postielke ako uz davno nie....

adkag
2. mar 2009

ahojte,
tak uz sme doma, dakujeme moc za gratulacie. unavena som strasne,mala preplakala na striedacku s babom co sme spolu lezali na izbe celu noc a teraz spi cely den,tak iste bude zase buntosit.ani si to neviem predstavit,hlavne ako to sklbime s kubkom aby sa nebudili navzojom.
idem asi malu zobudit,nech jej trosku zmenim rezim,neviete ako sa to robi? ja sa ju snazim budit, prebalujem ju a tak ale proste ona hned zaspi,ked nie po prebaleni tak bud na rukach alebo pri kojeni ☹

erka12
2. mar 2009

jej adkag vitajte doma 😉 uvidis zvyknete si a najdete spolu rezim,nam to tiez chvilku trvalo 😉

muci aj ty vitaj,veru davno si sa neukazala,maruske skore uzdravenie 😉

kala12
2. mar 2009

ahojte,

adkag ako si zvykate. Mna uz chyta depka,ako to zvladneme vsetko. 😖

Muci ahoj, teba tu zazriet, hotovy zazrak. 😉 Chudatko Maruska, nech sa jej co najskor polepsi.
My sme tuto zimu ani raz neboli chori, klop-klop, az na to, ze nam trosku hnisalo ocko, chripky a ine virozy nas obchadzaju a verim, ze este dlho budu. 🙂

erka12
2. mar 2009

kalam neboj aj vy to zvladnete 😉

martinano
2. mar 2009

caute
kaladrzimpalce tsk ides do il ci tn?myslim na teba

vitame natalku moc gratulujeme adka ja b som tito aj ukazala akoti to vysvetlit velmi zle sa tyo prckovia budia
tak jej prstekom pomykaj okolo uska a pod bradickou,kedju budes otrebovat zobudit
zvladnete to lavou zadnou neboj
kala prosim napises mi nieco blizsie na ip otej burze, prosim.dakuem pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre