Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

lennie7
13. júl 2008

no dufam ze to vide, to by bolo super...ozaj co je s yuyou, uz sa dlho neozvala..uz prisli z dovolenky?

dannynka
autor
13. júl 2008

lennie yuyu som uz videla na skype online,asi nema cas 😅

lennie7
13. júl 2008

minkak zas si ma nepotesila s tym pockom 😒

yuya
13. júl 2008

ahojte holky, počula som, že sa tu chystá nejaké stretko 🙂 . no, len neviem neviem, ako s počasím... cez týždeň to nevyzerá vraj nádejne...

dannynka
autor
13. júl 2008

baby yuya mi slubila ze sa ukaze... 😉

dannynka
autor
13. júl 2008

yuya ja o vlku a vlk za dverami 😀 😀

yuya
13. júl 2008

holky, ja na vás často myslím, ale teraz to mám husté. od návratu z dovolenky tu stále niekeho máme na návšteve, popritom stíhať domácnosť a ešte účto, čo robím... a dieťa mi spí cez deň čoraz menej a menej, ále veď to poznáte...

dannynka
autor
13. júl 2008

yuya a ako bolo na dovci?sa pochval a hod aj nejake fotto 😉

dannynka
autor
13. júl 2008

idem ja do sprchy a ked tak sa tu este ukazem... 😉

mucilienka
13. júl 2008

caute kocky 😉

drobec.z
13. júl 2008

ahoj muci, MaRUSKA uz spi?

mucilienka
13. júl 2008

ahoj drobec, konecne! ani sa nedala dlho prehovarat.. tie fotky z navstevy u vierky su kraaaaasne, najma tie s tym bicyklom 😵

drobec.z
13. júl 2008

no to su, nejako sa im ten bike pacil, ktovie preco, asi takyto casto nevidia 😀 😀 😀

mucilienka
13. júl 2008

drobec a ako sa mate bez tatika? je ti smutno? kedy vlastne pride?

drobec.z
13. júl 2008

muci este ho mam doma, ide az v utorok o desiatej do Martina a v stredu odlieta, ale uz ma chyta panika ☹ 😢 😢

mucilienka
13. júl 2008

drobec, to ti verim.. a kedy pride? nemoze prist aspon na par dni medzitym domov? inak ti poviem... ze asi nic ani nepoviem, nemam slov... hlavne ked beru takto otca rodiny... 😔 😢

drobec.z
13. júl 2008

vies co vraj budu mat dovolenku, teda ti, ktori si neminuli, ale este uvidia ci vobec pridu,ci budu mat cas a volno, ja stale dufam,ze pride, tak uvidim, lebo uz len to ma drzi nad vodou 😉

lucaska
13. júl 2008

drobec, mne je normalne do placu aj za teba.................. 😢 😢 😢 😢

adusa
13. júl 2008

Lennie este som ti nepodakovala, co si mi tu vodnu pistolku hodila do kocika.... si ako mafian, vobec som Ta nevidela kedy to robis 😀 . Ja som sla za vami, a ma tam zastavili kamaratky co som nevidela aj 5 rokov... a ked som videla ich deti skoro mi sanka padla 😲 No a potom ma uz mama odtiahla do obchodu 😅

mucilienka
13. júl 2008

drobec a kedy by sa mal oficialne vratit?

adusa
13. júl 2008

Drobec a kam to ide? Ja som to akosi minula 😖

drobec.z
13. júl 2008

lucaska ani nevrav, ja neviem co budem robit v utorok ked ho poveziem, asi ho priviazem niekde o strom do lesa a pridem po neho az v stredu, ked uz vsetci odidu 😉

lucaska
13. júl 2008

drobec tak ti drzim palceky aby si to zvlaaadla................ 😉

drobec.z
13. júl 2008

adusa do KOsova 😉
muci koncom januara, potom na tyzden do karanteny a potom ako naschval na 3 mesiace do Liptaku ☹

minkak
13. júl 2008

ajojte babulky,drobec coze ty tu tak neskoro?stale na vas myslim ako stravite asi posledne dni pred odchodom drzkajte,sa 😉

mucilienka
13. júl 2008

drobec, tak ty joooo.... 😲 😲 ☹ 😢 to je na slucku... 🤐

drobec.z
13. júl 2008

lucaska, vdaka 😉
mirka, misko este nahrava na dvd veci z kamery, braskove promo, jeho rozlucku a romca, tak ja tu takto vykeciavam 😉 ale ty sa niekde poflakujes 😀 😀 😀

adusa
13. júl 2008

Drobec, sestrin manzel je v kuvajte na 15 mesiacov... pride domov iba raz medzi tym na 2 tyzdne 😖 . Ide takto prvy krat? Drz sa, zvladnete to, neboj...

drobec.z
13. júl 2008

muci, to aby sme asi nechytili ponorkovu chorobu,tak nam robia take veci a dufam,ze ja tam nepojdem o rok, lebo mi to hrozi, takze ma zachrani asi len tehu 😉

lennie7
13. júl 2008

adusa no vidis ja som rychla ako sip 😀 a coze este nespis?Inak ak by si mala niekedy tento tyzden cas, tak sa ozvi a skocili by sme do toho kutika koli tomu programu 😉 budem ti moooc vdacna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre