Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
5. mar 2009

lucaska vy ste teda spachtosi...Gabika my uz druhy den protestuje a nechce spat 😝

zuzanamv
5. mar 2009

Aj mne dnes Veronika spala dlhšie ako obvykle, asi tým počasím. 😉

erka12
5. mar 2009

danny tak uz konecen idete prerabat 😉

niektore mate super spachtoskov,aj mojim chlapom by sa zislo viac spanku ☹

lucaska
5. mar 2009

ahojte, tak sem tam uz aj lucasko vymysla pri zaspavani,ale v celku spinka pekneee...........spachtos po mame.. 😀 😀 😀 😀

babulky som sa vas chcela spytat ci neviete o nejakej dobre cukrarke,potrebovala by som dat spravit tortu lucaskovi................. 😉

minkak
5. mar 2009

lucaska kuk moje fotecky v albume 😉
a kuk IP 😉

dannynka
autor
6. mar 2009

dobre ranko,ale sa nam uz pekne zvíkendieva 😀

minka-krasne torticky 😵

erka12
6. mar 2009

minka krasne torticky,to si piekla ty alebo mas nejaku dobru cukrarku 😉

lucaska
6. mar 2009

miri, dakujem si zlata, torticky suu kraaasne...............
inak mame dnes teplotku , dufam ze nebudeme chory................ ☹

minkak
7. mar 2009

ahojte 🙂
dakujem 😉
erka nie to som nepiekla ja 😉
lucaska no ako to vyzera?uz je Vam lepsie?
prajeme pekny vikendik 😵

dannynka
autor
7. mar 2009

ahojte kavickarky dnes asi oddychujete a vikendujete s rodinkami vsak? 🙂

martinano
7. mar 2009

caute kocky viete mi poradit?je v tn v mc aj nastenka na inzerciu?dakujem

erka12
7. mar 2009

martinano,nastenka na inzerciu v mc je 😉

newyorkgirl
7. mar 2009

ahojte babulky 🙂 mam prosbu, nepoznate niektora dobreho maliara? vybrala som si skvele farby do obyvacky na jednu stenu taku fialovu a ostatok bezovy a fialovu som natrela uz 3x a stena je stale flakata jak hovado a uz neviem co s tym... bezovu som dala jednu vrstvu a tiez mi to robi flaky, neviem ci je blba farba alebo co, ale uz si s tym neviem rady, tak keby ste niekto poznali pisnite mi do IP prosiiiim ☹

kacenka83
8. mar 2009

ahojte 🙂
babule poradte, vcera som triedila vecicky po kubkovi a zistila som, ze uz nemam vobec odhad, normalne by som obliekla novorodenca aj do 74-ky, lebo sa mi to zdalo v pohode 🙂 ale vazne, tie co mate jarne deti, do coho ste ich obliekali? uplne zimne veci a zateplene som vyradila, stavila som na cibulovy efekt 😝 Pouzivali ste este v maji fusak???

a neviete cim vyperiem pero z oblecenia? ak vobec?

...new a pouzili ste penetracny pripravok predtym ako ste namalovali? vtedy sa zvyknu robit flaky, stena nepije vsade rovnako... a maliara poradit neviem, my sme si malovali sami

...lucaska uz si zohnala cukrarku? nam piekla jedna na svadbu, ale tie zakusky a torty boli fakt skvele, take domace, ziadny margarin, tak ak by si chcela tak sa spytam, len mi daj vediet... pripadne aj tvoju predstavu ak mas

erka12
8. mar 2009

ahojte 😉
new,aj my sme mali tento problem a ta jedna stena v detskej je stale trosku flakata,ale nechali sme to tak,nieco sme im na nu polepili a hned je to lepsie, obyvacku som aj ja chcela peknu farebnu,ale nestihl sme iba na bielo a teraz som aj rada,lebo uz nam aj filipko nieco pokreslil aj zapackal ruckami,tak to iba pretriem a je to 😉

kacenka, 74 pre malicke je asi dost velka,na zaciatok ta 62.ja som minuly rok ani pri filipkovi fusak nevytiahla a to bol februar,bol v perinke,potom deka a na kocik ta vrchna cast/neviem si spomenut,ako sa to vola/

lucaska
8. mar 2009

ahojte, ako vikendujete..........my sme doma zavrety , len co som do ochodu prebehla, uz to aj vcera vyzeralo lepsie a dnes ma lucasko zas teplotku ale okrem toho nic ine , tak zajtra s nim skocim k doktorke........

kacenka myslim si ze 62 na zaciatok a potom uvidis,my sme hned rychlo presli na 68 kedze lucas bol velky...... a co sa tyka toho fusaka,tak ja som fusak ani na zaciatku nepotrebovala,az potom na zimu sme ho vyuzili..... 😉

kati a dakujem si zlata, este na sto percent nemam cukrarku ale jedna sa ma ozvat...........

newyorkgirl
8. mar 2009

kaenka ano, dala som aj penetrak... ale nepomohlo akosi ja neviem ci je chyba v omietke ci vo farbe naozaj...

erka asi to budu problemove novostavby alebo co, my sme vzdy malovali sami aj u nasich a v zivote som taketo flakance nevidela nikde, tak zajtra sa idem pozriet ako to dnes preschlo a ked tak volam maliara co mi teta odporucila a uvidiiiime 😖

erka12
8. mar 2009

new,ved zajtra uvidis 😉 a inak ako pokracujes s bytom?

dannynka
autor
9. mar 2009

dobre ranko a poekny zaciatok tyzdna prajeme

adkag
9. mar 2009

ahojte,

Katka my pouzivame 56-tky aj tie su malej velke ale iste rychlo vyrastie.zalezi ake velke bude babo,ale 62 je iste na zaciatok ok.
ja som dost unavena,trapime sa s bruskom,ale ani sa mi velmi nezda ze vetry skor sa nemoze vykakat a ma zrejme pritom krce.

kala12
9. mar 2009

Ahojte,
adkag tak sa trapite s bruskom? Chudatko Natalka. Skus jest activiu a actimel alebo acidko, to by malo pomoct.

a napis nieco o porode, mala si rychlejsi ako pri kubkovi? A doktori a sestricky ako? Ja som bola este do vcera rozhodnuta, ze ideme do IL, ale sestra mi tolko pozitiv do hlavy natlacila o TN, comu bol MM samozrejme rad, pretoze on nie je tiez s IL moc stotozneny, ze teraz mam v hlave pekny chaos. Dnes este zasadne domaca rada, spiseme pre a proti, a potom sa uz definitivne rozhodneme. 😒 Najlepsie by vsak bolo, keby ma to chytilo a situacia by vsetko vyriesila, sla by som tam, kde je to najblizsie. 😀

My sme chvalabohu pri Terke nemali problem s bruskom, ale teraz ma vsetci strasia, vraj chlapcov casto bolievaju, chlapci v noci tak nespinkavaju, su zli..vraj sa mam na co tesit ☹ ☹ Ale ja verim, ze ten moj bude dobrucky ako anjelik. 😀

newyorkgirl
9. mar 2009

kala, nasa Nikolka mavala hrozne koliky takze si nemyslim ze iba chlapci alebo tak, zalezi od babatka, ty uz to mas za par naozaj tak sa drzkaj 😵

erka, no tento tyzden uz bude komplet obyvacka, preto musim tu malovku dokoncit, akurat cakam na kuchynu do 24 a mozme byvat 😀

kala12
9. mar 2009

new my sme mali taky isty problem s farbou, davala som miesat taku tmavu terakotu, strasne nam robila flaky. Tak sme boli potom v obchode pytat sa ci sme nejako zle nezriedili s vodou,aj ked sme to robili podla navodu, a predavacka nam povedala, ze to vobec nemame riedit, lebo zostanu flaky. Tak sme posledny nater neriedili,aj ked farba bola husta ako hovado, pekne sa to pretrelo a farba je teraz super. Aj ked muz si pekne pri malovani ponadaval. 😀 😀

kacenka83
9. mar 2009

ahojte 🙂
ja viem, ze na zaciatok postaci 62-ka, ale len som chcela povedat, ze nemam odhad, preto sa mi aj ta 74-ka zdala v pohode pokial som nepozrela na visacku aka je to velkost...

adi takze predsalen sa trapite s bruskom? a ako satka, pomohla?

kala preco vlastne nechces ist do TN? a Terku si rodila v IL? ja som o inej porodnici ani nerozmyslala uz len z toho dovodu keby sa nieco stalo s babatkom tak bude o neho postarane a nebola by som ja v inej nemocnici a babo v inej...

a co sa tyka bruska, nemyslim si, ze sa to tyka len chlapcov, aspon co pozorujem u kamosiek a okolia, pride mi to tak 50:50... to iste co sa tyka spania, podla mna je to strasne individualne

uz som pisala vyssie, ale asi ste prehliadli otazku, neviete s cim vyperiem pero z oblecenia???

kala12
9. mar 2009

kacenka, ja som Terku v TN rodila, nemozem sa stazovat. Do il som chcela ist, lebo moj gynekolog tam aj rodi, tak som chcela u neho. Ale zatial je to len jedno pozitivum, pretoze ako pises tam nemaju oddelenie patolog. novorodencov a deticky prevazaju sem. Este sa mi pacilo,ze tam maju nadstandardne izby,ale nedaju sa dopredu zarezervovat, co moju sancu, ze sa do nej dostanem, dost znizuje. Mozno nakoniec este pojdem sa doktorom, co mi Terku rodil a skoncim tu v TN. Muz by tiez chcel, lebo on bol aj pri prvom porode, boli sme spokojni. Len ja mam v hlave stale blok, ze IL.
Na pero nam zabera na chvilku namocit do Vanishu a potom normalne oprat. U nas teraz bezne odstranujem cmarance od pera a fixiek kazdu chvilku. 😀 😀 😀 Uz aj sedacka a stol v byvacke boli ,,ozdobene,,fixkou na cd-cka.

kacenka83
9. mar 2009

kala a neda sa nejako zajednat ten doktor, ze by ti prisiel k porodu do TN? ale to asi nejde, vsak?
inak ja som si k porodu zajednavala PA, nie doktora 😉

ja vanish neoblubujem, no ale asi vyskusam, pouzivas tekuty, alebo prasok?

kala12
9. mar 2009

tekuty, ale ak neoblubujes skus dat na to jar, tusim raz som to aj ja tak robila, ale o bola ta skvrna od pera este cerstva.

To si si v TN zajednavala PA? Uz teraz, na tento druhy porod? Vidis,to som nepocula, ze by sa dalo,kazdy si len doktora plati.

kacenka83
9. mar 2009

kala ona je nasa rodinna znama, ale bola som maximalne spokojna a hlavne kludna, lebo som vedela, ze tam niekoho mam a aj tak tam dr. bola len chvilku takze mi pride zbytocne si aj dr. zajednavat... ale viem, ze sa to robi a ked to niekomu pomoze tak preco nie?
jaj a bola mi pri porode pri kubkovi a bola by som rada ak by som ju mala aj teraz, ale ci sa bezne da PA zajednat to teda neviem...

kala12
9. mar 2009

Ved prave, hlavne ide o to, aby si tam mala niekoho, komu doverujes. To je hned clovek taky spokojnejsi.

:JA viem len, ze duly sa daju k porodu zajednat, ale neviem ci to funguje aj v TN a ci to vobec akceptuju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre