Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
17. nov 2008

ahojte baby, 🙂

ako sviatkujete? My mame bezny den, tato je v praci.

Audrey veru by som si isla zakorculovat, ale bohuzial, radsej teraz na pevnej zemi.

My sme boli v piatok na nakupy v Austrii a Deutchi, tak som stastna, ze takto skoro zacinam a nenechavam si kupu darcekov na poslednu chvilu. Boli sme aj kuk v babyone v SCS, lebo som chcela vidiet ceny kocikov a odskusala som si nazivo aj ten slavny Bugaboo, no teda bola som ohromne sklamana. Take nesympaticke korytko, predne kolieska ma ako nakupny vozik v kauflande. 😝 Veru neviem si predstavit, ako by som vozila babo po nasich chodnikoch a la ,,sama jama,, lebo sportova sedacka sa nahybala dopredu a dozadu. A to tam este nebolo ani babo, a to nedajboze aj s fusakom.. Okrem toho, tie nove materialy, z coho su vyrobene, vyzeraju ako flaus, takze udrzba bude urcite ,,hracka,,. 😠 No proste, nechcela by som ho ani zadarmo. 😝 😝 😝 😝 Sorry,ze som sa tak rozpislala, ale nechapem, preco je taky drahy a co je na nom take uzasne. Celebrity si ho vychvaluju, ale verim im, kedze ich jedina starost je asi nalozit ho do auta a rozlozit v najblizsiom shoppingu. 😖

Erka vitame ta ta spat v TN. 🙂

Danny mam to pre teba. 😉

Dienka tak aj ty uz mas darceky, Laurinka bude mat teda bohateho Jeziska.

Muci skus zmizik alebo technicke riedidlo, malo by to ist dolu, ja som mala sedacku popisanu ciernou centrofixou. Najprv som to vycistila riedidlom, potom trochu jarovou vodou a islo to dolu.

dannynka
autor
17. nov 2008

jeeeej kala super,ukaz sa na skype a dohodneme sa co a ako 😉

newyorkgirl
17. nov 2008

danny, diky 😉

veru aj ja uz pomaly nakupujem darceky, len ako kazdy rok, tatinovi cosi vymysliet je tvrdy oriesok 😀

dannynka
autor
17. nov 2008

new-ten moj mi povedal narovinu co chce.... 😀 ,tak mam o problem menej 😝

newyorkgirl
17. nov 2008

danny tak to moj povie ze nic 😅 sak najviac sa malej kupuje aj tak, ja chcem hlavne robotuuuuu, potom budu vianoce furt 😀

dannynka
autor
17. nov 2008

new-a ja zase vediet pohlavie babetka.... 😀

kvetinkaaa
17. nov 2008

ahoj danny davno som ta nevidela 😀
ahoj aj ostanym.

dannynka
autor
17. nov 2008

to by bol najkrajsi darcek asi... 🙂 nic hmotne nemusim 😉

zuz11
17. nov 2008

cafte ake je u vas pocko? zajtra by som mala ist do trencianskych teplic len mam obavu lebo muz este nestihol prezut pneu 🤐 🤐 🤐

dannynka
autor
17. nov 2008

zuz-mangel vravi ze zajtra ma byt este fajn...teda tak ako je dnes 😉 😀

az som sa zlakla ked som ta zbadala v nasej teme ze co som vyparatila zleho😅 😝 😀

zuz11
17. nov 2008

danny, je problem ze netusim ako mate dnes 😀 😀 😀

kvetinkaaa
17. nov 2008

čoze by si vyparatila, to bolo pre mna? 🙂
ved som dostala od teba pozvanku - patrim do regionu tak som prisla kuk 🙂

dannynka
autor
17. nov 2008

zuz-dnes je celkom v pohode,teda neprsi nesnezi ale je zima 😉 teda asi 8-10-stupnov 😉

dannynka
autor
17. nov 2008

kvetinka ee to nepatrilo tebe ale pre zuz lebo je adminka 😅 😀

dannynka
autor
17. nov 2008

kvetinka vitam ta u nas v teme,uz mozme spolu kecat aj tu 😉

kvetinkaaa
17. nov 2008

ahaaa 🙂
dakujem danny, som rada ze si ma zavolala, ozi nie je tu niekto aj z dca alebo z nemsovej?
danny a ako prebiehaju tie vase stretka?

dannynka
autor
17. nov 2008

no sme tu babulky od vselikadial,hlavne juh,aj "dole"z mesta,a aj z okolia,teda soblahova 😉 a aj niektore spoza mostov.... 😉

kvetinkaaa
17. nov 2008

hey, danny ale teba som tam nevidela, ty si v utajení?? 🙂

dannynka
autor
17. nov 2008

kvetinka tak zle hladas lebo som tam aj ja 😉

dannynka
autor
17. nov 2008

druhy link prva fotto tam som ja v pozadi 😉

kvetinkaaa
17. nov 2008

ale tam su 3 kusy mamičiek 😀 musis mi pomoct. vo fialovom?

dannynka
autor
17. nov 2008

trafila si 😉

ozaj aj u VAs sa teraz tak zatiahlo 😕

kvetinkaaa
17. nov 2008

keby som tak vedela tipovat aj pohlavie babatka, to by si bola rada čo 😀

kvetinkaaa
17. nov 2008

vies čo u nas je tak pod mrakom stale, ale ja som vo vnutri, drahy robi balkon lebo zateplujeme domčurik a uz su takmer 3 strany hotove a aby bol aj z predu musi spravit tie balkony tak sa tam morduju, čakam kedy pride zase sused pindať ze je sviatok..

dannynka
autor
17. nov 2008

u nas uz aj prsi...... ☹

no veru to by bola,ja som akurat citala jednu temu tu na konovi a podla toho co je tam pisane mi vychadza chlapec 😀
pockaj hodim link 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kvetinkaaa
17. nov 2008

danny prepac, este dorabam kôprovu omačku aby som mohla upratat kuchynu. ale onedlho som tu spat, aj ked iba na skok a kuknem ten tvoj link

dannynka
autor
17. nov 2008

kvetinka oki,mne sa prave malinka zobudila tak tiez budem len nakukat 😉

kvetinkaaa
17. nov 2008

danny uz som pozrela, je to zaujimave ale aj keby to bola pravda ze sa da pohlavie ovplyvnit je to dost komplikovane, este aj vymyslat kedy a ako, to by sa nampodarilo tak po roku snazenia najmenej podla mna. prve babo je jedno čo bude,az to druhe sa bude riesit 😉

kvetinkaaa
17. nov 2008

tak ja teda koncim, pojdem pre navstevu zatial papa pekny zvysok volneho dniku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre