Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

minkak
25. nov 2008

aj ja sa pripajam Katkam vseeetko len to najlepsie 😵

veru tak na ten piatok sa tesim aj ja a este viac na sobotu 😵

dannynka
autor
25. nov 2008

no nic,ideme sa obliect a ideme von do toho "necasu" 😅

minkak
25. nov 2008

aj my 😵 tak pekny dnik,papa 😵

dannynka
autor
25. nov 2008

ale sa nam to vonku vsetko topi co? 😅

minkak
25. nov 2008

nooooo topiiiiiiii ☹

dannynka
autor
25. nov 2008

a je tam mokroooo 😒

lucaska
25. nov 2008

ahojte,no veru ake slniecko svieti vonku a vsetko sa topi..........................................

minkak a kam chodite na korculko?????????

vsetko len to naj naj naj kacenkam................... 😉 😉

audreyd
25. nov 2008

katuškám všetko naj 🙂

inak ak by ste chceli korčule pre drobcov, objavila som "kačenky" na www.sportovyobchod.sk sídlia na sihoti 🙂

ivaz
25. nov 2008

Katkám všetko naj, naj... 🙂 🙂 🙂
Dienka 50km severnejšie bolo tak 15-20cm snehu v horách. Dúfam, že tam vydrží a cez víkend ideme sánkovať. 😉
Minka, hovoríš, že malej sa páčilo na korčuliach. Aj my by sme išli ale nemám odvahu. Na ľadových korčuliach som stála tak pred xx rokmi ešte na základke a tak neviem koho by viac bolo zachraňovať či Filipka alebo maminku. 😉 Najskôr musíme otestovať s tatinkom. Ináč pre naše detičky sú vhodné len kačenky? Alebo je v ponuke aj niečo iné?

audreyd
25. nov 2008

najmenšie korčule také normálne som videla č. 25... mali na burze 🙂 možno aj v obchode, nehľadala som 🙂

minkak
25. nov 2008

lucaska
kuk: audreyd • 2d • 14. nov 2008 o 20:08

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš babyyyyyyyyyy, zoberte decká a hajde na korčule!!! kuk titulnú stranu

http://www.mcsrdiecko.sk/

minkak
25. nov 2008
audreyd
25. nov 2008

minkak, to čo? 😕

ivaz
25. nov 2008

Minka vy ste vybavený. 😕
Ja som na internete videla korčule až od 28. Ale počula som, že detičky do troch rokov by nemali mať klasické korčule, lebo sa deformuje nožička. Čítal niekto o tom?

minkak
25. nov 2008

no lucaska sa pytala kam chodime korculovat.....tak som skopirovala co si tu dala pred casom.....

lucaska
25. nov 2008

minkak dakujem, a myslite ze uz by to aj nas lucas zvladol , ci je este maly????????????

minkak
25. nov 2008

lucaska ja si myslim,ze ano .....aspon sa povozi 😉
ivaz to neviem....ale myslim si ,ze na zaciatok stacia kacicky ja som tiez zacinala na kacickach 😅

lucaska
25. nov 2008

tak navrhnem to manzelikovi, lebo ja som na korculiach nestala ani nepamatam a uvidime.................ale predpokladam ze ich to chyti oboch 😉 😉 😉 😉 😉

audreyd
25. nov 2008

minka, len tam píše, že porušujem pravidlá 😖
zohnala si lacnejšie, tie v tom obchode, čo som dala ja, stoja tuším až 350sk

minkak
25. nov 2008

audrey vzdy ked sa kopiruje-tak to tam napise.... 😉
aha skopirujem svoj predchadzajuci prispevok

minkak • 1d • Dnes o 14:50

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš lucaska ja si myslim,ze ano .....aspon sa povozi
ivaz to neviem....ale myslim si ,ze na zaciatok stacia kacicky ja som tiez zacinala na kacickach

no ja som nasla iba tam a je to v TN.....tak som ich hned isla kupit.....
min.rok som ich videla v kaufe...teraz som ich tam hladala ale nemaju ani v Tescu....pozerali na mna co chcem,nikto nevedel co su kacicky 😀
v tom tvojom linku som nenasla...

lucaska no skus,ja si teda zimu bez korcul neviem predstavit 😉

audreyd
25. nov 2008

kačičky majú aj na palackého v predajni tempish za 299sk 🙂 práve som sa dozvedela 😉

audreyd
25. nov 2008
minkak
25. nov 2008

jaaaj tak som asi zle hladala 😅 asi preto,ze uz ich mam doma 😀
ale nie, davala som to do vyhladavaca a nic 😖

newyorkgirl
25. nov 2008

ahojte 🙂 nadcha uz dorazila aj k nam 😠 tak ideme liecit behame dost po vonku na vianocne nakupy tak sme prechladli asi 😠 dneska sa nam opat zacalo v skolke varenie a Nikolke sa odtial ani nechcelo, stale sa pyta do skolky 😀

lennie7
26. nov 2008

ahojte, tak sa hlasime k polomarodom aj my ☹ 😢 Nicolka od vcera tak skaredo kasle, v noci ju dost dusilo, vyzera to zas na laringitidu 😠 Lucaska tak si mozme ruky podat ☹ My uz ju mame treti krat 😔

Minkak to korculko vyzera lakavo, aj sa Veronika vedela posuvat na tych korculkach?Ja by som to aj skusila, ale v piatok rano mam fitlopty, tak snad ked postavia pri vodnikovy klzisko 😅

a neviete niekdo co je s venonnou?sa tu dllho neukazala, aspon som nezaregistrovala 😨

dannynka
autor
26. nov 2008

dobre ranko,
tak ako vidim marodov zase pribuda...a moc tomu asi pomaha aj taketo pocasie 😠 .Marodom prajeme skore uzdravenie.... 😉
inak ani mne uz moc nechybalo,bolelo ma hrdlo a soplim...ale chvalabohu homeopatika to zachranili...kedze ATb a podobnímy liekmy sa teraz napchavat nechcem a vlastne ani by som nemala 😒

to korculko vyzera super,ale pre mna momentalne neaktualne...mam dost ked si musim davat vonku pozor ked mrzne nie to este na ladovej ploche....stacilo mi par tyzdnom dozadu ked som sa zvalila na zem.....ale nastastie vsetko bolo oki...aj babo chvalabohu 😵 😵 😵

erka12
26. nov 2008

ahojte,
tak sa pekne vsetci liecte 😉
konecne si dam s vami kavicku 😉

kala12
26. nov 2008

Ahojte baby,

tu sa maroduje, my sme zatial zdravi, klop-klop.

Erka ahoj, ako sa vam byva? 🙂

Inak to tu nejako viazne v poslednej dobe. Ani vecerne navstevnicky-muci, venona, danynka, minkak sa tu uz tak casto neukazuju. Ale asi mame teraz vsetky kopec prace s vianocnymi pripravami.. 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
26. nov 2008

kala erka aj ja sa pridavam na kavicku.... 😉 teda vlastne na teply cajik kedze kavicku uz nepijem 😅

dannynka
autor
26. nov 2008

kala vecer chodim spavat polhodkupo GAbike teda najneskvor o 22-00 😅 ,tak preto to zanedbavam,spanok mi je prednejsi 😀
ale veru muci sa dlho neukazala....hmm bohvie ako sa maju 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre