Trenčín II

dannynka
26. jún 2008

tak šup babulky pokracujeme 😉

dannynka
autor
25. júl 2009

erka aj ja napodobne...dnes som uplne grogy ale Domi ma este plno energie a nechce spat 🙄

erka12
25. júl 2009

danny,nasi chalani uz spia,tak to ti verim,ze mas dost,ked dominik este nespinka 😉

dannynka
autor
25. júl 2009

Domiho asi zas boli brusko.chu da moje malinke keby mozem odtrpim si to za neho ☹

erka12
25. júl 2009

joj to brusko ☹ a neskusila si mu dat nejaky cajik 😉

dannynka
autor
25. júl 2009

erka skusala som uz vselico.... ☹ ale snad sa to casom samo upravi a prejdemtajne v to dufam... 😔

erka12
25. júl 2009

verim,ze si skusala vsetko,nam najlpsie pomahala nahriata bavlnena plienka na brusko 😉
a gabika uz spinka 😉

dannynka
autor
25. júl 2009

erka to som este nepocula 😕 ale ak by to malo pomoct tak vyskusam.Jasne Gabika spinka asi od 21-00 😉

erka12
25. júl 2009

a este som mala aj pupik,ci ako sa vola ten krem,natrela som brusko a nahriala plienku 😉

siska_br
25. júl 2009

danny - iste si uz skusala aj kvapky... nam dost pomahal espumisan, ale zalezi, ake mate problemy, espumisan pomaha uvolnovat plyny, ak sa nemoze vyprdkat. dobra je aj tymianova masticka na masaz bruska..a vraj aj ceresnove nahriate kostky na brusko...ale ty ako ostrielana mamina uz mas toto vsetko aj urcite aj ostatne overene recepty iste za sebou. je to hrozne, ked dietatko cosi boli a ty mu nevies pomoct. viac to boli tie maminky urcite ☹ ☹ ☹ drzime palcek, nech to mate coskoro za sebou

dannynka
autor
25. júl 2009

erka-pupikom natieram a davam baby calm,predtym sme mali sab symplex.... 😅

siska dakujem za rady,ale v tomto veru niesom ostrielana mamina lebo Gabika nemala s bruskom ziadne problemy takze sama neviem co robit ☹ .O tych ceresnovych jadrach mi uz jedna maminka pisala do druhej temy ze ich maju v dm-ke,tymianovumasticku mozno vyskusame kedze mame doma uz pupika 😅

veru je to strasne,naozaj keby som mohla odtrpim si to za neho, ☹

mami.sk
25. júl 2009

juj dannynka - az mi zle prislo, som si pospominala ako to bolo u nas ☹
3,5 mesiaca nonstop natriasanie na fitlopte 😝
to u nas zabralo 100% -tne aj ked teraz tu loptu nenavidim 😖

tiez sme davali nahriatu plienku na brusko, cvicili sme s nozickami, masirovali a hlavne casto, velmi casto bola Terezka na brusku a pomahalo jej aj pevne zavinutie do zavinovacky / no v tychto horucavach je to asi nemozne 😝 /

drzim palce aby ste to uz mali skoro za sebou, ved uz kazdym dnom bude mat Dominik 3 mesiace, potom uz bude stale lepsie a lepsie 😉

newyorkgirl
25. júl 2009

hellooo kde su nocne sovky? 😕

newyorkgirl
25. júl 2009

nasa Nikolka a brusko to je kapitola veru sme si tiez uzili svoje, ale brali sme Espumisan L a ten sa mi zdal dobry veru, ja dufam, ze pri druhom to uz nebudeeee, ked pri prvom sme si tak uzili a ked bude co uz, vydrzime

sasulec
25. júl 2009

ahooj newyorkgirl nepozname sa, len mi tak padli oci na tvoj prispevok,my sme taky problem nemali,no kamka mala synka dost hakliveho,mali tiez trable som si teraz spomenula,ze aj nutrilon pouzivali nejaky specialny na travenie,nakoniec mal skrateny pazerak aj vygrckaval dost..no bolo to tak do 4mes.potom celkom fajn..

erka12
26. júl 2009

ahojte,
danny ako dominik,som aj dnes na vas myslela 😉

dannynka
autor
26. júl 2009

ahoj erka no vselijako ale cestu autom zvladol super akurat tie veceru su hrozne 😒 ☹

erka12
26. júl 2009

kde ste boli,niekde na vylete?chudatko male ☹

dannynka
autor
26. júl 2009

ano boli v bojniciach v Zoo,cestu autom prespal a ked sme boli v zoo tak sa klokankoval tak tiez celu dobu prespal ale tie večere su hroza ☹

erka12
26. júl 2009

jej,tak ste mali vylet 😉 asi budete musiet vydrzat ☹
my sme dnes boli na plavarni,potom este na ostrove 😉

dannynka
autor
26. júl 2009

tak aj vy ste mali vyletik....veru tak treba uzit si pekneho pocasia 🙂 😉

newyorkgirl
26. júl 2009

dobryyyy vecer, niekto na pokeeeec? 😀

dannynka
autor
26. júl 2009

new no asi len ty.Ja dosathujem fotto na FB a idem haji 😉

newyorkgirl
26. júl 2009

ja zas na MMB pracovne no ale nesce sa mi a tiez to asi zabalim 😔

dannynka
autor
26. júl 2009

new tak to zabalme spolu.hi hi bruu nocku 😔

newyorkgirl
26. júl 2009

no ja este pozriem UK teeemu tam sa pise ked je o hodinku menej ako u vas bru nockuuu 😔

s.i.m.k.a1
27. júl 2009

cawte baby,
nemam cas a tak vzdy len nakuknem na poslednu stranu.... len som sa chcela trosku pochvalit ;) nasa Lilly uz nemusi nosit tu hnusnu "perinku" a ani postolky!! :D taka som stastna :D postolky len uz tyzden a potom tyzden na noc a mame pokoj ;) vo stvrtok sme boli na kontrole ;) heheh 🙂
ja nwm ako na brusko, my davame Lilly na brusko masticku ked ju boli a prejde jej to...

erka12
27. júl 2009

ahojte.
dnes nikoho ☹

mami.sk
27. júl 2009

erka, si este tu?

mami.sk
27. júl 2009

asi nie 😕

no nic, idem ja radsej spat 😉
muz bol vcera na tej F1 -tke, taky bol vyteseny 😉
tak som spokojna, ze som vymyslela taky dobry darcek 😀 😀 😀 my sme si s Terezkou urobili vcera program, boli sme kuknut v Tr. Tepliciach 😉

inac mi mala dava riadne zabrat 😔 minuly tyzden "hviezdila".

v jeden den sa jej podarilo vyliezt zo zavretej postielky a zahadnym sposobom sa dostat na zem k nasej manzelskej posteli 😕 doteraz nechapeme ako sa jej to podarilo 😕 a skoro prehltnut jedno pismenko z klavesnice na notebooku . skoro sa mi zadusila, buchala som ju po chrbatiku, nakoniec som ju musela otocit dolu nohami a nastastie sa mi podarilo pismenko vybrat 😉

no des 😖

a v sobotu sa jej podarilo vyskriabat po ohradke / cestovnej postielke/ co mame v obyvacke a stiahnut na seba asi 3-kilovy crepnik 😝

takze ja som nonstop v pohotovosti a len cakam co mi zase vyvedie 😀 😀 😀 uz ju nemozem ani v tej ohradke nechat 😒

no idem si radsej pospat aby som bola zajtra fit pri tom mojom sidielku 😀

newyorkgirl
27. júl 2009

teda mami.sk tak o zabavu mate postarane, veru ju straz sidielko, nech si neublizi, ja som raz upratovala a spadlo na mna zrkadlo obrovske na chodbe a dorezalo mi ruku tak ze sme museli ist sit na chirurgiu, to sme boli v podnajme a sme si nevsimli ze je zle uchytene a Nikolka chodila okolo neho v choditku a packala ruckami tiez mi nebolo vsetko jedno potom, keby to na nu padne ani nemyslim radsej ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre