Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

zuzanamv
20. júl 2008

Erka, tak to podľa mňa vyriešite, keď sa presťahujete. Aj u nás to tak bolo. Maťko mal necelé dva roky, keď sme sa sťahovali a rovno šiel do svojej izbičky, zo dňa na deň začal spávať aj zaspávať sám. Rozprávala som mu o tom asi týždeň predtým, a keď prišiel deň D., povedala som, že mamina musí ísť pracovať, a on už je veľký, má svoju izbičku a bude spinkať sám.
Bez problémov.

minkak
20. júl 2008

zuzka tak teda Matko spinka uz sam 🙂 ja si to zatial este neviem predstavit aj ked mala prespi celu noc v pohodicke 😉 myslela som ,ze tak od 3 rokov by sme ju dali do detskej-no neviem uvidime 😉

zuzanamv
20. júl 2008

Minka, ja si myslím, že čím neskôr, tým horšie si dieťa zvyká.
Veroniku by som chcela presťahovať do vlastnej izby niekedy o rok. Veď sme blízko, keby niečo, pribehnem.
Pri Maťkovi mám vysielačku, takže viem aj v noci, keď sa mu niečo zlé sníva. Ale našťastie to nebýva často.

newyorkgirl
20. júl 2008

ahojte kocky 🙂 veru aj nasa Nikolka bude mat uz svoju izbicku v anglicku tak dufam ze si zvykne, vsak budeme citat rozpravky a mat nocne svetielko tak uvidime ako to zvladne

minkak
20. júl 2008

zuzka,no ja neviem....asi si to najskor ja neviem predstavit mozno by s tym Veronika ani nemala problem,ale JA!!! 😀
new tak aj vy sa chystate do izbicky?

kacenka83
21. júl 2008

dobre ranko 🙂
baby potrebujem poradit, tie co mate PP, alebo ste mali, lucaska o tebe viem 😉 potrebujem kompletne vycistit potah kocika, doteraz som len cielene cistila s kefkou, ale teraz potrebujem uplne cely vycistit tak by som ho chcela dat dole... ide to vobec??? Btw. mam centro, ale asi vsetky su robene podobnym stylom...
Tak kedy bude stretko? zajtra by som mohla, v stredu uz nie, to idem k nasim do piatku, sa tesim, budu sa o mna aj o kubka starat 😀

kacenka83
21. júl 2008

no a zase ja 😀
ako to funguje ked chcem ist pomoct na vychodnu, sa tam zamyka takze sa musim ohlasit predtym lubosovi, alebo ako???

zuzanamv
21. júl 2008

Kacenka, pýtala som sa kamošky, čo ho mala. Hovorí, že sa dá dať celý dole a oprať. 🙂

kacenka83
21. júl 2008

zuzi dakujem, asi budem musiet pohladat navod 🙂

dannynka
autor
21. júl 2008

ahojte babule...my sme sa pred chvilkou zobudili... 😀 😀 😀
a este jednu krasnu spravicku mam pre Vas nasla som si sms od meggi s tymto znenim...

Ahojte ,volam sa Kristínka a narodila som sa 21.7 o 4-30 😵 😵 😵 😵 😵

srdecne GRATULUJEME a prajeme vela zdravicka,a maminke vela mliecka 🙂 🙂 🙂 😉

minkak
21. júl 2008

Jeeeej 🙂 😵 😵 😵

Tak Meggi g 😵 r 😵 a 😵 t 😵 u 😵 l 😵 k 😵 o 😵

Nech sa Kristinke dari na tomto svete a tiez prajeme hlavne vela,vela zdravicka 😵
a maminke rychle zotavenie 🙂 😉

tak skoro jej to vyslo na tie meninky 😉

dannynka
autor
21. júl 2008

mirka veru....a meggi si myslela ze bude prenasat a veru neprenasala 😵 😵 😵 takze ak by bolo zajtra stretko urcite nepride 😀 😀 😀 😀

zuzanamv
21. júl 2008

Jeej, nové babatko, gratulujem!

kacenka83
21. júl 2008

meggi GRATULUJEM !
tak nakoniec Kristinka, krasne meno ste vybrali 🙂

minkak
21. júl 2008

danny no veru a ak bude v stedu tak tiez nie 😀 😀 😀

aj mne sa velmi paci -pekne meno dali nakoniec 😉

tak kedy teda stretkujeme?v utorok ci vstredu?

drobec.z
21. júl 2008

ahojte, tak meggi gratulujem a prajeme vela zdravicka a mliecka a mamicke pohodu 😉

ivaz
21. júl 2008

vítame nové trenčana, 😵 😵 😵 meggi i kristínke držíme palčeky

kacenka poťah z PP ide v pohode dať celý dole, bežne ho periem v pračke

čo sa týka stretka, my môžeme prísť v stredu, to máme rande aj s yuyou, tak by sme ju dotiahli, 😉 v utorok plávame.

adkag
21. júl 2008

ahojte, kedy a kde sa chysta stretko? my by sme sa pridali ak by nam to vyslo.

erka,tak idete na oravu? aspon si trosku oddychnes,aj ked budete si musiet zvykat na nove prostredie. snad bytik bude cim skor hotovy nech sa mozte vratit. a super,ze sa uz potom budete stahovat.

meggi mooooc gratulujem a kristinke prajem vela zdravicka, stasticka a lasky.

jurdinka
21. júl 2008

ahojte,
tak aj my sa pripajame ku gratulacii, Kristinke prajeme vela, vela lasky, zdravicka a vela mliecka

mozeme sa aj my pripojit k stretku aj ked sme tu nove? rada by som vas spoznala 😉

minkak
21. júl 2008

jurdinka jasne,ze sa pridaj 😵 😵

len sa musime teda dohodnut kedy ci zajtra alebo v stredu 😉

dannynka
autor
21. júl 2008

ahojte babule,GAbika este nespi ale dufam ze kazdu chvilku uz ano.. 😅
ozaj a kde chcete dat stretko,hmm?myslim miesto...

adkag
21. júl 2008

mne je v podstate jedno kedy, ci streda alebo utorok, pokial budem moct tak pridem aj v jeden aj druhy den.

Danny aj ja som dala jakubka spat ale nespi,uz by mohol ist,hned by som si s nim schrupla 😔

jurdinka
21. júl 2008

to vam zavidim, ze si dokazete s detmi schrupnut. ja neviem cez den zaspat a tak by som niekdy rada 😔

inak mne je to tiez jedno kedy a kde, ak nudeme moct radi sa pridame 😵

adkag
21. júl 2008

jurdinka ani ja velmi neviem ale zrejme nam idu horne dvojky,tak mame horsie noci,tak som hotova a veru aj zaspim cez den,jak som taka unavena.

a jakubko tiez papava v noci, standardne dvakrat,niekedy raz,niekedy aj trikrat,ako teraz skrz tie zubky.

audreyd
21. júl 2008

ahojte, teeeda, to sú mi novinky! 😀 meggi, gratulujéééém! maminke aj babenku veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a rodinnej pohody! držte sa 🙂

takže my stretko zase nestíhame, zajtra ráno fičíme preč 🙂 tentoraz smer topoľčany 😀 možno sa konečne s niekým stretnem na rodičku, keď naše detváky už pôjdu do školy 😀 😀 😀

kacenka83
21. júl 2008

ahojte, my sme sa pred chvilou vratili z ostrova a mali sme sa super, len keby to pocasie nebolo take premenlive...
my sme nejasni co sa tyka stretka, lebo zajtra sa nam crtaju bojnice a fotenie u fotografky, no mozno nevyjde na zajtra ani jedno tak potom vas prideme pozriet ak date stretko na utorok 🙂

mucilienka
21. júl 2008

caute kocky,
tak ani s nami na stretko nepocitajte - sme totalne grogy - ja som celu noc prestonala, co ma neskutocne bolelo brucho, a mala vracala od rana... to boli ine supy... nechce mi nic jest, dr. Gavenda ma dovolenku,tak len samoliecba..
.. ja som tak vystavena, ze ju ani neunesiem.... v noci som nespala ani 5 minut, tak si viete predstavit...
takze tentoraz urcite neprideme ani zajtra, ani v stredu....

zuzanamv
21. júl 2008

Baby, tak ako?
Ja chcem ísť buď zajtra alebo v stredu k svokrovcom, a musím im dať vedieť.

drobec.z
21. júl 2008

kacenka a co sa idete fotit ?

lucaska
21. júl 2008

ahojte, tak my mozme v stredu................ 😉
gratlujeme meggi vela sil a vela mliecka a malinkej vela zdravicka a co najviac prespatych noci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre