Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

drobec.z
22. júl 2008

ahojte, prave mi volal muzicek 300metrov od nich vybuchla bomba 😢 Romankovi ide spodny ocny, ma vysoke teploty a strasne plakal, doteraz som s nim chodila po vonku v kociari, tak si viete predstavit ako na mna vsetci pozerali, ale on sa skludni v kociari alebo na rukach a na rukach som ho uz nevladala nosit, ti ludia su strasni a ja este s mokrou hlavou, ale hlavne,ze sa romanko citil dobre 😉

minkak
22. júl 2008

jeeeemine drobec 😉 vonku?ty chudatko ☹ co mi pre tie nase deturence nespravime!

bomba???strasne!!!nech sa opatruje ,pozdravujeme!!! 😉

drzkajte sa!!! 😵

adka tak snad sa vam podari aspon na chvilocku 😉

minkak
22. júl 2008

inak este chvilocku stiham,meggi prajeme vsetko naj k meninkam 😵

newyorkgirl
22. júl 2008

ahojte babule tak zajtra sa pridame na stretko poobede 🙂

meggi moc gratulujeme aj k malickej Kristinke a aj k meninkam, vela zdravicka obom 😉

drobec, tak to mi je luto s tvojim manzelikom ☹ nas tatino uz pride za par tyzdnov a stahujeme sa za nim tak sa tesiiiimeee

kocky tesime sa na vas aj deticky zajtra, tak dufam, ze sa zideme vo velkom pocte 😀 dobru nocku 😔

venonna
22. júl 2008

Cafte kocky! Dlho som tu nebola a kukam, ze sa "upieklo" stretko - kde, kedy??? 😕
Ozaj, mali ste niektora (alebo vase detuchy) crevnu virozu? Co som pocula, je toho dost a to po celej SR!!! 😲
My sme uz z najhorsieho von, ale malej stale nechuti a ani jej dobre netravi ☹ Neviete niektora, kolko to asi trva? A co dat malej jest? Dost mi schudla a niektore jedla, co boli predtym v poho, jej teraz nechutia... 😒
Drobec, ako sluzi manduca? 🙂

lennie7
23. júl 2008

dobre ranko 🙂 mame krasne pocasie 😠 zevraj ma byt takto cely den tak bude stretko aj ked takto leje? 😅 aby sme sa zbytocne neprehnali ..

zuzanamv
23. júl 2008

No veru, mne sa takto veľmi nechce vychádzať z domu. ☹

audreyd
23. júl 2008

ahojte, hlásime sa z topoľčiasn, prišli sme sa našim zavesiť na krk 🙂
venonna, skúšala si probio kvapky bio gaia? alebo nutrolin B? adamovi to vždy zaberá 🙂
inak to počasie je katastrofa 😝

minkak
23. júl 2008

ajojte kocky 🙂
venonna tak sa trapite aj vy?nam to trvalo jeden den a mali sme ako audrey pise nutrolin B a hilak.
audrey tak si vegetite 😉

ja by som kludne isla,nemam problem sadneme do busu a mozme ist 😉

adkag
23. júl 2008

ahojte, no aj mna zuajima ci je dnes to stretko aj ked je takto skaredo. inak pocasie hroza, som jak mechom udreta, v noci som nevedela spat a to musim pracovat ked drobec zaspi,ani si s nim nemozem oddychnut. no snad prezijem.

new a kedy presne odchadzate?

audrey super ze ste u vasich, budes mat veget 😀 .

drobec esteze sa muzikovi nic nestalo,muselo to byt hrozne. Romankovi snad tie teploty prejdu cim skor a zubok vylezie. aj nam sa derie dvojka horna, mame horsie noci ale bez teploty,akurat je jakubko cely ohadzany.

vierka tak aj vy ste chytili tu virozu? fakt je toho kopec ako tak citam, nam sa to nastastie zatial vyhyba,snad nezakriknem. a uz ste doma z Kysuc? pridete na stretko? inak ak bude tak dnes o 16:00 vo Verde.

drobec.z
23. júl 2008

ja na stretko dojdem, hoci este neviem ako stiham, pretoze mi romanko vstal o pol deviatej a neviem kedy teraz zaspi a ako. Skusim ho prehovorit aby sme stihli, ale rada pojdem, ved co doma v takom pocasi. 😉
mirka tak ako pojdeme kazdy indi busom? Ja by som mozno aj auto vzala 😉

ivaz
23. júl 2008

my sa taktiež chystáme na stretko, 😉 celý deň doma by sme aj tak nezvládli 😖 a museli by sme niekam vyraziť. tak dúfam, že vás dorazí viacej, veď autobusová zastávka nie je tak ďaleko.

minkak
23. júl 2008

tak stretkujeme, aaano?
babenky bus nam ide 15:48 😉 -18-tka---od cintorina------OK?

ja idem bez kocika-nech nas ten busik uvezie 😉
idem malu uz uspat,nech stihame 😉
drobec tak presviedcaj 🙂

venonna
23. júl 2008

cafte babenky, no u nas sa certi zenia, hrooozne fuka a vypadla mi elektrina asi v polke domu 😠 Ale net ide 😀
joj, hrozne rada by som sla na stretko, ale vsetko je proti - auto v oprave, pocasie hrozne a hlavne sa bojim, aby to od nas niektory drobcek nechytil, hoci sme uz asi viac-menej za vodou.
Dik za rady, uz zhaname biogayu.
Tak prijemne stretko, dufam, ze bude foto 🙂

adkag
23. júl 2008

my prideme pravdepodobne tiez, makam teraz, aby som stihla, aj ked dneska je to na nervy,maly zaspal az o pol 12 a uz vyzeralo ze sa zobudi ale nastastie este taha. tak idem robit dalej nech nam vyjde to stretko, aj tak som uz na nervy z toho pocasia, cely den doma 🙂

ivaz
23. júl 2008

venonna, tak sa pekne liečte, my taktiež pri brušných problémoch užívame nutrolin B, a s tým papaním pomaličky, ani tebe moc nechutná keď nie si ok.
drobec, minka, tešíme sa, 🙂 dúfam, že sa nebudú čerti ženiť.

lucaska
23. júl 2008

ahojte, tak aj mi dojdeme.......manzelik nas zvezie...........ak by ste si niekto trufli it aj bez sedacky mozeme jednu maminu s babom zobrat?????????? len mame len jednu autosedacku............ 😉

drobec.z
23. júl 2008

vennona, tak vvy ste uz doma? stavila si sa kuk tie plienky? Helenke prajeme nech sa drzka a skoro uzdravi 😉
tak romanko uz spinka, tak aj my prideme, ale neviem ci tym busom, alebo autom, alebo inym busom, snaz od nas pojde tiez nejaky, mozno prideme trosku neskor,ale prideme 😉

mucilienka
23. júl 2008

caute kocenky,
my urcite dnes neprideme, bo sme poriadne KO...ale v myslienkach sme s vami 😉 je nam to luto, naposledy bolo fantasticky.. ale radsej nie, aby sme nenakazili....
kocky, nemate niektora skusenosti z gastroenterologom z TN? ja mam ist na vysetrenie zaludka, tak som zvedava, ake to je, a ktory dr. je aky.. mna objednali do nemocky k dr. Hlistovi - nepoznate?

venonna
23. júl 2008

ivaz, rychlejsie sa ani s papanim neda, ved mi len tak zobka... Trocha som z toho nervozna, lebo tom grco-maratone mi schudla, oci ma teraz hadam aj na pol tvare! 😅 No a ja radsej skusim tu Biogayu, Nurtolin sme skusili len raz, ked mala Helka tak 3 mesiace (kvoli refluxu) a odvtedy zbohom zlata "vajecnica" - hrozne sme sa vzdy trapili, kym sme dostali von tie bobky 😝 vzdy lutujem, ze som vtedy nemala paru o satkacha o bezplienkovej metode 😒
drobec, plienky som nestihla, co ma teda stve, ale ked boli v dome 3 marodi + 1 polomarod, moc sme po svete nechodili... Inak, u mamy som si ssuuuupeeer oddychla 😵 stastne maminy, co maju babky po ruke...
jaj zienky, budem na vas poobede mysliet... 😉

venonna
23. júl 2008

muci, teraz je to uz v poho, ked je sprej na znecitlivenie hrdla. Ja som to pred par rokmi absolvovala bez toho, a to bol des 😝 Drz sa!

adkag
23. júl 2008

vierka tak super ze si si oddychla, ono sa zda ze super ked mame babky po ruke,ale ked su po ruke tak vnucata su im neni take vzacne,postrazia ked treba,ale niezeby som moc pooddychovala 🙂 .zase ked ides takto na dlhsie k babke,vnuca je vzacne a chce aj tebe pomoct,tak si oddychnes.ja by som potrebovala aby sa vkuse aspon jeden den niekto postaral o kubka, vtedy by som si mozno oddychla 🙂

lennie7
23. júl 2008

ahojte, tak aj my prideme, pojdeme busom tuto od nas z otoca 🙂 dufam ze sa pocko trochu spamäta 😠 tesime sa 😉

newyorkgirl
23. júl 2008

kocky my este nespime tak neviem ci vobec dnes dorazime, ked tak neskor mozno, uvidime, aj ten vietor teda nic moc 😒

minkak
23. júl 2008

babulky mala mi teraz zaspala,tak snad prideme na cas 🙂
muci drzkaj sa 😉a aj malu opatruj a posielame boztek,neboj dame dalsie stretko 😉
venonna aj vam skore uzdravenie 😉
lucaska tak beries aj mangelika akosi minule spominala-nech varuje a foti 😉 pre mna pride tak ako minule 😉

dannynka
autor
23. júl 2008

ahojte 🙂
vonku je teda otras pocko.... 😝
my sme sa akurat vratili a Gabika ide este len obedovat,tak neviem ci stihneme a ked tak dorazime trosku neskvor.. 😉

newyorkgirl
23. júl 2008

my musime teraz este vsetkych plysakov a babiky poprebalovat a nakremikovat takze na spanok to veru nevyzera ale sak hadam to stihneme nejako 😖

lennie7
23. júl 2008

tak my teda neprideme, mala este nespi a na spanok ani nevyzera 😒 tak nabuduce 🙂 uzite si stretko a tesime sa na fotky 😉

verka
23. júl 2008

no my neprideme s miskou,je skaredo a skoro vsetci ste po chorobe,aby sme nahodou nieco nechytili, predsa len,je malinka.
nic v zlom...
petko je na prazkach na chalupe,zajtra pobede ideme za nimi,sa tesim

dannynka
autor
23. júl 2008

tak Gabika uz je v hajanoch...tak uvidime ako budeme stihat podla toho ako sa zobudi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre