Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

s.i.m.k.a1
30. máj 2009

ahojte,
mami, hrozna burka... ked prestalo prsat som sla s malou na balkon, som si ju obliekla, topanocky obula prvy krat, bundicku do dazda som jej obliekla a boli sme tam 3min a zrazu blesk a taky rachot... tak zahrmelo ze som sa normalne rozutekala dnu, tak som sa vylakala... mala ta vobec, mala na haku, len ja som asi taky strachoput 😉 ale ja som sa nikdy takeho niecoho nebala... aaach...
dnes ale bola zima, co?? sme boli naobliekane ako dve cibule dnes 🙂 a vy ste baby co cely den robili?? 🙂

mami.sk
30. máj 2009

no ja som veru bola tiez dnes naobliekana 😉
po vcerajsku ked som zmokla do nitky som nechcela riskovat, malej som dala jarnu vetrovku a este som ju riadne poprikryvala dekou 😉 ale vonku sa mi zdalo teplejsie ako vcera 😕

dnes som len trochu upratala, navarila , prala a zehlila a dlho som bola s malou vonku 😉 potom sme boli doma 😉 nic mimoriadne 😉
a teraz cakam na manzela a dufam ze uz skoro pride 😎

newyorkgirl
30. máj 2009

mami, sak ja som si myslela, ze to bude taky system, len ma prekvapilo to opekanie na panvici, ci sa to prepecie az dovnutra dobre 😒

baby nebojte, to mate doma tu zimu, co bola u nas v anglicku, ale uz dva dni je tu hicovo, tak posielame dalej na vychod 😀

mami.sk
31. máj 2009

new - toho som sa aj ja dost bala, nevedela som si to predstavit, ale tym ze sa to opeka tak pomaly len na miernom ohni tak sa to dobre prepieklo 😉
ja som to opiekla z jednej aj druhej strany a potom som pre istotu dala tie dolky este tak nabok a trochu opiekla aj strany / lebo som si myslela ze to kysnute cesto sa neprepecie 😀 😀 😀 /
ides skusat recept?

s.i.m.k.a1
31. máj 2009

ahojte baby, co vsetky spite v tomto hroznom pocasi?? ked tu nikto nepise?? 🙂
mna hrooozne boli hlava a je mi zle.. a to som s malou doma. zase ten nizky tlak. ach, nech uz niekto pride, bojim sa ze odkvacnem a nikoho doma nebude a Lilinka bude plackat sama :(

newyorkgirl
31. máj 2009

baby co v trencine padla bomba, ked tu nikoho niet? nasa tema pekne vzadu, az sa mi verit nechce, no mate asi vsetky prijemne nedelne vecery 😀

erka12
1. jún 2009

ahojte,kde je nejaka kavickarka 😀
baby neviete ako maju uradne hodiny na upsvr?a da sa tam aj s kocikom?

miauka
1. jún 2009

Ahojte maminy. No ja akosi nestiham sem moc pisat, akurat si vas zbezne citam.
Tu tipovacku na babatka som si pozrela, ale asi tipovat nebudem, kedze ani jednu z vas nepoznam osobne, by to bolo take fakt od brucha 😀 Ale ak tipujete na nase, tak dakujeme, aspon sa pobavim, komu to vyslo.
Ja som dnes bola na prvej poradni s fazulkou, no ale nic moc som sa nedozvedela, kedze tesne pred mojim vstupom k doktorovi im tam vypadol prud a mali ho zapojit o par hodin, tak ma vysetril len tak bez pristojov, bez sona a zobrali mi krv. No co uz, hadam nabuduce drobceka aj uvidim a snad je v poriadku. 😒
Prajem vam pekny den deti, my to este nejak neoslavujeme, no zajtra mame 1 rocik, tak budeme v sobotu oslavovat 🙂
Aku tortu ste piekli detickam k 1. roku? Ja budem asi nepecenu, lebo z tej moze aj mala spapat, z kremovej by som jej asi nedala.

minkak
1. jún 2009

Ahojte kocky 🙂
Vsetkym deturencom prajeme vsetko najlepsie k ich dnesnemu sviatku 😵 😵 😵

minkak
1. jún 2009
miauka
1. jún 2009

vdaka minkak, nieco vyberiem. Ta nepecena bude asi najlepsia a najjednoduchsia a pekne ju ozdobim navrchu ovocim 🙂

miauka
1. jún 2009

no ta torta za 5 minut ma zaujala, asi vecer vyskusam urobit 🙂 ...ak zozeniem ten puding v bille 😀

minkak
1. jún 2009

miauka ta je bozskaaaaaaa,tu si urcite urobte aspon Vy dospelaci si pochutite tiez 😵 zozenies urcite 😉
prajem peknu oslavu 😉 ja som tiez malej robila tu piskotikovu nepecenu 😉to uz je daaavno 😅
no skóda teda ze dnes bol dr.bez prudu tak snad nabuduce 😉
ale to si troku neskoro bola 1x,nie??? 😕

tipovat mozes aj od brucha ako pises,hlavne ze sa zabavime 😀
a vo stvrtok je stretko tak sa pridaj,aby sme sa spoznali 😉

ak bude fajn pocko tak u Matejku ,na ostrove o 16-ej 😉 vo stvrtok 😉

ak nie Verde to isti 😀

mami.sk
1. jún 2009

ahojte 😉

new - neboj, zatial bomba v TN nepadla 😀 vcera bolo hnusne pocasie, aj burka tak asi vsetky baby spali 😀

erka - na UPSVR sa s kocikom teraz uz nedostanes, prerabaju tam to parkovisko a zrusili tu plosinu pre kociky a vozickarov. ale ked budes stat pod schodami mozno ta uvidi SBS-kar, vraj maju prikaz pomahat mamickam a vozickarom. obcas aj fajcievaju vonku, vzdy ich vidim ked idem okolo tak mozno budes mat stastie 😉
uradne hodiny neviem, zajtra by som ti mohla ist pozriet ale tu je telefonne cislo, ak je to surne tak tam zavolaj 032/2440111
😉

minkak, miauka - ta torta je fantasticka, ja ju casto robiem a mojmu muzovi tiez velmi chuti 😉 ja ju poznam ako Bleskovu trasenu tortu 😉
mnam - zase mi robite chutky 😀

a co sa stretka tyka tak je to uz iste ze keby prsalo tak VERDE? som to nejak prehliadla

erka12
1. jún 2009

mami vdaka,tak sa tam asi budem musiet vybrat s nimi busom bez kocika,nemam rada,ked sa mam na niekoho spoliehat,ze mi mozno pomoze 😉

minka,torty vyzeraju super,mnam 😉

mami.sk
1. jún 2009

erka - ti SBS- kari tam maju kameru a mali by davat pozor, lebo zo zakona je povinnost pre urady mat bezbarierovy pristup 😉
ale mas pravdu , spoliehat sa na nich to je dost riskantne 😀

kajuska111
1. jún 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat?
som tiez z TN a mam dvojmesacnu dcerku Luciu.
Obcas vas citam, ale zatial som sa nezapojila do debaty...akosi vlastne v poslednom case niet kedy 😉

erka12
1. jún 2009

kajuska vitaj,pozrela som foto,lucka je zlatucka 😉
mami,zajtra tam zavolam a zistim,kedy tam su,lebo nemozem na nete najst uradne hodiny 😉

kajuska111
1. jún 2009

erka dakujem 🙂

mami.sk
1. jún 2009

kajuska - vitaj 😉
ja som bola na tom rovnako 😉 cele tehotenstvo ked som bola PN som MK a Trencanky len citala, dokonca som sa ani nezaregistrovala 😀
teraz ked sa mala narodila a uz nemam tolko casu som sa konecne zapojila
😀 a ked v TN byvas?

erka- preto som Ti poslala telefonne cislo lebo som nenasla ani ja uradne hodiny na nete 😉 ale viem ze vo stvrtok nemaju uradne hodiny 😉 som tam raz nabehla a pani ked ma videla s kocikom tak ma ochotne vybavila aj mimo uradnych hodin 😉 prvykrat som zazila taku ochotu na urade, som sa tyzden spamatavala 😀 😀 😀

kajuska111
1. jún 2009

mami vdaka, ja som sice bola zaregistrovana, ale prispievala som v spolocnom termine...

a byvam na Sihoti, a ty?

mami.sk
1. jún 2009

kajuska - kukla som aj ja fotky 😉 lucka aka krasna 😉 a taka malicka este 🙂 no peknucka je 🙂

kajuska111
1. jún 2009

mami, aj ja pozeram fotky, krasne deturence tu mate 😉

no my sme este taki malunkati, ale sak krasne rastieme 😀 a priberame

a dakujeeeeeeeem 😉

lucaska
1. jún 2009

ahojte, kajuska vitaj medzi nami , malinka je straaasne zlatulinka........

mami , aj ja som tam raz vbehla stvrtok a tiez ma pani ochotne zobrala, som myslela ze ma vyrazi ale bola mila... 😕

my sa uz tesiiime na stretko, duuufam ze vide pocko a stretneme sa na ostrove....... 😉

dannynka
autor
1. jún 2009

pre erku 😉

Gen. M. R. Štefánika 20

911 01 Trenčín
Tel 032/ 244 01 11

Fax 032/ 640 02 33

upsvr_tn@upsvar.sk

www.upsvar.sk

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
09:00 - 12:00
13:00 - 17:00
nestránkový deň

08:00 - 12:00

dannynka
autor
1. jún 2009

Pondelok- 08:00 - 12:00
13:00 - 15:00

utorok 08:00 - 12:00
13:00 - 15:00

streda- 09:00 - 12:00
13:00 - 17:00

stvrtok- nestránkový deň

piatok-08:00 - 12:00

kala12
1. jún 2009

ahojte baby,

dufam, ze bude pekne pocasie, aby stretko vyslo. Ale moc ruzovo to nevidim. ☹

My sme mali v sobotu uvitanie na MsU , baby teraz dostanete plachticku. Noo, nic moc, ale urcite lepsie, ako ta deka co sme dostali pri Terezke, strasne plzla. 😝

Vitame ta kajuska, tak mas tak isto stareho drobca ako moj Milanko. Ja si ta pamatam z marcoviek. 😀

mami tvoja Terezkaje strasne chutna, na tej hojdacke vyzera uz taka velika. 😉

Idem spat, som off, prave som trochu doupratovala, umyla dlazku. Este by mi bolo treba zehlit,ale kaslem na to. 😝 😝 😝 Dobruuu.

mami.sk
2. jún 2009

dobre ranko 🙂
dnes sa javi po dlhej dobe pekny den 😉

kala - mozno pocasie vydrzi, ked som sa pozerala na net tak na stvrtok hlasia 24 stupnov a celkom pekne tak dufam ze to vyjde 😉
Terezka veru vyzera uz taka velka, aj mne sa zda akoby uz mala min. 7-8 mesiacov, predstavte si ze dnes sa prvykrat postavila sama tak ze sa oprela do muza na posteli a normalne stala 😕 a rehotala sa pritom a vyskala, taku z toho mala radost / doteraz sa snazila ale nedarilo sa jej, vzdy sa jej nozky podlomili 😀 /
vcera som pisala na Skype s kamoskou a ta sa smiala ze skor bude nasa mala chodit ako mrkvu jest 😀 😀 😀

erka12
2. jún 2009

danny, vdaka 😉
mami,terezka je teda sikulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre