Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

sue13
5. nov 2008

Moni ano tyzdne ubiehaju riadne rychlo, sama som z toho puf niekedy 😀
meno zatial vyhrava Natalka, ale tolko je ich na vyber ze neviem neviem 🙂
Danny som Ti znama z Kvetnej. Tam som byvala v tom istom vchode ako Ivka. Teraz byvam na Halalovke. 🙂

kacenka83
5. nov 2008

lucaska asi mi nic ine neostava len ostat na tom good night zatial, je fakt huste a prespi celu noc uplne v pohode, len som chcela nejake lacnejsie riesenie... este skusim babylove, to bolo take hustejsie, nastastie kubko UM nema problem vypit 🙂
a co mava lucasko na veceru?

minkak
5. nov 2008

lucaska tak to dufam ,ze ty mozes 😅 ty si navrahla 10-ho 😅

lucaska • 1d • Včera o 13:20

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, sa to tu hemzi tymi datummi.......a co takto pondelok 10.11???????????????

lucaska
5. nov 2008

ako kedy, kasicku,puding,nejaky chlebik-s pomazankou,salamkou,zeleninkou,syrikom alebo nejake cornflasy,alebo druhy chod z obeda a niekedy mu staci len jogurt.. 😉

lucaska
5. nov 2008

minkak prave preto som napisala ze aj ja mozem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
5. nov 2008

kacenka a niekedy si vypyta abko(jablko) a je po vecery.................... 😉

dannynka
autor
5. nov 2008

sue-vies ze som si aj myslela ze si to ty....ale nebola som si na stopro ista,ale teraz uz som...inak aj ja byvam na halalovke...minule som ta tu tusim zazrela naproti pri baraku 🙂 😉

kacenka83
5. nov 2008

aj kubko mava veceru podobnu ako lucasko, ale neviem, asi mu vecer lepsie travi... u nas jablka nejdu, jeho z nich trasie, teraz zije na bananoch, mandarinkach, kivi, pomarancoch a minule sa zalizoval aj po pomele... takze on je citrusovy

sue13
5. nov 2008

Ano uz zase sme susedky 😉
Vidim ze cakate druhe dietatko, gratulujem 😉
Ako sa ma Ivka? Aj ste v kontakte? Pozerala som fotky jej Adamka, je zlatunky... 😵

lucaska
5. nov 2008

kacenka u nas ide vsetko ale teraz ma jablkove obdobie........predtym sa isiel zblaznit za pomarancom a mandarinkov,nektarinkou................banan tak raz za tyzden alebo za dva..... 😉

kati a uz cupkate??????

dannynka
autor
5. nov 2008

sue no veru znova... 😀 😀 😀 😀
dakujem a gratulujem aj Vam ku krasnej babulke ktora je este u maminky v brusku 😵
Ivka by mala teraz tusim v nedelu prist na SR tak ju potom mozes vyspovedat co a ako 😉

kacenka83
5. nov 2008

lucaska ako sa to vezme, snahu ma, stoji stabilne, ked kraca sam tak uz krasne, ale ked zisti, ze ho nikto nedrzi tak sa zacne skerit a sadne si na zadok... sa boji, ale super je, ze si sadne a nepada... paradox ale je, ze sa sam pusta a aj tak sa obzera kto ho isti 🙂 ale myslim, ze do vianoc chodit bude sam 😉

dannynka
autor
5. nov 2008

no nic Gabika je hore,idem jej dat papat a potom sa chystame k svokrovcom gratulovat,tak prajem pekny slnieckovy dnik 🙂 😉

lucaska
5. nov 2008

tak super hlavne ze ma stabilitu a pusta sa sam, vela deti ked zisti ze ich nikto neisti hned sadaju......
este plavate???????

lennie7
5. nov 2008

ahojte, tak aj my mozme 10teho 🙂
sue aj mne si nejaka povedoma, asi ta poznam z videnia, som tiez z halalovky 😉 😀
kacenka potesim ta, Nicolka ma vecer normalne veceru, varene alebo chlebik, zaspava s mliekom-pije uz kravske a noci sa stale budi na kakavko, malokedy ho nahradi cajikom 😅 celu noc sme este nespali, ked ma dobru noc, je tak 2 krat hore a len sa napije a spi dalej, ale poslednou dobou strasne preziva sny takze sa strasne casto budi a je hore aj hodinu 😅 🙄

kacenka83
5. nov 2008

lennie 😒
lenze u nas to uz mam otestovane, ze prespi celu noc, ja sa len snazim prist na lacnejsiu alternativu...

lucaska my uz neplavame, mame za sebou tusim 3 kurzy, kubko sa nevedel potapat zvislo a vacsinou sme sa potapali uz len zvislo tak som nas nechcela stresovat, ale aj kvoli peniazom, sme kupili auto tak z plavania sme presunuli peniaze na splatky...

lucaska
5. nov 2008

oki babule , idem sa vychystat a pojdem von ked sa lucasko vybuva,ked je kraaasne......... 😉 😉
kraaasny slnecny den vam prajeme...........

kacenka83
5. nov 2008

lucaska a vy este plavate? tusim uz aj nie... ake aktivity teraz bavia lucaska?

lucaska
5. nov 2008

kati neplavame kvoli ten larigitide nam to moc doktorka neodporucala........
teraz fitloptujeme a chodime na tancujuce tigriky............... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kacenka83
5. nov 2008

tak aktivit mate dost... tigriky ho bavia? lebo som si vsimla, ze chlapcov to moc nebavi, ale mozno je lucasko tanecnik po mame? 😉

sue13
5. nov 2008

Tancujuce tigriky???? To je co? Znie to velmi milo 😵
Vidim ze aktivity mate rozne s Vasimi detickami, to je super tato stranka. Aspon sa podozvedam kde je co 😵
Lenie a ty nemas album urobeny a tak neviem ci si aj ty mne povedoma 😀

Inak tu je asi vela mamiciek z Juhu vsak? 🙂

lennie7
5. nov 2008

baby zevraj na vychodnej skole asi v telocvicni byva nejake cvicenie s detickami tusim v stredu a v piatok poobede, nieco ako hore na novomeskeho, ideme to dnes asi omrknut 🙂

newyorkgirl
5. nov 2008

kacenka a hami hajaja si neskusala? neviem kolko stoji ten nutrilon, ale my sme pili to a v pohode, doteraz som ho NIke davala vecer zriedene, ale uz nam doslo, tak si necham poslat asi 😀

audreyd
5. nov 2008

čaute baby, tak dnes sme si boli v južanke hore v čsob pre nálepku na auto? 😀 máte aj vy už?

adkag
5. nov 2008

ahojte,
tak aj my by sme mozno dosli na stretko,nam je jedno ktory den,len uvidim ako bude kubko,zatial teplota klesla, ale ma este cez 37 a trochu kasle, tak uvidime do pondelka. a do lampionoveho sprievodu by sme sa zapojili,ak bude pekne a budeme zdravi

dannynka
autor
5. nov 2008

audreyd jeeej dobra sprava ze uz mate nalepku...mne este zatial nic neprislo..tak snad rychlo pride 😉

minkak
5. nov 2008

audrey ano ,ja uz som si bola zobrat vcera 😉 aj som sa chcela na to opytat ci uz mate aj vy ,ale som zabudla 😅
adkag tak sa rychlo uzdravte ,drzkajte sa 😉

dannynka
autor
5. nov 2008

adkag tak snad to bude len take pardnove,uz aby mu Vas teplotky s daleka obchadzali 😉

minkak
5. nov 2008

danny a ty ?10-ho mozes?

dannynka
autor
5. nov 2008

netusim..uvidim budem sledovat a ked tak sa pridam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre