Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

newyorkgirl
21. júl 2009

ahojte ja sem idem KUK a ako fajne nasa tema hned navrchu 😀

mucilienka
21. júl 2009

no, a este som kocky chcela - v Tescu maju super vypredaj detskych veciciek - ja som tam kupila napr. bodiky pre mimco za 8 korun/kus 😀 to je vysmech fakt... skoda ze neviem, co cakame, tie veci pre baby tam boli uuuuzasne... adkag, mami - vy mate male dievky, nabehnite....
kupila som ta este taku univerzalnu supravicku - bodiky, dupacky, ciapka, popucky, podpradnik a rukavicky za 6 eur, smrncovny svetrik s kapuckou za 3 eura, pyzamka 3 kusy za 2 eura a pod.. fakt sa to oplati... 😉

mucilienka
21. júl 2009

😀 new, ty tusim tiez nespis

newyorkgirl
21. júl 2009

ja pracujem...

newyorkgirl
21. júl 2009

taaak nic idem do hajan... 😔

cathushka
22. júl 2009

ahojte mamicky.
mohli by ste mi prosim poradit nejaku dobru cukrarku z Trencina? syncek bude mat prve narodeniny o dva mesiace a zatial som nemala na torty pri roznych prilezitostiach stastie. dakujem velmi pekne za kontakty.

siska_br
22. júl 2009

mami - mhm, to fakt potesi, tie pohorsene pohlady okoloiducich, tie vrazedne pohlady uuuuplne kricia ze: a to co si to ty za matku, ze si nevies dieta utisit!!!!!, ze?????? kajucne sa musim priznat, kym som nemala dieta, zdielala som podobny nazor ☹ ☹ ☹ deticky nam davaju ine lekcie 🙂 🙂

my sme nasho fufunika vcera dopravili domov asi o stvrt na desat vecer, chudatko male, uz ani nevidelo na oci, jasne ze doma chytil druhy dych a este dlllllho predlho behal po posteli kym zachrnel...

muci - dakujeme za tip, urcite nakukneme 😉

maminkatn
22. júl 2009

ahojko...babulky.... 🙂
xcela by som sa opytat ake su teraz ceny keby som xcela prerabat jadro..teda umakartove vymienat za vymurovanie neviem ako sa teraz pohybuju cenove relacie a neviem kde by som sa to mala opytat myslim,,aj ceny materialu vane wcka...atd..... 😉 😉 😉 😉
nevedel by mi tutok niekto napisat a poradit..hm,,,,,, 😒 😒 😒

mucilienka
22. júl 2009

maminka, segra prerabali - ti dali za to 130 tisic...

newyorkgirl
22. júl 2009

aj sem niekto pise ci len do porodnickej temy 😀 lidi aj nam uz poslite slnkoooooo 😒

dannynka
autor
22. júl 2009

muci dik za tip na tesco,dnes sme tam Domimu kupili dvoje tielkove bodycka 1ks po 1€ a aj krasne trisko s golierikom a vackom asi za 1,60€ 🙂 😉

minkak
22. júl 2009

ahojte 🙂
muci receptik vyzera teda fakt dobre 😉 sikulka 🙂
aj si citala tu temu?ja som ju len parkrat zahliadlla,ale necitala som....no najde sa tu vselico....

Siska a kde ste boli?

new tu smeeeee 😀

danny ,sme isli autom hned za Vami 😉 ked ste isli z tesca 😉

newyorkgirl
22. júl 2009

jeeeej tak nespime... no super...

martinano
22. júl 2009

aj ja sm tu 😉

newyorkgirl
22. júl 2009

my zmrzol 2x pocitac, konkretne mozilla a konkretne moj email grrr 😠 asi moc pracujem noooo 😀 chce pauzu 🙂

newyorkgirl
22. júl 2009

este som sa dala MI s tvrdym I akoze 20minut je 20 minut 😀

martinano
22. júl 2009

no vidis new nepracuj tolko pozri kolko je hodin 😉

newyorkgirl
22. júl 2009

sak mati ja viem, ale cez den nie je kedy ked to som mamina, kucharka a podobne 😀 ale mala by som si dnes buchnut asi sampano alebo aj 2 za 2mes. som predala 200 poloziek, ale to BALENIEEEEE 😕

martinano
22. júl 2009

no to ti verim ja to poznam neboj 😉

newyorkgirl
22. júl 2009

teraz je to miernejsie asi kvoli dovcam, ale zas nabehol next na net a uz je trma vrma zas inde 😀

martinano
22. júl 2009

to je dobre 😉

newyorkgirl
22. júl 2009

a vy mate co nove? 🙂

martinano
22. júl 2009

ani nic, pomaly aj mne uz zacne fmol, ale este to stale odkladam, new kde mas next nahodeny?tu alebo inde?ked tak hod do ip

newyorkgirl
22. júl 2009

mati, zatial robim iba babske kolekcie na chalanov som sa este nedostala kolko je toho velaaaaa 😀

newyorkgirl
22. júl 2009

kukni tu chlapci 3-6mes do 5 rokov

http://www.next.co.uk/shopping/children/younger...

martinano
22. júl 2009

popozeram to uz som si nieco na nete vyhliadla 😉
ja teda fahcim na h&m lebo ho mam pod domom teraz vypredaje po 1eure,ale zatial boli na babatka 😠
dufam,ze aj na nas nieco bude

newyorkgirl
22. júl 2009

next ma teraz letny vypredaj ale nic moc tiez bud na babena alebo na velke deti okolo 10 rokov toho maju kvanta.. ale nam to nevadilo uz sme sa zasobili na jesen troska 😀

newyorkgirl
22. júl 2009

inak aj my tu mame H&Mko musim ho ist pozriet veru ale co ja viem akosi sa mi z poslednej kolekcie nepacili veci veru

newyorkgirl
22. júl 2009

ako to po sebe citam jedno veru druhe veru asi cas ist spat VERU 😀 😀 😀

martinano
22. júl 2009

na chalanov boli pekne neviem ako na dievcata a som zvedava co bude na jesen, este nemaju jesenny tovar,ale uz som videla,ze dostali v obchode kolekciu ciziem,tak sa to uz blizi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre