Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
9. nov 2008

dobre ranko

muci 🙂 Maruške prajeme vsetko naj naj k dnešným 2-rockom,vela zdravicka a stasticke,vela darcekov....a surodenca aby sa mala Maruška s kym hravat 😀 😉

dannynka
autor
9. nov 2008

a este som zabuda super origos torty potom daj vediet ako sa oslavencovi pacili 😀

minkak
9. nov 2008

Dobre ranko 😵

Maruske vsetko len to najlepsie k jej krasnym 2.narodeninkam,hlavne ,vela,vela zdravicka,stasticka,lasocky a nech sa maminka coskoro zagulatiiiii 😵 😵 😵 Zo srdiecka praju V+Z+M 😵

adkag
9. nov 2008

Ahojte,

aj mi sa pripajame ku gratulantom a prajeme Maruske vsetko naj k narodeninam a krasnu oslavu. jakubko posiela pusinku.

newyorkgirl
9. nov 2008

aj my blahozelame maruske k 2 rocikom, nech vam robi samu radost a splnte jej to narodeninove prianie 😉

babule ja uz som z nasej malej na prasky, ona uz poobede vobec nespi, a cakam vzdy ze vecer odkvacne a ide aj tak spat o 22 😲 teraz som ju pol hodinu uspavala a spala 5 minut lebo zazvonil mobil a ona je ako rybka ☹

newyorkgirl
9. nov 2008

teeeeda tu dneska nikoho neni, my sme domka, lebo mame velky vietor, az smetiaky nam lietaju po dvore 😀 uz sme pridali zvysok fotos 🙂

maminkatn
9. nov 2008

ahojky,,,babulky,,,,dosla som vas zaseky,,,kuk,,, 🙂
muci----dopocula som sa ze aj tvoja dcerka maruska..ma dneska narodky,,,,,krasne 2 rociky,,,prajem jej vela zdravicka,,stasticka,,,lasky.....a vsetkeho co si len bude priat....inak aj ja som mala narodky...v piatok.....sice o nieco viac ako ona,,,,ale tak isto ako je aj ona som skorpion..... 😉 😉 😉
sme velmi jedovati,,,,a svojhklavi...ale to uz isto vies aj sama,,,xi xi....takze este raz jej vsetko naj,,,inak aj my sme dooslavovali dneska....a aj vcera mala som navstevy ze mi uz staci,,,na 100 rokov,,,,, 😒 😒 😒 😒 😒
takze maj sa,,,pa pa 😉 😉

lucaska
9. nov 2008

MARUSKE prajeme vsetko dobre vela zdravicka, stasticka, nech vam robi radost a nech sa jej splni jej prianie.... 😉

mucilienka
9. nov 2008

ahojte kocky, dakujem za blahozelanicka, dufam, ze sa vyplnia vsetky vase zelania, hlavne teda dve, na ktore myslime najviac - pevne zdravicko nastalo a bratcek, alebo sestricka 😉

lucaska
9. nov 2008

babulky a co to stretko???? kto idete???? 😉

minkak
9. nov 2008

lucaska no ja idem 😉 😵 ako ideme? 😀 😀 😀
new pekne fotecky si pridala,pekne darceky ste kupili 😵
pozerate slovensko ma talent?co hovorite?

dannynka
autor
9. nov 2008

audreyd-len som ti chcela odkazat ze uz aj na mna cakaju nalepky v čsob-ecke 🙂 zajtra idem pre nu 😉

lucaska
9. nov 2008

minkak uvidime ci sa nenajde nejaky sofer............ 😀 😀 😀 😀 😀 este si cink -cink 😉 😉
aj ja kuk................ 😉 😉 😉

minkak
9. nov 2008

lucaska,no dobre by padlo 😀
dobre to je ,ze ale tak dnes tanecnici sklamali....ale ta z detskeho domova je super a aj ta hadia zena...no som zvedava 😉

zuzanamv
9. nov 2008

Ahojte,
no taaak ma mrzí, že zajtre nemôžeme na stretko ☹
Ale Veronike už je lepšie, dnes už ani teplotu nemala, akčná bola až príliš. Má teraz také nebezpečné obdobie, že sa všade štverá a potom nevie ako naspäť, tak čaká, že ju budem zachraňovať. 😖

audreyd
9. nov 2008

neviete, čo je s drobčekom zuzkou? nemali ju už pripojiť? 😕

lucaska
9. nov 2008

MUCI , PEKNE FOTECKY.................. a co maruska podostavala???

minkak
9. nov 2008

auderey zuzka je u rodicov a zajtra asi pride uz jej mangelik na dovcu 😵
tak asi teraz nestiha moc sem 😉
zuzanamv tak aspon ,ze je uz Veronike lepsie 🙂
Lucaska a co hovoris na Latino.....dobreeeeee,ze?

lucaska
9. nov 2008

minkak to som tu sedela ani nedychala....................... 😉 😉 😉 😉

mucilienka
9. nov 2008

lucaska, dakujem...
no dostala toho velmi vela, peniazky, ale to sa pre nu nepocita.. tak hlavne hracky - tabulu na malovanie, realisticku babiku, kocik pre nu, postielku pre nu, plysovu Minnie, klavir, kabelku, mam kapsu, topanky... a este vikendovy pobyt v tr. tepliciach... 😉 a jazdenie na koni... 😉

lucaska
9. nov 2008

a kde v tepliciach???? tak pojdete vegeti....... 😉 😉

audreyd
9. nov 2008

muci, kde pôjdete jazdiť? do opatoviec? to by sa aj nášmu amčovi páčilo 😵

minkak
9. nov 2008

muci kraaasne fotecky 😵
lucaska ,ale aj to dievcatko s chlapcekom super,ze 😵 mne sa tusim pacia vsetci 😀

lucaska
9. nov 2008

mne sa pacilo latino, chlapec s dievcatkom, ta baba s deckeho domova , ta co spievala tu operu,tie deticky.......no asi skoro vsetci tiez 😅 😅 😅 😅 😅

mucilienka
9. nov 2008

lucaska, zajednala som pobyt v hoteli na baracke a jazdit pojdeme do omsenia...
audreyd, to urcite, nasa mala bola hotovson.. a ja tiez...

mucilienka
9. nov 2008

babulky a planujete niektora zajtra navstivit MC o 17-tej, ma byt ta prednaska o ockovaniach?

lucaska
9. nov 2008

este aj hadia zena sa mi pacila...............muci ja nie........ak pojdes podas info 😉 😉 😉

lucaska
9. nov 2008

muci a na stretko dojdes????

mucilienka
9. nov 2008

ja zajtra pojdem urcite do MC.. a stretko je kedy?to mi nejako pri tych mojich domacich pracach uniklo... 😅

lucaska
9. nov 2008

zajtra o 16:OO.................. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre