Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

kala12
18. mar 2009

no veru musim, lebo dnes uz pride prazdninarka domov, tak bude rusno. 😀 😀

adkag
18. mar 2009

ahojte,
kala tak nabuduce snad uz dorazime aj my s dvoma detickami na stretko 🙂 .
no mame to fakt vesele, esteze je furt niekto u nas a pomaha,ked nic ine aspon malu pestovat,ona potom kludnejsie spinka a nemusim za nou behat kazde dve minuty.
sopliky furt odsavame a akosi neprechadzaju,tak som zvedava ked budu vysledky vyteru co nam doki povie,snad to nebude nic vazne.
kala aj natalka vygrcne casto,ona teraz vela aj z tych soplikov ale aj predtym ked ich nemala,mne doki vravela ze moze mat lahsiu formu refluxu,tak uvidime. na nas sa vkuse cosi lepi,najprv mala problem s pupcekom,akonahle sa to spravilo tak tie sopliky,protse furt cosi. my sme mali zase opacnu noc, do 4 sa budila po 3 hodinach a od 4 bola kazdu chvilku hore. v noci som dvakrat odsavala,esteze nasi chlapi spia jak drevo a nepobudila som ich.

erka12
18. mar 2009

adkag,este sa trapite so soplikmi,chudatko natalka 😉
baby supee,ze vam ma kto pomoct,mne pomahal iba manzel,tak vzdy ked prisiel z prace sa snazil,aby som aspon chvilocku mala pre seba 😉 ako mame chalanov prvy krat som taku pomoc pri chalanoch zazila,ked som bola s nimi na orave,ved sme tam boli skoro 4 mesiace a ked sme odchadzali vsetci plakali,ze si na nas tak zvykli,misko ten dostal od kazdeho nieco na cestu,som si pripadala jak vo filme leto s katkou,kde sa s nou prisli vsetci rozlucit 😉
a tesim sa,lebo v aprili sa chystame na oravu aspon na tyzden 😉

adkag
18. mar 2009

kala, terezka bola ako dlho prec? na cele dni aj noci?
kubko ked som bola v porodnici bol aj na noc u nasich a potom u svokry.ked sme prisli domov este jednu noc spal u svokry a uz je s nami odvtedy.

kala12
18. mar 2009

adka a ako casto si pytamala papkat. moj kazde dve hodiny ale to aj hodinu papa. Vravim, on je taky nenasytny.

adkag
18. mar 2009

erka tak to si mala perne ked si bola sama,ja si to ani predstavit neviem.muz chodi z roboty niekedy neskoro tak neviem kolko by pomohol.

adkag
18. mar 2009

natalka papa cca kazde 3,niekedy aj 4 hodky.asle tiez dlho papa a hlavne na viackrat a niekedy sa tak jeduje a place ze sa ani prisat nevie.

kala12
18. mar 2009

adka malu sme zaviezli vo srvrtok ku svokrovcom, tam aj spavala.V pondelok sme prisli vsetci domov z porodnice, ale Terka este potom navecer isla prazdninovat. Ja som bola vcera sama s malym, lebo muz musel ist do prace, ale dnes uz Terezka pride, lebo MM ma uz dovolenku. 🙂

adkag
18. mar 2009

tak to je super ze ma muz dovolenku,moj mal len prve dva dni ked sme prisli z porodnice.minuly tyzden mala moja mamina.
inak neviete nahodou kolko by mali babetka priberat? nasa mala pribrala odkedy sme prisli z porodnice za dva tyzdne len 200 g, to sa mi zda malo

danikam
18. mar 2009

Mile mamicky! Je uzasne sledovat, ake krasne starosti mate! Mna to vsetko caka az v juni. Vam prajem nech to vsetko krasne zvladate a nech sa maju tie vase malinke stvorenia krasne.....
Mam jednu otazocku na vsetkych: neviete o niekom v TN alebo okoli, kto by mal kocik V- cross depemo? Ak niekoho poznate, prosim dajte mi vediet. Chceme ho kupit, ale cez net (na SR ho nemaju) a rada by som ho najskor videla nazivo. Diky moc.

minkak
18. mar 2009

ahojte 🙂
danikam vitaj medzi nami 🙂

babulky veeeelmi sa ospravedlnujeme,my sme dnes stretko nestihli,neskoro sme zaspali a len pred chvilou sme vstavali,tak snad nabuduce uz sa nam podari 😉

zuzanamv
18. mar 2009

Ahojte,
my sme sa teraz vrátili, na ihrisku bolo super, fakt škoda, že to zatvárajú. Veronika sa vyjašila, asi dnes veľmi skoro zaspí. 🙂

minkak
18. mar 2009

No teda a fotecky budu?Kolko Vas bolo?

zuzanamv
18. mar 2009

Ja som nemala fotak, ale Erkin muz tusim fotil. Este bola Iva s Filipkom, a ostatne baby som nepoznala, tak neviem, ci tam bol este niekto odtialto, ja som stale musela behat za Veronikou. 😉

minkak
18. mar 2009

no super,tak sa tesime na fotecky 🙂
Tak Veronike sa pacilo-asi najviac v gulickach,ze?

zuzanamv
18. mar 2009

Praveze stale liezla hore po tych schodikoch.

minkak
18. mar 2009

heeej??no tie sa naramne pacia aj nasej Veronike 😉

zuzanamv
18. mar 2009

Ja som bola prekvapena, ako dobre jej to hned islo, aj hore aj dole. Ona ma teraz take horolezecke obdobie, aj doma vsade vylieza, tak toto bolo idealne. Asi tam skocime este raz tento tyzden, kym zatvoria, mozno v piatok doobedu, prida sa niekto?

erka12
18. mar 2009

ahojte,
chalani uz davno spinkaju 😉 ved sa aj vybehali 😉 a skoda,ze zatvaraju,pre nas je to ako stvorene,manzel tak aj sam s chalanmi chodieval a ja som doma relaxovala 😀

ivaz
18. mar 2009

Tak, my sme dnes nemali svoj deň. ☹ Vrcholom bol cirkus na stretku. Dva dni bol Filipko skvelý, až som neverila vlastným očiam, zato dnes to dohnal. 😠 😠 😠
Minka ja som foťák mala ale bohužiaľ nie baterky.
Boli sme štyri. Erka, Zuzanamv, Drobec a ja. Yuya s Nelinkou krúžili vonku, Nelka zaspala v kočiari. Martinano dúfam, že sme ťa neprehliadli.

erka12
18. mar 2009

iva,drobec?to bola tehotna pani,ktora tam potom prisla, velmi som ju nezaregistrovala,ked sa chystame domov mam plnu hlavu,aby sme nieco nezabudli 😉 alebo niekoho 😉
yuyu som stretla von,ked sa prechadzala mestom a nelka si spinkala 😉

newyorkgirl
18. mar 2009

ahojteee, ja nestiham lebo poctivo pracujem na byte a na danovom, danove hadam do konca tyzdna uz zmaknem a este cakame do utorka na kuchynu a hor sa stahovat budu z nas Juzanky 😀

ivaz
18. mar 2009

Erka, správne drobec bola to slniečko s bruškom a dvoma chlapmi. 😉 Ani som ju nestihla vyspovedať, keďže Filipko sa pustil do ďalších súbojov. 😖

erka12
18. mar 2009

davno uz nebola na konikovi a to som veru ani nevedela,ze je tehu 😉

ivaz
18. mar 2009

New a do kedy zostávate? Máte už nájomníkov, či sa vám v novom bytíku tak zapáčilo, že ho nikomu nepožičiate?
Erka, ale svedčí jej to. 😉

erka12
18. mar 2009

new tak sa ti dari zariadovat? a co stena,kolkokrat si este malovala?

minkak
18. mar 2009

jeeeej tak ste si to tam vsetky uzili 🙂 ako to ze ste sa nespoznali 😕 😕 😕 ste neboli pohromade,ci tam bolo tolko vela deticiek????? 😕 😕 😕

ivaz
18. mar 2009

Minka, stará zostava sa poznáme a nikto sa neprihovoril, takže nepredpokladám žiadne nezistené objekty. V pondelok tam bolo omnoho viac detičiek ako dnes. Skôr sme boli rozbehané každá na inom konci ihriska.

newyorkgirl
18. mar 2009

ivaz do 27.4. sme tu, najomnikov zatial urcitych nemame ale chodia pozerat, jednej rodinke teraz sa to zapacilo, tak uvidime co povedia ked to uz bude komplet buduci tyzden

erka o stene ani nehovorim je natreta 5x a furt flakata cakame na vyjadrenie na reklamaciu 😒

martinano
18. mar 2009

caute
my s,e to dnes nie,ze nestihli,ale nemohli sme
babina nam zobrala auto lho bola v praci a prisla az po piatej,, bohuzial nedalo sa
mrzi ma to
minkak ked pojdem do tn ozvemsa
baby a preco to ihrisko zatvaaju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre